Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Kislányom az új évet köszöntő sok petárdától megijedt.Azóta este elalszik ugyan, de 2 órakor már átjön hozzám, mert fél.Áprilisban lesz 3 év fórum

Kislányom az új évet köszöntő sok petárdától megijedt.Azóta este elalszik ugyan, de 2 órakor már átjön hozzám, mert fél.Áprilisban lesz 3 év (tudásbázis kérdés)


9. bekibaba (válaszként erre: 5. - Náíma)
2010. jan. 17. 19:42
Szia!Már annyi minden van mellette míg elalszik,hogy nem győzöm elszedni tőle,mert már arra is gondoltam,hogy a sok maci és baba kitúrja a nyugis helyéről!De azóta is felébred,amióta írtam.Már úgy vagyok vele,hogy le sem fekszem addig míg nem ébred meg 1x!
8. bekibaba (válaszként erre: 7. - Mandulaszem)
2010. jan. 17. 19:40
Szia!Érdekes dolog ez...:-(Nem tudom tényleg mi lehet az oka,de megpróbálom orvosolni!:-)Nem adom fel,mert tudom,hogy ő milyen jó alvó!Remélem mihamarabb elfelejti és továbbra is nyugodt éjszakáink lesznek!
2010. jan. 16. 00:20
A naplódban írtad, hogy az első szülinapján is megijedt a tortán lévő tűzijátéktól. Nem lehet, hogy onnan maradt meg benne valami?
6. sajert (válaszként erre: 2. - Bekibaba)
2010. jan. 16. 00:03

A fiamat egyszer mentő szirénája ébresztette fel. Majd egy hónapba telt, mire visszatértünk a rendes kerékvágásba.

A gyereket a saját ágyában nyugtatgattam (másfél éves volt), beszéltem neki a szirénázó autókról, vettem is neki egyet, ami szirénázik, egy idő után megnyugodott a gyerek.

5. Náíma (válaszként erre: 2. - Bekibaba)
2010. jan. 15. 22:56
Szia!Sajnálom a pici lányt!Szerintem neked kéne mellé feküdni egy kicsit.Ne várd meg míg átmegy hozzátok.Ha ez nem megy akkor,kapcsolj be neki egy kis lágy zenét,vagy mesét,és kapcsolj be neki egy kislámpát,hogy ne féljen a sötétbe.Vagy adj neki egy babát,vagy egy jó nagy macit,és fektesd mellé.Remélem segítettem!Szia
2010. jan. 15. 22:25
Próbáld neki meg magyarázni,hogy nyugodtan aludjon mert te ott vagy mindig és nincs mitől félnie.Az én fiam is néha megébred éjjel,föleg ha sok dolog történik vele napközben,de hamar visszaalszik.Persze néha előfordul,hogy beengedem a mi ágyunkba!
2010. jan. 15. 22:19
Sajnalom nagyon szegenyket :-( nalunk mano juliusban lesz 3.. ilyen problemank nem volt, pedig itt aztan kitettek magukert.. O felebredt ejfel utan 20 perccel, es 1ig egyutt neztem vele a tuzijatekokat, elmagyaraztam hogy puskapor van benne, az durran, es azert van fust, meg nem nyitjuk ki az ajtot, mert budos is.. de még mindig kerdi tolem szinte naponta hogy van még tuzijatek? :-)
2010. jan. 15. 22:11
Nagyon sajnálom,mert vigasztalhatatlanul sír.Nem szeretném,hogy átszokjon erre.Mit mondjak neki,amit meg is értene?
2010. jan. 15. 22:09
Kislányom az új évet köszöntő sok petárdától megijedt.Azóta este elalszik ugyan, de 2 órakor már átjön hozzám, mert fél.Áprilisban lesz 3 éves

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook