Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3 hete folyt a fülemből valami, most már fáj a fejem is. Olyan, mint ha el lenne dugulva... fórum

3 hete folyt a fülemből valami, most már fáj a fejem is. Olyan, mint ha el lenne dugulva... (beszélgetős fórum)


2011. ápr. 14. 10:25
Voltam dokinál, nem kínzott. Nem tudta kiporszívózni a trutyit, mert bele van száradva, mosni nem akarta, mert műtötték és a víz nem tesz jót neki. Paraffinolajat kell csepegtetnem bele, hogy fellazuljon a cucc és kedden megyek vissza. Remélem, akkor sem kínoznak. :) Remélem, akkor is ez a doki lesz, mert tök normális volt. :)
2011. ápr. 13. 22:46
Ha elvileg nekem is csináltak elvezető részt a genyának, akkor is felszúrhatják?
6. Evawitch (válaszként erre: 5. - Youlcsi)
2011. ápr. 13. 12:06
Akkor a másfél xanax nem marad el éhgyomorra holnap, ha megyek dokihoz... :S
5. youlcsi (válaszként erre: 3. - Dokianya)
2011. ápr. 13. 12:04

nekem 25évesen raktak tubust, miután felszúrták (szédülés, füldugulás miatt -> túlnyomás volt a gennytől a középfülben, ami már a belsőfül felé is terjedt) 2x is, de gyorsabban hegedt, mint tisztult.

kb 1,5 év volt, mire a tubus kiesett... de a doki szerint általában 3-6 hónap elég neki.

4. Evawitch (válaszként erre: 3. - Dokianya)
2011. ápr. 13. 11:58

9 éves koromban nekem is tettek be ilyet, de utána pár hétre már műtöttek, aztán még 3-szor.

Víz amúgy se mehetett bele eddig sem, már megszoktam, megtanultam, hogyan tusoljak, mossak hajat. :)

Rosszul viselem a fülészetet azok után, amik történtek régen, nem tudok a koromhoz megfelelően viselkedni, ha csak a tölcsérrel is nyúlnak bele megnézni...

Szájon történő szív ultrahang vizsgálatkor sem voltam normális, pedig kábítottak is...

3. dokianya (válaszként erre: 1. - Evawitch)
2011. ápr. 13. 11:52
A gyerekeimnek tubust raktak a fülébe és amikor begyullad a fülük, egy nagyon pici feszítő érzés után szabadon távozik a "trutyi" a fülükből. Nem szúrták fel nekik sosem, rögtön ezt rakták be nekik. Szerintem Neked is ez lenne a megoldás. Annyi a hátránya, hogy nagyon kell figyelni hogy víz ne menjen a fülbe. A nagyobbiknak 7 éve van és azóta alig van problémája, amúgy a hallása bánta volna.
2011. ápr. 13. 11:51
Szerintem mihamarabb nézesd meg dokival.Kár találgatni majd meglátod:)
2011. ápr. 13. 11:43
4-szer műtötték régen a sok genny miatt, nem is hallok vele normálisan, hallócsontom és a dobhártyám el volt rohadva, ezt is úgy csináltak bele. Nem szeretném, ha megint előjött volna ez a betegség. Pesten műtöttek régen, itt a városban nincs normális doki, felszerelés. Ide kell mennem majd megnézetni, de vajon mit csinálnak vele azon kívül, hogy kitisztítják? Felszúrják?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook