Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 éves kisfiú lányos játékokkal szeret játszani fórum

3 éves kisfiú lányos játékokkal szeret játszani (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
106. kékpille (válaszként erre: 1. - Gyilkos Galóca)
2013. nov. 5. 08:14

Szerintem semmi baja nem lesz, ha babakonyhával játszik.

Bár én otthonra nem vennék.


Az én fiam egy babakocsit tologatott az oviban naphosszat,mert újdonság volt neki.

105. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 102. - 103cacdfd2)
2013. nov. 4. 19:09
Szornyu :) foleg, hogy nem tudni, kinek szantad a hozzaszolast :-)
104. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 101. - Youlcsi)
2013. nov. 4. 19:07
Evés? Ki beszélt itt evésről? Akkor már szőjük tovább a gondolatot, a főzés, az evés, és a kakilás sem lányos dolog. Amiről szó volt: babakonyha, edénykékkel, pohárkákkal való játék, baba etetése és tologatása babakocsiban. Ezek általában lányos játékok, én nem mondtam, hogy fiú nem játszhat velük, sőt...!
103. Krisz42 (válaszként erre: 97. - Egypt)
2013. nov. 4. 11:44
Mondják a tudósok-már hogy elnyomta magában,ők meg azt,h addig a nőkkel is jól elvolt,testileg.Főleg ha az illető egyébként is a ffi szerepet tölti be a kapcsolatban.Beszélgettem ilyenekkel.Ahogy volt olyan nő,akinek semmi baja nem volt a ffiakkal,csak éppen oyanokkal akadt össze,akik szemetek voltak,az ágyban pocsékok,aztân jött egy leszbi nő,aki megvigasztalta,megmutatta mennyire jó lehet az ágyban egy másik nővel,és ennyi.Sőt,volt olyan,h találkozott egy kedves pasival és újra hetero lett.Ráadásul az állatvilágban sem ismeretlen a homoszexualitás,ill.inkább a biszexualitás a fejlettebb emlősöknél.A majmok azzal csinâlják,aki éppen kéznél van,sőt a nőstények is elvannak egymással.Ott biztos nem a hajlam dominâl,ahogy az ókori orgiákon sem,mert gondolom sokan előadnák,h fúj,de mi lenne a helyzet,ha nem hozott mintát vennénk át,ahogy a majmoknál sincsenek elvárások.A szaporodás miatt természetes a ffi-nő felâllás,de szerintem itt nem a gének,hanem sok minden együttes hatasa miatt lehet.Tény,h van,aki kiskorától a saját neméhez vonzòdik,de indennek annyi kivâltó oka lehet,ami vkinek stressz,a másiknak nem,amitől vki tömeggyilkos lesz,a másik viszont visszahúzódó.
2013. nov. 4. 10:37
ilyen szuklatokorunek lenni :(:( ez mar faj :(:(
101. youlcsi (válaszként erre: 1. - Gyilkos Galóca)
2013. nov. 4. 10:32

ez nem "lányos" játék, hanem szerepjáték.

a főzés és főként az evés mitől lányos dolog?

100. 17aadc1082 (válaszként erre: 99. - Egypt)
2013. nov. 3. 22:36
Én kettőt ismerek. Az egyik hivatásos katona, a kutya meg nem mondja róla, hogy meleg, és a büdös életben nem babázott :D A másik meg sima hivatalnok, róla sem mondja meg senki.. holott 10 éve élnek együtt :D
99. egypt (válaszként erre: 98. - Ca8f748537)
2013. nov. 3. 22:24
Figyelj, ha ismersz valaki meleget, beszélgess vele, kérdezd meg, ő vajon a babázás, nem elég kemény, fiús nevelés és egyebek miatt lett -e ilyen vagy sem. Többet ér minden kutatásnál.
2013. nov. 3. 22:14
Á nem hülyék azok.Csak azt kell nézni,ki fizeti a kutatást.Az eredmény általában attól függ.Meg tévedni is lehet.
97. egypt (válaszként erre: 86. - Krisz42)
2013. nov. 3. 22:03
Ja hát akkor sok hülye tudós van, mert erre jutottak. Akiben nincs meg a hajlam, az sosem lesz meleg (szerintem ezt nőkre is lehet mondani, de legyen akkor leszbi is), és gondolom, biszex sem. Nem lesz senki 40-50 fölött meleg előtte meg nem, max. biszex volt egész életében, csak a társadalmi konvenciók, nevelés, stb. miatt elnyomta magában.
96. Érdekes73 (válaszként erre: 35. - Gyilkos Galóca)
2013. nov. 3. 20:26
Köztes megoldás csak műanyag edények evőeszközök és olcsóbb is...
95. anyegin (válaszként erre: 88. - F8c0488f35)
2013. nov. 3. 20:26
Nos. Annak idején az én 3 éves kisfiam kifejezetten babát kért húsvétra, amit az anyósom vett meg neki, mert szerencsére ebben a kérdésben ö is, férjem is normálisan gondolkodott. Eljátszogatott vele az unokahúgával, babáztak, autóztak közösen. Mostanra 20 éves, jogot tanul Salzburgban, gyönyörü, csinos barátnöje van. èn meg örülök, hogy senki nem beszélte tele anyósom és férjem fejét se ilyen hülyeségekkel amiket írsz.
94. Érdekes73 (válaszként erre: 24. - Ca8f748537)
2013. nov. 3. 20:22
Ha otthon nem engedik a gyereket ilyesmivel játszani majd játszik az oviba ha kedve van hozzá...
93. Érdekes73 (válaszként erre: 10. - 17aadc1082)
2013. nov. 3. 20:19
:D
92. 17aadc1082 (válaszként erre: 88. - F8c0488f35)
2013. nov. 3. 19:55

Speciel itt te vagy az, akit nem ért senki :D Pl a középkori marhaságok miatt, amit leírtál. Ja, azért, ha netán majd a gyerekedről kiderül, hogy annak ellenére meleg, hogy te katonát adtál a kezébe, azért ne ítéld el nagyon, és próbálj majd utánaolvasni, hogy mitől is lett meleg :DDD

Mondjuk nem vágom, hogy hogy a fenébe jön ide lengyelország, meg a vallás? Vagy te valami űberkeresztény fanatikus vagy?


végül is, ha valami úgy néz ki, mint egy harisnya, akkor nem tök mindegy, hogy hogy hívják? :D Teljesen irreleváns a téma szempontjából, mint ahogy az is, hogy jelenleg is hordanak pasik szoknyát, azt ugyan kilt-nek hívják, de ettől még szoknya marad. Ja, és alatt pl nem hordanak semmit , ha ez számít valamit, és nem annyira melegek azért, mert ilyet hordanak, sőt.. tapasztalat :D

Úgyhogy én tartom magam az előzőleg leírtakhoz, hogy sajnálom a gyerekeidet.... mondjuk téged is, hogy ennyire gyöpösen gondolkozol.

2013. nov. 3. 19:55

Arra emlékszem, hogy volt egy ovis társam, fiú, 4 évesek voltunk, és ő hisztizett, hogy a nővére szoknyájában akar oviba menni. Anyuka megengedte, mert ő volt a dada, és az ovi udvarában laktak szolgálati lakásban.

Ez a srác mindig velünk, lányokkal játszott, még a kamaszkorban is, barbi babáknak tervezett ruhákat, meg is varrta, ilyenek... Női fodrász lett a végén.

Hogy meleg-e, nem tudom, 46 éves, lánnyal sosem láttuk...

90. michelle.r (válaszként erre: 88. - F8c0488f35)
2013. nov. 3. 19:50
Esetleg ha picit központoznál és rendeltetésszerűen használnád az írásjeleket, talán még érhető is lenne. Így elég nehéz eldönteni, hogy a királynőt megölni nem kell félnünk, vagy jó lesz? :o))
89. ca8f748537 (válaszként erre: 88. - F8c0488f35)
2013. nov. 3. 19:31

"nem jó'

'kell'

szerettelek volna megérteni,de indoklást nem kaptunk,hogy miért nem jó,csak a kijelentést

2013. nov. 3. 19:23

Akkor még a végszóra annyit, hogy azért ha itt sokan akik nem helyeslitek az én álláspontomat, és kicsi pl 3 év vagy a feletti fiu gyermeke van, és teszem fel karácsonyra kimondottan, babákat, vagy barbikat kér karácsonyra, csak remélni tudom, hogy nem veszitek meg nekik.

Mondom, az, hogy babakonyhával egy fiu is játszik z elmegy, de az, hogy három év felett babázik, barbizik, helló kittizik és társai, az már nem jó!!!!

Jah és volt itt néhány pofát nem tűrő megjegyzés, csupán anak érdekében megosztom veletek, mielőtt a megfulladtok a hiánytól, igen családos ember vagyok, van lányom is van fiam is.És érdekes, mind a kettő tudja és mindig is tudta kinek mivel kell, vagyis lehet játszani, sosem volt ilyen probléma, Jah és a meleg dolog egyáltalán nem genetika dolog, az lenne még szép akkor pl Lengyelország nem is lenne, csak a tudtalanok miatt ( vallási nézeteit tekintve ).

Jah és még az hogy a régi időkben a férfiak szoknyát hordtak, és valaki írta a harisnyát, nah azon jót nevettem, mert harisnyát sose hordtak, tessék utánna olvasni az illetőnek, lehet, hogy harisnya kinézete van, de nem úgy hívták, nah ezt a dolgot végképp nem értettem miért jött fel itt!!!

Köszöntem, én megosztottam a saját nézetemet, de azt sose gondoltam volna, hogy egy közösségi forumon, lásd Hoxa, ennyi a megnem értett ember.

87. Krisz42 (válaszként erre: 86. - Krisz42)
2013. nov. 3. 18:47
Plussz az sem mindegy,melyik ffi mi a kapcsolatban,mert nem mindegyik egyenrangú.
86. Krisz42 (válaszként erre: 68. - Egypt)
2013. nov. 3. 18:44
Ez a genetikai kódoltság hülyeség,mert sok meleg ffi 40,50felett lett az és nem mondta,h előtte rossz lett volna a nőkkel,csak megváltozott.Ja és aki biszex,az hova van kòdolva?És a leszbi nők?Mert ugye mindig csak a ffiakat vesszük.
85. ca8f748537 (válaszként erre: 84. - Egypt)
2013. nov. 3. 18:10
hogy feltétlen és azonnal nem keresnék pszichnlógust csak emiatt
84. egypt (válaszként erre: 75. - Ca8f748537)
2013. nov. 3. 18:07
Igen, és?
83. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 79. - Michelle.r)
2013. nov. 3. 18:01
Természetesen nem b.zi az apukája. Mindenki olyat virágot szagol, amilyet szakított. Én ilyet, de ebbe ne is menjünk bele, ne legyen rinya fórum ebből a témából.
82. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 80. - Ranna)
2013. nov. 3. 17:57
Annyiért én sem, még nézelődök. Biztos, hogy találok olcsóbban is. Edénykéket, meg kanalakat már sikerült ma venni.
2013. nov. 3. 17:50
A ferfiak a legjobb szakacsok es divattervezok!
80. ranna
2013. nov. 3. 17:46

30 ezerért tuti nem vennék játékkonyhát a fiamnak, még a lányomnak sem.

Egyébként tök normális dolog, ha egy kisfiú ilyen játékokat játszik. Csendben megjegyzem, hogy egytértek Főnixxx 78. hsz-ével. Mondjuk a többivel is. :)

79. michelle.r (válaszként erre: 72. - Gyilkos Galóca)
2013. nov. 3. 17:33
És az apukája b.uzi? Nem lehet egyszerű életed egy ilyen merev fickó mellett.
78. 17aadc1082 (válaszként erre: 77. - Gyilkos Galóca)
2013. nov. 3. 17:27
Részvétem a férjedért.. sztem még bánni fogod, hogy hozzámentél.
77. Gyilkos Galóca (válaszként erre: 74. - 17aadc1082)
2013. nov. 3. 17:25
Ő annak tartja. Én meg kifejezetten örülnék, ha a gyerek legalább egy kicsit házias lenne.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook