Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 és fél éves gyerek hogyan viseli a szülők válását? Ha vannak tapasztalatok, megosztanátok velem? fórum

3 és fél éves gyerek hogyan viseli a szülők válását? Ha vannak tapasztalatok, megosztanátok velem? (beszélgetős fórum)


8. annácskaa (válaszként erre: 7. - Anyuci91)
2011. aug. 30. 09:00
akkor mi a ritka esetek közé tartozunk?
2011. aug. 30. 07:30
Tényleg igaz egy 3 és féléves gyerek nehezen viseli a szülök válását, mert lelkileg tönkreteheti. Sok mindentől függ, hogyan egyeznek meg a különélést illetően. A felnőttek is kénytelenek voltak erre a döntésre jutni, hiszen nekik sem mindegy, hogy csemetéje milyen körülmények között nő fel. Ha ritkán is, de előfordul, mindez békében zajlik és ennek ellenére megőrzik a jó kapcsolatot egymással. Üdv.Ágnes
2011. aug. 29. 23:34
találkozhatna vele, az nem érdekel, attól hogy mi gyűlöljük egymást, ők még szerethetik...szóval.
5. annácskaa (válaszként erre: 3. - 7a23ed9179)
2011. aug. 29. 20:39

Attól függ,hogy tálalod!

És mennyit találkozhat az apjával.

Nálunk a "szálak" megmaradtak,minden hétvégén vasárnap nála van egy egész napot,plusz hétköznap beszélgetnek telefonon!

2011. aug. 29. 20:38

Ugyanebben voltam egy éve,igaz ő akkor 2és fél éves volt.

A körülmények szituációk ugyanazok mind nálad,tele lett a bizonyos pohár.

Hogy viselte? Egyszerűen,mondhatni közömbösen.

Félreértés ne essék,SZERETI,IMÁDJA az apját,de észrevette rajtam,hogy én is kiegyensúlyozottabb lettem miután elment.

Pont egy éve történt,hónapra pontosan!

(van már új párom)

3. 7a23ed9179 (válaszként erre: 2. - Macskanita)
2011. aug. 29. 20:37
ismerős, hasonló volt nálunk is a szitu, velem kötsög volt az apuka, de a lányom persze nagyon szerette, 7éve váltunk el, de ahogy látom, ilyet sosem lehet kiheverni egy gyereknek...
2011. aug. 29. 20:31
ki akarom dobni a gyerek semmirekellő apját, évek óta nincs semmi köztünk, engem nem becsül, semmibe vesz, dolgozni lassan egy éve nem hajlandó, tudom, minek tűrtem...de a gyerek imádja...ördögi kör.
2011. aug. 29. 20:29
3és fél éves gyerek hogyan viseli a szülők válását?ha vannak tapasztalatok, megosztanátok velem?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook