Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 3 D Power Wave halogén sütő... Ki hogyan használja? fórum

3 D Power Wave halogén sütő... Ki hogyan használja? (beszélgetős fórum)


4. Anyagi (válaszként erre: 3. - Csobesz)
2012. dec. 31. 10:32

Hááát, nem is tudom....


Elképzelésem a következő:

Mindenképpen egy rácsra kell tenni az ételt és akkora edénybe, hogy annak a fala és a sütő fala közt tudjon még cirkulálni a forró levegő.

Első próbának egy egybe csirke sütését javasolnám, ott csak sikerélményed lehet! :) (Simán a rácsra tedd!)

Én szoktam olyat, hogy egybe tarját (pl.) befűszerezek és serpenyőben körbepirítom minden oldalát. Utána beleteszem a készülék rácsára és addig sütöm, amíg a belseje legalább 85-90 fokos lesz. Van egy húshőmérőm, amit beleszúrok a húsba, így kivülről is folyamatosan látom mit mutat.

Remekül lehet pl. almát, tököt is sütni benne.

Könnyen lehet fagyasztot dolgokat is kiolvasztani vele!

3. Csobesz (válaszként erre: 2. - Anyagi)
2012. dec. 31. 08:01

Én nem tudom.... Most karácsony óta nagyon próbálom használni,de valahogy nekem nem akar menni vagy csak már ezek az újak nem is olyan jók már!

Rakott cukkinit raktam be és 2 óra alatt nem sült át,pedig már az első óra után le is takartam!! A sütőben 40 perc alatt kész van. Akkor lejjebb adtam az "igényemet" és ahogy mondod 1 szelet melegszendvicsér nem melegítem be a sütőt.. be is raktam,gyönyörű lett a sajt rajta,de mikor kivettem rájöttem,hogy a kenyér alja ugyan olyan mint mikor beraktam.... :((((

2012. dec. 27. 10:21

Nekem már van vagy 2 éve.

A FÉRJEM VÁGYOTT RÁ, AKI NEM IS TUD FŐZNI! :?)


Az a szerencsés, ha olyan helyre tudod tenni, ahol állandóan elől, üzemképes állapotban van.

Legnagyobb előnye, hogy a sütőnél jóval kisebb belső légtere miatt jóval gyorsaban felmelegszik és valamivel gyorsabban sül meg benne az étel.

Jó, hogy folyamatosan látszik mi van bene, de a legszebb az egészben, (nekem) hogy nyáron a nagy melegben ki lehet rakni az udvarra, erkélyre és nem melegíti be a lakást!

Pl. két zsemléért biztos nem melegíteném be a sütőt, de ebbe gondolkodás nélkül belevágom (pár csepp vízzel lespriccelve) és "frissen sült" zsemlét kínálok reggelire.


Egyébként végülis ugyanarra való, mint egy sütő!

2012. dec. 27. 09:57

Karácsonyra kaptam,hogy megkönnyítse a mindennapi sütés főzést egy 2 éves gyerek mellett,de nekem inkább bonyolultabbnak tűnik...

Keresem azokat akiknek van,használják,tudják és szeretik használni és megosztanák velem tapasztalataikat,receptjeiket!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook