Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3- 7 év közötti gyerkőcök klubja fórum

3- 7 év közötti gyerkőcök klubja (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
981. kitta73
2010. máj. 23. 08:33

sziasztok!


Na kellett nekem megtervezni a hétvégét, nem tudunk menni sehova.

Éjszaka nem aludtam csak 1órát, Viktor lázas lett és hányt háromszor kellett átöltöztetni és ágyneműt cserélni. Tele vagyok megint mosni valóval, de ez annyira nem is érdekel, szegény Viktorka nincs jól.

És mindig ilyenkor beteg nekem valamelyik gyerek mikor ünnep van, így keddig várhatunk.

Főztem neki kamillás teát egyenlőre csak azt kap kis adagokba később ha ez benne marad van itthon keksz és ropi egy keveset majd megpróbálok.

Most is betakarva fekszik az ágyán, remélem legalább mi hárman nem kapjuk el.

980. kitta73
2010. máj. 21. 11:43

sziasztok!


Olyan bosszús vagyok, ma megjártuk apával. Vásároltunk a boltba és feltűnt Lacinak hogy egy 3év körüli gyerek kerülgetett minket. És elég volt egy pillanatra nem figyelni a babkocsi aljából nem kilopta a horgászbotot amit akkor vetünk Viktornak. Igaz csak egy 1000 volt, de annyira várta mehetek venni másikat. Persze senki nem látta mi is csak út közbe vettük észre:-((((

Nem vagyok fajgyűlölő, de már 3évesen ezen jár az eszük, ellopni egy játékot, borzasztó, mi lesz később???

979. kitta73
2010. máj. 7. 10:01

sziasztok!


Olyan ügyesek tudnak lenni,igaz.nekem kicsordult a könny a szememből:-)

978. tinendo
2010. máj. 7. 06:12

Tegnap volt nálunk az anyák napja.

Manó nagyon ari volt.

Szépen elmondta a versikéjét. :)

Majdnem sírtam is.

977. kitta73
2010. máj. 6. 11:35

sziasztok!

sziasztok

jövőhét kedden megyünk kirándulni Jászberénybe az ovival,reggel 8-tól délután 4-ig-Én egy kicsit hosszúnak érzem,na majd kiderül.A gyereke állatkerti belépőjét és buszjegyét a csoport pénz fedezi,de a szülőknek fejenként 2000 forintba kerül a 2 jegy.Apaszabit kért,hogy Levit ne vigyük magunkkal,azt akarom hogy Viktor jól érezze magát és csak róla szóljon a nap.

2010. máj. 4. 15:29

3. Gyermekeink Jövője


- a képességfejlesztéstől a minőségi nyári programokig


2010. május 15-16., Millenáris Fogadó



Rendezvényünk hagyományaihoz híven a 0-14 éves korosztálynak szóló minőségi programokat, fejlesztési lehetőségeket mutatja be a szülők és a pedagógusok számára.


Mindenki szeretné, ha gyermeke a legjobbat kapná mindenből, ha a legjobb fejlesztő programokra járna, a legmegfelelőbb irányba bontakozna ki.

Sokszor nehéz eldönteni, hogy mi a helyes irány, mi a lehető legjobb megoldás. Képességfejlesztő lehetőségek százai közül nehéz kiválasztani a megfelelőt és van amikor nem elég a barátnők, ismerősök véleménye, mert mindegyik gyermek más.


"Termékek és szolgáltatások százait kínálják boltokban, webáruházakban, de az, amikor egy helyen személyesen van alkalmam találkozni sok lehetőséggel, a gyermekem kipróbálhatja, én tanácsot kérhetek, az pótolhatatlan segítség!" (egy anya véleménye)


Ezért született meg a kiállításunk. Önöknek segítünk a döntésekben.


Kínálatunkban az egészséges és sajátos nevelési igényű, valamint tanulási vagy részképesség-zavarral küzdő gyerekeket nevelők egyaránt megtalálják az aktuális programokat, foglalkozásokat, a hagyományos és a legújabb eszközöket.


A sokszínűséggel nem az a célunk, hogy szülők és pedagógusok még több foglalkozással terheljék a rájuk bízott gyerekeket, hanem hogy első kézből kapjanak naprakész információt a rendelkezésükre álló kínálatról, amiből a helyszínen szakértők segítségével választhatják ki a nekik legmegfelelőbbet.


A szakemberek és a látogatók párbeszédére kerekasztal-beszélgetésekkel is lehetőséget teremtünk, a gyerekek részt vehetnek bemutató foglalkozásokon, kipróbálhatják a játékokat, fejlesztő eszközöket, vagy akár kézműveskedhetnek is.

975. kitta73
2010. máj. 1. 08:31

sziasztok!


Remélem ma jó idő lesz,délután megyünk ki majálisozni,Viktornak ígértem ugrálóvárat,én meg a koncertet szeretném megnézni.Ezer éve nem voltunk koncerten a gyerekek miatt,nincs aki vigyázzon rájuk,már jó lesz egy kicsit kikapcsolódni,igaz a gyerekekkel:-)

974. tinendo
2010. ápr. 30. 13:29

Nálunk jövő csütörtökön lesz az anyák napja.

Én is biztos sírni fogok. :)

973. mtt80 (válaszként erre: 972. - Kitta73)
2010. ápr. 30. 13:00

Jaj, de jó! :) Nálunk ez most kimarad.

Ma lett volna délelőtt egy amolyan anyák napi kiruccanás az ovival egy játszóházba, és ott lett volna egy rövid kis műsor. Viszont ugye én nem tudtam most menni, mert ráadásul a szomszéd városban volt. Esetleg még az oviba elsétáltam volna egy fél órára, de így nem tudtam vállalni. :(

Egyébként én is biztos sírtam volna! :)

972. kitta73
2010. ápr. 29. 19:16

sziasztok!

Ma volt az anyák napja az oviba,nagyon ügyes volt Viktorka,próbáltam tartani magam,de csak kicsordult a könnyem:-))))

971. mtt80
2010. ápr. 28. 18:50

Sziasztok!

Köszi szépen! :)


Most a héten nem is visszük Robikát sem az oviba, babázzon ő is egy kicsit! :) Jövő héttől viszont már kellene neki menni, de nem nagyon akar! Majd meglátjuk mi lesz!

970. kitta73
2010. ápr. 26. 16:21

sziasztok!


Örülök hogy jól vagytok,jó babázást nektek,puszi:-))))

969. mtt80
2010. ápr. 26. 16:02

Sziasztok!


Ma jöttünk haza végre!!!

Köszönöm a gratulációkat! :)

Jól vagyunk, csak még ülni nem igazán tudok. :( Csenge baba nagyon sokat eszik, szerencsére van is mit. :)

Majd még írok bővebben, ha lesz több időm!

968. tinendo
2010. ápr. 23. 21:20
Én is gratulálok. :)
967. kitta73
2010. ápr. 23. 12:08

sziasztok!


Csajok most olvastam,hogy mtt-nek megszületett a kislánya.Sok puszi nekik:-)))))

966. kitta73
2010. ápr. 22. 12:03

sziasztok!


A bohóc nagyon jó Viktorék ovijába is szokott jönni 1évbe kétszer,ezt a csoport pénzből fizetik.

Én is jobban örülök hogy mehetek velük,sok gyerek 2ovónénnivel szerintem kevés:-(

965. tinendo
2010. ápr. 21. 18:34

A lányomék Balatonedericsre mennek, megnézik pl. az Afrika múzeumot. Én örülnék neki, ha pár szülő mehetne velük, mert a csoportján kívül még 2 csoport megy velük. A 90 gyerek mellé a 9 óvónő és dada szerintem kevés.


Gyereknapra szednek 300 ft-ot, gondolom ebből fizetik ki a bohócot.

Mondjuk még eddig nem szóltak, de gondolom sütnünk kell majd nekik sütit, meg vinni kell majd üdítőt. :)

964. kitta73
2010. ápr. 21. 12:18

sziasztok!

Nálunk jövőhetén csütörtökön lesz az anyák napja,májusba pedig meggyük szülős kirándulásra a jászberényi állatkerteb.A gyereknap az oviba lesz,ugrálóvárral,nekünk kell kaját,sütit,üdítőt vinni és árulni.Belépésért is fizetni kell,az ovi javára megy az egész.

963. tinendo
2010. ápr. 20. 22:03

Sajna a 7végén nálunk sem volt jó idő. :(

Tegnap viszont 7 ágra sütött a Nap.

Ki is használtuk, késő estig lent voltunk a játszótéren. :)


Ma volt a szülői az oviban.

Közölték mire mennyi pénzt szednek. :O

2 hét múlva anyák napja, 1 hónap múlva mennek kirándulni, mennek még road showra, lesz gyereknap, Pestről jön le egy bohóc hozzájuk.

Holnap vinni kell tisztasági csomagot.

Meg szombaton az óvoda és 1 eladó által jótékonysági szervezésű előadás lesz.

Szeretettel várják a szülőket és az óvódásokat.

Aki nem tud elmenni és van olyan mesekönyve, amit már nem használ a gyerkőc, azt fel lehet

ajánlani.

Péntek délelőttig le lehet adni az oviban.

A szülőiről hazaérve, át is néztük a manóval a könyveit, kettőt mi is felajánlunk, holnap reggel be is visszük az oviba leadni.

962. mtt80
2010. ápr. 17. 11:23

Sziasztok!


Nálunk is jobb már az idő, de azért még fúj a szél. Remélem azért lesz még ennél jobb is! Legalább a hétvégén, mert jövő héttől megint hidegebbet mondanak! :((


Kellemes hétvégét mindenkinek!

961. kitta73
2010. ápr. 17. 08:09

sziasztok!

Gyönyörű tavaszi idő van,a kedves is jobb:-))

960. tinendo (válaszként erre: 959. - Kitta73)
2010. ápr. 17. 05:39

Ugyanez volt nálunk is.

Remélem ma már egész nap sütni fog a Nap. :)

Mindenkinek kellemes 7végét kívánok!

959. kitta73
2010. ápr. 16. 11:57

sziasztok!

Reggel már tiszta tavasz volt,de most megint borul:-(((

958. mtt80 (válaszként erre: 957. - Tinendo)
2010. ápr. 16. 10:34

Sziasztok!


Mi csak 2 nap mentünk esőben! :)

Nálunk meg jövő kedden lesz szünet az oviban továbbképzés miatt. :)


A csoportkép nálunk is 350 Ft. Hát nem kevés, az biztos!

957. tinendo
2010. ápr. 16. 05:42

Sziasztok!

Mi is minden nap (szerda kivételével, mert akkor nem volt ovi, az óvónők továbbképzése miatt) szakadó esőben mentünk oviba. :(


Nálunk is készen lettek a fényképek.

A legkisebb kép és a csoportkép nálunk350 ft volt, én még ezt is sokallom értük.

956. mtt80 (válaszként erre: 955. - Kitta73)
2010. ápr. 15. 11:56

Hát igen!

A legjobb üzlet a gyerek. :(

955. kitta73
2010. ápr. 15. 11:51
Sok de akkor is megvesszük és ezt tudják a fényképeszek is:-(
954. mtt80 (válaszként erre: 953. - Kitta73)
2010. ápr. 15. 11:35

Sziasztok!


Köszi jól vagyok! :)

Még nem jön a baba, de már nagyon várjuk! Most már bármikor jöhetne! :)

Robika is egyre többször kérdezi, hogy mikor születik meg már a kistesója, mert már nagyon hiányzik neki! :) Nem tudom meddig tart majd ez a lelkesedés! :)


A fényképetek tényleg elég drága! Nekünk az akkora képek 250 Ft-ba kerülnek. A csoportkép azt hiszem 350 Ft. Ja, és nálunk nincs ilyen, hogy min. mennyit kell rendelni. Annyit rendelsz, amennyit akarsz. Ha semennyit, akkor semennyit. Vannak sokan, akik pl. csak csoportképet rendeltek.

Nálunk a 15x21-es kerül 500 Ft-ba.

Én rendeltem egy ilyet, 4db 10x15-öset, és egy csoportképet. Ez így lesz 1850 Ft. Persze ez is sok, ha azt nézzük 6 db képért.

953. kitta73
2010. ápr. 15. 10:17

Sziasztok!

Ez az első nap hogy nem szakadó esőbe kell elindulnunk reggel az oviba és a boltba,az első nap hogy nem áztunk el,még a kedvem is jobb:-))

Kész lettek a képek,aranyos rajta min. 3-at kell belőle rendelni és a 10x15 kép darabja 500 forint+a csoport kép is annyi.2000 forint 4képért szerintem drága,de ez van.



Kismamánk hogy van,nem jön még a baba?

952. tinendo (válaszként erre: 951. - C6b27363e5)
2010. ápr. 12. 09:40
Viszont nektek is!
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook