Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 27 hetes kismama fórum

27 hetes kismama (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2012. okt. 26. 11:17

Sziasztok!


Nem nagyon vagyunk itt úgy látom. Remélem jól vagytok!

Mammerbabu nekem nem lesz kérdésem,ezt tanultam.:-) Meg a császár miatt nem is lényeg, főleg ha programozott lesz. A gátmetszés érdekene max, ha simán szülnék, hogy itt mi a szokás.


Én direkt nem írtam mostanában. 30 hetes uh-n a doki megijesztett, hogy kicsi a baba. Szerdán kellett visszamenni, 32 hetesen. Eddig kiírt időpontom sem volt, ezt az uh-t vártuk. Szerencsére minden oké, most teljesen rendben volt minden. December 19-re lettem kiírva, elvileg legkésőbb két héttel előtte befektetnek a császár miatt. A baba faros, de néha haránt is fekszik. Ez már így marad, minden a méhemtől függ, hogy meddig bírja.

Picur nagyon aktív nálam is.

2012. okt. 19. 09:36

Sziasztok csajszik :)

Milyen kérdéseitek van a szülésznőhöz,illetve milyen elvárásaitok,kéréseitek van?

Nekem Bubor a gyomromat nyenyergette tegnap,már-már kellemetlen volt

2012. okt. 18. 20:12

Sziasztok :D

Ma toltottuk be 32 hetet mar csak 8 van hatra :)

Olyan mintha tegnap csinaltuk volna a terhessegi tesztet pedig azota eltelt jopar honap...

Kicsit kezd kiulni ram a para a laksnak meg ot hat het kell mire bekoltozhetunk tehat kb 38dik heten :/ felek h mi van ha elobb jon a baboca...de hat csak nem pihenek amennyit csak tudok igyekszem nem idegeskedni...

Hamarosan megyunk szuloszoba latogatasra is megbeszeljuk a szulesznovel hogy mit hogy szeretnenk...

Mar tenyleg csak hetek kerdese es babazhatunk...

Mostanaban kulonosen aktiv majd szetrugja az oldalam...

2012. okt. 18. 08:18

Sziasztok csajszik :)

Kedden voltunk dokinál,Bubor végre ismét fejfekvésű,így minden esélyünk meg van a spontán természetes szülésre 

2hét múlva leveszi a doki a kenetet a tenyésztésre

2012. okt. 13. 13:35

sziasztok csajok :)


épülünk, szépülünk, mármint a lakás :P egyre inkább érzem, hogy sürget az idő, nagyon begyorsultak az események, tegnap látogatott meg minket a védőnő, átbeszéltük a babakelengye listát, pár hét múlva újra jön, akkor a korházi csomagról, szoptatásról, stb. lesz szó, holnap találkozó a szülésznővel, szülőszoba látogatás, 32. heti uh... és mindjárt itt a karácsony :)


örülök, hogy mindenkivel minden ok


nekem is ismerős a matatós érzés, bár én most úgy érzem, hogy ügyeskedett Bubor és a helyén van :)

94. Skóciababy (válaszként erre: 93. - Dius1212)
2012. okt. 12. 13:13
Ismerős matatós érzés.:DD Először megijedtem, hogy mindjárt kidug valamit manó. Nekem vagy haránt fekszik, vagy farosan és a lábával tapos lefelé. :-)
2012. okt. 12. 12:42

Orulok h mindden rendben van veled es h otthon lehetsz :D

en tegnap toltottem be a 31 hetet mar celegyensben vagyunk :D ma voltam vedononel ott is minden szuper nezett szivhangot szuper volt hallani :D

es ami a legjobb az egeszben hogy eddig csak 4,5 kg hiztam az egesz terhesseg alatt :D ennek nagyon orulok mert az elso fiammal tobb mint harminc kg sikerult osszeszednem...

ket napja viszont tok furi dolgot erzek...olyan mintha valaki a nunimba matatna.. :D tudom h hulyen hangzik de tenyleg olyan mintha ott kaparaszna neha bokszol is egyet es akkor olyan erzesem van h most bepisilek...kicsit zavaro es kellemetlen is... vedono azt mondta h valoszinu nem a melkasa elott van a keze hanem a feje mellett vagy folott ezert erzem annyira a nunimba :D remelem azert nem kezzel elore szeretne kibujni :P

puszi nektek

2012. okt. 10. 20:29

Itthon vagyok, megvagyok még. :D


Méhszáj zárt, ezen a doki is meglepődött. Uh is oké, kicsit kisebbnek tartja a babát, mint kellene. 30. hét helyett inkább 29 szerinte. Megnéztem neten, a kettő között van. Viszont én tudom, hogy az ovulációm nem középidőben volt, hanem 4-5 nappal később. Szóval kb. pont jó a méret. :-)Ezt mondtam neki, de annyira nem beszéltünk róla. Nem szeretném, ha visszavenne. Akkor dec. 24-re lennék kiírva. Két hét múlva megint megyek, figyelni akarja a gyarapodást.

91. Dius1212 (válaszként erre: 90. - Skóciababy)
2012. okt. 10. 19:38

Szia

Mit mondott a doki...otthon vagy?

2012. okt. 10. 08:40

Sziasztok!


Eltűntem, párom itthon van.:-)


Azért írok, hogy ha teljesen eltűnök, akkor kórházban vagyok. Ma megyek este dokihoz és mindent megbeszélünk. Ha a méhszáj nyílik, akkor tuti mennem kell. Mindent megvettünk a babának és nekem, úgyhogy nem parázok annyira a kórházon. Picur még mindig keresztben van, úgyanúgy mozog,mint eddig. A mozgása néha fáj, gondolom a méhem miatt kevesebb a hely.


Írok ha tudok, vigyázzatok magatokra!

2012. okt. 6. 17:02

Szia szia mindenkinek :)


Szuper ez a hetvege..csak ketten vagyunk az apaval :) hetfon kezd apa az uj munkahelyen en pedig megyek vizsgalatra..remelem meg minden zart es okes odabent... :D

mindenkinek kellemes szombat estet mi xfaktort fogunk nezni :)

2012. okt. 6. 10:43

sziasztok csajok :)


Skóciababy, mivel császit szeretnél, gondolom nem is izgulsz a harántfekvés miatt, csak az a rossz, hogy nem látod a babótok pufiját


kellemes hétvégét :)

2012. okt. 5. 19:43

Sziasztok!


Nem sokat vagyok, párom itthon van.:-)

Nálunk minden oké, már majdnem mindent megvettünk a babának. Én szerdán megyek uh-ra. Nálunk is csak a hátát és a kukiját látni mindig a harántfekvés miatt.:-)


Jó hétvégét mindenkinek, majd jövök!

2012. okt. 4. 15:51

az én dokim nem csinál 4d-t ezért egy másik helyi jó nevű orvoshoz mentünk, aki a pocakom ránézésekor mondta, hogy vagy óriás bébink van, vagyis nem a terhességi kornak megfelelőek a méretei vagy nem megfelelő a terhességi kor számítása, majd a kérdés, az uh közben, és a cukorral minden rendben volt, mondtam neki, hogy nem, de a diétával több mint tökéletes, aztán megmérte a babát és mondta, hogy nem fogjuk elhinni, hogy mekkora, már egy frászban voltunk, mire kibökte, hogy most mekkora (1784g) és mutatta, hogy mekkora lesz, vagyis normális, szóval elég rossz szájízzel jöttünk el


igen, én is ma 30 hetet töltöttem, visszaszámlálááás...


mi is kiválasztottuk a bútorcsaládot Bubor rezidenciájába, [link]

kivi vagyok a ti választottatokra, lszi küldj linket


elkezdtem az ősi orvoslást, remélem megfordul, hallottam vmi homeós cuccról is, igaz nem nagyon hiszek abba, hogy egy bogyóka megfordítja Bubort, de próba cseresznye :)

2012. okt. 4. 12:49

Szia

Sajnalattal olvasom hogy nem lattatok semit a manocskabol csak a hatat es a ferfiassagat :/

A szuletesi sulya tok jo az arany kozeput :) nekem elso fiam 3750g 55cm szuletett most nem szeretnek ekkora babat..eleg ha kicsivel harom felett lesz ;)

Ma toltottem be a 30 hetet kezdodhet a visszaszamlalas :) mar csak 10 het :)

Lakas lassan de biztosan halad a szepules utjan..tegnap voltunk ajtokat valasztani nagyon szepek lesznek :) a bababutorcsalad is megvan..varom mar hogy egyben lathassam az egeszet :) es h a picurkat hazavihessuk a szep uj lakasba...

Ma nagyon aktiv rengeteget mocorog de orulok neki par het mulva mar ugysem lesz helye...ki kell elvezni amig lehet :):)

2012. okt. 4. 09:16

sziasztok csajszik :)


kedden voltunk 4d-n, de sajnos semmit sem láttunk Bubor hátán kívül, mert harántba fekszik, háttal kifelé :( a fenekéről nagyon szép portré készült :D és már számunkra is 100%-sá vált, hoyg kisfiú lesz :) várható születési súlya 3500-3650g


el kell kezdenem az ősi, népi praktikákat, hogy visszaforduljon és úgy is maradjon :o

2012. okt. 1. 18:14
Mi most vettunk egy lakast augusztusban most kezdik az atalakitast...szetverik az egesz lakast meg a falakat is atrendezik....eleg nagy melo de egy honap alatt kesz lesznek vele a szakemberek...epp a szules elott koltozunk majd de az meg jo kis segitseg lesz a szules beindulasaban :)
82. Mammerbabu (válaszként erre: 81. - Dius1212)
2012. okt. 1. 15:48
de szupiii, elhiszem, hogy várod, mi csak egy előszobaszekrényt készíttettünk, és egy szobát alakítunk át, de úgy várom
2012. okt. 1. 15:39

Juphhhi...kivalsztottuk a jarolapot es a csempet...gyonyoru szep :)

A radiatorok is meg vannak szuper lesz minden ugy varom mar.. :):)

2012. okt. 1. 14:42

ohh, micsoda fiú lány mizéria van :D


én is néztem a neten, tényleg vannak jók, de aztán már most kaptunk jó párat, így nem is veszünk már nagyon, már csak egy két kiegészítő darabra van szükség

2012. okt. 1. 14:17

Nalunk is a masodik fiu van uton....de nem adjuk fel....jonnie kell annak a kuslanynak is :)

De raerunk a kovi gyereket majd csak 35 felett tervezzuk :)

Mi meg nem vettunk semmit hamarosan koltozunk es majd akkor vasarolunk meg mindent...meg netrol rendelgetek sok jo cucc van sokkal olcsobban mint a boltokban.

78. nyecsus (válaszként erre: 76. - Mammerbabu)
2012. okt. 1. 14:02
5 éves és 3 éves
2012. okt. 1. 13:30

Nálunk is két fiú lesz így, mindenki mondja,hogy majd a harmadik lány lesz.:-) Tuti az is fiú lenne!:D

Én a külföldre kiutazás előtt eladtam az összes holmit a fiamról. Főleg mert másik gyerek akkor még nem volt tervben. De nem bánom, mert kint más a divat és jóval olcsóbb a ruha. 1-2 kedvenc babaruha megvan, azokat már elővettem.:-)



Most tényleg szinte mindenki fiút vár. :-)

76. Mammerbabu (válaszként erre: 74. - Nyecsus)
2012. okt. 1. 11:13
gondolom ti sem viszitek túlzásba a vásárlást, főleg, hogy 2 fiú már felnőtt, mennyi idősek?
75. Mammerbabu (válaszként erre: 74. - Nyecsus)
2012. okt. 1. 11:08
ohh, igen, gondolom :) van az életnek humorérzéke :)
74. nyecsus (válaszként erre: 73. - Mammerbabu)
2012. okt. 1. 10:38
Harmadikat. Két fiú után,gondolhatod,jól jött volna egy kiscsaj, de hát ez van. Ettől függetlenül nagyon várjuk :)
73. Mammerbabu (válaszként erre: 72. - Nyecsus)
2012. okt. 1. 10:33

második babát várjátok?


mi úgy jártunk, hogy folyton kérdezgették, hogy mit szeretnénk, de hogy ne a közhelyes dolgot mondjuk, hogy mindegy csak egészséges legyen, de nem tudtunk válaszolni, aztán mire letisztult bennem , hogy kislányt szeretnék, 2 napra rá mondta a doki, hogy kisfiú :D

2012. okt. 1. 10:27
annyira jó lett volna egy kislány....na nem baj, majd unokába megkapom
71. Mammerbabu (válaszként erre: 70. - Dius1212)
2012. okt. 1. 10:07

tavasszal egy kislány dömping volt, most jön a kisfiú csapat :)

a gépemen be van állítva egy visszaszámláló :)

2012. okt. 1. 09:04

Sok kukacos szuletik meg iden :):):)

Oktober 1 :):) mar csak ket honap es barmi lehet :):)

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook