Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 27 hetes kismama fórum

27 hetes kismama (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
129. Mammerbabu (válaszként erre: 128. - Dius1212)
2012. dec. 2. 22:19

milyen homeos bogyót kezdtél el szedni? nekem a caulophyllum-ot ajánlotta a szülésznő a 36. héttől napi 1 x 5 golyót, és most a védőnő mondta az arnica-t, amit 5 napig kellene szedni és a vajúdás alatt 30 percenként

a szülésznőm még a teát ajánlottam de nem kezdtem el inni, mert hallottam, hogy a terhességi cukrosoknak nem javallott

praktikaként még a lépcsőzést hallottam


én is holnap megyek nst-re, kivi vagyok...

128. Dius1212 (válaszként erre: 127. - Mammerbabu)
2012. dec. 2. 14:53

Szia :)

Hat meg mi is egyben vagyunk....mar nehezen viselem szivesen mennek mar szulni de ugyanakkor felek is kicsit tole :/

Tegnap ota sokmindennel probalkozunk h kicsalogassuk a pocaklakot....szexeltunk...tonikot iszom...fuszeres kajat eszem...de ezidaig meg semmi...elkezdtem szedni a homeos mehszajtagito bogyot remelem segit majd :)

Holnap megyek nstre es vizsgalatra...bizakodo vagyok hatha ugy megvizsgal a doki h megindul tole a baba..egyebkent meg tiz nap van a kiirt idopontig de mar nehezen megy minden....

Kitartas mindenkinek

2012. dec. 2. 13:52

sziasztok csajok :)


napról napra közelebb kerülünk Bubor kiköltözéséhez, ami nagyon izgi, be is indult nálam a "fészekrakó ösztön" lázban égek, hogy felkészülten és elkészülten várjuk őt


nagyon szeretek bemenni a szobájába, már csak azért is mert azt olyan "tisztának" érzem, gond és probléma mentesnek, máshol mindenhol rám telepednek a gondolataim, keresem a megoldásokat, de az ő szobája, mintha vmi más dimenzióba kerülnék :)

126. Mammerbabu (válaszként erre: 125. - Dius1212)
2012. nov. 30. 14:34

sziasztok csajok :)


még egyben :) de hogy meddig azt csak a ... tudja :P


szomi dolog történt velünk, tegnap párom munkanélküli lett :( gondolom, mondanom sem kell, hogy milyen lelki és egyéb válságba kerültünk, de persze most mindennél fontosabb Bubor, csak hát...

2012. nov. 29. 19:02

Sziasztok

Hogy viselitek az idojarasvaltozast?nem feltek a fronttol?

2012. nov. 27. 21:54

sziasztok csajok :)


tegnap voltunk a 3. NST-n, amikor is Bubor hol aludt, hol meg ezerrel mozgott, mutatott pár méhösszehúzódást, de nem érzetem, a doki csak annyit mondott Úristen, aztán közölte, hogy most jön az alkudozás, már minden lepergett a szemem előtt, biztosan ismétlő NST-t kér és ha.., akkor befektet vagy császár, stb, de nem ez következett, hanem hogy csütörtöktől szombat délig nem elérhető, kötelező megjelenése van vmi szakmai fórumon, ezért akkor nem szülhetek :D na akkor most már alig maradt pár nap, amikor mehet a móka, esetleg még holnap, vagy szombat délutántól szerda estig, mert a szülésznő csütörtökön utazik Angliába, ááá :) megvizsgált a doki, mondta, hogy zárt a méhszájam, uh-n is mindent rendben talált

2012. nov. 25. 19:37

sziasztok:)

Remelem mindenki jol van es 2:1ben van meg :D

Szombaton hajnalban fajasokra ebredtem masfel oran keresztul tartott jottek a fajasok hebe hoba...egy kis izelito volt h mi is var ram :P

Hetvegen megvettuk a gyerek es a babaszoba butort is szerdan hozzak oket hetvegen koltozunk szoval a hetvegi front meg egy babat is hozhat :)

Holnap nst es vizsgalat remelem minden okes odabent...manocska sokat mocorog nyom nyujtozkodik hebe hoba rug egy egy nagyobbat is :)

2012. nov. 24. 08:29

sziasztok csajok :)


jelentem, a tegnapi nappal elkészült Bubor szobája és még egyben vagyunk :) egy két utsó simítás van hátra, de az már szó szerint simítás :D


viszont a lábam vetekszik egy elefántéval és nagyon fáj is, pedig nem vizesedik

2012. nov. 20. 19:07

Hat kozeleg az ido minenkinel....en egyre tobbet erzem h szurkal a hasam alja kicsit gorcsolgetek is...

A jovo hetvegen mehetunk birtokba venni a lakast mar alig varom...probalok sokat pihenni de nagyon nehez .a nagyobbik gyerkoccel eleg sok a feladat a gond...most kezdtuk az elsot...

120. Mammerbabu (válaszként erre: 118. - Dius1212)
2012. nov. 19. 19:43

én is vérszegény vagyok, de a femibion vas 3x1 mellé felírta a belgyógyász a femibion folsav + metafolint, azóta jobb eredményt produkáltam, persze még mindig csillagos az eredményem, de ez világ életemben így volt, illetve időnként elszopogatok 1x5 golyó homeós bogyót - ferrum metallicum a neve


legjobb tudomásom szerint a túrónak vízhajtó hatása van


jut eszembe, eddig többnaponta volt csak székletem, a sok vastól pedig még olyankor is meg kellett küzdenem vele, viszont valamelyik reggel és az éjjel, olyan hasmenés kapott el, hogy folyt belőlem, hát ez meg mi..., azt hittem esetleg már indul vmi...

2012. nov. 19. 19:34

nah, megérkeztem a kórházból...


nst ok, de nem sokat mozgott Bubor, sőt, bár ez engem nem ijeszt meg, mert mostanában időnként meg se mozdul, de ha beindul, nagyon aktív


uh-n minden ok, méhszáj zárt, de puha, fel van puhulva, azt mondta a szülésznő a dokinak, hogy akkor nagy valószínűséggel amikor jönnek a fájások tágulni, nyílni is fogok


mától iszom a málnalevél teát és a homeós cuccot


a kontroll kenetet nem vette le, majd csak talán szerdán, de mint megtudtam, ez nem ad császárra okot és annyit mondott szülésznő, hogy ne izguljak, mert ez van másnál is, de most ez ki kell kezelve, (nem tudom honnan veszi készpénznek hogy ez elmúlt, hisz nincs meg a kontroll eredmény, de pozitívan hangzott)


dec 9-re vagyok kiírva, az max 3 hét, de ahogy beszélgetett a doki és a szülésznő, inkább csak max 2 hetünk van :)

2012. nov. 19. 15:17

sziasztok :D

hat meg volt az elso nst....van mar nemi mehtevekenyseg en meg nem is erzem oket de latszik mar a pappiron...szivhang tokeletes es jo sokat mocorgott.

csutortokon toltom a 37 hetet de mar a kulso kozepso belso mehszaj is nyitva van... :/

remel meg ket hetet kihuzunk igy egyutt.Jovo hetvegen koltozhetunk a lakasba mar alig varom...

a vereredmenyem sajna eleg rossz lett nagyon verszegeny vagyok....sok vasat kell szednem..

csinalgatok mindent a magam kis tempojaban mert mar hamar elfaradok :D

JAh es majd elfelejtettem hogy somentes dietat kell tartanom a vegeig mert vizesedek...egy honap alatt hiztam annyit mint az egesz terhesseg alatt...de minden ruham ugyan ugy jo meg minden tehat nem tudom hova jott fel plusz....de a labam nagyon bedagad es a kezem is sokszor...nalam ennyi a helyzet mindenkinek turelmes babavarast kivanok :D

2012. nov. 19. 09:42

sziasztok csajok :)


végigszedtem az antibiotikumot, ma megyek újabb nst-re, kontroll TTA tenyésztésre (bízom benne, hogy nem 1 hetet kell várnom az eredményre) és ha minden igaz most csinál uh-t és megvizsgál


reggel voltam a szokásos hétfői diabet vérvételen, megint kellett 24 órás gyűjtött vizelet mintát is vinnem a reggeli mellé és még hozzájött a nagylabor, amit a nődoki kért, eredmény holnap

bízom benne hogy minden rendben lesz, a múlt heti vizeletben nyomokban találtak acetont és a gyűjtött vizeletben egyre több a fehérje, bár azt mondta a doki, hogy nem aggasztó, csak oda kell rá figyelni


Bubor rezidenciája nagy léptekben készül (már épp itt az ideje), kifestve, szőnyeg letéve, függöny és sötétítő megvéve, már csak a varrás hiányzik, de az ma elkészül, legkésőbb szerdán felkerül a tapétacsík, csütörtök-pénteken érkezik a bútor, aztán már "csak" a pakolás van hátra :)

116. Dius1212 (válaszként erre: 115. - Mammerbabu)
2012. nov. 15. 22:08

sajnalattal olvasom h nem lett jo az eredmenyed...de fel a fejjel a gyogyszerek segitenek majd...pihenj sokat mar ne terheld magad...

En ma kezdtem a 36hetet a napomban elkezdett kemenyedni a hasam...furi erzes...

Holnap megyek a vedonohoz es dokihoz aztan hetfon lesz az elso nst.....meg harom hetig jo lenne kettesben lenni :) a lakas is elkeszul es meg koltoznunk is kell...remelem kitart addig a babo...es mar az uj lakasba szuletik meg.. :)

2012. nov. 15. 17:44

sziasztok csajszik,


legnagyobb sajnálatomra, nem lett jó a TTA tenyésztés eredményem, ezért kaptam antibiotikumot és betadin kúpot, úgyhogy most megint van min feszengeni egy kicsit :( az első NST eredmény teljesen rendben van, kövi hétfőn lesz, és akkor veszi le a doki a kontroll kenetet, ami talán megint egy hét mire megérkezik az eredmény, addig jó lenne egyben maradni, mert hát csúnya dolgokat tud okozni ez a fránya baci


keddról szerda éjjel azt hittem elpusztulok, iszonyat fejfájás gyötört, talán még nem is éltem meg ilyet, aztán egyszer csak azt éreztem, hogy elönt valami, úgy másztam le az ágyról, hogy fogalmam se volt, hogy a betadin folyik vagy a magzatvíz, kicsit megijesztett, de a fejfájás annyira kemény volt, hogy semmi sem tudott érdekelni, olyan minden mindegy alapon voltam, elsőre azt gondoltam, hogy inkább a magzatvíz, mert soknak tűnt, de végül is nem


bízom benne, hogy a "mindent megteszek" elég lesz :)

2012. nov. 11. 17:20

túl az első NST-n, Bubor az elején ellenkezett, hogy rám kerüljenek a tappancsok, aztán meg szépen bealudt, ébresztgetnünk kellett, annyit mondott a szülésznő, hogy 1-2 méhösszehúzódást látott, de én ebből semmit sem éreztem


tudomásomra hozta a szülésznő, hogy dec 6-án elutazik, addig meg kellene szülni :)


dokival csak holnap tudok beszélni, mert mégsem ügyelt az éjjel, így nem találkoztunk reggel, holnap megmondja a TTA tenyésztés eredményét is

2012. nov. 10. 08:25
Fáradtabb vagyok én is és pár napja erősebb jóslóim vannak. Éjszaka nem aludtam sokat,görcsölt a hasam alja és a derekam. Még két hetet kell valahogy kihúznom, aztán jöhet a baba.:-)
2012. nov. 9. 14:37

nekem nem mondja a doki, hogy mekkora, nem is kérdezem, mert a bnőmnek is mindig elintézte annyival, hogy nem a méret számít :) titkon bízok benne, hogy vasárnap mond vmit...


az utóbbi egy hétben időnként iszonyatos hányinger gyötör, lever a víz, olyan mintha nagyon fáradt lennék, majd ahogy jött, úgy keresztülmegy rajtam, mi lehet ez...

2012. nov. 8. 08:45

Megy a drukk! Én tegnap voltam uh-n. 37. héten megyek ismét, akkor megbeszéljük a császár időpontját. Következő héttől NST. 34 hetes vagyok, nem lesz óriásbébi, de a doki szerint 2200 gr felett van. A fiam 3190-el lett 37. hétre, azt szerintem most is elérjük.:-)

Vigyázzatok magatokra!

110. Mammerbabu (válaszként erre: 109. - Dius1212)
2012. nov. 7. 18:33

igen, úgymond súlyra és terhességi korra sem lesz koraszülött, de azért én még nagyon szorítok, hogy legyen még pár hét, amíg erősödni tud, megy a drukk, +++


jelentkezz, amint tudsz és kedved van :)

2012. nov. 7. 15:04

hat meg volt az uh is.... a baba becsult sulya 3300 g a 35 heten.... szuper...kicsi mar nem lesz...a lepeny is kettes erettsegu....mar csak imatkozni tudok :/


jo utata vigyazzatok magatokra es erezzetek jol magatokat

2012. nov. 7. 11:06

jut eszembe, nem tudom ki femibion párti, de talán érdekes lehet...


http:// www. femibionklub. hu/2/jatekszabalyzat#3

2012. nov. 7. 10:14

megérkeztem a diabetológiáról, minden eredményem tökéletes, a TTA (Streptococcus, stb) tenyésztés eredményem még nincs meg, majd vasárnap tudom meg meg, remélem az is rendben van, ha a doki is rábólint hétfőn reggel elutazunk vajdaságba, megejtünk egy babalátogatót és körülnézünk ott a piacon, de kedden már jövünk is vissza, mert szerdán párom dolgozik én meg ismét a diabeten kezdem a napot, nagyon jó kis progi ez, ha esetleg unatkoznék


Dius, én is nagyon sajnálom és szorítok neked, hogy decemberi baba legyen, megy a drukk, +++

2012. nov. 7. 09:54

sziasztok...

hat voltam dokinal ma megyek uhra a mehnyak megrovidult es nyilni kezdett a mehszaj...kicsit sajnalom hilyen hamar...de remelem h decemberig egyben maradunk

2012. nov. 5. 10:13

sziasztok :D

orommel olvasom h egyenlore meg mindenki egyben van :D

en holnap megyek dokihoz laborba

stb....

lasssan kezd minden pici reszlet a helyere kerulni keszul a lakas hetvegen babavaro buli lesz a babruhak megvannak...szinte mind...megkaptuk a babakocsit is anyosektol :D egy stokket kaptunk nagyon szuper :D

orultunk neki...

bizti jo lehet a konyv amit olvasol...es a ferjedet is tuti ra tudod beszelni h olvassa el..

2012. nov. 4. 12:18
elkezdtem olvasni a suttogó titkait, elsőre nagyon tetszik, szeretnék kétszer végigérni rajta, hogy tudatosuljanak a dolgok, és apát is "nyösztetem" hogy olvassa el, mert úgy érzem, ez csak az ő segítségével sikerülhet, aztán majd meglátjuk...
2012. nov. 4. 12:16

sziasztok csajok :)


azt hiszem ma voltam idén utoljára a vasárnap reggeli tornán, jövő héten nem tudok menni, mert reggel 7:30-ra megyek NST-re, most kedden még elmegyek, de jövő héten már oda sem tuti, hogy eljutok, mert elutazunk, ha minden eredményem engedi és a doki is rábólint, aztán meg már a 36. héten leszek és így hogy kimarad egy teljes hét már nem tuti, hogy bevállalom a tornát


szeretnék elmenni jógázni, de kicsit óckodok is tőle, mert imádom a jó kis pörgős tornákat, félek, hogy unatkoznék a jógán :)


kezdek izgulni, vagyis úgy érzem sürget az idő, a héten összerakom a csomagokat és igyekszem az apróságokkal is a lista végére érni

2012. nov. 3. 16:08

Sziasztok!


Én a héten voltam jóslófájások miatt dokinál. Babával minden oké, megfelelő a mérete is. Méhszáj zárt. Volt NST, az is jó. Babaholmi előkészítve, kórházi csomagom a szekrényben figyel.:-) Nálam lassan minden esélyes. Még mindig medencevégű, ugye az is marad. Szerdán uh, aztán NST indul és a műtétre készülés. Lassan be leszek fektetve, de legkésőbb 37-38. héten.


Örülök, hogy jól vagytok!

2012. nov. 3. 09:29

sziasztok csajok :)


betöltöttük a 34. hetet, igazi célegyenes :)

szerdán voltam a TTA tenyésztésen , szerdán lesz meg az eredmény, 11-én megyek az első NST-re, aztán jöhet a 36 hetes nagy labor, jujj, de izgi bizgi


Bubor rezidenciája még mindig csak alakulóban, mert a 16-ai héten érkezik meg a tapétacsík, amit rendeltünk a szobába, akkor egyszerre kerül fel a stukkó és az alap falszín, előtte villanyszerelés, majd gyors jöhet a szőnyeg és a bútor, remélem simán kihúzzuk addig, és úgy mehetünk a kórházba, hogy itthon minden a helyére kerül, ez nagy megnyugtatással töltene el,

kicsit izgulok, hogy ez már csak illúzió, amibe ringatom magam, mert hát már most egy-egy dolog elvégzése dupla annyi időt vesz igénybe, mint korábban

elkezdtem kimosni, kivasalni a cuccokat, még a babakocsihuzatok, ágynemű cuccok és egy adag örökölt ruhakupac van hátra

tegnap vettünk használtan egy pelenka tároló kukát, reményeim szerint nagy szolgálatot fog tenni

a jövő héten elkezdem összeszedni a csomagokat, hogy már csak apránként kiegészíteni kelljen

2012. okt. 27. 15:14

Sziasztok =)


Remelem mindenki jol van es szamolja a napokat :)

En a heten toltottem a 33 hetet jovo heten megyek nodokihoz...utanna pedig az utolso laborvizsgalat lesz esedekes..mar tenyleg a celegyenesben vagyunk...Apa azt mondja h o nagyon varja a szulest esh itt legyen mar a picurka is...de ugyanakkor szomoru is mert hianyozni fog nekia pocakom...azt mondja nagyon szereti fura lesz ha nem lesz..

A lakas is keszul mar nagyon varom h bekoltozhessunk...kell megvenni jopar dolgot de majd csak az unnepek utan megyunk vasarolni..

Mindenkinek kellemes szombat delutant

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook