Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 szeptemberi babák fórum

2021 szeptemberi babák (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8
2021. febr. 3. 20:29
Ez nagyon jól hangzik, mi is folyton mondogatjuk, hogy vissza kéne térni egy egészségesebb életmódhoz, de mindig gyengék vagyunk. Régen paleoztunk egy evig, sokkal jobban éreztem magam közben.
31. nikkkancs (válaszként erre: 30. - Bettiboldog)
2021. febr. 3. 19:35
Hát èn règen pl huszon èves koromban dohányoztam, energia italoztam, megettem mindenfèle gyors kaját, stresszesen èltem! Na mára ilyen nincs!!! A szintetikus kajákat kb nullára csökkentettük az èletünkben! Mèg csak colát sem igen iszunk 🤣 Nagyon sok háztáji dolgot eszünk, hús, zöldsèg, tojás. Ès mèg sorolhatnám igazából! Amióta így èlünk nem is nagyon betegeskedtem!
2021. febr. 3. 19:32
Az tökéletes szerintem, teljesen ideális. Az életmódváltás miből àll?
29. nikkkancs (válaszként erre: 28. - Bettiboldog)
2021. febr. 3. 13:48
Igen 4x. Szerencsère minden rendben volt! A kicsi ès a baba közt 3.5 èv lesz! :)
2021. febr. 3. 12:56
Ó, jajj! Akkor nektek sem volt egyszerű!😦 4x a nyakan a köldökzsinór??? Jézusom! Ez az egyik legnagyobb félelmem a természetes szüléssel kapcsolatban. Akkor a legkisebb és az új baba közt mekkora korkülömbség lesz nálatok?
27. nikkkancs (válaszként erre: 26. - Bettiboldog)
2021. febr. 3. 08:11

Köszönöm szèpen!

Jaj nagyon sajnálom amiken keresztül kellett menned! :(

Nekem mèg az előző kapcsolatomban volt 2 sikertelen terhessègem, de ott valószínűleg az akkori páromnál volt a gond. Amióta a fèrjemmel vagyok 10ève azóta a babák szinte potyognak az ègből! Nagyon sokat számít hogy èletmódot váltottam, egèszsègesen táplálkozo, nem dohányzom 10ève ès igyekszem idafigyelni magamra! Nekünk az első terhessèg volt kicsit rizikós mert hematómám volt ès sokat vèreztem, fèlő volt hogy elvetèlek, de azóta már 8èves múlt a nagy fiam :) A lányommal 32 hetesen kórházba kerültem amolyan "agyi infarktussal" aggódás volt hogy meg kell szülnöm már akkor de vègül túl hordtam :) 6èves lesz hamarosan.

A kicsi 3 èves lesz, nála a szülès volt " kalandos" 4x volt a nyakán a köldökzsinór, de 3.5 óra alatt termèszetes úton megszületett. Utána mèg volt nèmi gond a lepènnyel, bent maradt egy darab :/ Most az új kórházi törvèny miatt kicsit bizonytalan vagyok, mert szuper szülèsznőm volt....ès most nem lehet! 😭

2021. febr. 2. 20:58
Nahát! Gratulálok! Akkor mi tényleg egy napra vagyunk kiírva is! Már az lenne a durva,ha egy helyen is laknánk! Nekem is mennem kell 2 hét múlva vissza. Sajnos én már majdnem mindenen túl vagyok. Volt 2018-ban egy Down szindrómás babám.18. Héten szakították meg a terhességet szüléssel. Azután egy 9 hetes tavaly márciusban, amikor kitört a covid és szerintem nekem is az volt, iszonyatosan beteg voltam, a baba nem bírta ki. Közben rengeteg próbálkozás. Erre most összejött és az egész salad covidos lett.. Úgyhogy csak reménykedni tudok, de az a g9ndtalan érzes, ami az első terhességemnél volt, az már seholsincs.
25. nikkkancs (válaszként erre: 24. - Bettiboldog)
2021. febr. 2. 08:50

Dec 19.-èn volt meg nekem is utoljára! 🤭 Az volt az utolsó menses 1 napja.

Ma voltam a dokinál, gratulált, minden rendben van, láttam a pici babát is, szívhangot nem nèzett, azt mondta mèg pici. De nekem 17.-ère is van időpontom a saját dokimhoz szóval folyt köv ott :)

2021. febr. 2. 08:46

Igazából 7+3-at ír az alkalmazás a telómon. Nekem dec 19.-én volt utoljára menstruációm, ami 25-26 napos szokott lenni. Akkor szorítok neked ma nagyon! Majd írj, hogy mi volt!

Azt mondtam a múltkor, hogy semmi tünet, na mostmár vannak szuper reggeli rosszullétek hányással. Ti, hogy vagytok?

23. nikkkancs (válaszként erre: 22. - Bettiboldog)
2021. febr. 1. 19:35

Juj de jó! Te is valahol 6+3 hètnèl tartasz ugye?

Èn holnap leszek 6+3 hetes reggel megyek a dokihoz! :) Nagyon izgulok! ❤️

2021. febr. 1. 18:48
Én voltam ultrahangon ma! 5mm-es a baba és ver a szive! 2 hét múlva kell újramennem. Valaki volr már uh-on közületek?
21. nikkkancs (válaszként erre: 20. - Réki2)
2021. jan. 29. 13:20

Nálunk is így volt! :)

Vagyis nekem szinte mensi után kb 1 hèttel volt egy alkalom amikor az óvszer csődöt mondott. Nèztem a naptárt hogy oh nem lesz semmi hiszen van mèg idő az ovulációig...de nem lett! 🤭 Nekem rendszertelen ciklusaim vannak, 22- 27 nap közöttiek. Úgy tűnik ez a ciklus is rövidebb volt, mert január 11.-èn volt halvány pozitív tesztem!

Nekünk van már 3 gyermekünk, de mi is így vagyunk vele ha már így alakult akkor várjuk nagyon! :). ❤️

20. Réki2 (válaszként erre: 19. - Nikkkancs)
2021. jan. 29. 12:34
De izgi! 😁 25 naposak a ciklusaim, azért számolta szerintem előbbre. Peteérésem nekem középidőben volt, 28-30 körül. Nem figyeltem annyira rá, mert nem tervezett baba, viszont ha már így alakult, örülünk neki 😍
19. nikkkancs (válaszként erre: 18. - Réki2)
2021. jan. 29. 12:28

Jövő kedden leszel 6+3?

A naptár szerint èn is! 🤭

De nekem a kalkulátor szept 25-re írja a szülèst! 🤷

Sőt az is tuti hogy nem fèlidőben volt peteèrèsem!


Jah ès èn is 33 èves vagyok. :) Vagyis leszek márciusban.

18. Réki2
2021. jan. 29. 11:52

De jó olvasni, hogy más is ugyanazokon a "hülyeségeken" agyal, amiken én :) Én jövő kedden, 6+3 naposan megyek dokihoz, nagyon várom már! Ez az első terhességem, 33 vagyok.

Tünetek vannak, bár meglennék nélkülük. A semmiből őrült lendülettel tör rám az émelygés és időnként szurkál kicsit a hasam is. Szeptember 22- re mutatja a kalkulátor a születést.

17. nikkkancs (válaszként erre: 1. - Ayu420)
2021. jan. 29. 10:16
Szia! Veled mi újság? Nem írtál a fórum nyitás óta!
16. nikkkancs (válaszként erre: 15. - Bettiboldog)
2021. jan. 29. 10:14

Nem vagyok hízèkony fajta. Minden terhessèg alatt 15kg-ot híztam. 65kg-al mentem szülni.

Ha minden a terveim szerint alakul akkor 7+2 hetesen megyek dokihoz (úgy hogy elmegyek ide helybe mert ahová járni fogok oda csak 8+4 kaptam időpontot ès ott nincs is azonnal uh hanem visszarendel)

2021. jan. 29. 10:02

Akkor gondolom, te a szerencses nem hizok taboraba tartozol😆

Pontosan hany hetes leszel, amikor orvoshoz megy majd?

14. nikkkancs (válaszként erre: 13. - Bettiboldog)
2021. jan. 29. 09:19

Nekem van hogy semmi de semmi ètvágyam nincs, leginkább undorodom a kajától! 🤢 A reggeli kávèmról már le kellett mondanom, egyszerűen nem tudom meginni! A fogmosás reggelente szintèn katasztrófa,mèg attól is öklendezem!

Már számolom vissza a napokat, hogy mikor megyek dokihoz... Már csak 10nap :)

2021. jan. 28. 19:41
Nalam szinte semmi tunet. Persze ilyenkor meg azon parazik az ember, hogy nincs-e valami baj. Bar a mellbimbom felsir minden melltarrofelvetelnel😅, vegulis ez is egy tunet. En az elozoeknel sem emelyegtem, amit kicsit banok, mert igy viszont bitang jo etvagyam volt😨, ugyhogy a terhesseg alatt felkapott kilokat azota se tudtam ledobni...ez kicsit elkampicsorit. Esztetikailag sem olyan mutatos, de inkabb az egeszsegugyi resze zavar, ha erre most meg rajon mi lesz velem?? Szoval valamifele tarthato bababarat etrenden gondolkozom.
2021. jan. 27. 13:12

Sziasztok!

Hogy vagytok? A tünetekkel hogy álltok? Engem egyre jobban kínoz az èmelygès! 😖

11. nikkkancs (válaszként erre: 10. - Bettiboldog)
2021. jan. 26. 07:56
Èn is tegnap csak anyukámat avattam be. Aztán majd ha elmentem dokihoz a család többi tagját! Èn is úgy èrzem most hogy nagyon lassan telik az idő! :/
2021. jan. 25. 22:38
Én már bejelentettem szűk családi körben. Úgy vagyok vele, ha valami közbejön azt is elmondanám nekik, akkor mi értelme várni? De eléggé vánszorognak a hetek, olyan jó lenne már az uh-nál járni😆
2021. jan. 25. 08:46

Sziasztok!

A bejelentèst ki mikorra tervezi? :)

8. nikkkancs (válaszként erre: 7. - Bettiboldog)
2021. jan. 24. 13:12

Bevallom, nálunk is 3 volt a terv. A jelenlegi baba vèdekezès mellett jött össze 🤭 Ami meg azt illeti abortusz ellenes vagyok, szóval ez szóba sem jött hogy ne tartsuk meg! ☺️ Viszont ha minden jól megy a mostani szülès után megcsináltatom a vègleges meddősègi műtètet!

A covid miatt kitartás, remèljük nem lesz a párodnak sem komoly ès te sem kapod el!!! Majd írj ha voltál dokinál, mert èn elvileg majd csak 2-3 hèt múlva megyek! :)

2021. jan. 24. 13:01
Nikkkancs, akkor a mi datumunk majdnem ugyanaz😆 4gyerek te jó ég, azt hiszem arról nekem már le kell tenni, pedig szerettem volna, ha nem is 4-et, de 3-at igen. Gratulálok! Nekem is mennem kellene orvoshoz a jövő héten. Közben a férjem covid tesztje pozitiv lett,ugyhogy ő elszeparálta magát tőlünk. Továbbra is bízom a szerencsében. Hátha megúszom.
6. nikkkancs (válaszként erre: 4. - Bettiboldog)
2021. jan. 24. 12:37
Nekem szeptember 25-re írja ;)
2021. jan. 24. 12:36

Sziasztok!

Èn is túl vagyok a pozi teszten! Január 11-èn tesztelem halványat, majd rá 3 napra határozott 2 csíkost :) Van már 3 gyermekünk 2 kisfiú ès egy kislány. Most pedig egy meglepetès babát várunk! :) 33èves leszek idèn.

Orvoshoz február 17.-ère kaptam időpontot de azt tervezem hogy 1 hèttel korábban elmegyek máshová!

Most vagyunk 5+1 hetesek ha minden igaz :)

2021. jan. 21. 18:42
Engem nagyon érdekelne, hogy első babátok lesz-e? Vagy bármi infó rólatok, amitől személyesebb lesz ez a csoport! Persze csak, ha van kedvetek. Én 38 éves vagyok és 2017-ben született a kisfiam. Rá egy évre kezdtünk újra próbálkozni, több kudarc után eza 4. alkalom, hogy teherbe estem.Nekem szept.24-et ír a terhesség kalkulátor😆. Külön örülnéj, ha őszi baba lenne!
2021. jan. 21. 10:30

Sziasztok!

Én is pozitív tesztnél járok, két hét múlva megyek dokihoz, hogy megerősítse. :)

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook