Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2021 júniusi babák fórum

2021 júniusi babák (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
388. Rebecca0511 (válaszként erre: 382. - BogLot)
2020. dec. 24. 08:37
Nagyon sajnálom 😪
387. 93c160eef4 (válaszként erre: 386. - 93c160eef4)
2020. dec. 23. 22:41
És egyébként mindenkinek gratulálok és boldog babavárást kívánok, könnyű szülést! ;)
386. 93c160eef4 (válaszként erre: 11. - Bogyoka89)
2020. dec. 23. 22:41

Szia, én nem rég szültem, csak kíváncsiságból olvastam a fórumot ( kis nosztalgia) :) és ne haragudj, de nem tudtam figyelmen kívül hagyni a dokira vonatkozó kérdésed. Remélem nem baj. :) Ahol én lakom, csak magán rendelés van sztk megszűnt. Szóval 2 terhesség alatt ua. Volt a dokim. Fizetosen. Ezengem megnyugtatott. Aztan kinyilt mehszaj miatt befektet a korhazba ami a szomszedvarosba van. Ramfelejtett. Egy rezidens lesett ram minden nap, majd egy het utan mikor vizitkor meglatott csodalkozott hogy en meg mindog ott vagyok?? Radasul sosem ismer meg a vizsgalatokon sem. No, mindegy a lenyeg annyi, hogy ez a kedves doki aki ram figyelt neha napjan a varrasnal is es a szules alatt is szinte csak ot lattam, meg a masodik terhessegemnel a dokimnak dolga volt, bejott hogy eut elmondja es elment. Otthagyott egy masikra aki be sem jott... Szinten ez a kis fiatal orvos volt ott eppen ugyeletben akinel megszuletett a kisfiam.


Szoval ezzel csak azt akartam mondani, hogy nekem effektive hiaba volt fogadott dokim, semmivel sem volt jobb, nem tudott rolam smivel se tobbet mint akihez szulni kerultem. DE!!!! Ez nem jelenti azt hogy nalad is igy lesz, nekem igy jott ki. Egyebkent orvost valtottam, ahhoz jarok aki torodott a problemammal es levezette a nem zokkenomentes szulesemet ;)

385. vike91 (válaszként erre: 382. - BogLot)
2020. dec. 23. 21:44
Én is nagyon sajnálom! 😔 Kis családod adjon neked rengeteg erőt! ♥️ Ölellek!
384. Amberwaves (válaszként erre: 382. - BogLot)
2020. dec. 23. 21:27

Nagyon sajnálom, drukkoltam, hogy ne így legyen.

Egy órája olvastam, azóta jársz/jártok a fejemben.

Nem tudom, milyen nagyon borzasztó érzés, fájdalom lehet, ami történik veled, de nagyon együttérzek, és kívánom, hogy mielőbb felépülj testileg-lelkileg!

383. Nikifejű (válaszként erre: 382. - BogLot)
2020. dec. 23. 20:26

Nagyon-nagyon sajnálom! 😭

Sok erőt kívánok!

Ismeretlenül is ölellek! ❤️

382. BogLot
2020. dec. 23. 14:49

Sajnos nálunk beigazolódott a down szindróma 💔 Elhagyom a fórumot...


Kívánok mindenkinek jó egészséget, boldog Babavárást és könnyű szülést!

381. BogLot (válaszként erre: 379. - Nikifejű)
2020. dec. 22. 21:22
Nem vészes csak szigorúan pihenj utána, szerintem akkor nem lehet baj. 😊
380. BogLot (válaszként erre: 378. - Bogyoka89)
2020. dec. 22. 21:22

Köszönöm ❤

Biztosan nem lesz baj az anya méhe csodálatos megvédi a picurt. 😊

379. Nikifejű (válaszként erre: 378. - Bogyoka89)
2020. dec. 22. 19:26

Köszi Bogyóka!Már eldöntöttem,megcsináltatom az amniocentezist.

Szerintem Te is nyugodj meg,tuti nem lett baja a babának😘

378. bogyoka89 (válaszként erre: 372. - Rebecca0511)
2020. dec. 22. 09:44

Sziasztok! Én is átestem a víruson, még a terhesség legelején. Aggódtam is sokat, hogy ne okozzon ez semmi gondot a babával kapcsolatban. Meg még igazából most sem vagyok teljesen nyugodt emiatt, bár az orvosok azt mondták, hogy nem befolyásol semmit ezzel kapcsolatban. Jobbulást, mielőbbi gyógyulást kívánok nektek!

BogLot, nagyon szurkolok, hogy mégis minden rendben legyen a babával.

Niki, neked pedig kitartást, és sok türelmet a teszthez.

377. BogLot
2020. dec. 21. 21:28

Ebben reménykedem én is, ugyan olyan kis pisze orra lesz mint a nővérének.

Köszi,hogy leírtad kellenek most az ilyen pozitív történetek. 😊

376. Rebecca0511 (válaszként erre: 375. - BogLot)
2020. dec. 21. 21:12

Az én kislányomnak sem nagyon látták az orrcsontját. De mi akkor is csináltattunk Niftyt, minden rendben volt. A 20 hetes genetikai uht a Czeizelbe csinaltattuk genetikusnál. Ő is mondta, hogy kicsi az orrcsont, de ez nem gond. Amúgy nagyon picike orra van kislányomnak, és nem is nő neki 😘🤗

De teljesen egészséges, gyönyörű kislány

375. BogLot
2020. dec. 21. 20:53

Én Debrecenbe járok itteni viszonylatban kell érteni. Szinte az összes magán rendelő orvos hozzájuk irányít genetikai ultrahangra a környéken. Omed. Ezt csak azért írtam, hogy a tévedés esélye nagyon csekély, hogy valamit nem jól mértek láttak...3 nappal később a kórházban a genetikai szakrendelésen kevésbé jó géppel 3,8 mm tarkóredőt mértek. 😔


Köszönöm szépen a jókívánságokat!


Rebecca neked pedig kitartás kemény lesz 😬, de az a legfontosabb hogy a gyerekek és te ne kapjátok el! Vigyázzatok magatokra jó egészséget és gyors enyhe lefolyásút a férjednek!

374. Nikifejű (válaszként erre: 372. - Rebecca0511)
2020. dec. 21. 20:04
Atya ég,hát ez durva...kitartást Neked 💪
373. Nikifejű (válaszként erre: 371. - BogLot)
2020. dec. 21. 20:00

Nagyon-nagyon szurkolok hogy rendben legyen a baba!!

Ki az "egyik legjobb ultrahangos orvos"?

Írj majd mindenképp 🙏🙏🙏🤞🤞🤞

2020. dec. 21. 19:54

Csajok

A jó hír után, mindig rossz hír jön???

Férjem délután nem érezte jól magát a munkahelyén. Tesztelés volt... Pozitív....

Most itt vagyok terhesen, egy 6 hónapossal, két 13 evéssel... Karanténba....

Hát.... 😪😪😪

371. BogLot
2020. dec. 21. 18:18

Sziasztok!

14 hetes terhes vagyok június 19 körül születne a baba, ha minden jól alakul. A 13 hetes ultrahang után mentünk volna prena vérvételre. Sajnos a 13 hetes ultrahangon nem volt látható az orrcsont és 3-3,2 mm volt a tarkóredő. Az egyik legjobb ultrahang orvos magánrendelésén voltunk elküldött genetikai tanácsadásra. Ott méhlepény mintavételt javasoltak, amit múlt hét hétfőn csinálták meg most szerdán lesz eredmény. Nagyon aggódom az eredmény miatt múlt héten nagyon magam alatt voltam most reménykedem.

Már van egy egészséges 16 hós lányom nála a 18 hetes ultrahangon nem volt az orrcsont úgy csontosodva ahogy kellene, ezért akkor csinaltattunk prenat. Előtte kombinált volt alacsony kockázattal. Szerencsére nála nem lett gond remélem most is jól alakulnak a dolgok. Ismét kislány van a pocakban.

Mindenkinek boldog babavárást kívánok!

370. Nikifejű (válaszként erre: 369. - Rebecca0511)
2020. dec. 21. 17:30

Eszembe jutott a másik teszt opció,de szerintem a Nifty meg a Prena ugyan azon az elven működik.Van valami ok,ami miatt a Nifty nem sikerült,sztem ez az ok a Prenánál is fennállna.

Hajlok az amniocentezisre,abból aztán tényleg minden kiderül 100%-ra.Jan.4-re van időpontom,addig még átgondolom.

369. Rebecca0511 (válaszként erre: 367. - Nikifejű)
2020. dec. 21. 16:29

Szia


Szerintem senki nem vet meg ezért.

Próbálj meg pozitív lenni.

Gondolom teljesen mégis csak egy teszt nyugtatna meg.

Esetleg a prena?

Lehel az hozna eredményt.

Én sem törődnek bele.... Tudod nálam sok kockázati tényező volt.... Kor, túlsúly, cukor, vérnyomás....

Szóval teljesen megértelek.

Szorítok, hogy minden rendben legyen.

Mindenképpen jelentkezz 🤗

368. vike91
2020. dec. 21. 14:00
Gratulálok! Én ma voltam genetikai uh-n minden rendben van :) nekünk az orvos a sima kombinált teszten kívül mást nem ajánlott, elmondta, hogy ikrek esetében a vér vizsgálatos genetikai szűrések nem adnak ugyan olyan eredményt mintha egy baba lenne. Remélem minden rendben lesz! Ennyire nem ástam magam bele a témába, de hogy lehet hogy nem adott eredményt? Ez mitől függhet? Én eddig úgy képzeltem, hogy eredmény mindenképp van, maximum ismételni kell, mert nem egyértelmű. Írj majd a fejleményekről!
367. Nikifejű (válaszként erre: 366. - Rebecca0511)
2020. dec. 21. 13:10

Gratulálok!!


Nekem most telefonáltak hogy másodjára sem adott eredményt a Nifty.Először 10+4 majd 12 hetesen vették le.Azt mondják ez nagyon-nagyon ritkán fordul elő,igazából ök sem tudják hogy miért.De ez nem jelenti azt hogy baj lenne a babával.

A következő lépés,ha akarom,akkor az amniocentezis.

A kombi teszt alacsony kockázat lett.

Nem tudom mit csináljak.Persze beszélek a dokimmal,pont holnap megyek hozzá.

Azt tudom -vessetek meg érte nyugodtan- de egy beteg gyereket nem tudnék nevelni :(

2020. dec. 21. 12:45

Sziasztok

Megjött Niftyt teszt eredménye, minden rendben van.

A magzat neme : fiú 🤗😘

365. Amberwaves (válaszként erre: 362. - Brigikee*)
2020. dec. 17. 21:14

De jó, hogy írod ezt a vasat, orvosom macskakaparását nem tudtam kibogozni a kiskönyvemben, neten meg sehogy nem sikerült megtalálnom.

Ugyan most nem néztek vasat, hiába kértem, remélem kedden felírja a doki, mert ezt szedtem előző terhesség alatt is, meg eleve vashiányos vagyok.

364. vike91
2020. dec. 17. 08:52
Köszönöm szépen az ajánlásokat! Nálunk jövő héten lesz a genetikai uh és kombinált teszt, izgulok azért :) sima ultrahangra holnap megyek, már várom, nem láttam őket egy hónapja! 2-3 naponta pár másodpercre meghallgatom a kis szivverésüket, most már nagyon könnyen megvannak! A rosszullétek nálam teljesen elmúltak, energiám is visszatért. Jövő héttől tervezek én is naponta egy kis gyors gyaloglást a futopadon. Vigyázzatok magatokra! ♥️
363. Rebecca0511 (válaszként erre: 361. - Nikifejű)
2020. dec. 16. 20:38

Biztosan minden rendben lesz. Előző terhességemnél nálam is ez volt, pedig azt a 16. héten vették le. Most a 13. héten, de én is kicsit... Hát van benne egy kis izgalom, hogy hívni fognak, hogy újabb vérvétel kell... És akkor abból eredmény már csak ünnepek után lesz...

De csak pozitívan 🤗

2020. dec. 16. 20:33

Sziasztok.


Én vas pótlásra krauterblut szirupot vettem ajánlásra. Első terhességemnel neo ferro folgamma volt felirva, nem okozott durva szekrekedest, változó volt, nekem a magnézium szinten tartotta, egészen a 36. Hetig, na onnantól durva szekrekedesem volt. Viszont vas hiányos voltam a végén is, nagyon. Szóval nem tudom mi az ami fixen megoldja a problémát, de sztem terhesseg alatt semmi.


Én már 14+3napos vagyok, teljesen jól érzem magam, van erőm mindenhez, futni is egyre gyakrabban eljutok, igaz a távot 5kmre csökkentettem, de ezt szeretnem minél tovább tartani, amíg bírok :) nekem kifejezetten jól esik.

Emellett sok-sok babakocsis séta van, sőt van, h a fiam is eljön velem babakocsival futni. na úgy már azért kihivas :)

361. Nikifejű (válaszként erre: 360. - Rebecca0511)
2020. dec. 16. 17:52
Először dec.1-én,de kevés lett a magzati DNS ,igy meg kellett ismételni.Múlt pénteken vették le újra,szerintem csak jövő hét elején lesz meg.
360. Rebecca0511 (válaszként erre: 359. - Nikifejű)
2020. dec. 16. 17:18

Szia


Mikor vették le a Niftyt?

Én is az eredményt várom, elvileg péntekig hívnak.

Remélem minden rendben lesz 😊

2020. dec. 16. 16:40

Sziasztok!

Én ma vagyok 12+6, ma volt a kombi teszt és toxémia szűrés,mindkettő alacsony kockázat lett,az UH-n is nagyon jó értékek lettek.De teljesen megnyugodni csak akkor fogok ha a Nifty eredménye is negatív lesz.

Vasról nem tudok nyilatkozni,nekem jó az érték.

Tornázni jövő héttől elkezdek.

Ölelés Mindenkinek,vigyázzatok magatokra.


Serenity valami baj van?

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook