Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2020-ban babásodjunk! fórum

2020-ban babásodjunk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2020. okt. 15. 15:07

Sziasztok!

Tegnap reggel pozitív lett a tesztem, igaz halványan, de egyértelműen ott van a második csík. Ma reggel sokkal határozottabban jelent meg a vonal :) Szóval erősödik. Ez jó.

Viszont tegnap este óta, és ma is egész nap érzem, hogy fájdogál a hasam. Nem görcsöl, inkább feszül, szorít a méhem környékén. Ez normális vagy kezdjek el már most aggódni? Nov. 6án mennék dokihoz, előbb érteme sem lenne és időpont sincs. Keressek fel egy ügyeletet vagy csak túlaggódom? Vérzés nincs, csak ez a kellemetlen hasfájdogálás. Mit tegyek? :(

2471. Nixi86
2020. okt. 15. 12:59

Mizujs lányok?


Én 4 dpo-on vagyok jelenleg, de nem igazán várok semmit ettől a hónaptól, nov 4 lesz ugye párom műtétje, én köv ciklusban megyek 3. és 21. napi vérvételre + általános vérkép + terheléses cukor, aztán dec 1-re van időpontom az endocare-be Tüű dokihoz, úgyh nekünk 2020 nem a babásodás, hanem inkább a rákészülés éve lett 🙂 De nem baj, nem bánkódok miatta, csak reménykedek h jövőre, ha elétkezik a mi időnk, majd jön, akár természetes úton is a kis babóca 😊

Azon gondolkozok még h januárban menjek-e el hycosy átjárhatósági vizsgálatra. Semmi alapja nincs, csak tudni akarnám h ott minden ok-e, ne menjen emiatt is még az idő ha esetleg nem. De aztán lehet teljesen indokolatlan felesleges vizsgálat lenne?! 🙄

2470. Nikee91
2020. okt. 9. 17:44
Drukkolok nektek csajok nagyon.
2469. MMano (válaszként erre: 2462. - Tyityu)
2020. okt. 9. 06:14
Nagyszeru hir! Tovabbra is boldog babavarast!😊
2468. Panna07 (válaszként erre: 2467. - Bius86)
2020. okt. 8. 14:11
Szuper hírek, nagyon drukkolok! 🍀🍀
2467. Bius86 (válaszként erre: 2465. - Panna07)
2020. okt. 8. 13:10
Képzeld, mi is mehetünk a sítáborosunkért. Tegnap voltunk konzin és a dokinő mondta, hogy amint megjön a napokban, kezdhetem is szedni a gyógyszert. El sem akartam hinni, de nagyon boldog vagyok. Remélem mindkettőnknek szerencsésebb lesz a FET 😊
2466. tyityu (válaszként erre: 2465. - Panna07)
2020. okt. 8. 11:33
Szuper es nagyon jol csinalod, nem is lenne szabad hogy az ember minden figyelmet ez toltse ki, de nehez elterelni a figyelmet. Azert majd neha jelentkezz !!🍀
2465. Panna07 (válaszként erre: 2464. - Tyityu)
2020. okt. 8. 11:30
Igen, minden ok, múlt hétvégén meg is jött, és ha a doki mindent rendben talál, akkor mehetek beültetésre. De most megpróbálok nem pörögni rajta annyit, azért se jövök annyit. De mindenkinek köszönöm, aki drukkol nekünk! 😘
2464. tyityu (válaszként erre: 2463. - Panna07)
2020. okt. 8. 11:24
Koszinte jol vagy? Megjott azota? Tudtok kezdeni? Persze csak ha akarsz beszelni rola!
2463. Panna07 (válaszként erre: 2462. - Tyityu)
2020. okt. 8. 11:18
Szuper hír, nagyon örülök! 😊😊
2462. tyityu
2020. okt. 8. 11:06

Sziasztok Lanyok!

Vegre megjott a kombinalt teszt eredmenye. Minden rendben 🙏

2461. Panna07
2020. okt. 4. 12:11
Sziasztok! Én most egy ideig nem jövök a fórumra, jól vagyok, de most úgy érzem, ez kell. Mindenkinek nagyon drukkolok a babához! ❤️
2460. Panna07 (válaszként erre: 2459. - Andika09)
2020. okt. 2. 19:55
Mert a prolaktin stressz hormon is, folyton változik az értéke. Én egy magas érték alapján nem szednék gyógyszert, de beszélj majd az orvosoddal.
2459. Andika09 (válaszként erre: 2457. - Nixi86)
2020. okt. 2. 18:34

Szia 😊


Ma voltam a vérvételen és az eredmény jóval kevesebb mint legutóbb ,

múlt pénteken :

volt 818,0 mIU/L

Ma meg 290,0 mIU/L



Még nem tudtam az orvossal beszélni ,fogalmam sincs ,hogy most miért ilyen alacsony ...

2458. Panna07 (válaszként erre: 2457. - Nixi86)
2020. okt. 2. 15:46
Drukkolok, hogy segítsen a műtét, és hozzon nektek babát!
2457. Nixi86
2020. okt. 2. 15:38

Sziasztok!


Olvasom mindig amiket írtok, és drukkolok nagyon mindenkinek, hogy hamarosan szuperjó hírekkel gyertek :)


Andika, mit írt fel neked a doki prolaktinra?


Nálunk úgy áll most a helyzet, hogy november 4-ére kapott párom időpontott a visszér műtétre, utána elkezd egy vitaminkúrát, és nagyonagyon bízom benne, hogy ezek megoldják a problémát, és akár már jövő év elején összejön a babó :)

2456. Panna07 (válaszként erre: 2454. - Andrea1618)
2020. okt. 1. 15:35

Szia! Mások könnyen mondják, hogy várjatok, türelem.. Jól tetted, hogy utána mentél a dolgoknak, és párodat is párhuzamosan vizsgálták. Sokan még ma is a nők problémájának tartják a termékenységi problémákat, pedig sajnos ma már a férfiaknál is gyakori.

Hála az orvostudománynak, hogy van segítség. Nagyon drukkolok Nektek! 🍀🍀

2455. tyityu (válaszként erre: 2454. - Andrea1618)
2020. okt. 1. 15:21

Szia! Pont nemreg gondoltam rad hogy regen nincs hirunk rolad. Nagyon elkeseredett voltal mikor legutobb jelentkeztel. Nagyon szuper hirek, akkor csak van megoldas a problematokra.

A kovetkezo honapban is lesz kikert szurkolni (talan Pannaek is folytatjak). Megy a drukk es jelentkezz majd a hirekkel, hany embrio, stb. 🙂

2454. Andrea1618 (válaszként erre: 2446. - Tokmaglany)
2020. okt. 1. 15:17

Sziasztok!

Èn is eléggé eltüntem.

Mi ugya év elejèn vágtunk bele, márciusban feküdtünk rá a projektre. Mindig vártam èn is izgatottan, hogy sikerüljön, hisz tudjàtok elèg aktív voltam.

Hidba mondta mindenki, h legyek turelmes, nem voltam. Juliusban elmentem kivizsgàltatni magam minden tökéletes. Az endokrinologusom mondta küldjem el a fèrjem spermavizsgàlatra. Augusztusban meg is lett az eredmenye, OAT szindróma. Se nem mozognak, nincs is sok, es az alakjuk se jó. :( bennem kérdés se volt, augusztus végèn beadtam a jelentkezést. Forgach, es a Kaali intézetbe. Minden vizsgàlatot elkezdtem megcsinâltatni, ami a lombikhoz jól jöhet. Majd hívtak a forgach intèzetből 2 hete h online konzultaciom lesz a dokival 1 het mulva. Vartuk, izgultunk.

Azt mondta, hogy annyira jol osszeszedtem mindent, hogy kovetkezo ciklussal indul is a lombik. iCsi eljaras lesz.

Szurkoljatok most ezért értunk😊

Tokmaglany ha gondolod szivesen elmondom, milyen vizsgalatokkal tudsz az eljarason gyorsitani. 🤗

2453. Scara
2020. okt. 1. 08:56
Új hónap, szorítok mindenkinek. Andi nekem is hasonló volt a hónapom mint neked, tele tünetekkel és reménnyel, ma megjött. De nem adjuk fel. Mindenkinek szép napot és sikeres hónapot :-)
2452. Panna07 (válaszként erre: 2449. - Tyityu)
2020. szept. 30. 21:02

Örülök, hogy már múlóban van a rosszullét.

Elhiszem, hogy várod a kombinált teszt eredményt, drukkolok, hogy minden rendben legyen! 😊

2451. MMano
2020. szept. 30. 20:58

Sziasztok!


Andika09, nagyon sajnalom de legalabb a problema meg van es szerencsere van ra kezeles.


Panna07, nagyon sajnalom, gondolom hogy nehez de el kell engedni es pozitivan elore nezni!


Tyityu, minden rendben lesz, szurkolok a jo eredmenyekert!


Tokmaglany, biztos vagyok bennd hogy kozosen a legjobb dontest fogjatok meghozni!


Aranymazs, a jelek biztatonak hangzanak. Mikorra nem varod?


Mi tovabbra is probalkozunk de kozben mas okbol is orvoshoz jarok es kicsit ez koti le a figyelmunket ami lehet nem is baj csak a stressz nem kellene ami vele jar...

Mindenkinek nagyon szurkolok tovabbra is! 😊😊

2450. tyityu (válaszként erre: 2446. - Tokmaglany)
2020. szept. 30. 16:48

Nagyon sajnalom ezt tenyleg nagyon at kell gondolni. Talan azt kell merlegelnetek hogy mit bannatok meg mondjuk 5 ev mulva: hogy lombikoztatok vagy hogy nem vagtatok bele ? En igy gondolkoztam mikor felmerultna baba tema nalunk: igazabol sosem ereztem hogy en mindenkepp anya szeretnek lenni. Aztan arra jutottam hogy 10 ev mulva biztosan megbanom es akkor mar tul keso lesz. Es igy utolag nagyon orulok hogy ezt a dontest hoztam meg. 🙂

Majd jelentkezz hogy dontottetek es Pannatol kerdezhetsz o nagyon kepben van.

2449. tyityu (válaszként erre: 2444. - Panna07)
2020. szept. 30. 16:44

Koszi a kerdesed, mar egy hete nem hanytam. Mar sokkal jobbak a napok de persze vannak roszabb napok is, ma nem vmi fenyes. Viszont estenkent meg mindig visszajon a hanyinger, este 10 korul muszaj ragcsalnom vmit, de par napja ejszaka mar nem kell. Mar kicsit parazok mert okt 22-en megyek az orvoshoz a 4 honapos kontrollra es elotte mennem kell ehgyomri cukorra (nem terheleses csak rendes). Szoval este nem ragcsalhatok, teljesen kesz leszek reggelig nem enni. Az orvosom nagyon rendes volt, igazabol mar 8 hetesen ki kellett volna irnia a vizsgalatot, de mondtam mennyit szenvedek igy vart. De mostmar tenyleg meg kell csinaltatni. Szoval a falat fogom kaparni a gyomorfajdalomtol de ez van, tul kell esnem rajta.

Egyebkent meg egy het mire meglesz a kombinalt teszt eredmenye, mostmar azert szeretnem tudni hogy tenyleg minden rendben van e. Persz ismet sikerult most errol rosszat almodnom...

2448. Panna07 (válaszként erre: 2446. - Tokmaglany)
2020. szept. 30. 16:23

Szia! Férjem is így volt tavaly, ellenezte a lombikot, de még tavaly átkattant benne valami, sokat is beszéltünk róla, és már tavaly teljesen támogatta, hogy ha arra kerül a sor. Megviseli a kapcsolatot, nálunk is voltak hullámvölgyek, csak akkor szabad belevágni szerintem, ha mindkét fél 100%osan benne van. Mert valóban megterhelő tud lenni a stimuláció a nőnek, és kell a férfiak támogatása.

Ne válaszolj, ha nem szeretnél, de mit jelent, hogy 5 % az esély, rendben vannak az értékei, de nála gond van, ezt nem igazán értem.


OEP intézet terén a Győrit dicsérik nagyon, csak nehéz bekerülni. Magán intézetben kb 700-800ezer egy lombik próbálkozás, ebben benne vannak a gyógyszerek is.

Bármi kérdésed van a lombikról, nyugodtan kérdezz.

2447. tokmaglany (válaszként erre: 2443. - Panna07)
2020. szept. 30. 16:17
Sajnálom Panna, hogy nem sikerült! De drukkolok nagyon, hogy októberben pozitív hírekkel gyere!!
2020. szept. 30. 16:16
Sziasztok! Picit eltűntem, mert elég sok minden történt körülöttünk, nem nagyon volt hangulatom fórumozni. Kiderült, hogy a páromnál gond van, ezért nem jön össze a baba. Jelenleg 5% esély van a teherbeesésre. Semmilyen szervi baj nincsen, az értékei is rendben vannak. Nem érti a doki sem igazán. MIndenesetre egyértelműen lombikot javasolt. Most dilemmázunk, hogy belevágjunk-e vagy sem. Párom egyelőre inkább elfogadná a sors akaratát és ellene van a lombiknak (természetellenes beavatkozás, megterheli a szervezetet, a kapcsolatunkat és a pénztárcánkat is). Nekem már van két gyermekem az előző kapcsolatomból és 44 leszek most októberben, szóval sok időnk nincsen a gondolkodásra. Most próbálok minden infót felszívni a témában - OEP által támogatott intézetek, ajánlott intézetek, gyakorlati tanácsok stb...itt tartunk.
2445. Andika09 (válaszként erre: 2436. - Tyityu)
2020. szept. 30. 16:09

Igen ,én már holnap megyek vérvételre és fogok kapni gyógyszert a prolaktin helyreállítására ,aztán újult erővel neki állunk próbálkozni .


😊

2444. Panna07 (válaszként erre: 2442. - Tyityu)
2020. szept. 30. 15:26
Mesélj, hogy vagy, van még hányingered?
2443. Panna07 (válaszként erre: 2442. - Tyityu)
2020. szept. 30. 14:50
Igen, én is ezt halottam, úgyhogy valószínűleg megpróbáljuk októberben.
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook