Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2016 novemberi babák fórum

2016 novemberi babák (beszélgetős fórum)


24. mongi (válaszként erre: 19. - Dorkavics)
2016. jún. 7. 12:17
...és 8 órán keresztül a műtét után nem érzi hastól lefelé a testét az ember???Hú,ez brutál.Én ilyenektől félek.:)
23. mgagi (válaszként erre: 17. - Mongi)
2016. jún. 7. 11:59
Sajnálom :( Részvétem de ennek így kellett lennie. Nekem is nem rég halt meg az egyik messzi rokonom. Mindenesetre érdekes.
22. mgagi
2016. jún. 7. 11:58
Én annak örülnék ha vki elmesélné melyik a jobb az altatásos vagy az érzéstelenítéses császár. Már ami a felkelést illeti.
21. mgagi (válaszként erre: 16. - Mongi)
2016. jún. 7. 11:55

:)

Várják. A lányom kifejezetten örül neki. Nagyon várja hogy segíthessen. A fiam is örül a maga módján és érdekes mód mindketten fiút mondanak. A két nagy már összecsiszolódott bár azért még vannak kisebb viták de elhanyagolható.

20. mgagi (válaszként erre: 15. - Mongi)
2016. jún. 7. 11:53
Érzéstelenítéssel csinálták. Annyiból kellemetlen hogy a műtőben reszkettem mert az érzéstelenítő miatt. Semmit nem éreztem csak azt amikor kiemelték a babát. Akkor nyugodtam meg igazán hogy végre kint van. Egyébként teljesen el voltam zsibbadva. De én most gondolkodom az altatáson. De majd még eldől mit mond a doki.
19. Dorkavics (válaszként erre: 15. - Mongi)
2016. jún. 7. 09:47
Spinális érzéstelenítést kaptam és nagyon gyors volt a műtét. Nem éreztem semmit, csak érdekes volt, ahogy húzkodták a hasamat :) A gyerkőc gyorsan kint volt és nem volt komplikáció. Az ágyból felkelés 8 óra múlva az már egy érdekesebb dolog volt, de túlélhető. Szülés után 4 nappal már el tudtam sétálni a közeli boltba vásárolni és a kutyát is levittem kicsit. A varratszedésre 10 nap múlva pedig már egyedül mentem és a vezetés sem jelentett gondot.
18. mongi (válaszként erre: 13. - Nyuszó13)
2016. jún. 7. 09:04

Szia!

Első baba?Fiú vagy lány?

17. mongi (válaszként erre: 11. - Mgagi)
2016. jún. 7. 09:03

Nekem először 13-14 hetesen mondták,hogy lehet,hogy fiú...de mostmár 100%.:)

Én az első perctől kezdve éreztem,hogy kisfiú lesz,de ez lehet,hogy attól volt,hogy pont aznap derült ki,hogy terhes vagyok,amikor megtudtuk azt a hírt is,hogy apukám meghalt.Nagyon kaotikus volt ezáltal a terhességem eleje...:(

16. mongi (válaszként erre: 10. - Mgagi)
2016. jún. 7. 09:00

Akkor majdnem egyidősek a gyerekeink.

Várják a kistesót?Nálunk a kisebb a lány,tőle nagyon "féltünk",hogy hogyan fogadja a hírt,de nem hisztizett.:DD Azért biztos lesz féltékenység.A fiam,ő más természet,ő sose volt féltékeny,pedig még kicsi volt,amikor megszületett a húga.

15. mongi (válaszként erre: 9. - Dorkavics)
2016. jún. 7. 08:57

Altatásban vagy érzéstelenítésben csinálták a császárt?Elmesélnéd?


Én kb. 1 hete érzek valamit,de nagyon gyengén,elég ritkán és egész másképp,mint az előzőeknél.Gondolom a mellső fali placenta miatt.


Nekem 20-án kell mennem uh-ra.Emiatt nem izgulok annyira,mert nekem a korom miatt a 16. héten volt kromoszóma vizsgálat,és az rendben volt.Remélem akkor ez is okés lesz.:)

14. mgagi (válaszként erre: 13. - Nyuszó13)
2016. jún. 6. 20:03
Szia! Akkor te elorebb jarsz. Remeljuk minden jol alakul.
2016. jún. 6. 19:29

Sziasztok!

Én december 4-re vagyok kiirva,de ha igy haladok,tuti november lesz s rájátszik hogy császározni fognak,szóval szerintem beillek ide :)

Az én picurkám szégyenlős volt,de kis aktiv. Lába közé kapta a köldökzsinórt s folyamatosan mocorgott míg uh-ozta a doki :)

De buborékdurrogást éreztem már :)Nagyon jó érzés :)

12. mgagi (válaszként erre: 9. - Dorkavics)
2016. jún. 6. 17:01

Szia!

Én is két hete érzem a babát. Bár nem olyan aktív baba. De azért megnyugtató amikor néha megmoccan.

ÉN genetikára jövő héten megyek. Már várom. Remélem nem lesz semmi baj.

11. mgagi
2016. jún. 6. 16:56

Én 13-án megyek uh-ra. Talán akkor már én is tudni fogom ki lakik bent. Bár a 13 hetesen fiút mondtak de nem 100%-ra mondta a doki.

ÉN már álmodtam párszor a pocaklakóval és szivem szerint lánynak örülnék de nem ha mégis fiú akkor annak is örülök. A tünetek alapján egyenlőre fiúra készülök. Szóval meglepődnék ha ennek ellenére mégis lány.

10. mgagi (válaszként erre: 4. - Mongi)
2016. jún. 6. 16:52

Azért mert az első kettővel is császároztak.

A lányom 9 múlt a fiam pedig 6 lesz mire megszületik a pici.

Külföldön élünk így itt szülök mert nem nyári baba lesz.

2016. jún. 6. 16:11

Nem tudom, hogy mi a protokoll, de nekem semmi bajom nem volt a császárral és elég jó eséllyel indulok neki a második császárnak. A gyerkőc szívhangja nem volt jó és az én vérnyomásom is elszállt.

A magzatmozgást kb. 2 hete érzem, de mostanában alig-alig. Néha azt hiszem, hogy nem is azt érzem. Az a helyzet, hogy nincs időm annyira figyelni :) És Ti érzitek már?

Túl vagytok a genetikai uh-n?

8. mongi (válaszként erre: 7. - Dorkavics)
2016. jún. 6. 15:50

Miért kellett császározni?Ott mi a protokoll,császár után lehet természetesen szülni?

Én természetesen szültem,rettegek a császártól.:)


Érzed már rendesen a magzat mozgásokat?

7. Dorkavics (válaszként erre: 5. - Mongi)
2016. jún. 6. 15:39
Én Bp-en lakom és a Honvédban szültem császárral az elsőt 3,5 éve. Ő kislány és úgy néz ki, hogy a pocaklakó is kislány lesz...
2016. jún. 6. 15:09

Nektek mekkorák a gyerekek?

Nekem a fiam 10 éves múlt,a lányom mindjárt 7,és a pocaklakó kisfiú.:)

5. mongi (válaszként erre: 3. - Dorkavics)
2016. jún. 6. 15:08

Szia!

Akkor te szeretsz novemberben szülni!:DD

Te hol laksz?Én szegedi vagyok,és itt is fogok szülni,bár az előzőeket Hódmezővásárhelyen szültem,úgyhogy most olyan idegen minden.:)

4. mongi (válaszként erre: 2. - Mgagi)
2016. jún. 6. 15:06
Szia!Nekem elvileg nov.9 az időpont.Miért fognak császározni?Melyik városban?
2016. jún. 6. 13:50
Sziasztok! Már van egy novemberi zárt fórum, de eléggé haldoklik :) Mindenki a facebook-on fórumozik, de én nagyon szívesen beszélgetek itt is. Én is november elejére vagyok kiírva a második gyerkőccel és az első is november elejei.
2016. jún. 6. 11:52
Szia! Én is 3. babámat várom november 2-ára vagyok kiírva de lehet hogy október vége lesz belőle mert császáros leszek.
2016. jún. 6. 10:12
Sziasztok!Én november elejére várom 3. gyerkőcömet.:) Hasonló időpontra kiírt kismamákkal szeretnék tapasztalatokat,infókat cserélni.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook