Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2013. szeptemberi babák fórum

2013. szeptemberi babák (beszélgetős fórum)


260. .Nesi. (válaszként erre: 247. - Harlaxton82)
2013. jan. 23. 18:01

Szia!


Van már eredmény? Teszteltél újra?

259. .Nesi.
2013. jan. 23. 17:58

Sziasztok!

Uh, nem volt gép, telefonról pedig nagyon körülményes netezni!

Még nem voltam dokinál Gabi! Sajnos akit választottam, most éppen tanulmányi szabadságon van, majd csak februárban lesz. Uzsoki kórházban egy szülés-nőgyógyász doktorNŐ! Nem tudom milyen lesz, de nagyon jókat hallottam róla.

Ti jártatok már nő dokihoz?

Asszem Dr. Lajsik Tímeának hívják. Vagy valahogy így.

Most 6 hetesek vagyunk, szept. 16, 17. írnak a kalkulátorok.


Pénteken esküvőm lesz, szóval most erre is koncentrálok! :)


Amúgy meg totál lebetegedtem!

Már gőzőm nincs milyen fájdalomcsillapítót lehet bevenni, de péntek óta kínoz a torokfájás, mostmár szinte elviselhetetlen volt, plusz be is lázasodtam, mindezt a munkahelyemen. Gondoltam inkább egy bogyó, mint a szenvedés(mellékesen hazamenni nem igazán lehet). Szóval algoflexet kaptam a kolléganőmtől. Ha ártott is a kicsinek, mostmár nem tehetek semmit. :(

De most kicsit jobban vagyok.


Hányingerem össze-vissza hébe hóba van. De igyekszem nem foglalkozni vele!


Ti hogy vagytok?

2013. jan. 22. 21:49

Sziasztok!


Én is jelentkeztem a klubba. Kalkulátor szerint szept. 19. lesz a nagy nap. Múlt héten voltam dokinál, akkor egy 3mm petezsákot és egy 5cm-es cisztát :-( talált, de azt mondta, az fel fog szívódni magától. Volt már valakinek ilyen most vagy előző terhességénél? Febr. 04. megyek újra orvoshoz, már alig várom :-)

257. Kirantra (válaszként erre: 256. - Eruska83)
2013. jan. 22. 14:08
Szia Balatonfüreden - Vászolyon lakok mikor hol de jelenleg Ausztriában dolgozom. :) Nekünk van Igalon nyaralónk az nincs messze Kaposvártól. :)
256. eruska83 (válaszként erre: 254. - Kirantra)
2013. jan. 21. 19:43

Kaposvár :((

Ronda, kicsi város, semmi nincs itt :((

Te merre?

255. b-gabi (válaszként erre: 246. - .Nesi.)
2013. jan. 21. 18:03

Szia Nesi!

Én szept. 18-ra várom a babám a kalkulátor szerint. Orvosnál még én sem voltam, jövőhétre tervezem, mert már nagyon tudni szeretném, h minden rendben van-e és mekkora is valójában. Te hova jársz orvoshoz, és mikorra tervezed a látogatását?

254. Kirantra (válaszként erre: 251. - Eruska83)
2013. jan. 20. 19:00
de jó. Te hol laksz?
253. Luca81
2013. jan. 19. 20:39

Ildi itt a klubb címe:

[link]

Jelentkezz tagnak és a csajok beengednek. Ott zártak vagyunk és senki illetéktelen nem olvas bele.

Jó olvasni ilyeneket a Horváth Zoltánról, félve megyek hozzá, mint minden új orvoshoz, de remélem nem csalódok. A Busznyák ott rendelt a Csenge Titanilla mellett, ezren voltak nála, elég felkapott orvos lehet. Egyébként én a Balogh Ildikóhoz nagyon régen jártam, még kisfiam szüléetése előtt. Amúgy Ő 2008.aug. 1-én született, ő volt az én szülinapi ajándékom, én aug. 10-én születtem. Te kislányod mekkora?


Üdv. a többi új kismaminak is, jelentkezzetek Ti is a klubba, és meséljetek pár sort magatorkól!

252. Ildike1980 (válaszként erre: 245. - Luca81)
2013. jan. 19. 17:33

Szia Luca!

Horváth Zoltán nagyon jó orvos a sógornőm is nála szült, emberséges orvos. már napokkal a szülés előtt látta az uh alapján, hogy faros a picike és nem biztos, hogy kitud bujni, ráadásul a lábát is felhúzta egy kicsit a piur. mikor elment a sógornőm vize, és bejutott a kórházba, egy percig nem hagyta szenvedni, irány a műtő, kb 30 perc és a tesóm hozta is ki a babát. Nekem nem volt szerencsém, nagyon megszenvedtem a lányomért az orvosom felületes volt ( Dr. busznyák Csaba, fiatal max 37 körüli), éjjel 1.-től hagyott szenvedni reggel 6 után repesztett burkot 8.-kor nem akarta elhunni, hogy szülni fogok, a páromnak azt mondta, jó ha 11-re meglesz a baba, a szülésznőm szólt rá telefonon és hívta vissza, hogy szülünk. A varrásnál sem volt emberséges, igaz minden nap meglátogatott, de nem sokat törödött velem a terhesgondozás és a szülés alatt sem. a győri kórházban, így , hogy volt fogadott dokim, se nagyon néztek rám, anyukámmal megállapítottuk, hogy ha reggel haza jöttem volna és este visszamegyek a kutya se vette volna észre. Amúgy én is gondolkodom a Horvát Zoltánba,vagy a Kelemen szilárdba. Óváron talán a Bali Attilát, vagy a Marton Doktort választanám.

Csak az a gondom, hogy a szülésznőm Győrben van, és őt nagyon szeretem, olyan sokat segített nekem.

Nagyon sajnállom Csornát.

Luca, a klubba, hogy tudok belépni? Te mikor szültél, kisfiad, vagy kislányod van?

Hétfőn szorítsatok!Remélem minden oké lesz velünk!

251. eruska83 (válaszként erre: 250. - Kirantra)
2013. jan. 19. 16:51
somogy nem jó?
2013. jan. 19. 16:20
Van valaki Veszprém megyéből ???? Légyszi valaki!!!
2013. jan. 19. 16:17

Megbetegedtem :((

De legalább február 6.-án indulhatunk :))

248. vikke
2013. jan. 19. 11:53
sziasztok! jelentkeztem a klubba, ha minden igaz szeptemberben érkezik a kistesó :). tegnap voltam dokinál, éppenhogy megtalálta a kis "pöttyöt", mert valószínűleg később volt pé-m. nagyon reméljük és szurkolunk, hogy kapaszkodjon, mert sajnos ketten előtte már elmentek... de reméljük ő erős pötty :)))
2013. jan. 19. 07:45

Sziasztok!


Én még csatlakozni nem merek,inkább csak "halkan" beköszönök :)

2napja lett nagyon halványan pozitív a tesztem,de még korai volt,mert ma járok a 28.napon.

Több mint 5 éve akarunk babát,de évekig sikertelenül.Aztán 2 terhesség,2vetélés tavaly.

8hónap pihenő után ez az első próbálkozós hónapunk:)

246. .Nesi.
2013. jan. 19. 01:29

Sziasztok!

Szeretnék csatlakozni!

Szept. 17-ére várom a picit, de csak a kalkulátor szerint. Orvosnál még nem jártam! :)

245. Luca81
2013. jan. 18. 20:16

Ildi én ugyanígy vagyok, elmondani nem tudom mennyire sajnálom a csornai szülészetet :( Én nagy bajban vagyok, mert az orvosom, akihez jártam (Kerekes György), most Kapuváron van és Sopronban vezet szülést. Így Ő kilőve. Ismeretlenbe mentem Győrbe, dr Csenge Titanillához, nagyon nagyon tetszett, aranyos volt, rengeteget beszélgettünk, de a végén kibökte, hogy nem fogok tudni nála szülni, mert Ő maga is májusban szül. Ajánlotta a kollégáját, dr. Horváth Zoltánt, nagyon dicsérte, majd őt fogom felkeresni, február végén lesz aktuális. Nem tudom, kicsit félek, remélem Ő is szimpi lesz. Neked melyik orvos nem jött be? Arra nem gondnoltál, hogy orvos nélkül szülsz ügyeleten? Annyira tanácstalan vagyok és olyan rossz ez. Azt hallottam aki orvos nélkül szül Győrben, az szar helyzetben van, mert rá sem bagóznak. ÉN CSORNÁN AKAROK SZÜLNI!!!!! Imádtam, mikor lelkileg magam alatt voltam (6 órás vajúdás után - méhszáj eltűnt - végül mégis császár lett, mert a buksija arréb ment), a szülésznő bejött hozzám naponta többször és lelket öntött belém, hogy "mit pityereg maga?", imádtam. ilyen Győrben sosem lesz. Na mindegy, ezt már nem lehet visszahozni, most második gyerkőc lesz, így tudom mi vár rám, azt a pár napot meg akárhogy is kibírom. hallottál valamit erről a Horváth Zoltánról?


Ági Neked is gratula a pozitív teszthet, gyere át a klubba! Ott is vannak csajszik, akik görcsölnek, ők tudnak tanácsot adni. ÉÉÉÉS, még a táblázatba is bekerülsz!

244. Ildike1980 (válaszként erre: 238. - Luca81)
2013. jan. 18. 15:24

Szia Luca!

Igen a Balog Ildikóhoz járok,nekem van már egy lányom, vele is hozzá jártam. Ő csk 12 hetes korukig vizsgállja a kismamákat. az egyik barinőm is Csornán szült és Ő is nagyon szerette, a másodikat Óváron szülte, (előtte szünt meg a Csornai kórház, végog oda járt kezelésekre és ismeretlenűl szült Óváron, ráadásul idegen dokinál, mert a csornai ugye ott nem vezethetett szülést). Ha most még lenne a csornai kórház én is oda mentem volna. Én Győrbe szültem, a szülésznőm aranyos volt, de a hely borzalmas, az ápolók se nagyon törték magukat, sőt a dokom se volt jó választás. De nyílván sokan szeretik Győrt, sokan esküsznek rá. Én is gondban vagyok, mert Óvárt nem ismerem, de álítólag az is családias és tiszta, modern. De a szülésznőm , kinél a lányom is született Győrben van... hát nehéz.

A dokinőről neked mi a véleményed? Te kihez jársz? Én még nemtudom. Én még pöttyözöm egy keveset, már tiszta para vagyok, de szerencsére nem a méhemből jön gyulladás okozza.

2013. jan. 18. 13:34
Köszi, én is ebben bízok, bárcsak pár héttel előre tekerhetném az időt:)
242. bea0303 (válaszként erre: 241. - D.Ági84)
2013. jan. 18. 13:15
Szia! Gratulálok neked is! Jó, hogy bővül a csapat:) Ameddig nem fáj nagyon, addig nincs gond, mert a méhed készül a nagy feladatra.:) Szerintem nem lesz semmi gond!
2013. jan. 18. 12:36

Sziasztok Csajok!

Ha nem zavar titeket, akkor csatlakoznék hozzátok, illetve a klubba is jelentkeztem:) Már vártam a pillanatot, hogy én is csatlakozhassak a témához, és úgy tűnik sikerült. Ha a számítások nem tévednek akkor ma 7+3 napos vagyok. Ultrahangon, védőnő látogatáson túlvagyok:) Csak ma folyamatosan görcsölgetek, nyugtassatok meg, ugye ez normális?!

2013. jan. 18. 12:23
A tesztem természetesen negatív lett!
239. Babagi (válaszként erre: 238. - Luca81)
2013. jan. 17. 20:53

Szia Luca!

Milyen klub? Hol?

238. Luca81
2013. jan. 17. 20:15

Szia Ildi! Végre valaki a közelről :) Én csornai vagyok. Ha dokinőhöz jársz, akkor gondolom a Balogh Ildikóhoz. Igaz? Szerintem minden okés lesz hétfőn, arra már sokat nől az a Manócska. Kinél szülsz? Fogadsz orvost? Miket hallottál a győri szülészetről? Én már előre félek tőle, a meghitt, kis családias csornai szülészet után. De nem tudok mást kitalálni, Óvár és Sopron kilőve, totál kiesik nekünk, férjem és anyukám is győrbe jár dolgozni, így csak ez jött szóba. Viszont ha Balogh Ildikóhoz jársz, akkor nála nem fogsz tudni szülni, igaz?

én köszi jól vagyok, egyedül az álmosság ami bosszant, állandóan tudnék aludni. :)


szia Babagi! Gratulálok Neked az öt hetes kis Manóhoz! Gyere a klubba és ott folytatjuk a csevejt. Meg a többi csajszi is jöjjön, aki még nincs ott! Pussz

237. Ildike1980 (válaszként erre: 225. - Luca81)
2013. jan. 17. 19:06
Szia Luca! Győrből vagyok, szeritem 5hét 5 napos lehetek, de a dokinő szerint jóval kisebb a babám, mert csak egy "hógolyót"látott. A mesim nekem nagyon rendszertelen úgyhogy nem tudom még igazán mikor fogant. Bár a dokinőm gépe elég régi, már 20 évesen ezzel az uh.-val nézett meg. hétfőn megyek újra uh.-ra, de most a kórházba megyek vissza. Te, hogy vagy?
236. Ildike1980 (válaszként erre: 229. - Babagi)
2013. jan. 17. 18:55

Szia! Én úgy számoltam, hogy 5hét 2 napos lehettem, ( egy kalkulátor szerint), de a dokinő szerint jóval kisebb a baba, csak a megnövekedett endiometrium vastagságot látta, ( nyálkahártya), ami jó. Azt mondta, hogy nagyon korán jöttem, és az uh leleten egy hógolyó szerű foltocskát mutatott amiben van a petezsák. aműgy nekem nagyon rendszertelen a havim, és mindíg gyulladásokkal küzdök.bár a dokinőm uh.-ja nem a legmodernebb ugynez az uh van neki minimum 12 éve.

Hétfőn megyek vissza remélem minden oké lesz!

235. Babagi (válaszként erre: 234. - Ancsi6)
2013. jan. 17. 14:02

en nem vezettem tablazatot, nem homeroztem, csak dolgoztunk :)

viszont a peteeres ugy gondolom, hogy 29-en volt. bar lehet, hogy tevedek

Ti miota dolgoztatok a baban?

234. Ancsi6 (válaszként erre: 233. - Babagi)
2013. jan. 17. 13:58
Nekem is később volt szerintem pár nappal. 24-ét írja a kalkulátor de sztem 3-5 nappal később lehetett. A petezsák 3mm-volt kedden, ha ahhoz képest nézem, akkor az 4 hét 3 napot jelent egy táblázat szerint.
233. Babagi (válaszként erre: 232. - Ancsi6)
2013. jan. 17. 13:55
na. nekem meg dec. 10 en volt meg utoljara. csak nekem valoszinu kesobb volt peteeresem... de akkor csak egynappal vagy idosebb :) ez tok jo :)
232. Ancsi6 (válaszként erre: 231. - Babagi)
2013. jan. 17. 13:52
Nekem dec 9. volt az utolsó, kalkulátor szerint ma 5+4 vagyok, most kedden voltam dokinál 15-én , elvileg 5+2-őn.
231. Babagi (válaszként erre: 230. - Ancsi6)
2013. jan. 17. 13:47
hat igen, akkor toltom be a hatodikat es lepek a hetedikbe. de te mennyi idosen mentel dokihoz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook