Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 2013. március 1-től fogyni fogok fórum

2013. március 1-től fogyni fogok (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
539. vikucka (válaszként erre: 538. - 880331b0ba)
2013. ápr. 1. 17:11
Dehogy kell engem ünnepelni. Csak mindig ezek után jönnek a sirások, hogy milyen lassan megy a fogyi s, vagy 2 hete egy kg-t sem fogytam, meg a nagy csodálkozások. Na mindegy, én csak terhes vagyok, nem értek ehhez :) REmélem mindenkinek sikerül elérni a vágyott célt!
538. 880331b0ba (válaszként erre: 535. - Vikucka)
2013. ápr. 1. 15:09

Ne haragudj, de olyan "szemét" kaját, mint a hamburger, el se tudnék képzelni...

Te nagyon ügyi vagy, hogy meg tudtad állni, mi meg nem, oszt annyi!!

Most akkor ünnepeljünk ezentúl téged?! :D

537. devonshire (válaszként erre: 531. - Csibecsonti)
2013. ápr. 1. 13:39

Nagyon gratulálok neked,a hétköznapokban is hasznossá és szórakoztatóvá igyekezed tenni a fogyókúrát, ez nagyon jó ötlet. :)


Én jövő héten ráveszem magamat a nagy ablakpucolásra, na az el fog égetni pár kalóriát :)

536. devonshire (válaszként erre: 535. - Vikucka)
2013. ápr. 1. 13:36

Semmi másért, mint családi hagyomány, megszokás, ünnep.

Sok családnál, az egyetlen dolog, amivel ünnepelni tudnak, a jó kaják, sütemények. Évente egyszer kétszer látott rokonok, mindenki örömmel kínál, és rossz visszautasítani.

Igazad, van nem kellene megszakítani, de ez nem mindenkinek olyan egyszerű. Főleg ha mondjuk 10-en habzsolnak jóízűen körülötted, 6-an falnak süteményt. Eleve rengeteg étel kerül ilyenkor az asztalokra, és ugyebár minél nagyobb a kísértés....

535. vikucka
2013. ápr. 1. 13:09

Miért kell minden nagyünnepkor degeszre enni magunkat? Mondjuk nálunk abszolút nem volt dinom-dánom, karácsonykor sem, de tudom,hogy otthon mik a szokások. És ilyenkor az ember miért nem mond nemet? Miért kell befalni a csokinyuszit, ahelyett,hogy esetleg eltennénk egy másik napra. Szerintem az ilyen kalandok sokkal többet ártanak, mint használnak.

Keddtől újúlt erővel fogyókúra? Meg sem kellett volna szakitani...


Félreértés ne essék, ettem én is sütit szombaton, amit megsütöttem, de csak egy szeletet, nem 5-öt. Tegnap ettem sonkát, ettem főtt tojást is, sőt tegnap egy kis hambit is ettem. De mindenhol azt olvasom, ha ünnep, akkor enni KELL. Én ebben a 3-4 napban is normálisan ettem, sőt talán kevesebbet sikerült ennem, mint egy normális napon.

2013. ápr. 1. 12:52

sziasztok,nektek is ajánlom a kaloriabazis.hu nevű oldalt :) nagyon jó!!!

:*

533. 880331b0ba (válaszként erre: 532. - Skyfall)
2013. ápr. 1. 10:27

Sziasztok!! Csatlakozom, minden féle szempontból...

Utálom a csokinyulat, azért pusztítom!! :)

De ha a gyerek eszi, elcsapja a hasát. Inkább feláldozom magam...

További szép napot nektek!!! A napsütéssel már nincs gond, már csak a szélnek nem kéne ennyire fújnia, és elégedett lennék :D

Kedden újult erővel nekivágok én is a normális étkezésnek!!

532. Skyfall
2013. márc. 31. 23:01
Kicsit megkésve, de kellemes húsvéti ünnepeket kívánok nektek! Kedden indul a diéta újra teljes lendülettel. Most egy kis kilengés történt, sajnos.
2013. márc. 28. 13:48

Na, jelentek én is hogy állok: jelenleg 95 körül vagyok (még mindig nem tudom hogy elértem-e már, nagyon régi mérlegem van és minden talapzaton mást mutat...), de már valószínű elértem, pár dkg-val lehetek több. Viszont már én sem a mérlegre alapozok, ugyanis az övemet egyre szűkebbre tudom húzni, és a hasam is egyre zsugorodik, sokkal kellemesebben érzem magam, és az állóképességem, közérzetem is nagyon sokat javult :) És nem éhezek, amikor kezdtem próbáltam 800 kalórián belül maradni, de rájöttem értelmetlen, így most 1000 körül eszem, az 1200-at sosem lépem át, próbálok ezer alatt maradni. És sosem éhezem! :) Továbbra is tilos a krumpli, tészta, cukor, só (persze egy keveset mindenbe teszek, még úgy is nagyon sótlannak érzem, de az a lényeg), és próbálok minél többet mozogni. Ma is átvállaltam a férjemtől a bevásárlást, ő mindig biciklivel megy, de én lakott területen nem szeretek mert nem jó az egyensúlyérzékem, nem tudok jelezni stb., így amit ő 10 perc alatt megjár, nekem 30-45 perc, de legalább mozgok, és jót tesz :) már a takarítást is szívesebben csinálom, mondván hogy "ez is mozgás", mivel tornázni csakis üres lakásban szoktam, annyira szégyenlem az ilyesmit.

A vacsorát mindig kreatívan oldom meg, nem csak leülök és bezabálok, hanem rendesen elkészítem, kidíszítem a tányért, színeket és formákat varázsolok rá, mint egy étteremben, és így mindig jobban esik :) Túró, tojás, mikor felvágott, gyönyörű zöldségkompozíciókkal körítve :D

Most már az is megy hogy a pörköltféléket zöldségekkel eszem, mondjuk kifejezetten pörköltet még nem ettem, hanem diétásan elkészített bolognai szószt, és isteni finom lett, majd írom a receptet a blogomba.

Egyszóval: Éhezés nélkül, vidáman, boldogan fogyok, és bár sokkal lassabban mint amúgy elterveztem, de heti 1 kiló így is megvan, és legalább tartós lesz az eredmény :)))

530. e1ed28080e (válaszként erre: 528. - Nissi)
2013. márc. 27. 17:44
Szedek magnéziumot már régóta. Az edzés is kb. kétnaponta van, vagy ha két napot egymás után tornázom, akkor utána egy nap pihenő. Figyelek az étkezésre is, de nem vonok meg magamtól semmit. Próbálok egészségeset választani, de ez nem mindig sikerül. Inkább mennyiségileg fogom vissza magam.
529. Nissi (válaszként erre: 527. - Ibolya-jazmin)
2013. márc. 27. 17:27
Gratulálok! Mi csak itt beszélünk te meg csöndben lefogytál :)
528. Nissi (válaszként erre: 523. - E1ed28080e)
2013. márc. 27. 17:25
Probálj meg magnéziumot szedni az segit. Es edz csak minden másnap hogy a szervezetegnek legyen ideje pihenni is. Ha megteheted menj el masszirozásra. Es valóban fontos a kiegyensulyozott táplálkozás is. En nem vagyok a mü kaják hive inkább igyekszem változatosan enni.
2013. márc. 27. 16:16
Na, jo kis forumot inditottam :) csak kar h nem volt idom jonni :( En kozben a vakuumos zsirbontassal es szigoru dietaval 10 kg-tol 4 het alatt megszabadultam :)folytatom tovabb, csak kicsit lazitottam a dietan, de tovabbra sincs edesseg, sos nasi, feher kenyer es krumpli( esetleg fove, levesbe)
526. devonshire (válaszként erre: 522. - E1ed28080e)
2013. márc. 27. 12:01

Én tanácsolom, hogy centikben mérd az eredményt. A napi mérlegelésnek sokszor csalódás, majd az életmódváltás abbahagyása az eredménye. A ruhák kényelmessége, és a centik sokkal többet elárulnak, mint az, hogy éppen több-kevesebb víz van a szervezetedben, vagy esetleg izmot építettél magadra, melynek nagyobb a súlya a zsírnál.

A fogyás eredményessége hónapokban és nem napokban mérhető :)

525. Böbusz (válaszként erre: 519. - Csibecsonti)
2013. márc. 27. 11:56

Hűű. Ha már nem eszel krumplit, cukrot és társait... az már igen nagy piros pont! :D

Majd meglátod, csodákra képes cserébe a tested! :)

524. Böbusz (válaszként erre: 522. - E1ed28080e)
2013. márc. 27. 11:54

A fogyás nem megy egyik napról a másikra!

Érdemes kitartani...


Bele kell gondolnod mit hogyan kell(ene) csinálnod, hogy jó legyen. Te tudod mikor miből mennyit hogyan eszel, te érzed miből lehetne visszább venned.


Én soha nem voltam tornázós típus, de mostanság egyre jobban tetszik a dolog! :D Meghálálja a szervezetem, ha odafigyelek rá! :P

2013. márc. 27. 07:38
Ti ittatok már fehérjeturmixot valaha? Én ma ittam meg a második adagomat. Azért döntöttem mellette, mert nagyon kevés fehérjedús ételt eszem. Rendszeresen tornázom már egy jó ideje, de állandóan fájnak az izmaim, gyengének érzem magam. Én arra gondoltam, hogy nem elég fehérjét eszem. Szerintetek mitől van ez az a gyengeség és fájdalomérzet az izmaimban?
2013. márc. 27. 07:34

Sziasztok!


Nem tudom, hogy mi van velem. Normálisan eszem, normális adagokat, mégis hízom. Ma megint 40 dekával több voltam. Nem értem. Mikor odafigyelek a mennyiségre, minőségre és a napi mozgásra, mégsem fogyok, inkább hízok. Na, ilyenkor lesz elegem az egészből.

521. Skyfall (válaszként erre: 519. - Csibecsonti)
2013. márc. 26. 19:07
Nagyon ügyes vagy! Én is kiegyeznék heti 1 kilóval. Szerintem ne is sürgesd, mert így szép maradhat a bőröd.
520. Skyfall (válaszként erre: 516. - Vikucka)
2013. márc. 26. 17:46
Köszi, hogy megosztottad ezt a történetet, ez is serkent bennünket a továbbiakban, főleg engem :) nem hagyom abba, sikerülni fog.
2013. márc. 26. 17:00
Na, lassan én is haladok, már nagyon 95kg körül áll a mérleg (reggel nem tudtam mérni csak most, na meg nem digitális). Úgy tűnik nekem heti 1 kg a bejövős, pont egy hete 96 voltam. Majd meglátom mivel tudnám gyorsítani, éhezni egyáltalán nem éhezek, csak nem eszek krumplit, cukrot, tésztát egyáltalán, csak gyümölcs, zöldség, magvak, fehérje... Nem akarok villámdiétát sem, de azért heti 2 kilóval boldogabb lennék, hogy végre 90 alá mehessek :S
518. vikucka
2013. márc. 26. 11:47

85 kg volt, igazából nem volt annyira kövér inkább segges-combos. Most 75 kg, és nagyon sok lement a combjából meg a fenekéről is.


Tehát, ha valaki valamit el akar érni, akkor igenis tegyen érte. :)

517. Böbusz (válaszként erre: 516. - Vikucka)
2013. márc. 26. 10:16

Anyósod példa lehetne sokaknak!!!!! :)

És milyen súlyról indult? Amiből lement a 10 kiló.

Bárhonnan is... de nagyon ügyes!!!!!!!!! :D


Muszáj nagyon odafigyelni, mert hamar felszaladnak a kilók... :( és utána csak nyűűűűűűg van vele... :(

516. vikucka
2013. márc. 26. 09:17

jo reggelt. megosztom veletek anyosom tortenetet. Ő januárban elkezdett fogyózni, ma már -10 kgnál tart. igaz, hogy ő következetesen megy a célja felé, néha megenged magának egy sütit, de másnap dupla aerobic. Ja ő 60 éves már!!! De szerintem sok fiatalt kenterbe ver, most már kezd a teste izmosodni.


Pedig neki is ott a munka, a háztartás, az unokák. De megtanult nemet mondani az esti sütikére, pedig néha nagy a kisértés.


Én is megpróbálok diétázni, amennyire ez varandosan megy. Pedig mondhatnam, hogy mindent megehetk ost amit megkivanok. de tudom mik a celjaim a szules utan. A férjemnek megtiltottam a csokit, a sütit, és minden ilyen rossz dolgot. Először csak a cukrot hagyom el, aztán majd később meglátom mi lesz a fehérliszttel.

Azt javaslom annak, aki meginog mindig és nem tud mértéket tartani, hogy próbáljon a végeredményre gondolni.

Mondjuk ülhetnék otthon a babérjaimon, de akármennyire is fáradt vagyok, ha épp nem fáj valamim, akkor azért egy 45 percet én is lenyomok. Néha kismamatorna, néha aerobic ugrálások nélkül.

Nekem fontos a célom.

515. Böbusz
2013. márc. 26. 08:20

Nálam a menszi érkezése legtöbbször mínusz dekákat varázsol le rólam... :P Bízom abban, hogy nálad is!!!!!


Felénk is leesett a hó... boááá... :(

Lehet lapátolni! :) :-/

514. Skyfall
2013. márc. 26. 08:03
Sziasztok, én is még próbálkozom, mert eddig csak szenvedtem a vizesedéssel, gondolom, hogy összefügg nálam a változókorral, mert már egy-két hónapja nem jött meg. De most megjött és reménykedem, hogy ez hozzásegít ahhoz, hogy beinduljon a fogyásom is.
513. Böbusz (válaszként erre: 512. - E1ed28080e)
2013. márc. 25. 13:53

A hétvége mindenkinél mumus... :D Sajnos... :-/


Ügyes vagy, hogy előre gondolkodtál!

Te ismered magad, tudod jól mit csináltál volna... de ennek vége! Mert tudatosan cselekszel! :)


Így sok bakit ki lehet védeni. ;)

512. e1ed28080e (válaszként erre: 510. - Böbusz)
2013. márc. 25. 13:36

Hát a fórum indítót már nagyon rég nem láttam erre felé.

A célkitűzés az jó, az elhatározás is jó, csak a kísértéseknek nem tudok ellenállni. A hétvége tisztára elcsúszott. Készítettem egy nem diétás sütit, és persze nem tudtam megállni, hogy ne egyek belőle. Nagyon sokat ettem. Nem baj, ma intenzíven tornázok, és helyrehozom a hibám. Egyébként ami maradt süti, azt elvittem anyámékhoz. Mondtam, ha ez itt marad, mind megeszem. Így inkább megelőztem a nagyobb bajt.

Régen is a hétvége volt a mumus, de a hétfő, hál istennek, mindig újrakezdés. Sosem fogom elfelejteni, hogy mit akarok elérni. Így ha hibázom, akkor is helyre tudom hozni, valamilyen szinten. Tudom, hogy így több időbe telik a fogyókúra, de legalább nem érzem, azt, hogy nekem le kell mondanom valamiről.

511. Böbusz
2013. márc. 25. 11:55

Márc. 25-re sokan eltűntek... :-/

Például a fórumindító... :D


Ki hogyan alakul????!

510. Böbusz (válaszként erre: 506. - E1ed28080e)
2013. márc. 25. 09:31

Ez nagyon jó célkitűzés!!!!!!!

Én biztosan kitennék magam elé egy régi fotót, és ez motiválna hozzá. :P


Hogy alakult a hétvége??????

Remélem mindenki ügyes volt!!!!!!

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook