Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2010 Magyarország? Lehet ilyet!? fórum

2010 Magyarország? Lehet ilyet!? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
2010. szept. 1. 17:21
Így van, elő kell szedni a régi főnököt, Ő tudja bizonyítani, hogy az még az Ő idejében történt! Egyetértek az előttem szólókkal!
12. Anika70 (válaszként erre: 6. - Asszonyka)
2010. szept. 1. 17:20

Hogyan lehet megfelelő egy áthúzott papír!


Ez ki van zárva!


Ne hagyjátok magatokat!!!!!!

11. lisa65
2010. szept. 1. 17:20
Menjetek el egy munkajogászhoz!
2010. szept. 1. 17:19
:( vezető beosztásban ma, persze tisztelet a kivételnek, csak mocskok vannak. sajnos.
9. Jk
2010. szept. 1. 17:18
ügyvéd ügyvéd.
8. lisa65 (válaszként erre: 1. - Asszonyka)
2010. szept. 1. 17:17

Én azonnal mennék a fiad helyébe a munkaügyi birósághoz! Tessék őket feljelenteni! Nem nektek kell bizonyitanotok, hanem neki!

Most azt nem tudom, akkor eddig nem is volt bejelentve a fiad? Mert ha be volt, akkor bizonyitható azonnal!

Jelentsétek fel és kérjetek kártéritést!

Sikerülni fog, ezt nagyon büntetik!

7. mh07
2010. szept. 1. 17:17

A papír minősége nem számít, viszont egy szerődés csak akkor hiteles, ha mind a két fél aláírta és dátummal ellátta. A próbaidő alatt valóban indoklás nélkül mindkét fél bármikor felmondhat, de itt már bőségesen letelt a 3 hónap (általában ennyi szokott lenni).

Ha az új főnök csak áthúzta a számára nem kívános részeket, akkor az erdeti ott van, még ha a dátum nincs is a volt főnök aláírásával lehet bizonyítani, hogy mikor kezdett a fiad. Illetve a munkábalépéskor be kellett, hogy jelentse a munkáltató. Munkaviszony megszüntekor mindenféle papírral kell ellátni a munkavállalót, ebből is világosan látszik, hogy mikor kezdett.

Irány a munkaügyi bíróság!

6. asszonyka (válaszként erre: 2. - Fiatal nő)
2010. szept. 1. 17:16
Mar volt vele a fiam munkaugyi birosagon es ott a jogasz azt mondta neki hogy az ugy ahogy van jogilag megfelelo.
5. asszonyka (válaszként erre: 3. - Anika70)
2010. szept. 1. 17:15
Sajnos nem csak az a datum van rajta hogy mikor kezdett el dolgozni, az is szovegen belul.
2010. szept. 1. 17:14
Hát ez durva!:(
3. Anika70 (válaszként erre: 1. - Asszonyka)
2010. szept. 1. 17:12
Nem volt azon a munkaszerződésen 2009-ben dátum?
2. Fiatal nő (válaszként erre: 1. - Asszonyka)
2010. szept. 1. 17:12
Ha át van benne húzogatva minden, akkor az már eleve szabálytalan szerintem. Ezt így nem lehet megcsinálni KÖVETKEZMÉNYEK NÉLKÜL... Nem szabad ennyiben hagyni!!!
2010. szept. 1. 17:10
Kirugtak a fiamat a munkahelyerol. Ezt mar feldolgoztam nagyjabol, de a modot ahogyan azt egyaltalan nemtudom megemeszteni. 2009 Decembereben kezdett el ennel a cegnel dolgozni.Alairattak vele [ es azokkal akik vele egyutt kezdtek] egy felig kitoltott papirt, melynek a lenyege az volt, hogy a probaido alatt barmelyik fel felmondhat minden kovetkezmeny nelkul.Az akkori fonok nemirta ala csak a munkavalalok. Uj fonok erkezett kb. 1 honapja. 2010 agusztus 27-en a gyerekem a delelotti koret meg kiszalitotta, majd delben visszaerkezve a fent leirt papirt az uj fonok o altala alairva a fenti datummal a kezebe nyomta hogy ennyi volt.Athuzta a volt fonok nevet, athuzta azt a szovegreszt hogy "a probaido alatt", es odairta :kozos megeggyezes alapjan! Majd rairta hogy javitotta es alairta. Afiam viszont nem most irta al ezt a papirt ezert tiltakozott mire azt mondta a fonok ugy is azt fogom mondani mindenkinek hogy most irtad ala.Nemtudjuk bebizonyitani hogy a gyerekem ezt a papirt meg 2009-ben irta ala.Elnezest hogy ilyen hosszan irtam de nagyon duhit hogy ilyen GAZ emberek vezeto beosztasban lehetnek.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook