Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2009 októberi első babát várók! fórum

2009 októberi első babát várók! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2011. jan. 16. 07:58
úú, jó neked! én nem tudok lenyomni a torkán egy falat kenyeret sem! Kíváncsi leszek, hogy a zsemlét megeszi e majd. mert még nem próbáltam. És te teszed a szájába, vagy ő fogja meg és teszi a szájába? Én is 1+ osat adok. Köszi.
2011. jan. 15. 17:44

Szia

Hát Csabi fél zsemle vajjal vagy májkrémmel vagy vajkrémmel kenve. Hozzá egy-két szelet sonka, párizsi mikor mi. Van mikor virsli van mikor tejbegríz a reggelije. Próbálok minden nap mást adni neki. Kakaót vagy sima tejet iszik hozzá (1+ porból készítve).

2011. jan. 15. 07:43

Sziasztok! Mit eszik reggelire Martinka és Csabesz?

Huligán vagyok.

Róz anyja, de gidinek hívom. Gidinek nagyon nincs étvágya csak beba gyerekitalt kap.

1537. azure_
2010. máj. 6. 21:11

Halihó!

Ma már a szélete is kevesebb volt. Csak háromszor kakilt és nem is lázas. Segít a normaflore. Illetve azt gondolom, hogy miután kijött a második foga az oldotta meg a problémát. Már a dokinéni is azt mondja, hogy a fogától van, habár közölte, hogy ő nem jós hogy jósolgasson... Pfff....

Na mindegy. Nem kértem, hogy jósolgasson, de lázas beteg a gyerekem, naná, hogy elviszem orvoshoz.

Ti hogy vagytok?

Jól telnek a napjaitok?

2010. máj. 5. 21:15

Sziasztok

Hogy van Martinka?

1535. azure_
2010. máj. 4. 19:52

Köszönjük szépen itt is a gyógypuszikat.

Éjjel még nézem a hőjét. Nem tudom mitől lázas. A hasmenéstől vagy az orrfolyástól vagy a fogától, vagy egyszerűen mindtől. Holnap újra dokinéni és meglátjuk mi lesz.

Láttam a hintás képeket! :) Nagyon szuperek! Csabika és már nagyon nagy fiú! Hihetetlen, hogy nőnek és változnak!

Martinka is szeret hintázni nagyon.

1534. Kiscsillag84 (válaszként erre: 1533. - Azure_)
2010. máj. 4. 19:28

Köszönjük :)

Reméljük hamar meggyógyul Martinka sok sok gyógy puszit küldünk.

csak fog használni a krém.

1533. azure_
2010. máj. 4. 18:56

Jajj! Gratulálok! :))) Martinkának kijött a második is, úgyhogy számíthattok rá, hogy 1-2 hét és jön a következő.

Holnap megint megyünk mert lázas és prüszköl is. Én már nem is tudom mi van.

Kukiját nem húzogatjuk mert az mondta a dokinéni, hogy tilos. A gyulladásra semmit nem mondott csak írt fel egy kenőcsöt.

2010. máj. 4. 12:49

Képzeljétek kibújt az első fogunk :)))

Vera mi volt a dokinál?

1531. Kiscsillag84 (válaszként erre: 1529. - Azure_)
2010. máj. 1. 11:32

Szia

köszönjük :) ma nagyon sírt alig tudtam megnyugtatni, lehet most törte át a foga az ínyét most alszik majd ha felébredt megvizsgálom ha hagyja :)))

kukit még soha nem nézte a doktornőnk.

te húzogatod Martinkának? Mindenki mást mond?

1530. azure_
2010. ápr. 30. 21:56
Ja, Olajbogyó annyit írt, hogy kiregisztrált mert problémái voltak. Olyan valaki olvassa a naplóját aki aztán felhasználja ellene. :( Sajnálom nagyon!
1529. azure_
2010. ápr. 30. 21:56

Nahát!! :) Gratulálok!!!!

Súlyotok is nagyon szép!!! Én kedden megyek. Igaz akkor tölti (aznap) pont a 7 hónapot de úgy döntöttem már aznap elviszem nem várok egy hetet. A kukija hegye állandóan tiszta vörös, mintha gyulladásba lenne. Kenegetem neki phlogosannal de úgy tűnik nem használ. Úgy látom fájni nem fáj neki de aggaszt, hogy olyan piros, mint a tűz...

Nektek néztek kukit?

2010. ápr. 29. 17:14

Sziasztok

voltunk tanácsadáson 8760g hosszt nem mértek

Az alsó fogunk már nekünk is majdnem kint van :)

1527. azure_
2010. ápr. 28. 10:54

Na ez most szíven ütött, hogy Enci töröltette magát!!! Annyi kedvenc naplóm van, hogy észre sem vettem. Tegnap történt???

Na majd írok neki smst... :(


Martinkának a jobb alsó fogacskája jön és már kézzel is érzem, de látni még nem látjuk. :)

Éjjel felsírt többször is, úgyhogy valószínű jön a következő....

2010. ápr. 27. 20:43

Szia Vera

aranyos lehet, akkor azt se tudod melyik bujt ki?

Csabi remekül van még fogatlanul :)))

naplómba tényleg nem is írtam ma, Cavintont :)))

nem tudom olajbogyó miért töröltette magát?

ne hajszold túl magad te lány!!!!!!!!!!

1525. azure_
2010. ápr. 27. 20:32

Szia Csilla!

Nem mutatja meg, de már érzem a kezemmel is. :))

Azóta nem nyűgös és elég jó napjaink vannak. Gondolom hamarosan jön majd a másik, úgyhogy kezdődik minden előről.

Csabi hogy van? (naplókat még nem néztem)

Zombi vagyok, mert egész nap meg sem álltam....

2010. ápr. 27. 17:03

sziasztok lányok

hogy vagytok?

Martinka fogacskája hogy áll?

1523. azure_
2010. ápr. 25. 17:20

Sziasztok!


Csilla, köszönöm a gratulációt. :)


Nálunk a forgás tegnap már hasról hátra is ment. Olyannyira volt sikeres, hogy éjjel négyszer mentem be Martinkához és mind a négyszer hanyatt feküdt. Vergődött, kereste a cumit. Visszafordítottam és aludt tovább.

Állandóan fel akar állni. Már az etetőszékben is feszeng és keresi a fogást, meg állandóan kinyomja magát. Legjobb szórakozása, hogy belém csimpaszkodik, erőlködik, majd feláll. :)

Egyébként elég lusta, ha nincs kedve akkor órákig akár a hátán is elvan. Nem egy ideges gyerek. :)

Én örülök neki. Először megijedtem. hogy nem akar mozogni de látom, hogy fejlődik ő rendesen, csak megfontolt. :D

2010. ápr. 25. 17:14

nőgyógyásszal én is így voltam addig míg nem volt normális orvosom mióta megismertem dokimat azóta nincs ilyen érzésem.

mi jól vagyunk

Csabi pont fordítva ő hasról hátra tud fordulni egyedül de már nem sok kell, hogy a menjen vissza is.

1521. gazsika
2010. ápr. 25. 15:18

Kiscsillag, egyetértek a megelőzés elmélettel, csak épp olyan vagyok, mint a nők jelentős többsége... Vagyis, nem szívesen járok nőgyógyászhoz...

Kinél mi újság? Fordulnak a gyerkőcök? Balázs egy hete átfordul a hasára, majd sír, hogy fordítsam vissza... mert még csak egyirányba megy a forgás...

2010. ápr. 25. 11:29

Sziasztok lányok

Gazsika inkább megelőzés mint kezelés én ennek a híve vagyok inkább "fölöslegesen" nézzen mint ne.

Rákszűrést év elején elintéztük :)

hogy vagytok?

Martinkának itt is gratulálok az első fogacskához :)

úgy örülök olyan jó idő van

1519. azure_
2010. ápr. 23. 18:39
Rákszűrésre nekem is akutális lesz mennem. A dokim nekem is a tavaszt mondta. Lassan mennem is kell, még mielőtt beköszönt a nyár.
1518. gazsika (válaszként erre: 1516. - Kiscsillag84)
2010. ápr. 23. 18:31

Mikor szülés után elmentem a dokimhoz, akkor mondta, hogy akkor kell újra mennem,ha abbahagyom a szoptatást, de ha a baba 6 hónapnál tovább szopizik, akkor ne várjak tovább és látogassam meg. Rákszűrést csinált, meg majd ultrahangra kell visszamennem 2 hét múlva.

Mondjuk, engem is meglepett, hogy miért rendelt vissza, amikor szülés után voltam nála. De legalább így elmentem, mert őszintén szólva, ha nem hangsúlyozza ki, hogy fél év múlva menjek, akkor lehet az idén ki is hagytam volna...

1517. azure_
2010. ápr. 22. 20:31

Sziasztok!


Fogacskánk nekünk sem jön, de napok óta be sem tudom neki ecsetelni úgy, hogy ne üvöltsön vagy ne kapkodja a fejét, illetve ne hadakozzon a kezével. Remélem hamarosan kibújik mert napközben szinte csak kézben van el. Nem egyszerű így az élet, de hát ez van. Túléljük ezt is, mint a pocakfájást. :) De jó lenne már kint lenne.

2010. ápr. 22. 16:56

nekünk nincs fogunk nagyon be van indulva már egy hónapja de nem akar még elő bújni szerintem ha beindul akkor nagyon mert alul 4 fog helyén van duzzanat. majd meglátjuk valamikor :)

az jó ha minden rendbe Balázzsal, miért mész nő dokihoz? remélem nincs probléma és csak rutin. persze ha nem akarsz ne válaszolj.

1515. gazsika
2010. ápr. 22. 15:49
Sziasztok! Fogakkal hogy álltok? Mi pár napja nyűglődünk velük... Egyébként minden rendben. Én holnap megyek nődokihoz, Balázs meg a múlt héten volt csípővizsgálaton. Minden rendben vele, legközelebb akkor kell mennünk, ha egyedül nmeg tud tenni pár lépést.
2010. ápr. 21. 19:28

ma nem nyűglődött pedig ő is nagyon front érzékeny

nálunk két napja nagyon fúj a szél

utálom az esőt

1513. azure_
2010. ápr. 21. 18:20

Vegyes. :) Reggel nem akart aludni, aztán nagy nehezen sikeredett és aludt majdnem két órát. Utána kajcsi, séta, majd kinlódás mert megint nem akart aludni. Végülis aludt 1,5 órát ami nem rossz. Most vegetálunk. Hintázik és várjuk a fürcsit.:)


Csabi nem volt nyűgös ma? Mi szeritem érezzük az időt. Lehűlt az idő és nagyon fúj a szél. Jön az eső. Miért is ne....

1512. Kiscsillag84 (válaszként erre: 1511. - Azure_)
2010. ápr. 21. 17:20

nagyon ügyi voltál

lényeg hogy egészségesek a gyerkőceink.

milyen napotok volt?

1511. azure_
2010. ápr. 21. 16:24
Annyi tejem már nincs, így nálunk is több már a tápszer, de így is, hogy végig fejtem 5 hónapos koráig kizárólag anyatejet kapott. Majdnem öt és fél hónapos koráig meg egyszer kellett tápszerrel pótolni. Most megfordult az arány, de nem bánom. Eszik már mást is, gyarapszik is szépen és ami a lényeg: egészséges. :)
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook