Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2008 februári babák :D fórum

2008 februári babák :D (beszélgetős fórum)


2007. okt. 25. 22:38
Élmény, mert mindig nagoyn jó Őt látni, de azért nem az igazi. Nagyon ficánkolt Bubi, ahogy rápillantottunk, a gép nem követte elég gyorsan a mozgásokat, végig szakadozott. Amiért mentünk, megbizonyosodott, tényleg kislánkánk lesz, ez nagyon nagyon jó :-)))) És képzeljétek, megint kijött a bűvös 02 29 születési dátum. Pedig nem akarom lespórolni a szülinapi ajándékokat!
2007. okt. 25. 22:36
Sziasztok! Hát, ma voltam 4d ultrahangon....
2007. okt. 25. 11:25

Szia bettaj!

Gratula!! Én is szeretnék 4D-re menni csak nem tudom mikor lenne a legjobb. Én azt gondoltam majd egy kicsit később :)

2007. okt. 25. 10:33

Sziasztok!


Én is februárra várom a babám, ráadásul február 25-re mint hajni1981. :-) Örülök, hogy végre van egy ilyen fórum is, mert szerettem volna más kismamák tapasztalatait is elolvasgatni, ugyanis első gyerek lesz a drága. Én megyek az expóra és a babaruha börzére is 28-án. Ráadásul most pénteken megyünk a párommal 4Dre is, és remélem ott már kiderül milyen színű rucikat vásárolhatok a hétvégén.

Ajánlok nektek egy oldalt az arzuhanas.com -ot ott is jó dolgokat lehet megkapni, viszonylag olcsón.

7. b2076ec79b (válaszként erre: 6. - Sz.Csirke)
2007. okt. 25. 09:57

szia!

Nem kell "elmenned", max előbb felkészülsz néhány dologra. Egy hónap meg semmi. Ha végig olvastad, asszem leírtam, hogy a "nagyom" 5 héttel előbb jött. Szóval lehet nekem is egy januári kéne :DD

Tudod már kisfiú vagy lányka? Hanyadik hétben vagy?

2007. okt. 24. 19:43

Sziasztok!


Gondoltam benezek ide, bar en marcius vegere vagyok kiirva, de ahogy mondtatok, az a forum nem el. Igy egy honnapal lemaradva nem sok erdekeset tudok itt mondani, az aprilisiba kellenne beneznem...

2007. okt. 24. 11:00

Szia!

Hát igen, mondhatjuk hogy le vagy maradva :D Bár ki tudja. Az első lánykám 5 héttel előbb született.

A babholmikkal én is bajban vagyok. Nekünk szinte mindenünk meg van "réről" csak sajna ez alatt az 5 év alatt szépen kölcsön adogattam mindent, így azt sem tudom mink hol van.. Ráadásul mi is most "építjük" a szobát, így még ha nálunk is volna se tudnám hova tenni. :DD Állandóan parázok, hogy megszületik és ott fogok állni és nem lesz semmije :(( Tudom ez hülyeség meg van még bőven idő..

Apropó! Ti honnan hova költöztök és mikor??

Én is akartam menni most 28-án a bababörzére, de sajna a párom dolgozik.. Ja amúgy van a neten egy bolt www.babaholmiolcson.hu tényleg jó cuccok vannak és tényleg olcsó :DD

Hízás: Igen te asszem szerencsés alkat vagy :DD

Örülök hogy lányka lesz, bár ha fiú lenne azt se bánnám, meg hát úgyis csak akkor lesz tuti ha megszületik :DD Ti tudjátok a nemét?

Dolgozom még igen, karácsonyig terveztem, de majd meglátom hogyan alakulnak a dolgok. Te dolgozol még?

Na jó befejezem..

hajni

2007. okt. 24. 09:50

Szia! Én pedig Neked, Nektek örülök, nagyon!!!! Gratulálok sok szeretettel. Nekünk első bab, mondták, hogy ilyenkor később érzem az első mozgást. Mostmár nagyon rendetlenkedik, hihetetlen kis fazon :-))).

Örülsz, hogy kislány lesz?

Az időpontok: júli 4-én mondta dokinő, hogy 5-6 hetes. Én máj 25-öt számolok első nap-utolsó menstruációnak - annyira bánom, hogynem írtam fel!!!!

Ruhavásárlás... még nem vettem semmit. Költözés előtt állunk, ráadásul halvány gőzöm sincs, miből mekkorát és mennyit. Örörkölt ruhácskákat ígért egyik családtagunk, és egy bababörzén is körül szeretnék nézni, hátha megvilágosodok.

Én kb 4 kg-ot híztam, ezt sem tudom, hogy jó-e vagy sem. Hát, itt nincsenek szabályszerűségek, kezdem észrevenni.

Várj csak, Neked febr 25. Én azt hiszem, egy héttel le vagyok maradva, pedig a febr 29-ért drukkolok nagyon :-D

Dolgozol? szia

berni

3. b2076ec79b (válaszként erre: 2. - 185eddbe1d)
2007. okt. 23. 13:02

Szia!

Örülök, hogy "jöttél" :D

Elvileg már betöltöttem a 22. hetet, sőt néhány nap múlva a 23-at is.. Dokifüggő nálam is hány hetes vagyok :D A vonalzóm meg totál mást ír... Igaz nekem egyetértenek a febr 25-i szüléssel :)

Mozog már régóta, én úgy 14-15 hetes kora óta érzem. Sajnos sokat híztam, már most olyan 12kg körül vagyok. Bár a "nagylányommal" is rámjött 32-33kg.. Ja és ha minden igaz Ő is lányka lesz, legalábbis a genetikai UH-n azt mondta a doki.

Az időpontjaid alapján hasonló, sőt ugyanolyan korúak vagytok, mint mi :D Ti hogy álltok a hasonló dolgokkal? Első baba? Vettél már valamit neki??

Várlak vissza : Hajni

2007. okt. 22. 23:01

Halihó! 2008 február-márciusi Baba lesz :-))) Néha febr 24, néha febr 27, néha márc 4 - ha februári a fórum, ide voksolok.

Hajni, Te most a 21. hétben jársz? Írj az élményekről, mozog-e, tudod-e a nemét, mennyit híztál, hogy vagytok stb. Szia Berni

2007. okt. 22. 19:24

Sziasztok!

Tudom sok ehhez hasonló fórum van már. Jómagam is írtam a 2008 márciusi babák címűbe, de az megadta magát..

Örülnék ha itt lennénk egy páran, akik hasonló korú kismamák lévén ugyanazokon megyünk keresztül :D

Az én babám február 25-re várható :D

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook