Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006-os csipet-csapat fórum

2006-os csipet-csapat (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
2433. 09ca1d3343 (válaszként erre: 2432. - Kszilvi)
2009. febr. 4. 20:33

Megnéztem a képeket!

Nagyon aranyosak! Tudom,hogy ez átlagos jelző, de minden jót jelent! :)))

Kisfiad hasonló súlycsoportban van,mint az enyém.


Kivételesen én is felraktam egy képet róla :)


Sajnos az esti elalvás gázosra sikeredett. Elkezdtem neki mesélni,de a negyedik után feladtam,erre iszonyatos hiszti kerekedett belőle... Sajnos muszáj voltam otthagyni, különben reggelig meséztünk volna!

2432. kszilvi
2009. febr. 4. 15:48

Most megyek, majd még jelentkezek.

Van néhány kép a naplómban:)


Puszi!

2431. kszilvi
2009. febr. 4. 15:46
Na fel is kelt a drágám. Kijött az ajtón: szia anya!:)
2430. kszilvi (válaszként erre: 2424. - Bb52f751dd)
2009. febr. 4. 15:45
Nálunk az ágy mellett van egy szivacs(vendégágyból), biztos, ami biztos. Nem tudom esett e már le, de még inkább marad egy db-ig.
2429. kszilvi
2009. febr. 4. 15:43

Petya pont 3 órája alszik:)

Panna már fent van, szopizott. (előtte 4 órával evett:) szuper a csaj! Persze az ördögfiókám is:D

2009. febr. 4. 15:40
Bocsi,hamar leléptem,persze felébredt a drágám,mihelyt ecseteltem az alvási szokásokat! gyorsan visszaolvasok :)
2427. kszilvi (válaszként erre: 2426. - Andreamano)
2009. febr. 4. 15:31

Petya szól már néha, néha meg nem...Tegnap megint sikerült a nagydolog a nagy wc-be.Ha pedig tele volt a pelus pisivel, vagy épp akkor kellett pisilnie, levette a pelust, és ment a bilire.

Nekünk egyszerű bilink van. Sárag, egy kacsa van rajta. Viszont Petya extrém módon fonákul ül rá:DD

Nagydologhoz inkább a nagy wc-t használja. Pisi megy a bilibe.

2009. febr. 4. 15:01

Na mi is így vagyunk,mint Szilviék!Keveset eszik,és ez nagyon fura nekem!Aztán van,hogy egyszerre megeszik két kiflit is,amikor gondolom olyan kaja van a bölcsiben,ami nem a fogára való!


Szobatisztaság:úgy mondanám,hogy a nappali szinte egyik hétről a másikra ment!Az éjszakai az nem könnyű,még most sem az igazi!Nem lepedő,hanem éjszakára még pelcsi,de például most éjjel is szólt.Estére sokat iszik,gondolom azért nem megy még,mert mélyen alszik,és bemegy.

Én akkor vettem le róla a pelcsit véglegesen az utcára is,amikor már tiszta száraz volt,és ügyesen szólt!

Meglátod nemsokára Ő is szól majd,vagy észreveszed,és gyorsan ráteszed a bilire,vagy a wc-re.Milyen bilitek van egyébként?Nekünk egyszerű egy kis mackó forma van az elején,és nem is színes.Így legalább nincs ingere arra,hogy játszon vele.

2425. kszilvi (válaszként erre: 2423. - Andreamano)
2009. febr. 4. 14:47

Majd írd meg, mik a fejlemények, és milyen munka lesz!


Biztos nem lesz gond az átszokás más ágyra! Eddig is nagyon ügyes volt alvás terén(is)!


A szobatisztaságról nem is beszélve! Ez igen! Hát nem tudom, mi mikor jutunk el legalább addig, hogy nappalra ne kelljen pelus...

Estére gumis lepedőt raktok alá? Gondolom nem sokat iszik lefekvés előtt? Vagy azért iszik? Este nem ébred fel? Ha kell neki wc-ni, akkor szól? Bocsi, de mi még nem járunk ott, azért kérdezek ennyit:)


Hát elég érdekesen eszik mostanában Petya. Mondtam is gondozáson, hogy alig eszik. Nála nem mindegy! Azt mondták, amíg a cukrai jók, nincs gond! Amúgy is van egy kis tartaléka:P 17-18 kg lehet. Reggelire van, hogy csak tejet, kakaót iszik esetleg 2-3 falat kenyér... Ebédnél leves, második nem nagyon(esetleg csak második) tízórai,uzsi nem túl sok. (gyümi, nasi-pufi,rudi, joghurt mikor mi) vacsira is keveset eszik. utóvacsira megint tejet.

2424. bb52f751dd (válaszként erre: 2423. - Andreamano)
2009. febr. 4. 14:39

Én is ameddig csak tudtam,húztam a kiságy kérdést,nekem biztonságot adott...én nem szerettem átjárogatni éjjel mindig nézni,hogy nem-e leestek már..3 év után,már ovisok voltak,akkor már kiságyon aludtak,de körbe volt barikádozva székekkel.


Válogatós nagyon!!Szerintem mi vagyunk az első helyen ebben:))) Nagyon tésztás,nokedlis...ezek mennek,minden más csak nagyon kevés...

A puding,joghurt,banán,alma bármikor jöhet:))

2423. andreamano (válaszként erre: 2422. - Kszilvi)
2009. febr. 4. 14:33

Köszi Lányok,hát én is izgulok kicsit az állás miatt,mert tényleg jó lenne,majd megírom mi a végeredmény!


Attika lassan 3 éves lesz,de még nem jött vlaahogy el az idő arra,hogy kivegyük a kiságyából!Olyan jól elvan benne,bár nem tudom mikor tegyük meg ezt a lépést.


Szerencsére visszaállt a szobatisztaság is,remélem így is marad!Az éjjeli az nagyon nehéz!


Válogatóssak a gyerekek evés ügyben,lehet volt már téma,de most más nem jut eszembe!Nálunk változó,most a válógatós korszak van,húsi nem kell,eddig meg annyira szerette,érdekes nagyon,naponta változik a szokása!

2422. kszilvi (válaszként erre: 2419. - Andreamano)
2009. febr. 4. 14:26

Hát ha én ott hagytam Petyát, mert már nem győztem várni, mikor alszik el, akkor szépen kisétált egy idő után...

Anno a kiságyban pedig még csak le sem feküdt....

Most is, ha mellé fekszem simogatja az arcom,birizgálja a hajam, mondja, hogy ne menjek el! Szerencsére 1-2 mese, vagy ének után ált. hamar elalszik. Majd csak eljön az idő, hogy elalszik egyedül is. Most még kihasználom ezt a bújós korszakot.


Látjátok, Panna más, ő már most elalszik egyedül! (remélem megtartja jó szokását!:)

Petyát még szopi után büfiztetni se lehetett, mert ha felemeltem, már sírt...ő elaludt szopi közben, és úgy kellett áttenni a kiságyba.

2421. kszilvi (válaszként erre: 2418. - Andreamano)
2009. febr. 4. 14:23

Szia!

Köszi!

Remélem megkapod az állást! Majd szorítok!:)

Biztos jó volt kicsit vásárolgatni! Kell is néha! Az is jót tesz!....

2420. bb52f751dd (válaszként erre: 2418. - Andreamano)
2009. febr. 4. 14:21

Szia Andrea!:)

Drukkolok,hogy sikerüljön az állás!:)) Majd írd meg pénteken,mi újság?

Egy pár új rongy nekem se ártana:DD

2419. andreamano (válaszként erre: 2416. - Kszilvi)
2009. febr. 4. 14:18

Nálunk is egyedül megyek szerencsére az alvás baba kora óta,letesszük,mese,elköszönünk,és becsukjuk az ajtót!

Ez olyan jó szokás szerintem,a sogórnőm teljes le volt döbbenve,hogy nem vagyok ott legalább addig mellette amíg elalszik.Nem láttam értelmét!


Apucika,ismerős,még engem nem tudott hívni,sokáig csak Apucika volt nála!Olyan irigy voltam,engem nem hív sehogy,az Apját meg még cifrázza is!!

2009. febr. 4. 14:14

Sziasztok!


Az ebédelőknek jó étvágyat!

Én nemrég tettem le a manót,most értünk haza,állásinterjún voltam,péntekre kiderül,hogy hogy sikerült!Nekem nagyon tetszene,de majd meglátjuk!


Attika reggel persze nem aludt,pedig nem mondtuk Neki,hogy itthon maradunk,ráérez a drágám!De bezzeg majd holnap,nincs laca-faca kelni kell,hát majd kíváncsi leszek!


Ma vásárolgattunk,találtam egy jó ruhás boltot,és mindenki kapott egypár szép darabot,már le voltunk rongyolódva:)))

2417. kszilvi (válaszként erre: 2415. - Bb52f751dd)
2009. febr. 4. 14:13
Hát igen...Pannánál működik, de Petya mellé oda kell feküdnöm... ez van. Ő korábban csak cicivel tudott elaludni, mostanra pedig még megmaradt az össze bújás. Ez van.
2416. kszilvi (válaszként erre: 2413. - 09ca1d3343)
2009. febr. 4. 14:12

Köszi!:) Hát nem is tudom, mi lenne, ha nem ilyen lenne... szerencsére nem sírós, jó alvó, ha felkel, akkor nézelődik, játszik, még akkor is, ha már 4-5 órája evett!


Nálunk tegnap apát hívta Petya a fürdőkádból kiabálva: apuci! apuci! aztán eréjesebben: apucika! apucika!


Én csak anya vagyok, ha nagyon akar valamit, vagy gyorsan, akkor anuna:DDD

2415. bb52f751dd (válaszként erre: 2411. - Kszilvi)
2009. febr. 4. 14:11

Én is így szoktattam őket,szépen betettem az ágyukba és elköszöntem.Ehhez hozzászoktak,soha nem is mászkáltak éjszaka.

Kicsimnél néha nehezebb az elalvás,főleg ha nappal nem alszik,mert ő itt van a mi szobánkban...

2414. bb52f751dd (válaszként erre: 2409. - Kszilvi)
2009. febr. 4. 14:08

Szia! Jó étvágyat!

Még én sem ettem...de nem nagy baj:))

2413. 09ca1d3343 (válaszként erre: 2411. - Kszilvi)
2009. febr. 4. 14:07

Nagyon kis ügyi a lánykád! :)


Szerencsére nekünk sincs,nem volt nagy gondunk az alvással...kopp-kopp.

Azért kíváncsi leszek mikor kezdi a mászkálást,ha kezdi...vagy inkább nem festem a falra :)


Tegnap apa összerakott neki egy kis szekrényt, volt felfordulás a kis lakásban,de nagyon élvezte! Én meg azt,amikor keresett! Anya,anya! Vagy tízszer! :DDD

2412. kszilvi (válaszként erre: 2410. - 09ca1d3343)
2009. febr. 4. 14:02
Ja, és köszi!:P
2411. kszilvi (válaszként erre: 2410. - 09ca1d3343)
2009. febr. 4. 14:02
Hát nekem sem akar az elején aludni. Mondjuk még csak dél volt. Mesét akart nézni. Kicsit hagytam, aztán nem is ellenkezett, amikor mondtam, hogy már menjünk aludni. Pannát már korábban leraktam az ágyába. Ő szépen elalszik egyedül is:)
2410. 09ca1d3343 (válaszként erre: 2409. - Kszilvi)
2009. febr. 4. 13:59

Jó étvágyat! :)


Ma csodálkoztam,hogy ilyen nehezen aludt el,pedig bevert egy nagy tányér pürét,meg 4 halrudat :)

Tegnapi ebéd egy ízes levél volt...

2409. kszilvi
2009. febr. 4. 13:56

Sziasztok!


Nekem is alszanak a gyerkőcök:)

Épp ebédelek.

2408. 09ca1d3343 (válaszként erre: 2407. - Bb52f751dd)
2009. febr. 4. 13:39

Ok.,köszi!


Semmi extra,itt nézelődöm csak, meg fülelek :)

Már elmosogattam,délutánra meg közös takarítást tervezek :D

2407. bb52f751dd (válaszként erre: 2406. - 09ca1d3343)
2009. febr. 4. 13:37

Okés:)

Majd leírom a tegnapi elmaradt választ:))

Mit tevékenykedsz,amíg alszik a Drágád?

Az én drágám is most altatja magát:D

2406. 09ca1d3343 (válaszként erre: 2405. - Bb52f751dd)
2009. febr. 4. 13:35

Szia! :)


Vagyok...majd sűrűbben benézek!

2009. febr. 4. 13:32

Szia Elmex!Itt vagy??

Ma délután vagyok többet:) Apa elment dolgozni.

Itt is szomorú idő van:(( Pedig délután ki kéne menni,postára.

2009. febr. 4. 13:28

Sziasztok!


Szilvi! Hát,nem semmi amit írtál,elég rázós utatok vaolt,örülök, hogy nem lett nagyobb baj!


Ma kb.éjfélig leszünk kettesben,apa nagyon messzire ment :(

Ennek függvényében nehezen érintett,hogy kicsikém kb. egy órás altatás után aludt el. Saját magát altatta, elmondott egy-két mesét a saját nyelvén :)

Hozzáteszem az ágyról le sem szállt! Pedig már arra készültem mikor áll neki játszani,de nem!

Nagyon rendes kisfiam van! :)


Az eső sajnos egész nap esik...


Remélem minden anyuci és gyerkőc jól van!

Vigyázzatok magatokra!

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook