Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2006 Februári babák!! fórum

2006 Februári babák!! (beszélgetős fórum)


2009. okt. 30. 14:48
Az én kisfiam február 20-án született. 8.ker ben. nekem is most jutott eszembe hogy benézzek az egyáltalán létező fórumba...:)) jó lenne ha többen lennétek itt ugy mint rég...
2009. jan. 4. 16:11
Az én kisfiam 2006 febr 25 én szombaton 10:19 perckor született császárral Gyulán
20. cony4
2008. szept. 2. 13:59

Sziasztok.

Látom nem sűrűn jártok erre.Nekem speciel most jutott eszembe, hogy megnézzem a kislányom szülidejének megfelelő fórumot.Az én kicsikém 2006 február 11.-én született.Eleven örökmozgó gyerek, sokat tudnék mesélni a biliről, az alvásról, a hisztiről stb...Ha esetleg van olyan köztetek,akinek a gyerkőce ugynilyen tájban született, és van kedve kibeszélni, akkor állok rendelkezésre.Én inkább email párti vagyok, de azért ide is jövök néha .címem:

cony4@citromail.hu

Írjatok bátran.

19. tini07 (válaszként erre: 18. - Banilla)
2007. aug. 21. 12:43

Szia !

Írtam privit :-)!!

18. Banilla (válaszként erre: 17. - Tini07)
2007. aug. 11. 19:03

Szia!


remélem még itt vagy!

Az én kisebbikem a fiam, 2006 február 24.-én 14:44-kor látta meg a napvilágot! A nővére simán, Ő sürgősségi császárral született.

Szívesen elmesélem a történetüket, csak most nincs időm - mindkét gyerkőm egy igazi kisördög...:))))

17. tini07 (válaszként erre: 16. - Deme1)
2007. jún. 28. 20:46
Köszi megfogadom a tanácsod :-)!!!!!!!!!
16. deme1
2007. jún. 28. 13:58
Próbálj meg más fórumot, ahol többen járnak! Pl. nlc
15. tini07
2007. jún. 26. 08:14

Sziasztok!!!!!!!!!! :o))


Írjon mindneki aki érdekelt ezekben a témákban:


-Szülés :-) Hogy éltétk meg?

-2006. februári a babája.

-Esetleg 2006 február 23 án szült.(Esetleges klub alapításában benne lennétek-e?)

-No és esetleg éjjel 23:05 kor :-D.

-Terveztek-e kistestvért?

-Milyen az anyaság számotokra?


Mindenkinek köszönöm előre is, aki hozzászól, hogy időt szánt erre!!


Szívesen ismerkednék olyan anyukákkal akiknek hasonló korú kis totyogójuk van :-)!

14. tini07
2007. jún. 6. 08:14
Nem hiszem el hogy senkinek nincs februári babája :-)!!!!!!!Ne legyetek lusták írni.............!!!!!!!! :o)
13. tini07
2007. máj. 10. 08:01
hahóóóóóóóóóóóó van itt valaki???????
12. tini07
2007. máj. 7. 20:31

hahó lányok!!!

Ne felejtsetek el írni!!! 2006.02.23-án született babák anyukái gyertek!!!:-)De azok is írjanak akik februárban szültek ,vagy csak dumcsizni szeretnének :-D!!!!!!

2007. ápr. 30. 13:24

Szia tini07!


Nekem a keresztlányom, Petra született 2006 febr 11-én 11:25 perckor, ami azért érdekes az én szemszögemből, mert én voltam bent a szülőszobán a sógornőmmel ( nekem is van babám, csak 2005 júniusi)..Őszintén szólva minden elismerésem annak, aki hüvelyi úton szül (én császárral szültem)! Óriási élmény egy szülést végigkísérni, minden apajelöltnek ajánlom! :)

Petra azóta már 14 hós múlt, jár, kb 20szót tud.

1 éves koráig szopizott, dundi kis hölgy. :D

Nagyon jó barátnők az én 2 éves lányommal, együtt járunk játszótérre!

2007. ápr. 30. 13:10

Szia !


Nagyon sajnálom, hogy ilyen rossz élményed van még mindig. De annak viszont örülök, hogy a kisfiad kárpótol mindenért. :)

Talán az idő elteltével újra vállani mersz majd babát, de szerintem addig amig ezt a félelmet nem teszed helyre magadban, ne tedd. Megérzik a picik.

Minden jót neked!

2007. ápr. 30. 08:36

Kedves maniko, bvdt!!

Nagyon örülök hogy írtatok!!És persze annak is hogy nektek hála isten ilyen "jól" telt a szülés!!!!!Jó ilyet hallani :-)!Irigyellek titeket!!Így elhiszem hogy neked bvdt, már a pocakodban van a kistesó, ti pedig maniko, terveztek még egy harmadik kisbabát is!!!!

Mégegyszerr köszönöm hogy írtatok!!!!

2007. ápr. 30. 06:24

Sziasztok!


Az én kisfiam, Marcell 2006. február 26-án 15 óra 40 perckor született. 3,1 kg és 53 cm. Számomra másfél-két óra volt a húzós, de egyébként nagyon jó hangulatban telt a szülés, csak pozitív élményeim vannak.

Kistestvére már a pocakomban van, július 18-ára vagyok kiírva.

2007. ápr. 30. 06:11
2006 február elsején született Marcellka. 4,20kg, 51cm, háromnegyed óra alatt, minimális fájdalommal.2 óra múlva a lábamon mentem le az osztályra, az orvosom is meg volt lepve.Testvér már van,ő Olivér, 5, 5 éves.Lehet, hogy lesz még egy bbánk pár év úlva, megint kisfiút szeretnék.
2007. ápr. 23. 10:27
Gyerünk már hol vagytok,nem hiszem el hogy nincs oylan anyuka a fórumon aki 2006 februárban szült :-)!!!!!Gyertek!!!!!!!!!!
2007. ápr. 23. 10:15
ÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍRJATOK KÉRLEK!!!!!!!!!
2007. ápr. 23. 10:07
Szívesen ismerkednék olyan anyukákkal akiknek hasonló korú kis totyogójuk van :-)!
2007. ápr. 23. 09:45

Írjon mindneki aki érdekelt ezekben a témákban:


-Szülés :-) Hogy éltétk meg?

-2006. februári a babája.

-Esetleg 2006 február 23 án szült.(Esetleges klub alapításában benne lennétek-e?)

-No és esetleg éjjel 23:05 kor :-D.

-Terveztek-e kistestvért?

-Milyen az anyaság számotokra?


Mindenkinek köszönöm előre is, aki hozzászól, hogy időt szánt erre!!

2007. ápr. 23. 09:36
Én a 40. hétre szültem a kisfiamat!!És mint kiderült már ekkor túl volt hordva, most mit mondjak erre???Jól ki lett számolva :-(!!A szülés nagyon fájdalmas volt, nem akarok panaszkodni,de........!Igazából az történt hogy az orvosom "elfelejtette" megmérni a szülés előtti hetekben a baba fejkörfogatát és a medencémet.Hogy egyáltalán ki fog-e férni a kicsikém!!Mivel elég vékony vagyok (45 kg)!!A Kisfiam 3420 grammal született meg természetes hüvelyi úton, nagy megpróbáltatások árán!!Már a végén nagyon lecsökkent a szívhagja is ,nem kapott oxigént...!Hiába csináltam amit mondtak,hiába nyomtam, nem tudott megszületni a kisbabám ,mert túl szűk volt a medencém!Aztán mivel már bent volt a szülőcsatornába, nem lehetett megcsászározni, így hát "valahogy az orvos "kinyomta" belőlem."Belekönyökölt" a hasamba és kipréselte belőlem!!utána egyből inkubátorba tették, mert nagyon fázott szegénykém ,tiszta lila volt!!Őszintén szólva ezekre a pillanmatokra már nem is emlékszen túlzottan,mivel már elég gyenge állapotban voltam!!Szóval nem éppen kellemes élményem van a szülésről, de a kisfiam mindenért kárpótol, nagyon nagyon jó baba!!!Ja, és hozzáteszem hogy délután kettőtől vajúdtam, és éjjel 23.05 kor született meg a kisfiam!!Annyira irigylem azokat a kismamákat akik ,bemennek a szülőszobára, és 3-4 óra alatt megszülik a kisbabájukat!!!Hát igen ők a szerencsések közé tartoznak!!Mert hát akinek valamilyen okból is komplikát a szülése, az biztos nem felejti el soha!!!Mi is szeretnénk még egy kistetsvért , de a szüléstől rettegek a mai napig is (14 hónapos a kisfiam)!!Sokszor álmodom meg újból és újból a történteket!!persze mindenképp kell egy kistestevér!És tényleg a baba mindenért kárpótol!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2007. ápr. 23. 09:34

Sziasztok!!

Szeretném összegyűjteni a 2006 februári születésű babákat!!Arra is kíváncsi lennék hány olyan baba van itt aki 2006.február 23 án született???Mivel én is akkor szültem a kisfiamat éjjel 23:05 kor!!Kire milyen hatással volt a szülés???Milyen az anyaság számotokra!??Kistestvért terveztek-e??vagy esteleg van már nagyobb testvér??Írjatok!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook