Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 20 éves vagyok érettségi után mentem dolgozni, de most vissza szeretnék menni a suliba, elvégezni egy technikusi szakot.... fórum

20 éves vagyok érettségi után mentem dolgozni, de most vissza szeretnék menni a suliba, elvégezni egy technikusi szakot.... (tudásbázis kérdés)

2010. ápr. 9. 23:33
köszönöm szépen mindenkinek
2010. ápr. 9. 15:21
6. SF
2010. ápr. 9. 15:09
Idén május végétől csak 20 éves korig jár a családi. Legalábbis ezt olvastam:-(((
2010. ápr. 9. 08:34

jár. 22 éves korodig, akármikor beiratkozol nappali tagozatra, jár a csládi pótlék. Csak ismét kérvény kell, és a papírt kitölteni, beküldeni.

tudom, mert nálam is hasonló helyzet volt, és utána néztem.

2010. ápr. 9. 08:31

Sziasztok!


Tudtommal viszont nem jár...

De lehet, hogy tévedek!!! (Lehet, keverem az árvaságival...) Ha a tbkisokoson nem találsz semmit, hívd fel az államkincstárt, mivel ők adják, tutira meg tudja mondani valaki.

3. mese (válaszként erre: 2. - Aladin21)
2010. ápr. 9. 00:22
szia! igen, kaptok családi pótlékot, én 22 éves vagyok, még tanulok nappalin szakmát, de már évek óta van munkahelyem, igen, biztos hogy fogsz kapni!:)
2010. ápr. 8. 23:21

18 évesen leérettségiztem, utána egyből mentem dolgozni, most 20 évesen vissza szeretnék menni , elvégezni egy technikusi szakot ... 22 éves korig ingyenes... szerintetek ha így kezdem el akkor a szüleim kapnak utánam családi pótlékot ?

Mert valakitől azt hallottam hogy aki megszakította a tanulmányait ... és úgy megy vissza tanulni, az már így nem kap családi pótlékot...

2010. ápr. 8. 23:19
20 éves vagyok érettségi után mentem dolgozni, de most vissza szeretnék menni a suliba, elvégezni egy technikusi szakot....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook