Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 20 éves csajok klubja, divat, szépség, kozmetika... fórum

20 éves csajok klubja, divat, szépség, kozmetika... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
53. Loskipinkó (válaszként erre: 51. - 68f3da251d)
2009. jan. 18. 23:57
mert nem néztem meg
52. Loskipinkó (válaszként erre: 49. - 68f3da251d)
2009. jan. 18. 23:57
Akkor Te egy szottyadt öregedő vén kecske vagy?.)
51. 68f3da251d (válaszként erre: 50. - Loskipinkó)
2009. jan. 18. 23:57
akkor miért kérdezted?
50. Loskipinkó (válaszként erre: 49. - 68f3da251d)
2009. jan. 18. 23:56
az adatrlapodon nem:)
49. 68f3da251d (válaszként erre: 48. - Loskipinkó)
2009. jan. 18. 23:55
16
48. Loskipinkó (válaszként erre: 47. - 68f3da251d)
2009. jan. 18. 23:55
Az neked már öreg?Hm.ez furca.Hány éves is vagy?
47. 68f3da251d (válaszként erre: 46. - Loskipinkó)
2009. jan. 18. 23:53
38 fölött
46. Loskipinkó (válaszként erre: 45. - 68f3da251d)
2009. jan. 18. 23:50
na de mégis!Léci lécci lécci
45. 68f3da251d (válaszként erre: 44. - Loskipinkó)
2009. jan. 18. 23:48
nem tudom megállapítani. Nem merek sokáig odanézni :-))
44. Loskipinkó (válaszként erre: 24. - 68f3da251d)
2009. jan. 18. 23:46
hány évesek szerinted azoka szikkadt nyanyák?
43. 68f3da251d (válaszként erre: 42. - Süni Sandra)
2009. jan. 18. 23:41
Ha a szemöldöktetkója bezöldül, mint egy börtöntetkó, akkor még kitépheti a hónaljszőrét és fölragaszthatja reggelente a szemöldöke helyére.
2009. jan. 18. 20:00

Képzeljétek azt hallottam, hogy van egy nő, aki kozmetikus, és magának tetováltatott vagy tetovált azt nem tudom pontosan melyik szemöldököt! Nem csinált tesztet a bőrén, és a fekete tetovált szemöldök libafos zölddé változott, mivel allergiás volt atetováló anyagra! Ez azért nagyon dúrva, azt nem tudja eltüntetni , mint egy hajfestéket! Több év, mire halványodik! Úr Isten! Én soha nem tetováltatnék szemöldököt! De más tetkót se! Ti hogy álltok ezzel? Ha nem vastag a szemöldök, jobb is ha nem szeded sikizita, így könnyebb vele, nem nő legalább a sok kis apró szőr! Én egyszer sajna nagyon kiszedtema szemöldököm, és írtó vékony volt, ronda! Szerencsére azóta már szépen kinőtt, szép lett!

Azért is olyan nagy odafigyeléssel szedem most már,nehogy kiszedjek egy oda illő szálat is!

Nekem nem tetszik, ha annyira belelóg egy frufru a szembe, ha az nem asszimetrikus forma! Az Oláh Ibolyás haj, az eléggé gázos!

Én már találkoztam nyáron a buszon olyan nővel, aki éppen kapaszkodott, és a hónalja irtó szörös volt, hónaljkutya! Meg tökre izzadtság szaga is volt! Nincs annál gusztustalanabb, ha ujjatlan felső van rajta, és kilóg a szőre! Ha nem borotválja vegyen fel pólót ! Nem igaz?

Az is elég ciki, ha vki nem vesz fel melltartót utcára!Uhh, meg ha rúzsos vki foga! Volt egy tanárom, akinek mindig rúzsos volt a foga, de folyton! Nem semmi, sose nézett tükörbe! Vicces!

De ő dolga, ha neki jó volt,tőlem is elfért!

Sztem az is gázos, ha vki tapossa a nadrág szárát, és már ki van lyukadva is a szára, és ezután még fel van hajtva! Nem?

41. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 40. - C066a749d7)
2009. jan. 18. 19:43
Nem gáz ha szép, de akinek bozontos az csúnya! Meg ha íve sincs. De ha neked alapból van íve, akkor mázlid van:)
2009. jan. 18. 19:13

én nem szedem a szemöldökömet,mert nem vastag és nem olyan bozontos amit fésülni kell...szóval leeht h ciki de ez van..

ami még gáz...fehér blúz alatt fekete melltartó.... :S :)

2009. jan. 18. 18:49
A szemöldökről jut eszembe. A tetovált agyonsminkelt szemöldök, ami már majdnem 2 centi vastag, nagyon mesterséges hatása van, szóval az sem előnyös.
2009. jan. 18. 18:47

Ami még gáz sztem a csizmán a talpánál a cimke, tökre lehet látni mikor előtted megy az illető.

Gáz, ha valakinek frufruja van elől és állandóan rángatja a fejét (ez a divat) mert a szemébe lóg, de akkor tűzze el csattal, ha idegesíti.

Meg mondjuk úgy elmenni bulizni, hogy az illető hónalja nem éppen ápolt, szerintem ezek ultra gáz dolgok. :P

37. 5f3b9a27bc (válaszként erre: 14. - C066a749d7)
2009. jan. 18. 18:45
Szerintem pont az a ciki, ha valaki nem szedi a szemöldökét. Mondjuk a hajszálvékonyra szedett szemöldöknél még az is jobb :D
36. süni Sandra (válaszként erre: 35. - 50d0def203)
2009. jan. 18. 18:32
Én is csak a szemem szoktam sminkelni! Szemhéjpúdert használok és szempillaspirált! A szemöldökömet nem festem, vhogy idegesít, ha sötét, nekem jobban tetszik így természetesen! Alapozót, púdert nem használok, mivel én nem tudom szépen feltenni, és rondán meg nem akarok kinézni, foltosan, így marad a sminkem enélkül! Majd ha lesz időm , akkor megbeszélek egy talit a kozmetikusommal, és ő majd megmutataja hogyan is használjam! Régóta tervezem, de nem jutok el! Menyit csúnyíthat egy nem szépen feltett alapozó a bőrön! Nameg azért se szeretm, mert összekeni a kabátot! Volt egy osztálytársam, akinek mindig tiszta alapozó volt a kabátja! Rémes! annyit magára tett, vakolat! És a hajadat hogyan hordod? Milyen fazon? Az enyém tüsis, de most megnövesztem, mert nem tudok hordani sapit, lenyomja, meg sehogy se állnak! Meguntam, hogy mindig be van lőve és ez csak belőve jó! Sok srácnak bejön, de egy idő után unalmassá válik! Lehet más a hosszú hajra mondja ezt és ezért vágatja le! De megogadtam, hogy nem vasalom, mert annyira levékonyítja, hogy nem tudnám jól megnöveszteni! Meg ha ki van vasalva egy hosszabb haj, akkor olyan kevésnek tünik! Jobban bejön hosszú hajban is a hullámos változat! Igen, sok sztár smink nélkül sehogy se néz ki! Pl., ha nézek egy sorozatot, akkor ha közelről mutatják a nőt, mindig megnézem mennyi alpozó van rajta! Nem spórolnak! Sajan sokat ínlódok a bőrömmel, nem szép, mitteszeres stb. De akárhogyan is próbáltam feltenni az alapozót, mindig csúnyább lett! Na ezért nem használok! És milyen a te stilusod? Divatosan nőies vagy sportos?
35. 50d0def203 (válaszként erre: 34. - Süni Sandra)
2009. jan. 17. 22:42

Szia!


Nálam ritka, hogy végigjárok millió üzletet.

Jövök- megyek, közben mindig meglátok valamit, amiről úgy érzem az nekem van kitalálva, akkor azt megveszem.


Sokat számít egy nőn egy smink. Lásd a tv-s csajszik. A híres szépségkirálynőnk, Horváth Éva egy hányás smink nélkül. Még én is jobb nő vagyok úgy nála pedig nincs rajtam smink. Csak a szemem szoktam, szemcerúza, szempillaspirál.

2009. jan. 17. 09:43
Ez így igaz! Csúnyából is tud szépet csinálni! Néha szoktam nézni ilyen átalakításokat a tv-ben, ahol eléggé trampli,szinte igénytelen nőket varázsolnak széppé! Volt egy nő, aki nagyon dúrván nézett ki, totál öregnek, pedig fiatal volt! Fakó, töredezett haj, ápolatlan külső, a ruha is eléggé gázos volt, a fogai is! Szépen rendbe tették a haját, kapott színt is, a bőrét is ápolták, kisminkelték, szépen felöltöztették, és rá se lehetett ismerni! A fogait is kifehérítették, szval jócskán megfiatalodott, kb mint amilyennek ki kellett volna néznie, hiszen fiatal volt! Sokat számít, hogy egy nő ne hanyagolja el magát! Sima ügy kevés pénzből, divatosan kinézni! Csak kell hozzá egy stílus! :) Egyébként a pasikat nem érdeklik a ruhák, a divat! Ők már az első üzletben bevásárolnak, és nem néznek szét még másik 5 ben akár, hogy hol olcsóbb esetleg! Tényleg csak a testet nézik, maga a lányt! Ha szeretnek egy nőt, nem a ruháját szeretik, hanem magát a nőt, ez igaz! Sn? Igy van, nem? Te a vásárlás gyors lerendezésére esküszöl? Vagy te esetleg azért több helyen szétnézel? Kivi vok! :)
2009. jan. 16. 20:50

Hidd el a ruha sok dolgot tud takarni, de csunyából is tud szépet csinálni.

Neeem????????, :D

2009. jan. 16. 20:49

Köszi. :D

Megnyugtattál. :D

Tipikus férfi. :D De nem baj.

31. 68f3da251d (válaszként erre: 30. - 50d0def203)
2009. jan. 16. 20:47

Nem az számít, hogy milyen a felső. Senkit nem érdekel.

Az számít, hogy milyen a csaj teste. Ha jó, lehet rajta egy mosogatórongy is.

2009. jan. 16. 20:44

Csajok éost láttam írtó jó felsőket, meg nacit. Csütörtökön arra járok, veszek egy nacit, meg egy felsőt.


Annyira megtetszett.

2009. jan. 16. 17:45
én is eddig nyári felsőkkel voltam szerencsés. Illetve 1 gatyim van az szuper...de az csak vmi véletlen lehetett :)
2009. jan. 16. 15:50
Na igen, fontos tudni mikor van árucsere! Én is olyan jó felsőket vettem már ott, hogy azok a rendes üzletekben több ezer forintok! Az a baj, hogy nadrágot még egyszer sem kaptam turiban magamra, de nem is fogok szerintem!Bálna méretek vannak, az én méretemhez képest! De mind1, újonnan megveszem azt kész! Szval inkább felsőket veszek turikban, és azok főleg nyáriak!
27. süni Sandra (válaszként erre: 23. - C066a749d7)
2009. jan. 16. 15:45
Én egy évben 2-szer megyek szoliba nyár előtt, kb. májusban! Utána meg napozok, és egyből tökre szép barna leszek! Jobban fog így a nap is! Egyébként se vagyok az a fehér bőrtípusú, kissé kreolos a bőröm, de azért télen én is sápadtabb vagyok, és nyár előtt kicsit alapozok a szolival! Szerintem az már túlzás, ha valaki folyton jár, és már olyan ronda barna!Később elöregedik a bőr is, és tökre ráncos lesz!
26. 68f3da251d (válaszként erre: 25. - Klimpírozi)
2009. jan. 16. 15:43
Ezek olyan dinoszauruszok, akik a 80-as évekből maradtak itt, amikor a butikosok voltak a menők, szolizva és török aranyakkal teleaggatva. Azt hiszik szegények, hogy még mindig 1986 van :-))))))
25. Klimpírozi (válaszként erre: 24. - 68f3da251d)
2009. jan. 16. 15:39
tökéletes korrajz, friss látlelet:))
24. 68f3da251d (válaszként erre: 23. - C066a749d7)
2009. jan. 16. 15:38
Öregedő, szikkadt rekedtes nyanyák, akik olyanra szolizzák a bőrüket, mint a pergamen. Ráncosak, mint a vedlő kígyó, vagy gyík. Hányinger.
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook