Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 20 éves csajok klubja, divat, szépség, kozmetika... fórum

20 éves csajok klubja, divat, szépség, kozmetika... (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
2009. jan. 16. 15:32

én nyáron vettem turiban tök jó felsőket 500ft volt az egyik, és köv. héten egy bizonyos üzletben szembe találkoztam ugyanazzal és 9990ft volt, ugyanaz..és amit én vettem is vadiúj volt,szerintem talán még mosva sem volt....vannak jó turik,és tudni kell mikor van árucsere...tök jó cuccokat ki lehet fogni. Persze ott is vannak nagyon gagyik...de gagyik vannak rendes üzletben is...szerintem. Az én barátom sem szereti a sminket...nem is szoktam sminkelni magam....csak nagyritkán kihuzom a szememet,meg piciszájfény...de ennyi.

Na és a szolival h álltok? Nekem az sem tetszik,ha vki télen is csokibarna....

2009. jan. 16. 15:23

Elég baj az, hogy vki kitalálja , hogy most ez a divat, és aki nem ezt hordja, az már béna! Nem igaz?

Hülyeség az, hogy idén ez a divat, ez a trendi, és pl ez is ez meg már nem, ezt már ne hordjuk! Jól nézne ki, ha mindne évben kidobálnám azt a sint a ruhatáramból, ami már nem divat! Ugyan már! Szetm emg mindne szin divat, csak van amit kiemelnek! Idén ugye a szürke, lila ,arany! Na jó, azok a durva magas talpú cipők nem divatok amik voltak régen a Buffalók! De attól még minden más az, csak igényesen kell hordani! Nameg én nem adok más bneszólásaira, én mindig tudom mi a jó, a szép!

Ti szoktatok használt ruhákat vásárolni? Szerintem jókat ki lehet fogni! Hogy vagytok ezzel? Pl nekem van egy bnőm, aki sose venen fel onnan cuccokat, de amikor meglátott rajtam egy olyan boltból való felsőt, azt mondta nagyon kis divatos! Nem árultam el, hol vettem! Nem a pénz a lényeg a stílushoz, ugye??

21. süni Sandra (válaszként erre: 16. - 68fa459dac)
2009. jan. 16. 15:16
Igen, vannak érdekes jelenségek, az biztos! Sztem az vegyen fel haspólót , akinek szép az alakaja, nincs hája! Meg sztem gusztustalan , ha egy idősebb nő, szétszolizott bőrrel rendelkezik, szőke a haja, és kivágott felsőkben van, erősen kirúzsozott a szája, nagy kilakozott rikitó körmei vannak, mindent mutató szoknyában feszit! Én már láttam ilyet, és eléggé szemet irritáló volt! Minde kornak megvan a maga divatja, és olyan szépen lehet öltözni idősen is! Pl az én barátom a természetesség híve, nem szereti ha sminkben vagyok vagy be van lőve a hajam! Ti hogy vagytok ezzel? A ti párotok is ezt szereti?
20. süni Sandra (válaszként erre: 15. - 50d0def203)
2009. jan. 16. 15:10
Attól még lehetsz szép! Nekem se tökéletesek a fogaim, sőt eléggé rosszak, és már nagyon sok a betömött fogam! Örökletes sajnos a rossz fog, én nem tudok ellene mit tenni! Jó fogkrémet használok, rágózok állandóan, nameg folyton járok fogorvoshoz! Legutóbb jó sok alkalommal voltam, és betömettem az összes lyukast! Amúgy szépek a fogaim, csakhát tömöttek! De nem hanyagolom el, ha gáz van a töméssel, irány a fogorvos! Na igen, a cigi az sárgítja meg a kávé is! A kis szünet akár a szexepiled is lehet! :) Én is ismizek egy csajt akinek szünet van az első két foga között, de aranyos vele! Amúgy lehet a fogszabályzó segitett volna rajta kiskorodban! Az azért összehúzta volna ! De mind1, most az a kis rés nem nagy cucc! :) Attól még biztos szép vagy!
2009. jan. 16. 10:30
Az a baj szerintem, hogy az emberek egymást majmolják, divatot követnek, nem azt nézik, hogy hány évesek, és milyen alakkal rendelkeznek.
2009. jan. 16. 10:29
A húrkák. Fujjjjjjjjj, amikor én nem merek felvenni egy minit, mert sokat híztam, meg széles is a csípőm, de egy ismerősöm felveszi. Megjegyzem kb 160 cm és vagy 70 kg minimum. meg fehér naci, dúrva
2009. jan. 16. 10:27
Így igaz.
2009. jan. 16. 10:26
Én azt bírom,mikor valaki nem az alakjához,vagy korához kellően öltözik,az szerintem olyan béna..Számtalan olyat látok,hogy teltebb az illető,és has topp,plusz csípő nadrág,vagy miniszoknya,és kilóg mindenhol a hurka..Undorító.Egy erősebb csaj is lehet csinos,csak nem így.Én sem merek mindent felvenni az 54 kilómmal.Vagy amikor valaki ötven évesen úgy öltözik mintha tizenhat lenne,az is elég visszataszító.És a sok sminkben is egyetértek veled Sandra.Birom mikor bekeretezik az arcukat alapozóval..gáz
15. 50d0def203 (válaszként erre: 11. - Süni Sandra)
2009. jan. 16. 10:23

Sziasztok csajok!


Én egyet értek. A fog az pl egy olyan dolog, ami nem biztos , hogy szép. nem azért mert nem ápolják, hanem mert olyannak született az illető.


Én pl nagyon óvom, mosom, rágózok. De elől van egy kis rés a két fogam között, fogszünet vagy minek nevezik.

Nagyon zavart, de megszoktam. Ettől már ciki vagyok? Nem tehetek róla, mégis szép lánynak tartanak. nem ez számít.

Ha sárga a cigitől, kv-tól, bortól, na az ciki.

2009. jan. 16. 10:22

Szerintem arról szó sem volt, hogy aki szegény azt le kell nézni.

A szemöldökszedés,sem ciki, de nem is "kötelező" elem ahhoz, hogy valaki jól nézzen ki.

Vakolattal egyetértek, hogy ciki, ha valakinek a bőre ki sem látszik, mert annyi máz van rajta, hogy az fogja össze az egész fejét. Cigi....szerintem főképp egy lánynak az utcán cigizni ciki...persze gondolom menőségből szívják, de egyáltalán nem az.

Cikinek tartom, ha valaki nem képes felmérni a saját adottságait és emiatt írtó murisan öltözik fel...ez sem pénz kérdése...

Írtó ápolatlan és gusztustalan a lepattogzott körömlakk, főleg, hogyha vmi sötétebb színre van kifestve,mert egy átlátszónál nem feltünö,de mondjuk egy fekete körömnél elég gáz...

Hirtelen ennyi amit leírok,de sok dolog van még ami szerintem elég cikis tud lenni...

13. 3b71408203 (válaszként erre: 11. - Süni Sandra)
2009. jan. 16. 10:18
Én:)
2009. jan. 16. 10:18
Hali!Csatlakozhatok?Unatkozom..
11. süni Sandra (válaszként erre: 5. - 68f3da251d)
2009. jan. 16. 10:13

Azért amiket leírtál, nem minden dolog ciki pl az én számomra, de természetesen más egyéniség vagyok, mint te! Az én hajam violett szinü, tehát lilás, sötét, és mindig be van lőve, mert tüsis! Ugyan miért lenne ciki, ha vki szedi a szemöldökét!? Az igényes nők szedik, de persze azért vannak határok!

Egy nadrág, ha nem bő fazoú, akkor feszüljön! Én meg imádom a bizsukat, egy igényes kiegészitő széppé teszi a ruháid, a megjelenésed! Ezekel nem értettem egyet! A mü dolgok sztem is cikik, mindenki fogadja el magát olyannak amilyen! A máz sztem is gusztustalan, és sajnos nagyon sok ember azt hiszi, hogy az a jó, ha egy kiló vakolatot tesz fel! Ez kinnt az utcán teljesen másképpen mutat, mint amikor a szobában sminkel a csekély fénynél! Biztosan bennt halványnak tünik, azért keni még erősebbre!Rémes! Sztem célszerü kikérni egy kozmetikus véleményét, hogyan is sminkeljük magunkat normálisan, és hogyan használjuk az alpozót, mert eléggé elcsúnyíthatjuk magunkat! A káromkodás tényleg ciki, a dohányzás is annak a szemszögéből nézve, aki nem teszi ezt! A hiányos fogazatért nem nézek le vkit, aki attól még igényes! Sajna nincs rá pénze, ennyi! Ismerek olyat, aki szép, ápolt,és mossa a fogát, csak van pár foga, ami hiáynzik! Ez nem ciki, inkább nagy probláma, hogy manapság erre már nem igazán telik az embereknek! Iszonyatosan drága a fog! Én még nem panaszkodok, ameddig nem kell müfog, de mi lesz később?? A porcelánfogak árai nagyon magasak!

Szval sztem trendi , divatos az, ha vki az alakjához, stilusához megfelelően öltözik, és szépen használja a kiegészitőket is, ciki pedig ennek az ellenkezője! Ha vki meg szegény, arról nem tehet,attól még nem szabad lenézni! Kb. ennyi!

Ki ért velem egyet?

2009. jan. 15. 19:29
Tudjátok mi a ciki szerintem még? ha valaki úgy néz ki ,mint Barbie, akiről tudjuk, hogy MŰbaba. :D
2009. jan. 15. 19:28

Ne vitázzatok kérlek!!!

Semmi értelme. Miért utáljátok így egymást???

2009. jan. 15. 17:32
...én téged?ez volt a fórum legtetején,és mivel érdekel a téma,gondoltam benézek,de inkább kihagyom,felesleges neked bármit is mondani,nem hat rád semmi!miért nem hagyod már békén a nőket?
7. 68f3da251d (válaszként erre: 6. - 673567bc24)
2009. jan. 15. 17:16
Nem kell mindenhová követned, ha nem vagyok szimpi :-))
6. 673567bc24 (válaszként erre: 5. - 68f3da251d)
2009. jan. 15. 17:15
...neked egyik sem kell ahhoz,hogy gusztustalan legyél...vajon neked lehet tükröd otthon?
5. 68f3da251d (válaszként erre: 1. - 50d0def203)
2009. jan. 15. 17:12

ciki a szilikonszáj, a mesterségesen hosszabbított haj, a korom-fekete és lila haj, a lakktól merev frizura, a vastag máz, a kiszedett szemöldök, a hiányos fogazat, a dohányzás, a sok gyűrű, a csiricsáré bizsu, a kilógó hurka a haspoló alól, a túl feszes vagy átlátszó nadrág, a félretaposott cipő, az imbolygás a magassarkúban, a trágár duma

:-)

/csak hirtelen ennyi/

4. Fiatal nő (válaszként erre: 3. - 3b71408203)
2009. jan. 15. 17:08
Ez is igaz. :-)
2009. jan. 15. 12:39
Ciki, ha valaki nincs tisztában az adottságaival, és nem ennek megfelelően öltözködik. Itt nem a pénz a lényeg, kevésből is lehet valaki ízléses, és ápolt. Ciki még, ha valaki a színekkel nincs tisztában, olyan ruhákat kombinál össze, amelyek viccesen hatnak. Divatos, ami jól áll neked:)
2009. jan. 15. 12:34
Engem nem érdekel a divat, teszek rá, azt viselem, amiben jól érzem magam. X-)
2008. dec. 29. 14:41

20 éves lányok, gyertek ide!!!!

Csevegjünk a divatról, szépségről........

Mi ciki, és mi divatos manapság?

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook