Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 2 napja nem tudok a freemailembe bejelentkezni, mi lehet a baj? fórum

2 napja nem tudok a freemailembe bejelentkezni, mi lehet a baj? (beszélgetős fórum)


12. stokimagdi (válaszként erre: 11. - Stokimagdi)
2010. ápr. 1. 15:54
Elnézést nem ide szántam, :D
2010. ápr. 1. 15:51

2 napja nem tudok a freemail-embe bejelentkezni, mi lehet a baj.

Ezen a cimen jelent meg, de már nem aktuális.

Most sem tudom mi volt a gond, de kedden este sikerült, és miután kellőképpen fel volt b...va az agyam, kitöröltem mindent, és a továbbiakra pedig átirányitottam.

Puszi lányok :D:D:D

2010. márc. 30. 18:29
nem megült, hanem megölt. :D:D
2010. márc. 30. 18:28

Sziasztok

Köszönöm mindenkinek, aki megpróbált segiteni. Ma délután a gmail-emről megpróbáltam importálni, nem sikerült, miután mérgelődtem még 1-2 órát, 6 óra előtt sikerült bejelentkeznem.

Miután kellőképpen bedurrant az agyam, kitöröltem az összes levelet, és a továbbiakra pedig átirányitottam.

A méreg majd megült 3 napig, és nem ez volt az első alkalom, hogy probléma volt vele.

Köszönöm, sziasztok. !!!

2010. márc. 30. 09:31

No bedurrant az agyam, elegem van választ várok egy szombati levélre, és vasárnap óta nem tudok sehonnan belépni. Arról nem is beszélve, hogy ezt sűrűbben használtam mint a másikat, mindenhonnan minden ide jött.

És ez van megadva az iwiw-en is. Akkor most mi a francot csináljak? Hogy kell átirányitani? És mit csináljak akkor az iwiw-vel?

Kérlek, kérlek, segitsetek !!!!!!!!!!!!!!!

2010. márc. 30. 09:28

Hát ez már tényleg hihetetlen, a startlap felől is ugyanaz a helyzet.

Sehonnan nem tudok belépni.

2010. márc. 30. 09:18

Van gmail-em is.

Nem tudom hogy kell átirányitani. Ha bele sem tudok lépni, hogy irányitsan át?

2010. márc. 30. 03:59

Szia!

Sajnos az utóbbi időben nagyon vacak lett a freemail. Nekem még a leveleimet is törölték az egyikről, pedig mindig beléptem. Már csak egy van, mert az volt az első, olyan nosztalgiából tartottam meg. A gmail eddig a legjobb. Csinálj egyet te is és irányíttasd át az összeset oda!

2010. márc. 29. 23:48

gondolom mobilnet int az enyém:///

nekem is a szimpla változat müxik, vagy ha az sem, startlapról léptem be...

beleuntam, csináltam egy gmail-t, átirányítottam oda a freemailemet, egy csomó időt, és bosszúságot spórolok meg...

2010. márc. 29. 23:18

Köszi a gyors választ, de tegnap ott is megpróbáltam.

Meg az iwiw kilépőoldalán is, meg az összes freemail.oldalon. Nem értem mi lehet a baj, szombaton még irtam, vasárnap óta meg be se tudok jelentkezni.

2010. márc. 29. 23:16

[link]

ezen próbáld meg, hátha

2010. márc. 29. 23:10

Sziasztok !

2 napja nem tudok bejelentkezni a freemail-embe. " 2 email-cimem van, az egyikkel be tudok, a másikkal nem, és nem tudom mi lehet a probléma. Irtam a gépháznak ők nem tudnak segíteni. Tudja valaki mi lehet a baj? Kiirja hogy betöltés.. és nem csinál semmit, holott alul végigfut a zöldcsik is.

Holnap várlak benneteket, mert már kell menni aludni. Üdv mindenkinek, jó éjszakát.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook