Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 2 hét múlva szülök, és a párom nem áll mellettem, lehet meg is csal!? fórum

2 hét múlva szülök, és a párom nem áll mellettem, lehet meg is csal!? (beszélgetős fórum)


262. upetra
2011. dec. 6. 15:27
Történés! Se szó se beszéd a gyerekem apja tegnap este hazacuccolt.... Azonkívül, hogy jól összebalhéztunk semmit nem mondott...miért, hogyan tovább....gondolom kirakta a csaj..vagy megtudta az igazságot róla... Hát ez pech, de mindkettőnknek, mert én már kezdtem megszokni a saját időbeosztásunkat, meg a kis duónkat. Most megint felkavarodik minden...És ez gondolom így megy majd, hogy 2-3 havonta jön-megy...szép kilátások!
261. juzo26
2011. nov. 28. 09:40
én is úgy voltam vele, hogy majd én "megváltoztatom" a férjem. Ideig- óráig sikerült is, de aztán megint ment minden a régi kerékvágásban
260. upetra
2011. nov. 24. 20:58

Már nem tudok neki megbocsájtani, minden határon túl ment...nem ezzel, hanem a szülés idején...

A volt feleséget pedig ebből a szempontból megértem, de 8 év alatt egy másik kapcsolatban azért lehet higgadni....de alapból sajnos beteges, lehet anno ezért volt vonzó:-)

259. a14deb9047 (válaszként erre: 256. - Upetra)
2011. nov. 24. 10:28
Lehetséges, hogy nem véletlenül került gallyra lelkileg. Már te is tudsz sajnos egyet-s-mást...
258. juzo26 (válaszként erre: 257. - E32d76b828)
2011. nov. 24. 08:01
hiába bocsát meg neki, ha mellette még van neki jó pár nője. Mindig van akihez nyúlhat.
2011. nov. 24. 00:35

Nézz mélyen a szemébe mit látsz?

semmit?rúgd s.ggbe hagy menjen...

ha szomorú,fáradt szemeket...bocsáss meg neki

256. upetra (válaszként erre: 255. - Juzo26)
2011. nov. 24. 00:15

Az a baj, hogy a volt feleséggel nem vagyok beszélő viszonyban, mert az is egy lelki nyomorék...

Már mondtam ezt, azt mondta ez az ő háza, majd ő eldönti, hogy hova mennek...nyilván ide, mert a csajt nem akarja publikálni a gyerekei előtt...milyen apa lenne a szemükben...

255. juzo26 (válaszként erre: 254. - Upetra)
2011. nov. 23. 09:29
mond meg neki, hogy a gyerekeit ezentúl a nőjéhez vigye, vagy te beszélj a gyerekekkel és a volt feleséggel, hogy mi a helyzet. Így rájuk hárul a döntés, hogy mi legyen, hova menjenek a láthatásos hétvégéken
254. upetra (válaszként erre: 253. - Juzo26)
2011. nov. 22. 23:17
az igaz, de összezavar minket a váratlan felbukkanásaival, a gyerek sem tudja hova tenni szerintem...bár olyan , mint egy vendég. Inkább a gyerekes hétvégéket nem tudja talán, 3 napig tömeg, és ricsaj a lakásban...
253. juzo26 (válaszként erre: 252. - Upetra)
2011. nov. 22. 19:34
de legalább nem kell kerülgetned, ha otthon van. És te is megnyugodsz egy kicsit. Nem lesz feszültség.
252. upetra
2011. nov. 22. 16:33

Nálunk is haladnak a dolgok. A gyerekem apja gyakorlatilag nem él már velünk. 1,5 hete nem jött haza. Tegnap hazajött ruháért, meg egy két dolgáért, de már szennyest sem hoz. Majd itt lesz hétvégén, amikor idecsődíti a 2 kölykét is, és kért, hogy mi is legyünk itt, hogy a tesók együtt legyenek. Ok, pár órát max, de aztán lelépünk, sajnos nem érdekelnek sem a tesók, sem az ő kívánalmai. Mondtam, hogy talán nem itthon kéne színházat játszani, hanem vigye a kölykeit az új nőjéhez, ideje bemutatni, hogy majd a "SZERETET ÜNNEPÉN" se itt egye őket a franc!

Mindenesetre úgy viselkedett velünk, főleg velem, mint akit erőszakkal tartanak távol tőlünk, és most végre láthat minket, össze-vissza puszilt, csókolgatott minket, ölelgetett, szorongatott, a régi dolgainkat emlegette, hogy ismerkedtünk meg, meg milyen szépek vagyunk...stb...án összepakolt és ment nagy csomaggal a libájához...klinikai eset...az tuti...na ezen igazodjon ki egy pszichiáter :-)

251. juzo26 (válaszként erre: 250. - Upetra)
2011. nov. 18. 14:49

fogalmam sincs, miért akar sietni. Talán így akarja magát meggyőzni, hogy helyesen döntött, mikor a pici helyett mást választott.

nagyok szeretik a babát, állandóan "piszkálják"

férjem nem sok vizet zavar a szememben, jó így a picikkel

250. upetra (válaszként erre: 249. - Juzo26)
2011. nov. 17. 18:27
Na mert miért?? Tesók hogy "viselik" a picit ? És Téged nem kavar fel a férjed látogatása?
249. juzo26 (válaszként erre: 248. - Upetra)
2011. nov. 17. 15:17
itt volt hétfőn, mikor megjöttünk, egy fél órát. Meg tegnap ő babusgatta a kicsit 1 órán keresztül, míg én nyakamba vettem a várost és vásárolni voltam. Videózta, gagyogott neki.De tegnap óta nagyon sürgetni akarja a válás lezárását.
248. upetra (válaszként erre: 246. - Juzo26)
2011. nov. 15. 23:41

Gratulálok!! Úgy írtad, mintha lementél volna a közértbe...:-)

És a férjed??? Legalább rátok nézett?

247. d68657db8f (válaszként erre: 246. - Juzo26)
2011. nov. 15. 18:59
Nagyon-nagyon sok boldogsagot, egeszseget Nektek, gratulalok! :) Minden rendben ment?
246. juzo26
2011. nov. 15. 18:03
közben én is megszültem. 11.10.-én 15:05-kor, Milán a neve,3000gr,52 cm.
245. juzo26 (válaszként erre: 244. - Upetra)
2011. nov. 14. 16:13
jól tetted, én is ezt csináltam volna a helyedben
244. upetra
2011. nov. 12. 18:18

Azt hiszem egy skizo-val élek ....

2 hetente ha itt vannak a gyerekei, mintha minden rendben lenn. De nem csak akkor ha látják, ha már lefeküdtek a gyerekek, akkor is megtalál...mondtam, hogy most nem kell a színjáték, nem látja senki, de nem érdekelte...mintha boldogan és szeretetben élnénk...miközben egy nappal előtte kiosztottunk egymást, hogy kinek mi kell, és hogy ha nem egyezünk meg ügyvéd, stb...teljesen kifordult helyzet...úgyhogy én a hétvégére elmentem otthonról, lehet hozzászokni a nélkülem való élethez.

243. arnikababa2010 (válaszként erre: 240. - Upetra)
2011. nov. 8. 16:52
Jó olvasni,hogy ilyen határozottak vagytok,másrészt viszont sajnálom,hogy ilyen helyzetbe kerültetek (te is és Juzo is). Minden tiszteletem a tiétek,hogy ilyen erősek és kitartóak vagytok.Illetve,hogy nem adjátok fel.1 baba mellett azért ez nem könnyű!Inkább ilyen nőkért kellene futkosni nem azokért a könnyű prédákért.Majd meglátjátok,azokat is ugyanúgy fogják dobni.Encsi
242. juzo26
2011. nov. 8. 16:31
helyed akart lenni
241. juzo26 (válaszként erre: 240. - Upetra)
2011. nov. 8. 16:30

remélem hamar találsz magad mellé egy normális pasit. Még ha csak azért is, hogy féltékennyé tegyed a párod, már csak azért is jó.Lássa, nélküle is megállod a helyes, és kellesz még másnak is.

Nekem óriási mázlim van az ügyvédemmel, mert régebben abban a lépcsőházban laktunk, ahol az ő irodája is van. Így, ha látásból is de ismer engem

240. upetra (válaszként erre: 238. - Juzo26)
2011. nov. 8. 12:00

Nem ugyanazzal a pasival szenvedünk mindketten? Vagy van egy ilyen faj is, aminek a példányait kifogtuk? Akik ennyire egy kaptafa, szó szerint ugyanaz? Azt hittem ezt már kiírtották.:-(

Igen Zsóka, mostantól úrinő leszek.

Bementem a városba kicsit billegni, és igen sok elismerő pillantást kaptam, úgyhogy nincs miért elkeserednem, a gyerekem apja igenis bekaphatja, 100x jobbat fogok találni nála! Már folyamatban...:-) Csak ezt a nyavajás pénz-lakás dolgot kéne valahogy nekem kedvezően elintézni...nincs egy családjog-s ügyvéd ismerősötök?

2011. nov. 8. 08:41

Lassan felveheted az úrinő szerepét...

Kedves, udvarias, mosolygó, de elérhetetlen...

Nem kérdez, nem tesz szemrehányást, nem csinál jelenetet, stb. ...

Magyarul: nincs mibe belekötni.

Amennyiben a közeledést hárítod, az meg érthető...

238. juzo26 (válaszként erre: 237. - Upetra)
2011. nov. 8. 08:10
nálunk is volt olyan, hogy napokra eltűnt. Mivel kikötötte, hogy nem hívogassam, ne üzengessek neki, nem tettem. Mikor hazajött, akkor meg úgy csinált, mint aki csak a boltba ugrott le. Elkezdte volna mesélni, hogy hol is volt, de leállítottam, hogy nem vagyok kíváncsi az élményeire. Beszélni a dolgokról, csak akkor beszéltünk, mikor a gyerekek már elaludtak, és "nyugodtan" próbáltuk a másikat meggyőzni, hogy mi is lenne a legjobb. Én mindig a gyerekeket érdekeit néztem, ő meg a saját "életével " volt elfoglalva. Mindig ő volt a tökély mintaképe, saját nézete szerint. Én voltam a hibás abban, hogy félrelépett.Szerinte. Oké, elismerem, hogy a 2 gyerek mellett kevesebbet foglalkoztam vele, de mindig megkapta amit akart.
237. upetra (válaszként erre: 236. - Juzo26)
2011. nov. 7. 23:30

Igazad van...de egyelőre dühös vagyok, és bűnhődni akarom látni, nem akarom semmilyen formában megkönnyíteni a dolgát.

Most éppen 4 napja láttam utoljára, mert péntek hajnalban eltűnt, azóta nem hallottam felőle...gondolom nem ilyen egyszerűen ment az elköltözése...De még arra sem méltat, hogy közölje, nem jön haza napokig. NAgyon csúnya gondolataim voltak, és vannak, de nem mondom, nehogy visszaüssön. És már nem miattam, hanem a babó miatt, magasról szarik rá. Kritikán aluli, és minősíthetetlen embernek tartom.

236. juzo26 (válaszként erre: 235. - Upetra)
2011. nov. 5. 18:28
ezt csak ideig.óráig fogod szerintem bírni épp ésszel. Én így voltam. Én is így álltam a dolgokhoz, de a végén, már majdnem könyörögtem neki, hogy költözzön már el, mert nem bírtam ki egy légtérben vele. Mi nem veszekedtünk, csak nem szóltunk egymáshoz. A gyerekek szempontjából az még rosszabb volt. Nem értették, hogy miért nézem levegőnek az apjukat. Hála égnek mikor kiköltözött az albérletből, még a légkör is megváltozott. Sokkal nyugodtabb lettem, nem volt az a feszült kisugárzásom, amit a gyereke is megéreztek. Hiába az ő nevére lett megkötve a bérleti szerződés, evidensnek vettem, ha a nőjének van lakása, akkor a férjemnek kell költöznie, nem nekem két gyerekkel.
235. upetra (válaszként erre: 234. - Juzo26)
2011. nov. 5. 17:03

Dehogynem, mindketten tudjuk, hogy külön kéne mennünk, de én nem könnyítem meg a dolgát, ráadásul akkor nem kapom meg amit akarok soha, akkor átadom neki a házat amit berendeztem sok sok munkával és energiával. Addig, míg nem fizet ki, vagy nem adjuk el a házat, itt maradok. Nem fog ideköltözni egy liba sem az én házamba, amit a gyerekünknek csináltunk!

Én azt nem értem, ha ő borít, és neki nem kell se gyerek, se én, miért áll neki feljebb, és ő a szemét, na ezt nem értem, ezért fog bűnhődni, arra esküszöm...még ő akar engem kicsinálni, mikor ő az aljas genyó....

Sajnos ha itthon van, ami szerencsére nem sok, akkor van feszkó, ami a picinek sem jó biztosan, de mivel nagyon kevés ez az idő, ezt nem adom fel...nagyon jól megvagyunk mi ketten a babával...

234. juzo26
2011. nov. 5. 06:58
igen, ennek a lehetősége sajnos fenn áll. Csak azt nem értem, hogy a pasik, ha már egyszer ilyen szemetek, miért nem engedik el a párjukat, hogy boldog lehessen más oldalán. Miért kell még jobban "uralkodni" a másikon? Nem beszéltél vele a napokban a különválásról? Neked sem tesz jót ez az egész, meg a picinek sem, ha érzi a feszültséget köztetek.
233. upetra (válaszként erre: 232. - Juzo26)
2011. nov. 4. 21:26

Na igen, mivel a tulajdonuknak tekintenek minket, akit azt gondolják madzagon rángatnak elkezd önállóan ,mozogni, nem tudják hova tenni, azt hiszik hiba csúszott a gépezetbe. Mert ilyet csak nekik lehet.

Nem hiszem, hogy észhez tér, csak már nincs meg a varázs...majd akkor keres újat...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook