Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 2 éves lakóparki lakásban hibák miatt most verték szét harmadszorra a konyhát. Az építtetőnek kell-e kártérítést fizetnie? fórum

2 éves lakóparki lakásban hibák miatt most verték szét harmadszorra a konyhát. Az építtetőnek kell-e kártérítést fizetnie? (tudásbázis kérdés)


2008. aug. 25. 11:54
Na ezért nem is izgatnak a lakóparki lakások. Nekem ne mondja senki, hogy egy új lakást annyiért (olcsón) meg veszel, mint egy lassan 100éveset és semmi baja. Nézzük már meg kik építik...
2008. júl. 29. 03:03
Kedves Olvasók! Gondoltam megosztom véleményem a legtöbb fórumon, hátha más nem esik bele ebbe a csapdába: a CIPRUSHÁZBAN nem vegyen senki lakást, mert sosem költözik be! A projekthez a dalmatás bank adja a pénzt, de itt senki nem ért ahhoz amit csinál. Se a banki "szakember", se az ingatlanos liba aki a "nem tudom" kifejezést használja a legtöbbett. Félelmetes, hogy a hozzánemértésüket már már szenvtelenül nem is titkolják. Egyszerre fizetek lakástörlesztőt és albérleti díjat is. És a közeljövőben mégcsak remény sincs a költözésre! GB EURÓPA INGATLAN rulez!
2008. ápr. 3. 17:06
Nincs köztünk ügyvéd,vagy jogász aki segítene?
2008. ápr. 2. 21:43
Szerintetek van értelme perelni,vagy ez is csak egy plussz kiadás lenne?Nem a fiamék lennének az egyetlenek,akik így megjárták a csodálatos lakóparki lakásukkal.
2008. ápr. 2. 17:16
Szabadulnának már tőle,de ki az a marha aki megveszi.itt,ebben a lakóparkban is híre járt már,mert nem ők ez egyetlen zárószinten lakók akiknek probléma van a lakásukkal.
2008. ápr. 2. 17:14
Mert ha még ez lenne az egyetlen hiba.A kazánjuk már több alkalommal elromlott.Azért a tél kellős közepén egy pici gyerekkel fűtésnélkül maradni borzasztó.Az ablakok,ajtók rendesen engedik be a hideget,tehát a szigetelés,ócska.Az a baj,hogy mikor megnézték,még nem volt teljesen befejezve,de lekellett foglalniuk nem volt más megoldás.Ők sem gondolták,hogy ennyi bajuk lesz vele.Persze a havi 50.000ft-ot rendesen fizetik még 48 éven át a banknak.
9. McKenzi (válaszként erre: 8. - McKenzi)
2008. ápr. 2. 16:37

"Jelenleg úgy látom a legbiztosabb vételnek a már felépült két-három éves házak tűnnek a legjobb vételnek."

ezt jól megasztmondtam

ez van ha közben nézi az ember a tévét! ;)

2008. ápr. 2. 16:36

Nálunk meg néhány lakónak volt fűtéssel vagy a parkettával problémája, továbbá közösköltség elmaradások is voltak. A közös képviselőnek köszönhetően ezek az apró hibák nagy dobra lettek verve, így megvan a híre a házunknak - pedig itt vannak igen magas minőségű anyagok is beépítve, persze vannak kevésbé minőségiek is. Mégis mára ez egy működő ház, csak az a baj, hogy a híre megmaradt...

Pedig ahogy olvasom majdnem mindenhol vannak gondok, azt kell mondanom, hogy a háznak is fel kell nőnie, ki kell nőnie a "gyerekbetegségeket". Jelenleg úgy látom a legbiztosabb vételnek a már felépült két-három éves házak tűnnek a legjobb vételnek. Akinek meg fontosak a az újépítésűvel járó kedvezmények, azoknak még mindig inkább megéri újat venni (persze csak ha már felépült -ugye sose lehet tudni...)

2008. ápr. 2. 16:26
Van ergy ismerősöm akik pár éve vettek lakóparkban lakást , azt mondta hogy pár éven belül mindent ki kell cserélni ,mert a legócskább anyagokkal dolgoztak
6. cikicakk (válaszként erre: 5. - 9bc47feccc)
2008. ápr. 2. 16:20
Állandóan rosszul csinálják meg,vagy nem vesznek egy másik hibát is észre.nem nagyon indokolnak.csak annyit mondanak,hogy ott a hiba az ő konyhájukban
2008. ápr. 2. 16:18
Miért verték szét? Ez a hobbijuk,vagy állandó csőtörés van náluk? Nem mindegy...
4. cikicakk (válaszként erre: 3. - Cikicakk)
2008. ápr. 2. 16:18
Bocsi,közben körmöltem a kérdést.nem gondoltam,hogy ilyen hamar jön rá válasz.
2008. ápr. 2. 16:17
Egyszer elöntötte a szennyvíz a konyhát és a fürdőszobát.Aztán kiderült,hogy a konyhában a lefolyórendszerben van hiba.Szétverték a konyhát,2 hét után az alattuk lakó ázott be.Akkor is kiderült,hogy náluk van a szennyvízcsövekkel hiba.Megint szétverték a konyhát,de csak nem volt jó,mert most meg az alattuk levő garázs ázott be.Megint konyhaszétverés.Amit kérdezni szeretné,tudja-e valaki,hogy ilyenkor az építtetőnek kell-e kártérítést fizetnie.Mert jó,ingyen csinálják meg nekik,de rengeteg macera van a gyerekeknek miatta.Nem tudnak főzni pár napig,kerülgetni nappal a munkásokat,és a rengeteg szemét amit ki-be hordanak.na meg persze a nyugalmuk,mert van egy 1 éves kisfiuk is.ha tudtok erről valamit kérlek írjatok.
2008. ápr. 2. 16:15
mi a kérdés?
2008. ápr. 2. 16:10
Fiamék 2 éve vettek egy lakóparkban lakást.Most verték szét harmadszorra a konyhájukat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook