Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 2 csaj, 1 srác, buli? fórum

2 csaj, 1 srác, buli? (beszélgetős fórum)

2009. júl. 10. 17:25
Egyetértek Hellodollyval, a hazugság nem túl gyümölcsöző, kivéve ga nagyon jól csinálod, nem bánod meg, és nem jön rád az őszinteségmánia...:)
2009. júl. 10. 09:33

Azt gondolom meg kellene, pontosan ezt mondani a srácnak, amit leírtál!

" szimpatikus, de most nem tudna vele kapcsolatot elképzelni "

Most szeretne egyenlőre csak a barátnőivel kicsit kikapcsolódni!

Az őszinteség mindig gyümölcsözőbb, mint a hazugság!

lehet megsértődik a srác, de ha nagyon tetszik neki a barátnőd, akkor úgy sem fogja feladni!

2009. júl. 10. 09:10

Barátnőmmel ma este discoba megyünk. Viszont van egy kis probléma. Kb. 1 hónapja lett vége a kapcsolatának, azóta megismerkedett egy sráccal, aki szimpatikus, de most nem tudna vele kapcsolatot elképzelni, viszont jól érzi vele magát, szimpatikus neki. Hét elején még én nem tudtam biztosra mondani neki, hogy tudok-e menni vele szórakozni, így közbe a srác is hívta. Egy helyre mennénk, de mivel én is megyek, nem akarja, hogy szarul érezzem magam, hogy 2 lány 1 srác, ill. úgy nem tud ismerkedni, mert a srácot se akarja megbántani... Mit tegyen, vagy mit mondjon a srácnak (aki emiatt szabit is vett ki)???

Már felajánlottam neki, hogy menjenek nyugodtan együtt, vagy engem nem zavar... viszont ő nem akar együtt menni vele, max ott összefutni...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook