Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 18 napja késik, 2 negatív teszt, bővebben a hozzaszólásban. Új vagyok kíméljetek :) fórum

18 napja késik, 2 negatív teszt, bővebben a hozzaszólásban. Új vagyok kíméljetek :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
8. f11dc76a39 (válaszként erre: 1. - Vivienn3)
2019. júl. 8. 11:39

Én minden egyes alkalommal így vagyok előtte és nekem mindig késik is elég rendesen.

Igaz, te írtad, hogy nem szoktál így lenni, de sokaknak a nagy meleg is bezavarhat a ciklusba.

Majd a doki megmondja, de-ha szeretnéd-akkor remélem lesz kisbabád(:

7. Vivienn3 (válaszként erre: 6. - Daysleeper)
2019. júl. 8. 11:29
A mai nap tuti kilőve :D csütörtökben reménykedem. Minden nap úgy érzem mintha megjönne,de csak nem akar eljönni :D
6. daysleeper (válaszként erre: 5. - Vivienn3)
2019. júl. 8. 11:28
ha mázlid van, még mára is beférhetsz. csütörtökig még meg is jöhet:))
5. Vivienn3 (válaszként erre: 4. - Daysleeper)
2019. júl. 8. 11:19
Ma felhívom,az a baj hétfőn meg csütörtökön rendel,úgy hogy reménykedem hogy most csütörtökre tud adni,mert màr kíváncsi vagyok.
4. daysleeper (válaszként erre: 3. - Vivienn3)
2019. júl. 8. 11:17
kicsit gyanús, ha sosem volt még ilyened menzesz előtt, de aztán ki tudja. sok mindentől fel tud borulni a hormonháztartás. stressz, időjárás-változásra érzékenység, más betegségek, stb. az a tuti, ha elmész a dokihoz vizsgálatra, mert addig úgysem fogsz megnyugodni. :) csak találgatni tud így mindenki.
3. Vivienn3 (válaszként erre: 2. - JenBP)
2019. júl. 8. 11:10
Én is így gondolom hogy kimutatta volna,csak annyi sok tapasztalatot hallottam már,hogy van akinek nem mutatta ki a teszt UH meg igen,pl barátnőmnél. Ezért gondoltam írok Nektek,hátha járt már hasonlóan valaki. Eddig nekem soha nem volt ilyen mensi előtt. Ha PMS lenne akkor már rég meg kéne jönnie nem? Mert sehol semmi :/
2. jenBP (válaszként erre: 1. - Vivienn3)
2019. júl. 8. 10:58
Szerintem a teszt már kimutatta volna, ha babát vársz. A tüneteidet okozhatja a PMS is. Beszélj a dokival, ő csinál egy ultrahangot vagy elküld vérvételre és kiderül, mi újság.
2019. júl. 8. 10:49

Sziasztok. Utolsó mensi május 21.e körül. Júniusban egyáltalan nem jött meg. Amikor meg kellett volna,21e körül akkor barnázó véres vérzés volt kb 4-5 napig,semmi több.

Azota olyan erzesem van mintha megjonne de sehol semmi. Szurkalgat,görcsölget a hasam,fel vagyok puffadva de kegyetlenül,a nadrágot nem nagyon tudom begombolni,allandoan pisilek mert nagyon nyomja a húgyhólyagomat. Hányinger néha van. Álmossag és fáradság mindig. Melleim picit nőttek csak,mellbimbóm sötétebb,és viszket is a mellem. Szédülés a napokban jelentkezett. Állando éhségerzet ami nem szunik :( eddig kaveztam,mar nem is kivanom. Feher folyasom azota van miota meg kene jonni. Derekam is a napokban kezdett fajni. Na persze a hangulatingadozas,eszmeletlenul bunko tudok lenni mindenkivel a semmiert is!! 2 tesztet csinaltam a szerint nem vagyok terhes. Nem beszelem be magamnak a tuneteket,mert nem tervezett baba lenne,tehat nem vagytam a terhessegre. Ma hivom a dokit. Bocsi ha hosszu voltam. Velemeny?

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook