Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ismertek magánszemélyeknek szóló adománygyűjtő oldalakat? (Bővebben első hozzászólásban.) fórum

Ismertek magánszemélyeknek szóló adománygyűjtő oldalakat? (Bővebben első hozzászólásban.) (tudásbázis kérdés)


2023. júl. 16. 20:25

Sziasztok!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy ismertek-e olyan adománygyűjtő oldalt, ahol magánszemélyek kérhetnek támogatást? A Gofundme és társait ismerem, azonban olyanra lenne szükség, ahol a beérkező összeget azonnal fel lehet használni, nem pl. 1 hónap múlva + nem kell hozzá PayPal vagy hasonló alternatív "pénztárca", hanem van lehetőség számlára kérni az összeget.

Azért lenne erre szükségem, mivel a bank nem tud várni egy hónapot, így egy hetem van összegyűjteni kb. 100.000 Ft-ot. Rokonok nincsenek, barátok kizárva, mellékállást non stop keresek hétvégére, de egyelőre nincs szerencsém. Tehát ez az ötlet már a végső elkeseredés.

Nem ruhára, drága dolgokra, ékszerekre, parfümre, stb. szeretnék "koldulni", számomra is megalázó, hogy idáig jutottam. Tudom, hogy szkeptikusak az emberek, én is az vagyok, mindig csak akkor adományoztam (amikor még megtehettem), amikor valaki hiteles információkat közölt a helyzetéről.

Azért magyarázkodom ennyit, mert sajnos sejtem, hogy sok támadást fogok kapni.

Előre is köszönöm, ha tudtok segíteni ötletekkel!

Szép estét kívánok Mindenkinek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook