Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 18 napja késik, 2 negatív teszt, bővebben a hozzaszólásban. Új vagyok kíméljetek :) fórum

18 napja késik, 2 negatív teszt, bővebben a hozzaszólásban. Új vagyok kíméljetek :) (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. Panna07 (válaszként erre: 37. - Vivienn3)
2019. júl. 10. 12:07
Szia! Az jó, hogy nincs ciszta. A helyedben elmennék a háziorvoshoz laborbeutalóra, az a legbiztosabb, ha megnéznék a HCG-t.
2019. júl. 10. 12:03
Nincs se ciszta se komoly baj. Megvizsgalt eloszor ujjal,azt mondta nagyon fel van puhulva a méhen ami gyanut ad a a terhessegre,uh-n nem latott semmit csak vastag nyalkahartyat(10mm) azt mondta ez lehet a menses de lehet korai terhesseg is. 2 het mulva kell visszamennem. Mit gondoltok?
36. f8db0709b8 (válaszként erre: 33. - Vivienn3)
2019. júl. 9. 16:30

Én nem vártam volna azért ennyit magamtól ...

Engem cisztával a várólista szivatott meg,mire műtőbe kerültem kikapták a jobb petefészkemet is,pedig az osztályvezető főorvos vizsgált,kezelt,műtött stb...

Jah.. és ő cseszett el...

Nőgyógyászati dolgok nem gyerekjétékok...ha ismered a tested,és tapasztalsz némi feltűnő változást mint most is,ne húzd az időt!

Én se húztam,csak nem azzal kezdték ami bajom volt,aztán uh-ra vártam 2 hónapot a műtétre meg még kettőt.

35. Vivienn3 (válaszként erre: 34. - Daysleeper)
2019. júl. 9. 12:21
Enis remelem,utolag belatom nem kellett volna ennyit varni mert maskor is volt hogy kesett csak nem ilyen tunetekkel :/ szombat ota szedules is van es alacsony vernyomas
34. daysleeper (válaszként erre: 33. - Vivienn3)
2019. júl. 9. 11:55
Drukkolok, hogy ne legyen semmi gond! Majd írd meg, mi az eredmény:)
2019. júl. 9. 10:14
Holnap megyek dokihoz.
32. Vivienn3 (válaszként erre: 30. - 0adc8842b1)
2019. júl. 8. 18:13
Mibol gondolom? Tapasztalat,ahol lakom itt nagyon nem jok,es ez nem csak az en velemenyem..anno ugy irt fel fogamzasgatlot hogy ki se vizsgalt fel,vervetelre se kuldott. Magandokim van es sokkal jobban is erzem magam nala,de sajnos nyaral.
31. Vivienn3 (válaszként erre: 30. - 0adc8842b1)
2019. júl. 8. 18:12
Igen nyilvan ha ugy ereznem hogy komolyabb bajom van itthon ulnek es irkalnek. Ez egyertelmu.....
2019. júl. 8. 17:41
Ne haragudj, de ha mondjuk embóliád lenne és akkor is itt csevegsz, ahelyett, hogy orvoshoz mennél, talán meg is halhatsz. Igen, nagyon bunkó vagy, hogy nem mész háziorvoshoz és beutal - akár sürgősséggel - nőgyógyászatra sztk-ba. Miért hiszed azt hogy az sztk orvosok eleve rosszak. Azt hiszed, ha magánorvoshoz mész, az megment egy cisztától? Csak többe kerül.
29. Vivienn3 (válaszként erre: 28. - F4e7e8321e)
2019. júl. 8. 17:14
Köszönöm a válaszodat! Kicsit tartok a cisztától de remélem nem az :(
2019. júl. 8. 17:03

Nekem kétszer volt ilyen.

Először a gyógyszer elhagyása utáni hormonzavar okozta. Biztosra vettem, hogy baba lesz, de nem.

Aztán baba volt és én meg azt hittem, hogy a gyógyszer elhagyása miatti hormonzavar (teszteltem is, negatív lett). :)

Tünetek egy az egyben ugyanazok voltak.

Annyi volt más, amikor babát vártam, hogy mindenen elsírtam magam.

Cisztám is volt, elég nagy. Az fokozatosan okozott egyre erősebb tüneteket: ahogy nőtt, úgy lett egyre rövidebb a ciklusom. Amikor 21. napon megjött, rohantam dokihoz.

Következő hónapban felszívódott hála Istennek.

27. Vivienn3 (válaszként erre: 26. - Niki34)
2019. júl. 8. 16:24
Jaj azért remélem nincs ilyen bajom :( köszönöm hogy leírtad. Mindenképp irok az eredményről.
26. Niki34 (válaszként erre: 25. - Vivienn3)
2019. júl. 8. 15:58
Visszaolvastalak, igen, hasonló tünetek voltak, nekem is negatívak lettek a tesztek, és nem értettem, hogyha nem baba, akkor mi lehet. Szabályosak a ciklusaim évek óta. Nem ijesztgetni akarlak, csak ez is lehet a késés oka sajnos.
25. Vivienn3 (válaszként erre: 24. - Niki34)
2019. júl. 8. 15:34

Megyek csak az orvosom nem tud már adni időpontot,többi magán doki is szabin van,sztk-sok nem veszik fel a telefont. Úgyhogy holnap megyek be kérni időpontot.

Jaj sajnálom,és ezek voltak neked is a tüneteid? :(

24. Niki34
2019. júl. 8. 15:04
Szia! Mindenképpen menj nődokihoz, nekem volt ilyen, azt hittem, hogy talán baba, azért késik, de sajnos ciszta volt, és műtét lett belőle:(( Írd meg,hogy mi volt a dokinál, remélem, nem lesz baj.
2019. júl. 8. 14:34

Egyetértek veled teljesen.

Már rég orvoshoz kellett volna mennie.

Azért írd meg kérdező ha voltál hogy mi volt a gond. 😊

2019. júl. 8. 14:32
Ha úgy gondolod hogy felesleges,akkor ne írj,hisz az is felesleges :)
2019. júl. 8. 14:15
Szerintem is bunkóság...
2019. júl. 8. 13:40
Lehet nyersen fogalmazott, de azért valahol igaza van.....Itt senki nem fogja kitalálni mi a baj és ráadásul csak felesleges "ijesztegetésnek" van kitéve a Kérdezō! Már régen orvoshoz kellett volna menni nem itt olvasgatni.. Ha nekem vmi problémám van orvoshoz megyek, nem vadidegen embereket kérdezek meg, hogy szerintetek mi a bajom, úgy ráadásul, hogy az összes terhességi tünetet szépen felsorolta.. Az, hogy ez vélt, vagy valós csak ultrahangon derül ki. Szóval nekem a tünetekrōl nincs véleményem így látatlanban, a kérdésrōl viszont annyi, felesleges ilyeneket feltenni!!!!!
2019. júl. 8. 13:25
Akartam mondani de nem is engedte hogy elmondjam,az aszisztense vette fel a telefont. Pedig egyébként naaon aranyosak! Természetesen nem várok,sztkba megyek!
2019. júl. 8. 13:23
Köszönöm az értelmes hozzaszólást,biztos ismersz :-) szép napot neked. Ennyi örömöd legyen egész életedben,ennyit kívánok neked.
17. daysleeper (válaszként erre: 10. - Vivienn3)
2019. júl. 8. 13:23
említetted neki, mi a probléma? mert szerintem, ha a magánorvosod korrekt, akkor ilyen esetben előrébb sorol és megvizsgál.. én sem várnék még egy hónapot ezzel.. szerintem keress másik magándokit, addig meg megéri az sztk is talán..
16. jenBP (válaszként erre: 15. - Vivienn3)
2019. júl. 8. 13:04
A ciszta az nem egy veszélyes dolog, nyugi. 🙂 Nekem a jobb petefészkemben rendszeresen van, ott valamiért időnként nem reped meg a tüsző és ciszta lesz belőle. De eddig még mindig magától elmúlt, nem kellett vele csinálni semmit. Próbálj megnyugodni és keress egy dokit, akihez hamar el tudsz menni ultrahangra.
15. Vivienn3 (válaszként erre: 14. - JenBP)
2019. júl. 8. 12:59
Kicsit megrémítettél :(
14. jenBP (válaszként erre: 13. - Vivienn3)
2019. júl. 8. 12:56
Persze, ciszta bármelyik ciklusban kialakulhat.
2019. júl. 8. 12:43
Az lesz mindenképp elmegyek. Kb 2-3 hónapja voltam rákszűrésen meg kivizsgáláson,minden rendben volt azt mondta doki nem lat se cisztát se semmit. Ha ciszta lenne akkor ennyi idő alatt igy kialakult volna?
12. Sirga (válaszként erre: 10. - Vivienn3)
2019. júl. 8. 12:28
Mindenképpen elmennék a Helyedben SZTK-alapon. Legalább kiderül, van-e probléma. Járj utána, ne várj augusztusig!
11. Ágio8405 (válaszként erre: 10. - Vivienn3)
2019. júl. 8. 12:17
Pedig most nagyon kell egy uh. Sok minden okozhatja. Pl ciszta is. Mindnekepp menj orvoshoz.
2019. júl. 8. 11:47

Hívtam,augusztusra tud csak adni :( mert nyaralnak :( lehet keresek mást

Bár nekem o magán dokim,sztk-s orvosokról rossz tapasztalataim vannak :/

2019. júl. 8. 11:40

Ilyen nekem is volt, mintha meg akarna jönni, aztán mégsem. Meg a tünetek. Ha figyeled magad, minden tünet feltünő lesz.

Én végül nem voltam terhes, de nem vagyok mérvadó a hülye hormonrendszeremmel.

Ha több féle tesztet is csináltál, akkor elvileg nem vagy várandós ( persze minden lehetséges, az UH a mérvadó) remélem hamar eljutsz dokihoz!

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook