Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Vajon tetszem-e neki? Elsősorban lányok válaszát várom! Bővebben az első hozzászólásban! fórum

Vajon tetszem-e neki? Elsősorban lányok válaszát várom! Bővebben az első hozzászólásban! (beszélgetős fórum)


29. Villanykörte (válaszként erre: 10. - Dillinger)
2014. jan. 27. 13:21
A "jeleiből" soha nem fogod biztosan tudni, hogy tetszel-e neki. Lépned kell, ahogy már írták, hívd el pizzázni vagy moziba. Ha tetszel neki, akkor örülni fog, a lányok szeretik ha egy féri kezdeményez. Sőt, hiába a modern világ, meg emancipáció, meg miegymás, nagy részük el is várja. Ha pedig nemet mond, akkor legalább nem fogod magad beleélni az illúzióidba. Felsülni itt csak egyféleképpen tudsz: ha elszalasztod a lehetőséget, mert nem lépsz. Na, szóval tessék férfiként viselkedni. :-)
28. 20e8f501cd (válaszként erre: 10. - Dillinger)
2014. jan. 27. 08:35

Egy pasinak pedig mennyivel könnyebb. Én nem is értelek titeket :D

Hívd el valahova, tuti hogy kedvel téged.

27. 83b64481a2 (válaszként erre: 10. - Dillinger)
2014. jan. 27. 08:29
Szerintem igen....
2013. jan. 18. 12:47

Mindenképpen Te kezdeményezz! És minél hamarabb lehetőleg, egyrészt nehogy más vigye a lányt, másrészt pedig Neked sem jó a bizonytalanság.


A csajok szeretik a bátor, magabiztos pasikat: :) Telefonszámát feltétlenül kérd el, ha megadja, jó jel, ha nem, akkor az is egy erős jelzés, az egy stop tábla. Ha megadja, az esélyes, hogy zöld lámpa... majd hívd fel, és hívd el valahova, szerintem is vacsizni.


Egyszer volt egy pasi, alig mert kezdeményezni, láttam, félénk, de nagyon tetszett. Végül csak lépett és elhívott randizni, elmentünk egy olyan helyre, ahol akár egy teát is meg lehet inni, de vacsizni is lehet.


Elszúrta. A vendéglő ajtaja előtt megkérdezte: "Szerinted most én menjek előre, vagy Te?" Visszakérdeztem: szerinted?


Majd előrement és elhúzott, be az étterembe, ami U alakú volt, alig találtam meg, mert becsuktam ugye az ajtót.


Leültünk. Kérdezi így: "akarsz kajálni"? Uhh ez igen, mondom. Szóval a helyes kérdés kb. így hangzott volna: felhív telefonon, mikor érek rá, és hozzáteszi: szeretnélek elvinni vacsorázni. Megkérdezi: hova szeretnék menni vagy Ő válasszon helyet? Ez ugye fontos a ruha miatt.


Nyilván nem kajáltam, ittunk egyet, közben gimis sztorikat mesélt. Semmi bók. Azért ne haverkodjunk randin. Ilyeneket lehet mondani: nagyon szép arcod van, szépek az ujjaid stb... tetszik az alkatod, ilyeneket kell is. Ha ezek kimaradnak, az csak haverkodás és nem lendít előre semmit.

25. lillenet (válaszként erre: 10. - Dillinger)
2013. jan. 17. 21:02

Kezdeményezz közös programot, a meghívásnál a szeméből látni fogod, hogy azért örül, mert jóarc vagy, vagy mert a szíve örül.

Aztán a programon meg úgyis minden kiderül:)

És én sem értem miért kell rettegni egy "felsüléstől"?

És nem írtad, hogy te érzel-e valamit, vagy csak tökjólelvagytok és ha már így van akkor miért ne...

24. ebe5acb8e6 (válaszként erre: 10. - Dillinger)
2013. jan. 17. 20:56
Hívd meg egy vacsira, rúgjatok be és minden kiderül!
2013. jan. 17. 20:56
Hát nem tudom. Én azt várnám, hogy a férfi kezdeményezzen, de lehet, már más a világ. Viszont szerintem pont ezért, mert már a nőnek kell folyton nyalnia a pasinak, hogy na, legyen már vele. Szerintem igenis a férfi dolga lenne, hogy udvaroljon. Miért félnek a férfiak annyira, hogy felsülnek? Szerintem egy nő nincs csak úgy el egy fiúval (nem likeolja a képeit csak úgy, meg nem megy mindig vele), ha nem tetszik neki.
22. 25800e2d09 (válaszként erre: 21. - Era06)
2013. jan. 17. 20:52
manapság a nő a vadász csak elhiteti a férfival hogy ő... látod a lány is ezt teszi :D
21. era06 (válaszként erre: 19. - 25800e2d09)
2013. jan. 17. 20:47

a gondolatom az enyém :-)


azért adjunk a látszatra! Legyen a férfi a vadász, úgy is a nő dönti el, kinek terül el.

2013. jan. 17. 20:39
Kezdeményezz, hívd el valahová! :)
19. 25800e2d09 (válaszként erre: 18. - Era06)
2013. jan. 17. 20:36
most miért gondolod hogy csak erre játszik?
18. era06
2013. jan. 17. 20:34
eszünk egy pizzát,menjünk moziba totál kimen a divatból? Márt csak durbelebalázs van? A csaj mondja, hogy gyere megmutatom a tangába valómat?
2013. jan. 17. 20:33
ebből akármi is lehet, hajrá tigris :D
16. 18e79e1970 (válaszként erre: 14. - 18e79e1970)
2013. jan. 17. 20:32
adj jeleket neki
2013. jan. 17. 20:32
Egyetértek én is marcsival, lépj valamit (pl. menjetek jégkorizni vagy nem tudom...)...és nézd meg,hogy mi lesz a reakció :)
2013. jan. 17. 20:31
Én is csak ezt tudom mondani, cél jeleket neki, hívd el egy teára.. én csak akkor lépnék a helyébe, mert én pl az a típus vagyok, aki szereti ha a férfi kezdeményez.
13. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 10. - Dillinger)
2013. jan. 17. 20:31

sztem, Ö is finoman kostolgat és lehet ugyanezeket gondolja/érzi mind Te.. jah..ilyesmi lehet, egy kezdeti ráhangolodás..


údvarolj neki többet.. sztem.. kifog alakulni..;)

2013. jan. 17. 20:28
Én várnám a pasitól a jeleket. Magamtól biztosan nem kezdeményeznék. Adj Te is jeleket Neki, és meglátod merre halad a dolog.
2013. jan. 17. 20:21
*Az utóbbi hetekben szinte csak vele beszélgetek a melóhelyen és mostanában mindig együtt megyünk a buszhoz gyalog, mivel nekem nincs helyi járatos bérletem, de neki van, ennek ellenére mégis velem tart.
2013. jan. 17. 20:20

A szituáció úgy néz ki, hogy együtt dolgozom egy lánnyal (diákmeló), aki már régebben is felkeltette az érdeklődésemet (pl. egyszer csinált vmi vicceset, én meg rámosolyogtam, erre ő ugyancsak mosolyogva megköszönte azt, ilyen többször is előfordult). Az utóbbi hetekben szinte csak vele beszélgetek a melóhelyen és mostanában mindig együtt megyünk a buszhoz gyalog, mivel nekem nincs bérlete, de neki van, de mégis velem tart. Több mozdulatomat, gesztusomat nevezte "aranyosnak" valamint a legtöbb esetben ő jön oda hozzám. A facebook-on is like-olta 4 képemet és általában jókat poénkodunk egymással. Mindezek ellenére (illetve mellett) azonban még mindig nem vagyok benne bizonyos, hogy tetszem-e neki vagy csak egy "jóarc munkatársnak" tart, hiszen eléggé kedves és pozitív természetű lányról van szó. Konkrétan párkapcsolati vagy érzelmi dolgokra eddig még nem utalt, bár nemrég amikor azt mondta, hogy nincs nála telefon, elejtett egy olyan megjegyzést, hogy "mondanám hogy vizsgálj át de az félreérthető lenne" - már ha ez az előbbi kategóriákba tartozik. Ja, meg amikor mondtam, hogy venni akarok egy inget, akkor azt válaszolta, h imádja a fiúkon az inget, mert olyan "levenni valónak" találja.

Szóval kedves hölgyeim, szerintetek ezeket mire véljem? Lehetek bizakodó? Nagyon nem szeretnék felsülni! A válaszokat előre is nagyon szépen köszönöm! :)

9. 342402de6d (válaszként erre: 5. - 25800e2d09)
2013. jan. 17. 20:18
:))
2013. jan. 17. 20:18
?
2013. jan. 17. 20:17
rakj fel képet magadról, megmondom :-)
6. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 4. - Era06)
2013. jan. 17. 20:17

:))

pssszt.. most irja.. várj egy kicsikt..


most már nagyon kiváncsivá lettem..

2013. jan. 17. 20:15
ez hosszúúú sztori várjatok mán he :)))
2013. jan. 17. 20:13
nekem tetszel, szép csöndbe vagy
2013. jan. 17. 20:10
kinek..? :)
2013. jan. 17. 20:10
?
2013. jan. 17. 20:04
Vajon tetszem-e neki? Elsősorban lányok válaszát várom! Bővebben az első hozzászólásban!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook