Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 12 DPO negatív fórum

12 DPO negatív (beszélgetős fórum)


13. Naesse
2020. ápr. 16. 22:41
Szio! Minden rendben azóta? :) én ma vagyok a 9. Dpo-n, természetesen full negatív a teszt, de reménykedem benne, hogy később pozitív lesz.
12. HBernadette (válaszként erre: 9. - Mazsolyka)
2020. febr. 14. 11:29
Szia. Semmit. Se reggeli rosszullétek, se hányás, teljsen jól vagyok.
11. HBernadette (válaszként erre: 8. - Honey38)
2020. febr. 14. 11:28

Szia, köszönöm szépen. :D

28 naposak a ciklusaim. Január 24.-én volt ovum. Február 7.-ére nem vártam. Akkror voltam 14dpon, momdom, akkor csinálok egy 25-ös tesztet, délutáni pisiből, csak kell valami halvány csíkokcskát látnom... SEMMI!

Aztán vettem egy Predictort és két nap múlva megcsináltam. És ott virított a két csík. A CB digitális teszt szerint 3-4 hetes terhes lehetek. :D

10. HBernadette (válaszként erre: 7. - Kitti0704)
2020. febr. 14. 11:21
Nagyon szépen köszönöm! <3
9. mazsolyka (válaszként erre: 6. - HBernadette)
2020. febr. 12. 15:50
De jó! Érzel valamit már?
8. Honey38 (válaszként erre: 6. - HBernadette)
2020. febr. 11. 17:52

Szia, gratula!!:)

Neked egyébként milyen hosszúak a ciklusaid? Lehet azért mutatta ki nálad később?

7. Kitti0704 (válaszként erre: 6. - HBernadette)
2020. febr. 11. 13:26
Gratulálok🥰
2020. febr. 10. 15:16

Bár sok váasz ne érkezett, de azért én leírom:

12dpo teljesen negatív teszt. Ma meg 17.dpo-n tartok és halvány pozitív! Öröm, boldogság van :D

5. HBernadette (válaszként erre: 4. - Mazsolyka)
2020. febr. 6. 20:00

Jaj, nagyon sajnálom! 😔 De ne szomorkodj, új ciklus új esélyek.

Több mint valószínű, hogy holnap nekem is megjön 😭

4. mazsolyka (válaszként erre: 3. - HBernadette)
2020. febr. 6. 13:44
Hát, úgy néz ki, nem kell tesztelnem, mert tegnap délután megjött :( Megint két nappal hamarabb, mint ahogy általában szokott...
3. HBernadette (válaszként erre: 2. - Mazsolyka)
2020. febr. 5. 15:03

Szia! :)


Az nem gond, hogy nincs semmi "különös" érzésed. Elvileg nem is kéne lennie.

Szurkolók neked! Mikor fogsz tesztelni?

7.-e reggel, vagy vársz egy napot biztos ami biztos alapon?


Én egy kicsit lemondtam róla, mert múltkor is így jártam. 12dpo negatív, és napra pontosan meg is jött. Ráadásul most görcsöl a hasam.

Ó, egyébként ha tünet, álmos vagyok szinte mindig, de ez betudható ennek a remek időjárásnak, és sokszor kell pisilni, amire szintén van magyarázatom. Mielőtt megjön rengeteget iszom, és hát ami bemegy az ki is jön...

2020. febr. 5. 13:57
Szia! Én is szinte ugyanígy vagyok. 7-re nem várom, az LH csúcsom volt 24-én. Hogy az ovu utána mikor, azt nem tudom pontosan. Szerintem a 12. napon csak a 10-es érzékenységű tudja kimutatni. Én még nem teszteltem. Várok még egy kicsit, bár semmi olyat nem érzek, ami különös lenne vagy szoktatlan. :(
2020. febr. 5. 10:39

Sziasztok!


4 hónapja próbálkozunk... És tudom,hogy nem lehetetlen, hiszen van egy 3 éves hercegnőm, viszont most nagyon elvagyok kenődve.

24.-én volt ovum, vagyis akkor ma vagyok 12 nappal utána. Általában pontosan érkezik a mensim minden hónapban. Most 7.-ére nem várom.

De ma már nem bírtam ki és muszáj volt tesztelnem egyet. Sajnos az itteni patikában egy fajta teszt van. Gabriella ami ugye 25-ös erősségű, szóval megvettem és megcsináltam. Full negatív, meg csak egy halványka remény csíkocska sincs ott...


Teljesen össze törtem.

Van itt valaki, aki tesztelt ezidő tájt és úgy járt mint én, de később mégis pozitív lett?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook