Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 120 kg -> 107 kg -> jelenleg 69,5 kg fórum

120 kg -> 107 kg -> jelenleg 69,5 kg (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 120 kg -> 107 kg -> jelenleg 69,5 kg

1 2 3 4 5 6 7 8 9
253. zena01
2020. júl. 2. 14:09
Él még ez a fórum?
252. titzi
2012. jan. 9. 04:23

Kedves Dóri!

Gratulálok az eredményhez és csodálatos a nyugalmad,ami árad a cikkből is!

2011. dec. 30. 21:26
Sziasztok.Boldog újévet kívánok4Bulizzatok jót!!!!!!
250. so-si
2011. szept. 20. 14:52

Kedves Dóri!


Én úgy érzem most jött el a kattanásom ideje, és bevallom a Te sztorid inspirált a legjobban. Én 84 kg-ról indulok és 67 kg szeretnék lenni. Tudom a tiédhez képest ez piskóta, de nekem ez se nagyon jött eddig össze. A "módszered" nagyon szimpatikus és ha hozzávesszük, hogy én szeretek mozogni és rendszeresen szoktam is, akkor "elvileg" nyert ügyemnek kéne, hogy legyen. Remélem lesz is!


Csak még egy kérdés: Látom, hogy elég régen szóltatok hozzá a fórumhoz, de ha mégis olvasod, érdekelne, hogy mi van veled? Sikerül-e még ennyi idő múlva is tartani a leadott súlyt és ezt az egész életmódot? Engem mindig ez izgat igazán. Én fogytam már sokszor le, de nem tudtam megtartani.

Remélem, hogy neked sikerült, mert ez még inkább erőt adna!


Válaszodat előre is köszönöm! Sosi

2011. júl. 5. 14:16

Nagyon szépen köszönöm Nektek:)Mindenkinek kívánom hogy érje el az álomsúlyát,no meg azt amira vágytok !:)

Egy dolgot nem szabad csak,meghátrálni!!!:)

2011. jún. 26. 11:42

Szia Kedves Cukornádkisasszony!!!


nagyon nagyon gratulálok a fogyásodhoz és a cikkedhez is,ami zseniális.számomra a cikked volt a nagy kattanás :D

további kitartást és kevesebb kilót :D

247. Incike42 (válaszként erre: 241. - Cukornádkisasszony)
2011. máj. 19. 11:33
Én is gratulálok neked! Erőt adtál. Én 107 kg vagyok, és teljesen kétségbe estem a súlyomtól. Ez már a múlt. Elkezdtem diétázni. Remélem, én is írhatok majd egy siker sztorit. Nagyon ügyes vagy! Köszönöm!
2011. máj. 19. 11:08

Szia Dóri!

Én is 120 kg-ról indultam, jelenleg 85 kg vagyok. Annyira jó olvasni a sztoridat. Sok erőt ad. (Én is Dóri vagyok =))

A te történeted hatására küldtem be az én történetemet is.. Tényleg nehéz elmondani, mit érzek mikor olvaslak téged. Kicsit meghatódtam, mert én is átéltem azt, hogy 120 kg->85. És ha tükörbe nézek hatalmas a különbség. És látva a fényképed és hogy mennyire csinos lettél, tudom, ennél még jóval többre is képes vagyok, én is elfogom érni a 70 kilót. Köszönöm neked, hogy olvashattalak. =)

245. mcleod3
2011. máj. 8. 16:57
Szia!Nagyon nagyon gratulálok!Bomba nő lettél!!!Én most kezdem.Nagyon belelkesültem a cikkedtől és igen nekem is könnyeket csalt a szemembe!Régen olvastam már ennyire őszinte sorokat!
244. Bombon
2011. máj. 5. 18:28

Szia!

Nagy gratula neked!!!

Ügyes vagy! Ezzel sok nőnek adtál erőt!!

Viszont azt megkérdezném,hogy a bőröd vissza ment?

Vagy mivel nem töltötte ki a zsir,ezért lóló lett??

243. cukornádkisasszony (válaszként erre: 242. - Hisztis21)
2011. márc. 22. 08:16

Köszönöm szépen:)

De Neked is nagy gratula mert 30kg,nagyooon nagyon jóóó!

Mivel szép lassan fogytam le (kb.havi 2.5kg) így nem lett annyira vészes a hasam.max csak az alhasam ahol a császáros hegem húzodik ott kissé lötty:S de inkább ez mint hogy még mindig 107kg legyek :D

2011. márc. 21. 23:05
Szintén gartulálni tudok csak..fuhh nagyon ugyes vagy..remélem egy pici ido és én is ilyen siker torténettel dicsekedhetem :)kozel 30 KG ot lefogytam egy év alatt,még pár kell és már rakom is fel a képeket :) Egyet szeretnék megkérdezni,a hasidon a bor sok idobe telt mig visszahuzockodott rendesen??
2011. febr. 28. 22:32
Nagyon szépen köszönöm! Nagyon nagyon jól esik mikor gratulálnak,mert anno én is csak olvasgattam a sikeres cikkeket fogyásokról,és áhitoztam hogy egyszer majd én is elérem az álomsúlyom! Tényleg csak annak köszönhetem hogy 65kg lettem,mert hittem benne!!:)
2011. febr. 28. 21:33

Gratulálok!

Nem semmi csaj vagy!

Szétküldtem a cikkedet e-mailen barátnőimnek, aki nem látja, nem hiszi!

Komolyra fordítva: elég sok naplót, cikket elolvastam és a Tiéd fogott meg leginkább. Én még soha nem fogyókúráztam, MA KEZDTEM, írok naplót is...Mindig is azt gondoltam, hogy MŰKÖDNIE KELL egy olyan fogyókúrának, amikor mindent eszel, DE ÉSSZEL, és az adagokat meg az időpontot tartod kordában! S Te vagy rá az élő példa, hogy le lehet így fogyni 50 kilót...


Példaként nézek Rád, ha majd nehéz lesz megállni zabálás nélkül és nem akarnak fogyni a kilók, újra elolvaslak!

239. mamcili
2011. febr. 16. 17:02

Ez igen!

Gratulálok!

Hasonló módon szabadultam meg én is 20 kilótól, de az biztos, hogyha abbahagyod a megváltoztatott már jól működő étrendedet, vagy stagnál vagy visszaszeded.

ezek után hogy ezt elolvastam, rájöttem, hogy csak rajtam múlik minden, bár tudom, hogy mikor azt a 20 kiló mínuszt elértem, jobb volt az anyagi helyzetem.

Most megpróbálom ebből kihozni amit csak tudok.

Köszönöm, hogy elolvashattam a TE sikertörténetedet!

2011. febr. 16. 13:32

GRATULÁLOK!!!!:)A történeted nagyon meg fogott és remélem nekem is sikerül.Sajna én is lusta vagyok itthon tornázni sőtttt.Én most 93kg vagyok fél éves a kis fiam remélem nyárra el érhetem a 80kg-ot a te módszereddel!

Köszi,h meg osztottad a történetedet!

237. Koryna
2011. febr. 15. 15:22

Szia!


Gratulálok Neked! :)

Azt szeretném kérdezni tőled, hogy hogyan maradt ilyen szép és feszes a bőröd? Ennyi fogyás után?

Sport? Vagy használsz valamit rá?

Köszi a választ!

2011. febr. 13. 13:40

Döbbenetes a történeted és nagyon inspiráló! Én is a te módszereddel fogyizom, kiegészítve egy kis mozgással és klasszul működik..:))

Köszi, hogy megosztottad velünk a történeted! A te cikked a kedvencem ezen az oldalon:D

235. spinneli (válaszként erre: 233. - Vevemama)
2010. dec. 13. 21:32
pont azért, fogyni tartósan ugyanis nem koplalással lehet.
234. cukornádkisasszony (válaszként erre: 233. - Vevemama)
2010. dec. 13. 21:20
Ne koplalj, és akkor megindul!!!!!! Látod én sem koplalok,régebben még 13-15 évesen ment hogy ha nem ettem fogytam,most már kinőttem ebből a korból :D:D:D:D
2010. dec. 13. 20:31
Nekem is kellene az a kattanas,vagy a fejbe vagas,mert van 15kg plusz,ami sehogy se megy le.Minel jobban koplalok annal jobban hizom,na ez hogy van?
2010. dec. 12. 15:01
SZUPER VAGY!!!! :)
231. zena01 (válaszként erre: 229. - Horakulum)
2010. dec. 5. 23:24
Egy cipőben járunk!!!
230. 49a6b723ba (válaszként erre: 229. - Horakulum)
2010. nov. 10. 19:34
El fog jönni! Én tudom! Egyre közelebb vagy hozzá!
229. horakulum (válaszként erre: 227. - Zena01)
2010. nov. 10. 14:41
Aranyos vagy. Látod, mikor írtam azokat a sorokat? És most milyen dátumot írunk? Még mindig nem "kattantam", csak egy helyben toporgok, de most már élesebben bánt a mindennapi életemben a súlyom kérdése...
2010. nov. 8. 16:25

Nem tudom, hogy eljött-é a kattanásom, de....

Egyre csak azt éreztem, gömbölyödöm. És ez egyre jobban zavart és ezért egyre éhesebb voltam! :)

Már a kevesebbet enni gondolatától is egyfolytában éhesnek éreztem magam. Persze tudtam, hogy nem lehetek, az, hiszen durranásig tele volt a pocakom, de az ízek és a rágcsálni valamit... Kész!

Ördögi körbe kerültem. Minél jobban zavart, hogy hízom, annál inkább "vigasztaltam" magam.

Ma aztán ráálltam a mérlegre! :( Jajj-jajj!

És még jajjabb! :)

Bár tudtam, mert a nadrágjaim (is) jeleztek...

Szóval megfőztem reggel életem első zabkásáját.

A munkahelyemen ettem meg. Finom volt.

Aztán itthon egy kis-- Na jó! Kicsit több-- zöldségleves kis csirkeszárnnyal, és főztem kölest és ahhoz olajos káposztát ettem.

Az a tervem, hogy 6-ig vacsizok még valamit és megpróbálok 6 után nem enni! 10 kg-t híztam, és úgy tűnik, ha nem kapok észbe...Muszáj!

Remélem sikerül!


Szép napot kedves Sorstársak!

227. zena01 (válaszként erre: 163. - Horakulum)
2010. nov. 5. 07:53

Szia!

Ne búsulj, nem vagy egyedül. Sajnos még én sem "kattantam" pedig több mint 10 éve próbálkozok. De nem adom fel!

226. 49a6b723ba (válaszként erre: 166. - Cukornádkisasszony)
2010. nov. 2. 18:43

Nagyon kedves, együttérző és ésszerű, hiteles, - számomra múltat és némi jelent idéző, ahogy Horakulumnak válaszoltál.

Azt írtam be a google-ba, hogy „fogyni akarok, de éhes vagyok” .  


Így akadtam a leveledre. Aztán megnéztem, a fórumban a hozzászólásokat is.

KÜLÖNÖS, MILYEN JÓ ÉRZÉS AZ EMBERNEK, HA VALAKIVEL SORSKÖZÖSSÉGBEN ÉREZHETI MAGÁT!!

Azért mert Te és Horakulum, s még biztos sokan, tudja, amit én.

Én gyermekkoromban kezdtem el hízni. Történt egy tragédia és én így reagáltam. Nagyon sokat csúfoltak.

A lelkembe vésődtek a szavak, nevek. Óriási gátlásokkal indultam kamasz éveimnek. A combsebeket is ismerem.

Egy betegség kapcsán lefogytam 90 kg-ról ( ekkor 16 éves voltam, 168 cm), 78-ra. Aztán lassan, évek alatt 68-ra. A stressz olykor 64 et varázsolt belőlem, de ilyen áron nem okozott nagy örömöt. Ráadásul- már bölcsebben tekintve a múltra – rájöttem, hogy egy anorexiás tünettel is nehezedett a dolog: mindig kövérnek láttam magam 78 kilósan, 73-68-64kg-mal is. . Mindegy volt!!

Évek után visszanézve lepődtem meg és mertem felnyögni: Ilyen vékony voltam? Igen, mondta a barátnőm. és nem is néztél ki jól! Persze, mert a stressz ette le rólam és nem egy egészséges életmód. És kimondani, hogy jól nézek ki…. .

Olyan nehéz volt! MÉG SZÉGYELLTEM IS MAGAM. Én a kövér, meg a ”jólkinézés”!

Nem szeretném részletezni, szerintem ennyiből is érthető az én „történetem”. Most 42 éves vagyok és megint elindultak a kilók fölfelé. Talán a pajzsmirigy problémám is közrejátszott. Igaz a professzor úr mindig mondja, hogy a bevitt kalóriától hízom, nem a pajzsmirigyemtől.  Az elmúlt egy évben legalább 8kg-t híztam.

Fogyni szeretnék! Zavar, de enni olyan jó! És várom a KATTANÁST! Már egy ideje foglalkoztat, elméletben nagyon jó vagyok!  Én pont így gondolom, mint Te!

Mindenből mértékkel. De 6 után nem enni…. Éhezni…Olyan nehéz!

Mikor elolvastam soraid, azt gondoltam_ -Még ma megeszem az utolsó Töltött káposztámat aztán MAJD HOLNAP…

Na, ezt nem szabad! Tudom. De hol a KATTANÁSOM??? KÉRNÉM!!! 

2000-ben a cigarettát is abbahagytam. Sitty-sutty!! Igaz, sosem voltam „napi egy dobozos”. A lényeg, hogy tudtam, így akarom!

Ezt kéne az evéssel is!

Kedves Dóri!Minden elismerésem Neked! Köszönöm! Igyekszem.

225. 49a6b723ba (válaszként erre: 165. - Mamcili)
2010. nov. 2. 18:42

Nagyon kedves, együttérző és ésszerű, hiteles,- számomra múltat és némi jelent idéző, ahogy Horakulumnak válaszoltál.

Azt írtam be a google-ba, hogy „fogyni akarok, de éhes vagyok” .  


Így akadtam a leveledre. Aztán megnéztem, a fórumban a hozzászólásokat is.

KÜLÖNÖS, MILYEN JÓ ÉRZÉS AZ EMBERNEK, HA VALAKIVEL SORSKÖZÖSSÉGBEN ÉREZHETI MAGÁT!!

Azért mert Te és Horakulum, s még biztos sokan, tudja, amit én.

Én gyermekkoromban kezdtem el hízni. Történt egy tragédia és én így reagáltam. Nagyon sokat csúfoltak.

A lelkembe vésődtek a szavak, nevek. Óriási gátlásokkal indultam kamasz éveimnek. A combsebeket is ismerem.

Egy betegség kapcsán lefogytam 90 kg-ról ( ekkor 16 éves voltam, 168 cm), 78-ra. Aztán lassan, évek alatt 68-ra. A stressz olykor 64 et varázsolt belőlem, de ilyen áron nem okozott nagy örömöt. Ráadásul- már bölcsebben tekintve a múltra – rájöttem, hogy egy anorexiás tünettel is nehezedett a dolog: mindig kövérnek láttam magam 78 kilósan, 73-68-64kg-mal is.. Mindegy volt!!

Évek után visszanézve lepődtem meg és mertem felnyögni: Ilyen vékony voltam? Igen, mondta a barátnőm. és nem is néztél ki jól! Persze, mert a stressz ette le rólam és nem egy egészséges életmód. És kimondani, hogy jól nézek ki…..

Olyan nehéz volt! MÉG SZÉGYELLTEM IS MAGAM. Én a kövér, meg a ”jólkinézés”!

Nem szeretném részletezni, szerintem ennyiből is érthető az én „történetem”. Most 42 éves vagyok és megint elindultak a kilók fölfelé. Talán a pajzsmirigy problémám is közrejátszott. Igaz a professzor úr mindig mondja, hogy a bevitt kalóriától hízom, nem a pajzsmirigyemtől.  Az elmúlt egy évben legalább 8kg-t híztam.

Fogyni szeretnék! Zavar, de enni olyan jó! És várom a KATTANÁST! Már egy ideje foglalkoztat, elméletben nagyon jó vagyok!  Én pont így gondolom, mint Te!

Mindenből mértékkel. De 6 után nem enni….Éhezni…Olyan nehéz!

Mikor elolvastam soraid, azt gondoltam_ -Még ma megeszem az utolsó Töltött káposztámat aztán MAJD HOLNAP…

Na, ezt nem szabad! Tudom. De hol a KATTANÁSOM??? KÉRNÉM!!! 

2000-ben a cigarettát is abbahagytam. Sitty-sutty!! Igaz, sosem voltam „napi egy dobozos”. A lényeg, hogy tudtam, így akarom!

Ezt kéne az evéssel is!

Kedves Dóri!Minden elismerésem Neked! Köszönöm! Igyekszem.

2010. okt. 22. 15:29
most már én is megnéztem a képeket rollad.atya gatya nagyon csini vagy és tuti ha sok ember meglátja akkor te fogsz nekik erőt adni hogy igenis mindent lehet.köztük nekem is.mennyi idő alatt sikerült.?ez tényleg nagy dolog
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook