Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 11 éves kisfiúnak mitől izzad erősen keze-lába? De már évek óta. fórum

11 éves kisfiúnak mitől izzad erősen keze-lába? De már évek óta. (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 6. 13:39
a család jobban kuzd:D vagy inkább szenved :D
2010. aug. 6. 11:44
Rengeted orvosnál voltam már, mondták hogy stressztől stb..dehet baba korom óta...ugyan egy kisbaba min is stresszelne. Lényeg hogy nem tudtak rá olyat adni ami segített volna. Ez a naturlandos folyadékot véletlenül próbáltam ki, az orvosok még ennyit sem tudtak, hogy van ilyen..
2010. aug. 6. 11:42
sajnos okot nem tudok mondani én sem, de talán az antalvali. com oldalon tudnak okosabbat is mondani...
2010. aug. 6. 11:42
Szia! Nekem a tenyerem izzadt mindig, ez amolyan örökletes dolog is lehet, apukámnak és a nagymamámnak is folyton izzadt a tenyere. Nagyon zavaró, ezért ilyen naturlandos izzadásgátlóval kenem, és azóta tök jó, nekem csak az segített..De lehet kinövi, nekem apukám pl kinőtte, de én igy huszonévesen már nem valószinű hogy ki fogom...
2010. aug. 6. 11:42
Ez egy betegség, ki kell vizsgáltatni és kezelni is lehet, adnak rá gyógyszer, aztán kinőheti ha időben észre van véve!
2. Ekka
2010. aug. 6. 11:40

Nem tudom, de az én 3 évesem is hasonló problémái vannak:(


Egyszer valaki azt mondta, hogy gyenge az idegrendszere..:S

2010. aug. 6. 11:28
11 éves kisfiunak mitől izzad erősen keze lába? de már évek ota

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook