Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 10 perces rendrakás fórum

10 perces rendrakás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
114. MarcsiD
2010. dec. 28. 13:54
Mi a helyzet csajok?
113. MarcsiD
2010. dec. 15. 12:59

A kávézás nekem is tökéletes idő arra, hogy körbenézzek a neten. :)Meg, ha egy kicsit leragadok, se gond.

A program pedig tényleg jo, azota változott egy-két dolog a lakásban, főleg a halogatosak, na és sok kicsi, sokra megy...

112. jozsi.38 (válaszként erre: 106. - 04e95f637a)
2010. dec. 15. 08:49
nézd meg aprogramot! nem arról van szó, hogy 10perc alatt takarítod ragyogóra az egész házat, hanem sokszor 10percre lebontva rendben tartható
111. nyecsus
2010. dec. 15. 08:46
jajj...én már körül se nézek aszobában..... nem merek:)
110. 4300750b82 (válaszként erre: 106. - 04e95f637a)
2010. dec. 15. 08:44

Hány liter kávét iszol egyszerre? :))

Csak vicceltem :)), ha elkezdel e program alapján takarítani, akkor egy idő után igenis elég lesz a 10 perc rendrakásra :)

109. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 108. - 04e95f637a)
2010. dec. 15. 08:38
akkor ücsörgés alatt nézd át:)))tényleg jó kis rendszer,több 2-10 perces időintervallumra elosztva kell megcsinálni a tennivalókat de azt folyamatosan nem egyszer órákat napokat nagytakaritani aztán ujra hagyni hogy elöntsön a lom....nekem tetszik:)
108. 04e95f637a (válaszként erre: 107. - 5befd1ebc8)
2010. dec. 15. 08:35

Nem rólad beszéltem,mikor azt írtam órákat ücsörgök!Magamról beszéltem!

A kávémat már megittam! :)

107. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 106. - 04e95f637a)
2010. dec. 15. 08:33

Ki ücsörög itt órákat?????Itt pedig nem látszatrendről van szó,épphogy nem arról hanem kialakult rendszerről!!

Olvass utánna míg megiszod a kvdat inkább:))

2010. dec. 15. 08:22
Utálom a látszatrendet!Ha itt tudok ücsörögni órákat,akkor a lakást is rendbe tudom rakni!10 perc alatt a kávémat sem tudom meginni,nemhogy rendet rakni? :))
105. Aliz73
2010. dec. 15. 08:19

Jó reggelt!

Én ma a konyhában ténykedek.

-csempe,konyhaszekrény,és hűtő takarítás.

Szép napot mindenkinek.

104. 4300750b82 (válaszként erre: 101. - 5befd1ebc8)
2010. dec. 15. 08:13

Jó reggelt! :)

A klub szerintem is jó ötlet! :) Dolgos napot kívánok mindannyiótoknak! :) Nálam ma szőnyegtakarítás a program.

103. MarcsiD (válaszként erre: 101. - 5befd1ebc8)
2010. dec. 14. 12:11

Nincs olyan, hogy valahol nincs kupi. Max. nem engednek be, csak kijönnek az ajtoba. Vagyis van ahol láttam tökéletes rendet, de ott se gyerek se semmi, nem is főznek, csak néha. Esténként meg tévéznek. Könnyű ugy :).

Nálunk meg olyan amilyen... Nem vagyunk rendmániásak, és lakjuk a házat. Ráadásul minden évben csinálunk rajta valamit, az meg ugye kosszal, porral, rendetlenséggel jár...2 éve falakat szedtünk ki, vakolás, betonozás stb...ahhoz képest most rend van:D

2010. dec. 14. 11:34
én is csinálom, csak kezdem egyre lazábbra venni. hiába, ahogy nő a hasam úgy leszek egyre fáradtabb és nehezebben bírom :) kíváncsi leszek a baba mellet mennyire működtetem majd
2010. dec. 14. 09:44

Sziasztok egy kicsit én is lazsáltam de csinálom:))

Jó lenne mindennap ide is rini ki mennyire ért stb biztatni egymást...akár zárt klubban is ha valakinek ciki ide irni mekkora kupi van otthon:DDDD akkor csak az irna akit beengedünk vagyis aki csinálja vagy jó szándékkal érdeklődik és oda lehetne részletesebben tényleg irogatni....

100. MarcsiD
2010. dec. 13. 14:16

Sziasztok! Most már tovább tudok lépni a programban.Annak örülök, hogy legalább az eddig beiktatott dolgokat tudtam tartani.

Festés kész, a malac a fagyon. Még az ablakmosás maradt, a butorok visszakerültek a helyükre.

2010. dec. 11. 15:54
ne add fel babapiskotaa! olvasgasd a flyladyt és apránként csináld. a rumli se egy nap alatt keletkezett, a rendnek sem egy nap alatt kell meglenni:)
2010. dec. 11. 15:25
Hová lett mindenki? Én átléptem a tehetetlen depi fázisába és ilyenkor 3x-os s3ebességre kapcsol a kupi. Van egy probléma amir egy hete nincs megoldás, ökör módon blokkolom vele a napom. De ti hol vagytok?
2010. dec. 9. 08:16

Jo reggelt. Hol vagytok csajok? Mindenki takarít?

Az én flyladym kicsit megborult. A festés miatt a nappali butorok beköltöztek a háloba és a gyerekszobába. Akárhogy is, ez csak disznoolnak néz ki :/ rendnek nem... Mindegy, majd lesz jobb is.

De a mosogato csillog :)

2010. dec. 7. 08:24

Jo reggelt!

A tegnapi nap egész jol sikerült. Mivel időben értem haza, a mosogatot is kifényeztem (a párom kocsonyát főzött, sikeresen oda habozta le- látni kellett volna, hogy nézett ki :/) A vasárnap lemaradt 2 perceseket is behoztam tegnap.

Meséltem tegnap a hugomnak a programrol. Meglepett a reakcioja... (mondjuk ő rendmániás..)..szerinte az már régen rossz, ha utmutato szerint takarítok.

Kezdenek sűrűsödni a napok. Pénteken jön a festő (én szoktam festeni, de a nappalit nem vállaltam már magamra), vasárnap disznovágás...lesz mit csinálni.

95. babapiskotaa (válaszként erre: 94. - 5befd1ebc8)
2010. dec. 6. 12:50
Ez igen! Frissen üdén. Hát a tegnapi napommal én sem büszkélkedem. Kritikán aluli voltam. Vendégeink voltak, ráadásul tiszta stresszben telt el a vasárnap, mert kocsit javíttatni jöttek hozzánk,de csak tanácstalan tippelgetés lett belőle. Ez simán blokkolt tegnap egész napra. Ma van mit behoznunk, a napi rutin letudva, a többit apró 10 percekbe szedem. A vitamint jó hogy írtad, be is veszem az enyémeket :D
2010. dec. 6. 08:28
Jó reggelt mindenkinek!!a tegnapi napomra nem vagyok büszke de sebaj....ma elkészítettem a gyerkőckét,nagyfiam nincs itthon:( a kicsi szerintem ép ébredezik,de mielőtt a géphez ültem kvval a kezemben-még sosem volt ilyen-gyorsan felöltöztem rendesen,lábat krémeztem,zokni,hajpánt,arckrémezés és a kv mellé behoztam egy kis reggelit is,most megyek beveszem a régröl megmaradt kismamavitaminjaimat jó az szopcsizásnál is:)ágyazni nem kellett mert még alszik benne Kicsilány a fiúk ágya meg nem volt megvetve sem....mindjárt lejár a mosógépem ....
2010. dec. 6. 08:19
jó reggelt! beágyaztam szennyest összeszedtem, mosógép elindítva, turbótörlés megvolt. már csak az aktuális napi feladat maradt, meg a heti zónának kell nekifognom :)
2010. dec. 6. 07:54

Jó reggelt:)Tegnap sokminden lemaradt, vagyis a kötpercesek. Viszont még munkából hazajövet bepakoltam a mosogatást, és fényesítettem. Tegnap reggel már a párom is beágyazott maga után :), A fiam meg megkérdezte, hogy ki-e cseréltük a mosogatónál a csapot... :D

Ma "csak" délutános vagyok, így lesz időm a napi feladatokra.

2010. dec. 5. 13:07
ha tegnap rendet hagytam volna fene bánja de még most pakolok a házban:( sebaj:)
2010. dec. 5. 13:00
így van :) pihenőnapot is ír flylady, nem csak munkát. mondjuk nekem jött egy kis plusz mert a hogy cseréltem a pelenkát a gyerek lekakálta a szőnyeget :) úgy hogy szőnyeg takarítás
2010. dec. 5. 10:16

Sziasztok!

Néha kell ilyen kényeztető délelőtt is! Ha jól emlékszem! :) Legyen szép napotok, a hét után megérdemlitek! :)

88. 5befd1ebc8 (válaszként erre: 87. - Babapiskotaa)
2010. dec. 5. 10:10
szia,én ma eddig ellinkeskedtem a napot,nem értem még semmire:((
2010. dec. 5. 10:09
Sziasztok!
2010. dec. 5. 08:25
Jó reggel Mindenkinek!
2010. dec. 4. 14:00

Visszakaptam a mosogatogépem (szerelőnél volt), ujra idősporolásos mosogatás lesz :). A kétpercessel meg nekiestem a konyhaszekrénynek. Tegnap meg sikerült a gyerekszobában a könyvesszekrényt rendberakni..

Holnap egész nap melo, ugyhogy nem tudom, hogy oldom meg, de majd alakítok valamit.

Ma még főzés holnapra,mosás...ja, meg még nincs karácsonyi díszítésem(világítás) felrakva, ugyhogy az is, meg a mikuláscsomagok megkészítése.

Jo ez a program, nekem nagyon bejön.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook