Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 10 hetes kismama vagyok, nőgyógyásznál már voltam. Terhesgondozásra kell mennem vagy közvetlenül a védőnőhöz? fórum

10 hetes kismama vagyok, nőgyógyásznál már voltam. Terhesgondozásra kell mennem vagy közvetlenül a védőnőhöz? (tudásbázis kérdés)


12. Zebra25 (válaszként erre: 11. - Bmarcsi83)
2012. aug. 13. 19:41

óóóó

Nem tudtam, hogy kimegy dolgozni külföldre. Mi lesz a sok kismamájával?

lesz választott orvosod?

11. bmarcsi83 (válaszként erre: 10. - Zebra25)
2012. aug. 13. 18:37
Maczóhoz
2012. aug. 13. 13:05
kihez jártál eddig?
2012. aug. 13. 12:19
Mindenkinek nagyon köszönöm a segítséget:) Az eddigi dokim nem vállal, mivel nemsokára elmegy külföldre dolgozni. Múlt héten voltam Rónánál, ő meg annyit mondott, hogy terhesgondozásra menjek. Ma felhívtam Békésen a nőgyógyászatot, ott is azt mondták, hogy először a védőnőhöz kell menni. Tehát holnap megyek megkeresem a védőnőt :), aztán majd lesz valahogy. Csibyhez én se szívesen mennék, ha nem muszáj.
8. Syl1
2012. aug. 13. 09:15
Én Békésen lakok, és azt is írtam le :)
2012. aug. 13. 08:48

van Békésen terhesgondozó?

egyébként Nekem elsőnek a gondozóba kellett mennem és ott találkoztam a védőnőmmel is

de ez Csabán volt. Békésen nem tudom hogy működik

de jó lett volna ha az orvosod mond valamit

2012. aug. 13. 08:27
Terhesgondozásra kell menned. Körzetek szerint van megadva, ki melyik nap jár, legalábbis Csabán.
2012. aug. 13. 08:13
Szia! Kérdezd meg az orvosod. Ő biztosan tudja, bár furcsálom, hogy nem mondta, én ugyan pesti vagyok, de az orvosom a 8. heti uh után automatikusan a védőnőhöz küldött, hogy kiállítsa a kiskönyvemet.
4. Syl1
2012. aug. 13. 07:57

Szia bmarcsi83! A terhesgondozást a védőnénik csinálják. Békésen úgy néz ki (legalábbis 5 éve még ez volt), hogy elmész a védőnénikhez, ott kiderül kihez tartozol, aki el fogja mondani töviről hegyire a dolgokat. És igen, nekem hiába volt saját orvosom anno, ugyanúgy meg kell jelenni a védőnőknél, ha jól emlékszem havonta egyszer, keddi napon 8-10 óra között, ahol lemérik a súlyod, vérnyomást néznek, aztán se szó se beszéd felviszik a kiskönyvedet a doktorbácsinak, aki telefirkálja mindenféle fiktív adattal a könyvedet. Próbáld meg megbeszélni a védőnőkkel, hogy te nem akarsz felmenni a doktorúrhoz (mert minek is egyébként)

Jó egészséget kívánok mindkettőtöknek!

3. Arer
2012. aug. 13. 07:50
Ő állítja ki a terhesgondozási kiskönyvet és megmondja mi a következő lépés.
2. Arer
2012. aug. 13. 07:49
Én nem békési vagyok. Van 2 fiam, nőgyógyász után a védőnőhőz mentem.
2012. aug. 13. 07:47
Békési kismamák segítsetek! 10 hetes kismama vagyok, nőgyógyásznál már volta. Terhesgondozásra kell mennem vagy közvetlenül a védőnőhöz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook