Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 10 évvel fiatalabb férfit szeretek! fórum

10 évvel fiatalabb férfit szeretek! (beszélgetős fórum)


1 2
25. jstefan (válaszként erre: 14. - Crystall)
2014. aug. 28. 17:59
Az én környezetemben minden pasi kizárólag a fiatalabb csajokat kedveli még az öregek is,és ez a rideg valóság!!! Ha egy idősebb néninek érdekből vagy a srác anyakomplexusa miatt sikerül 10 évvel??? fiatalabb tapasztalatlan srácot felcsípni akkor lesz igazán féltékeny mert a fiatal srácot bármikor elveszítheti, hiába a ráncfelvarrás! Az az igazi amikor fiatal a csaj, feszes a feneke,kemények a mellei,nem lóg a bőre , ez a vonzó igazán!!! Lehet bármit írni ismeretlenül egy fórumon, az öregedés jelei a nőknél sokkal előbb jelentkeznek mint a pasiknál, ezek tények,bele kell törődni!!!
24. Emili31 (válaszként erre: 22. - Lencsi.)
2014. aug. 28. 00:19
Én nem tudnám elképzelni nálam fiatalabbal, főleg 10 év... Éretlennek találnám.
23. kriszta773 (válaszként erre: 22. - Lencsi.)
2014. aug. 27. 12:14
nemigazán értelek, mert ha ő sem lépett feléd, akkor miről is kéne beszélni? :) ennyivel ifjabb pasival és komoly kapcsolatot akarva csak akkor érdemes bármibe belemenni, ha a pasi odavan érted és neki is ugyanilyen elvárásai, vágyai, tervei vannak. ha ott tartanátok, simán beleférhetne egy közös gyerek is, de minek filózni bármin, amikor csak annyiról van szó, hogy tetszik egy fiatalabb pasi, aki nem lép semmit se? hidd el, ha akarna, lépne, nem tartaná vissza a korod
2014. aug. 27. 10:38
Most jutottam ide, amióta elindítottam ezt a fórumot. Látom kaptam hideget-meleget.:) A helyzet az, h egy éve váltam el, és fiatalabbnak nézek ki a koromnál. Biztosan ez az oka, h időnként megtalálnak a fiatalabbak. A fórumcím, csak egy cím, elnézést, ha ezzel vkit megtévesztettem, remélem senki nem harapja át a torkom. Van egy fiatalember, aki 28 én pedig 38 vagyok. Tudom, h kölcsönös a vonzalom, de nem lép egyikünk sem. Az én indokom az, h neki más céljai vannak, így azt gondolom nem tisztességes lekötni őt magamhoz hosszú távra, tekintve, h nem vagyok a rövidtávú kapcsolatok híve. Neki apának kell lennie és sok tapasztalatot kell még szereznie, bár lehet, h ezt rosszul látom. Nekem van két gyermekem, és nem fogok szülni egy harmadikat, bár sokan mondták már, h ezt ne jelentsem ki. Sztem ennyi idősen már nem annyira jó dolog ez, hiszen nem nagymamát akar majd az a gyerek szülőnek. Ha esetleg máshogy látjátok, nyugodtan írjátok le. Azért indítottam ezt a fórumot, h legyenek vélemények és ki tudjam valahol beszélni a félelmeimet, és gondolataimat. Még tehát nincs kapcsolat, de nem bánnám, viszont tudom, h nem az lenne a helyes út.
21. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 18. - Cucicsillag)
2014. aug. 26. 23:48
És ennyi :)
2014. aug. 26. 20:33
ha ez neked jó és neki is miért ne?
19. Cucicsillag (válaszként erre: 12. - Jstefan)
2014. aug. 26. 20:32
Ez bazi szuk latasmodra vall...:-S
18. Cucicsillag (válaszként erre: 15. - 0f332c4ec9)
2014. aug. 26. 20:32

Egyetertek :)


Az azert tokre nem mindegy, ki hgy tartja magat,mit es emnnyit sportol stb...

17. nemmegmondtam (válaszként erre: 12. - Jstefan)
2014. aug. 26. 19:27

Jellemző, egyre inkább elfogadott.

Amúgy savanyú a szőlő? :)

2014. aug. 26. 05:52
Egészségedre!
15. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 12. - Jstefan)
2014. aug. 25. 21:57
Ez mekkora hülyeség!
14. Crystall (válaszként erre: 12. - Jstefan)
2014. aug. 25. 21:56
Szerintem mostanában a hétköznapi embereknél is egyre gyakrabban elöfordul. Nálunk is igy van és érdekes modon nem vagyok celeb és nem huz le a párom anyagilag sem. Ja és a szex sem tunik kinlodásnak.
13. Zamila
2014. aug. 25. 21:53
Köztünk 7 év van,de 4 éve működik,nagyon jól :)) Pedig pénzem se nekem van,hanem neki :))
12. jstefan (válaszként erre: 1. - Lencsi.)
2014. aug. 25. 21:25
A 10 évvel fiatalabb pasi nem jellemző! Kivétel ha híresség vagy,celeb vagy, esetleg sok pénzed van vagy a pasinál jelentősen jobb egzisztenciád! A következő fórumod majd arról szól hogy fiatal pasik kihasználtak,lehúztak,megcsaltak egy tinilánnyal.Faxom jönne ha egy öregebb tyúkkal kellene szerelmeskednem!!!
11. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Lencsi.)
2014. aug. 25. 20:30

Nagyon jól teszed! Jó tudom nem te nézed ki magadnak a fiatalabbakat. De ha normális,érett és tök jó vele lenni akkor mi a baj??? :DDD



Nem értek egyet azzal egyáltalán,hogy hosszú távon nem müködhet.

10. kriszta773 (válaszként erre: 8. - Vacsa)
2014. aug. 25. 19:14
feltételezve, hogy nem egy 20 éves nő írta, elég furcsa :)
2014. aug. 25. 19:06

Jav.: erre és könnyedén.


Tudok írni :-)

8. vacsa (válaszként erre: 7. - Kriszta773)
2014. aug. 25. 19:05

Erte én is felkaptam a fejem. Olyan könyedén dobálóznak a fórumindítók a szerelemmel...

Borzalom.

7. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Lencsi.)
2014. aug. 25. 19:03
hát elég furcsán írtad, mert az, hogy megkörnyékeznek fiatalabb pasik, és van köztük egy, aki nagyon tetszik, az nem ugyanaz, mintha szeretnéd :)
2014. aug. 25. 18:52

Ahogy jól esik :) Mondjuk nem mindegy, hogy komoly kapcsolatot akarsz, vagy csak egy kis kalandot. Az utóbbinál tök mindegy a kor. Vagyis nálam az volt :) Na de ha hosszú távra tervezel, akkor ott számít egy kicsit. Például lehet, hogy tök más az életcélotok a korkülönbség miatt. Lehet, hogy te akarsz például közös gyereket, de Ő még túl fiatalnak érzi magát ehhez. Aztán meg az se mindegy, hogy melyik életszakaszban vagytok. Például : 40-30 : az rendben van. Nem akkora az eltérés.Innentől felfelé is oké.

30-20. Na ez már necces. Ott szerintem a 20 éves félnek érettebbnek kell lennie a koránál, vagy 30 évesnek egy kicsit "bohémabbnak".

De végülis az életév csak egy szám, mindenki annyi éves, ammenyinek érzi magát. Az a lényeg, hogy a felek jól érezzék magukat. :)

Na, ezt megmagyaráztam... Remélem, azért érthető. Sok sikert a kapcsolattal :)

2014. aug. 25. 18:39

Szerintem ez nem korfüggő.

Nekem is volt jóval idősebb párom, jól éreztük magunkat.

Az meg, hogy ki mit szólt hozzá, nagy ívben lexartam.

2014. aug. 25. 18:27

sosem buktam a kisfiukra;

nem csiptem az anyakomplexusban szenvedo pasikat sem;

2014. aug. 25. 18:20

Keleti andieknal is has. a szitu es mukodik. Ez sztem csak a ket ember mentalitasan mulik leginkabb ill.mennyire passzolnak ossze. Az en ferjem 6 evvel fiatalabb es sosem ereztem hatranyat,minden muxik :)

Hja, meg az is szamit, hgy te mennyi vagy, mert ha pl.30 es a srac csak 20, na ott meg nem ernek ossze annyira a dolgok :)

2014. aug. 25. 18:20
A szerelem kortalan:) én is mindig az ifjabbakra bukok,ha nem érezteted a külőnbseget,akkor senkit sem zavar.
2014. aug. 25. 18:18
Kíváncsi vagyok az ezzel kapcsolatos tapasztalatokra. Valahogy válásom után nem csak a korombeli férfiak, hanem a 10 évvel fiatalabbak környékeznek. Sőt. Meglepő módon elsőként találnak meg. Van köztük egy, aki nagyon tetszik, de hát nagyon fiatal. Ezért érdekelne, h mások milyen eszmefuttatásokon mennek át ezzel kapcsolatban.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook