Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 10 év után vége? fórum

10 év után vége? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
57. c75565e593 (válaszként erre: 45. - Tamianyu)
2010. máj. 6. 15:04

TUDOM MIT ÉREZ, MERT HA VALAKI SZERET VALAKIT AKKOR BIZONY A JÓZAN ÉSZ AZ SEHOL NINCS...DE HA MÁR ENNYIEN ÍRUNK EZT AZT, MI VALAMIÉRT EZT ÍRJUK, ÉN HA NEM LETTEM VOLNA ILYEN SZITUBA NEM SZÓLNÉK HOZZÁ, MERT AMIT NEM TAPASZTALTAM MEG...ARRÓL NEM TUDOK MIT MONDANI...

VANNAK NŐK AKIK GYÁVÁK ENNYI...EGYEDÜL SEMMIVÉ VÁLNAK...SOK NŐNEK A FÉRFI EGY FAJTA VÉDELEM...NEKEM NEM ÉN EGY PASI MIATT SEM KÉSZÜLNÉK MÁR KI..

FÉL ÉVEMBE TELT, HOGY FELDOLGOZZAM, AZT HOGY EGY SEMMILYEN NŐÉRT DOBTAK

MIKOR VOLT SZRNCSÉM AZ EX PASIM NŐJÉT SZEMÜGYRE VENNEM...CSAK LESTEM...HOGY EGY SZ&RABB NŐ KELLETT NEKI..ÉS AKINEK MÉG GYEREKE IS VAN..HOLOTT NEKEM IS LETT VOLNA TŐLLE DE INKÁBB MEGVETRT, ÉS SAJNOS ELVETÉLTEM ENNYIT A FÉRFIAKRÓL...PESRZE NEM ÁKLTALÁNOSÍTOK...DE TÖBBSÉGÜK IGEM RAVASZ..

KEDVES NŐ TÁRSAIM...NEM KEL SAJNÁLI A DRÁGA FÉRFIAKAT...AMIKOR VISSZ AK EL MAGUKAT KÖNYÖRÖGNIÜK..ABBAN PROFIK!

56. adfa0d8bdb (válaszként erre: 55. - Tamianyu)
2010. máj. 6. 15:03
Nem. Kiszálltam belőle.
55. Tamianyu (válaszként erre: 53. - Adfa0d8bdb)
2010. máj. 6. 15:02
És Te most a felesége vagy?
54. Tamianyu (válaszként erre: 50. - Buschne)
2010. máj. 6. 15:01

Nem haragudnál a férjedre ha ezt tenné veled?????

Engem semmi nem tartana vissza,pakolnám a cuccait,és szórnám ki az ajtó elé azonnal ha ilyen derülne ki róla...

De akivel meg lehet ezt csinálni,meg is fogják.

Ha most még a feleség könyörgi vissza a férjét,lesz is mindig szeretője mellette.

53. adfa0d8bdb (válaszként erre: 49. - A9cd36dded)
2010. máj. 6. 15:00

Igen, ebben az esetben így van...


Az én régi esetemben nem, mert ott nem házasság volt, csak kapcsolat. Én megtaláltam egy vergődő pasit, akibe beleszerettem, és én nem éreztem magam hibásnak, mert nem az idillt tettem tönkre... Annak a kapcsolatnak már mindegy volt...

52. Tamianyu (válaszként erre: 49. - A9cd36dded)
2010. máj. 6. 14:58

Így van.Vagy pedig tényleg szerelmes lett a nőbe,akkor pedig nincs mit tenni,mert ha tótágast áll szegény feleség,akkor is elhagyja a másikért.

Mondjuk a szeretők kb 1-2%-át veszik csak komolyan, a legtöbb pasinak csak szórakozásnak kellenek,ha nincs rá szükség mehet a sufniba.

51. samdo (válaszként erre: 49. - A9cd36dded)
2010. máj. 6. 14:58
bizony, bizony így van.
50. buschne (válaszként erre: 37. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 14:57

Egyetértek. Én is megpróbálnám, hiába van sok igazság abban, amit a többiek írtak.

Akkor is megpróbálnám én is. Hogy hogyan, azt nem tudom:(

49. a9cd36dded (válaszként erre: 36. - Adfa0d8bdb)
2010. máj. 6. 14:55
Nem a harmadik a hibás. A férj dönthet úgy is ha unja a "szürke" életét, hogy ha mást akar először elválik és aztán lép. Így lenne 10 év után tisztességes azzal szemben akit eddig szeretett és aki gyermekének az anyja. Sajnálom de ez gerinctelenség, tiszteletlenség, aljasság...
48. samdo (válaszként erre: 41. - C75565e593)
2010. máj. 6. 14:55
Minden kapcsolat egyedi. Hozzám kétszer menekült a pasi 4 hónap leforgása alatt, aztán mégiscsak rájött, hogy otthon, a család mellett a helye. Hülyén érezzük magunkat mindannyian, ez nem kérdés, aztán majd az idő eldönti, hogy mi értelme is volt ennek a sztorinak...
47. Tamianyu (válaszként erre: 40. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 14:54
Sok helyen megvan mindez,az csak a szeretőnek van beadva,hogy nincs.Különben hogyan tartaná meg azt is a pali,és a feleségét is?
46. adfa0d8bdb (válaszként erre: 44. - C75565e593)
2010. máj. 6. 14:53

Miért? Nem a férfi dönt? Ő dönti el h a család vagy egy másik nő...


Neki kell mérlegelni h mit ad fel miért cserébe...

45. Tamianyu (válaszként erre: 39. - C75565e593)
2010. máj. 6. 14:51

Akár bunkó vagy akár nem,ez a csupasz igazság amit leírsz.De vannak nők akik ezt képtelenek belátni,homokba dugják a fejüket,mindenki más hibás csak a kedves férje nem.

Egy barátnőm apjának állandóan voltak női.Az anyja mindig a qrvák után kajtatott,mert ezt a szegény szerencsétlen embert mindig megtalálta valami ordas nagy ribi,és neki kötelező volt mindet ágyba vinni,kapcsolatot tartani velük.De a feleség szerint mindig a nők voltak csak a hibásak....

44. c75565e593 (válaszként erre: 42. - Adfa0d8bdb)
2010. máj. 6. 14:51

A férfinak???

Mi van??

a férfi egyértelműen közre adta, hogy mással van...miről beszélünk???

Persze a férjnek jó a biztos háttér, a z otthon melege...de mi van a feleséggel??

Könyörgöm...fórmum indító te azt hiszed boldog lehetsz ezzel a palival??

Ha ebben a kapcsolatban maradsz te a büdös életben soha nem leszel boldog..

Hány éves vagy?

Én a helyedben keresnék..és találnék...

De a gyerek miatt együtt maradni butaság...

2010. máj. 6. 14:48

Ami egyszer sz@r lett az már az is marad!!

Én racionális vagyok, de megtanított rá pár kapcsolat...

42. adfa0d8bdb (válaszként erre: 40. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 14:47

Értem. Sajnálom. :(



Itt a férfinek kell mérlegelni!

41. c75565e593 (válaszként erre: 38. - Samdo)
2010. máj. 6. 14:47

Egy kapcsolatban lényegtelen, hogy 10 év vagy 1 év vagy 2 hónap...nem ez számít...persze minél régebbi a kapcsolat annál fájdalmassabb lehet..

Nekem volt egy pasim...nagyon szerettem imádtam, és sajnos én konkrétan találtambizonyítokt arra hogy van valakije..

Persze ő tagadta...de onnantól fogva nem biztam benne, mert nem tudtam de ez normális...

Elhagytam vissza mentem hozzá, ezt vagy 3x megtettem, míg végül rá jöttem, hogy ez nem okés, mert a bizalom oda van...


A szakításunk útán egy héttel sem már egy új hölgyel élt...

Tanultságot vond le magad...kedves fórum índító...nem akarlak bántani, de térj a valóságba, mert ez a fickó nem érdemel meg téged...

40. Édesvíz (válaszként erre: 36. - Adfa0d8bdb)
2010. máj. 6. 14:46
Hát ez az!!! De nálunk nincs erről szó! Eddig voltak programok, voltak nevetések, érzelmek és szex is. Egyszerűen nem fogom fel ép ésszel, hogy mi vihette erre???
39. c75565e593 (válaszként erre: 32. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 14:42

Az én szüleim 25 év útán hagyták abba..én tudod gyerekként abban nőttem fel, hogy tudtam szüleim nem szeretik egymást...bocsi, hogy ezt írom , te kértél tanácsot, és közben te vagy az aki véded a férjedet, akkor bocsi de csinálj magadból hülyét..

Ezt te döntöd el, hogy mit tűrsz el egy fickónak de egy férfi aki ezt ki mondja az tuti, hogy már téged nem szeret..

A gyereket biztos szerti de ez még sajnos egy házassághoz nrem elég..

Tudom bunkó vagyok...de kérlek ébresztő!!!

38. samdo (válaszként erre: 30. - C75565e593)
2010. máj. 6. 14:42
igen Május, egyetértek veled... soha nem fog tudni bízni benne. DE: ha a férje rájön arra, hogy mit veszíthet, őszintén megbánja a tettét, amit ki is mutat a felesége iránt, akkor menthető a házasság.
37. Édesvíz (válaszként erre: 31. - C75565e593)
2010. máj. 6. 14:42

Nem haragszom, ha sokat írtok, sőt pont ezért kérdeztem a véleményeteket.

De akkor se tudok haragudni rá. És egyelőre nem is akarok. Én rendbe szeretném hozni a házasságomat. Hiszen nem adhatjuk fel minden próbálkozás nélkül!!!

36. adfa0d8bdb (válaszként erre: 33. - Tamianyu)
2010. máj. 6. 14:42

Én voltam hasonló felállásban, és abszolut nem éreztem magam hibásnak v aljasnak...



Ott már semmi nem volt, se érzelmek, se szex, csak éltek egymás mellett... de minek is? Mert közös volt minden...

Ilyen esetben mi az én hibám? Az h beleszerettem egy férfibe, aki mellettem boldogabb volt mint a szürke hétköznapjaiban otthon?

35. Tamianyu (válaszként erre: 32. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 14:41
De nem ám,talán ezért kellett volna gondolkodni a férjednek mit tesz.Neki van családja nem a nőjének,tehát neki értek ennyit csak.Tudta mit veszíthet,mégis megtette.Akkor most????
34. adfa0d8bdb (válaszként erre: 28. - C75565e593)
2010. máj. 6. 14:39

Viszont az sem jó, ha 10 év után kihűl, és csak úgy "éltek" egymás mellett.



Neked is jár a szerelem, a boldogság, jobb őszinte érzésekkel élni mint megalkuvásban! :)

33. Tamianyu (válaszként erre: 23. - Adfa0d8bdb)
2010. máj. 6. 14:39

Dehogynem, a legtöbb szerető nagyon is tudja mit csinál,mégis bele mászik egy család életébe.Nem kell felmenteni egy ilyen dologban senkit,mert ez aljas és szemét dolog.Az igaz,hogy mindig az a fő hibás aki szeretőt tart,de csak kell hozzá 3-ik is...

És még mielőtt valaki a feleség felelősségét kezdené el boncolgatni,az én véleményem,hogy nem tehet róla.Arról igen,hogy ide jutott a kapcsolatuk,hiszen társas kapcsolatról beszélünk,de hogy a szeretőt tart a férje,arról ő tehet.Minden ilyen dolgot meg lehet oldani tisztességesen is,ez csakis jellem gerincesség kérdése.

32. Édesvíz (válaszként erre: 29. - C75565e593)
2010. máj. 6. 14:38
Azért azt hiszem, hogy egy család esetében ez azért nem ennyire egyszerű. :-(
31. c75565e593 (válaszként erre: 1. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 14:38

Bocsi, hogy ennyit írok, de szerinted a gyerek az egy összetartó kapocs?

A gyerek nem buta csak gyerek ő hidd el érzi hogy valami nem ok...

Szerintem ne akard a párodat vissza szerezni...mert mélyen megsebezte a lelked...bizni biztos nem fogsz ezek útán benne...tehát nem értem miért...akarod még ezt a kapcsolatot?

Én hidd el nem azért, írok, mert papolni szeretnék...de ha most elfelejted...sokkal boldogabb leszel..és még találhatsz te is valakit..

30. c75565e593 (válaszként erre: 27. - Samdo)
2010. máj. 6. 14:34
Én nem hiszek abban ha egy férfi vagy nő félre lép, hogy az megjavúl.....csodák csak a mesében vannak...és a bizalom soha nem lesz a régi..
2010. máj. 6. 14:33

Nem a nőt kel bántani, hisz a pasi tudta, hogy ő már tartozik valakihez és mégis megtette amit nem kellett volna...

Szerencsétlen nő szintén egy áldozat akár csak te...a pasi még haa férjed is ..egy szemét alak!

2010. máj. 6. 14:31

Én a helyedben félre tenném az érzést, nem érdemli meg még azt sem, hogy rá gondolj 10 év ide vagy oda...


El képzelem mit érzel sajnos én is átestem hasonlón, igaz nálam nem 10 év volt csak pár hónap de ez szerintem mindegy..mennyi idő volt közös....de biztos fáj...

Tessék egy új pasit nézni....

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook