Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 10 év után vége? fórum

10 év után vége? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
87. c75565e593 (válaszként erre: 83. - C75565e593)
2010. máj. 6. 15:45
Most írtam amit akartam véletlen ez jött be...de lehet ott van valami mondanivaló:)
2010. máj. 6. 15:44

Jó, ha hagyjuk, hogy a szívünk szép lassan meggyógyítsa a maga sebeit. De az nem jó, ha azért vonulunk el és merülünk mély meditációba, nehogy gyengének gondoljanak. Mindannyiunk lelkében él egy angyal és egy ördög, akik nagyon hasonlítanak egymásra. Ha valamilyen nehézség előtt állunk, az ördög a magányos töprengést javasolja, hogy megmutathassa, milyen sebezhetőek vagyunk. Az angyal viszont gondolkodásra serkent, és néha emberi szájat vesz igénybe, hogy azon keresztül szólhasson hozzánk. A fény harcosa megtalálja az egyensúlyt a magány és a másokra utaltság között.

Paulo Coelho

85. adfa0d8bdb (válaszként erre: 81. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 15:43
Hát... szív vagy ész... ki-ki döntse el maga!
84. Édesvíz (válaszként erre: 80. - C75565e593)
2010. máj. 6. 15:43
Ezt most mire írtad?
83. c75565e593 (válaszként erre: 81. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 15:42

- Ezek szerint amellett, hogy elfogadod, amit csinálok, még segíteni is akarsz?

- Igen, Sherine. Akkor is, ha nem értelek, akkor is, ha néha úgy szenvedek, ahogy a Szűzanya szenvedett egész életében, akkor is, ha te nem vagy Jézus Krisztus, de üzeneted van a világ számára. Melletted vagyok, és azt akarom, hogy te győzz.

Paulo Coelho

2010. máj. 6. 15:41
Idézet elgondolkodtató!!!
81. Édesvíz (válaszként erre: 72. - Adfa0d8bdb)
2010. máj. 6. 15:41

Félreértés ne essék, tök hálás vagyok minden hozzászólásért! És ha a férjem másnál keresi a boldogságot, nem fogok kapaszkodni belé és elengedem. Nem leszek bogáncs a nadrágján!

De!

"Ha igazán szeretsz vki, képes vagy őt elengedni...

Ha visszajön, örökre a tiéd, ha nem jön, sosem volt a tied... "

Akkor most ha visszajön mégis, akkor örökre az enyém és boldogan élünk, míg meg nem halunk? Akkor már majd nem kell büszkének lennem?

2010. máj. 6. 15:41
Azt állítom, hogy fontos az érzelmek kimondása. Vajon erre nem lehet ráfázni? Dehogynem lehet, ha valaki nem az adott helyzetben és adott pillanatban mondja ki. Ebben a világban, sajnos, nagyon sokszor nem lehet őszintén kommunikálni, nem lehet őszintén elmondani, hogy egy adott helyzetben mit érzek, mit gondolok. Ha valaki ennek ellenére mégis megteszi, vagyis a nem megfelelő helyzetben és pillanatban őszinte, akkor nagyon sokszor hülyének fogják nézni és kihasználják. A külvilágban tehát nagyon sokszor nem lehet a pozitív emberi értékek szerinti funkcionálni. Nem lehet
2010. máj. 6. 15:39

FILM MÚZEUM film...

Jó kis film:)

78. c75565e593 (válaszként erre: 77. - C75565e593)
2010. máj. 6. 15:39
Ezt jól meg aszontam:)
2010. máj. 6. 15:38
Egyszer kell eldönteni, biztios fáj de minden valaminek a vége egy új dolognak a kezdete
76. c75565e593 (válaszként erre: 74. - A9cd36dded)
2010. máj. 6. 15:37
Milyen igazad van
75. adfa0d8bdb (válaszként erre: 73. - C75565e593)
2010. máj. 6. 15:36

Tényleg példaértékű hozzáállás!



La a kalappal... :)

74. a9cd36dded (válaszként erre: 71. - Gálos Ildikó)
2010. máj. 6. 15:36
Az a baj, hogy az nagyon sokszor elhangzik, hogy a válásnál sérülnek a gyerekek. Ez így van, de arról csak ritkán esik szó,hogy mi van ha a szülők már nem boldogok együtt és évekig boldogtalanok. Az én szüleim nem váltak el, bár megtették volna! A mai napig együtt vannak, boldogtalanul, nem illenek össze. Imádom mind a kettőt(!!), de nem lenne egyszerűbb nekik külön, de boldogan? És sajnos a gyerekek mindent látnak, hallanak, nem buták.
73. c75565e593 (válaszként erre: 71. - Gálos Ildikó)
2010. máj. 6. 15:34

Végre egy olyan nő írt aki talán elmodta a lényeget, szebben nem is írhattad volna!

Gratulálok...talpra esett vagy!!!

72. adfa0d8bdb (válaszként erre: 67. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 15:27

Eszembe jutott egy idézet:


"Ha igazán szeretsz vki, képes vagy őt elengedni...

Ha visszajön, örökre a tiéd, ha nem jön, sosem volt a tied... "


Tudom h sovány vigasz, de van benne vmi!

71. Gálos Ildikó (válaszként erre: 1. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 15:26

Hidd el nem fogsz beleőrülni! Mi 17 évi házasság után váltunk el. Hasonló felállás én is azt hittem boldog kapcsolatban élünk de kiderült a férjemnek van valakije. Hidd el nagyon átérzem a helyzetet, hiszen ez a hír úgy éri az embert mint derült égből villámcsapás. Nem. nem lehet igaz, hogy velünk történik, biztos csak egy rossz álom. De igen, lassan rájössz, hogy veletek történik...sok átsírt éjszaka, gondolkozol miért történt ez, hol rontottuk el. Én elváltam, aki menni akar azt hagyni kell. Nincs bizalom, nem működik a kapcsolat. A gyerekeim velem maradtak és az apjuktól 80-90 km-re kezdtünk teljesen új életet. Szinte mindent a nulláról kezdtünk. Vettem házat, felújítottuk, berendezkedtünk. Ami nagyon rossz és fájdalmas korszak volt 6 hónap. Azután egyre inkább az új életemmel illetve életünkkel voltam elfoglalva. Szereztem jogosítványt. Beiratkoztam fősulira, most végzek egy hónap múlva, államvizsgára készülök. Büszke vagyok arra amit tettem, a gyerekeim szépek okosak, imádnak és én is őket. Az apjuk nem foglalkozik egyikkel sem ő boldog egy új családban.

Nem érdekli a mi két gyermekünk sorsa, de már ezen is túlléptem. A sors majd megbünteti. Tehát fel a fejjel,hol van a női büszkeséged?

Hidd el lesz erőd végigcsinálni! Én szorítok neked és kívánom, hogy úgy alakuljon az életed a későbbiekben ahogyan szeretnéd!

Egy jó tanács még, ha elfogadod. A gyerekednek mindent kérjél,hiszen legalább anyagilag gondoskodjon róla és ha mutat hajlandóságot a kapcsolat tartásra azt mindenképp segítsd! A gyermeketek lelkét próbáljátok megóvni, hiszen minden válásnál a gyerekek a legnagyobb vesztesek!

Sok erőt és kitartást kívánok!

70. c75565e593 (válaszként erre: 67. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 15:25

Figyel csak rám, illetve olvasd:)


Én nem arra akarlak buzdítani, hogy válj el...hisz természetesen, az ember vágyik a család melegére...de ha egy kapcsolat khült, megváltozott..ott valami nem müködik..és szerintem jobb ha mind két fél ..meg próbál mással boldog lenni...sajnos a házasság nem garancia..de sok nő azt hiszi, egy kimondott igen az örökre szól...nem sajnos nem mindég..

Igaz régen déd anyáink tűrtek, mert az volt a szokás de ma már egy nő...elválhat és új életet kezdhet, és boldog lehet..mi csak ezt szerettük volna, vagyis gondolom más is ezt gondolja talán..

DE AZ ÉLETEDET NEKED KELL megoldani

69. a9cd36dded (válaszként erre: 67. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 15:22
Küzdeni egy olyan emberért aki egy másik nő karjaiban nem gondolt arra, téged ezzel mennyire megbánt? Nincs olyan vágy ami elfeledteti a szeretett embert(kivéve ha már nem szeret)!!
68. samdo (válaszként erre: 67. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 15:21
te őt nem tudod mivel visszaszerezni, a férjednek kell észhez térnie.
67. Édesvíz (válaszként erre: 62. - C75565e593)
2010. máj. 6. 15:18

37 éves vagyok és persze, hogy nem ő volt az első férfi az életemben.

Én azt gondoltam, hogy majd arra biztattok, hogy küzdjek a házasságomért. Erre tessék, mindenki azt mondja, hogy sík hülye vagyok, ha megbocsátok??? Ne má! :-(

Szerintetek csak olyan házasságok vannak, ahol nincsen semmi szennyes, mert mindenki ilyenkor elválik?

Persze, lehet, hogy nekem a gyász elvette az eszemet és nektek van totál igazatok. Ezen kell most gondolkodnom, és nem azon, hogy miként szerezzem vissza???

66. c75565e593 (válaszként erre: 64. - A9cd36dded)
2010. máj. 6. 15:16

PONTOSAN!!!

IGAZAD VAN!!!

DE LÁTOD A HÖLGY NEM KÉRDÉS NEM SZERETNE VÁLNI, Ő EZT VÁLASZTJA AZ ÖRÖK SZOMORÚSÁGOT, ÉS MAGÁNYT, CSAK MIRE ÉSZBE KAP BIZONY NEM 38 ÉVES LESZ HANEM 48:)

65. c75565e593 (válaszként erre: 63. - Samdo)
2010. máj. 6. 15:14

Én sokat csalódtam, de egyet nagyon megjegyeztem..2007.12.13.án...ÖRÖKRE ME G TANULTAM!!!


AZ A PASI AKIBEN EGYSZER CSALÓDUNK AZT MÁR SOHA TÖBBÉ NEM TUDJUK SZERETNI TISZTA SZIVBŐL, MERT VALAMI ELTÖRT...VÉGE...ÉN ANNYIT TUDOK...DRÁGA FÓRUM INDITÓ...ÜLJ LE EGY FOTELBE..ÉS NAGYON GONDOLD VÉGIG..MIT CSINÁLSZ, MERT AMIT MOST DÖNTESZ KÉSŐBB NAGYON NAGYON MEGBÁNHATOD..

ÉN SZÓLTAM...

MINDEN JÓT..

64. a9cd36dded (válaszként erre: 59. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 15:12
Ezért kár volt indítanod ezt a fórumot, ne is haragudj. Gondolhattad volna,h 90% ajánlani fogja a válást. Már nem először írod,h vele akarsz maradni, döntöttél. Nem kell rögtön kiszeretned belőle, de van önbecsülés és büszkeség is a világon. Szerinted fog téged becsülni azok után,h tudja veled meg lehet ezt tenni? Szegény te még hetekig, hónapokig szomorkodsz, sírsz ő meg megy máshová élvezkedni. Aztán ha megunja vissza hozzád. Sajnállak, és remélem nem fogod megbánni.
63. samdo (válaszként erre: 57. - C75565e593)
2010. máj. 6. 15:11
az tuti, hogy profik a visszakönyörgésben! Én is megkérdeztem a pasitól, amikor másodszor jött hozzám, hogy mit mondtál a feleségednek, amikor először mentél vissza? a válasza: azt, hogy soha, de soha nem hagylak el, drágám... úgyhogy erről ennyit...
62. c75565e593 (válaszként erre: 59. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 15:10

Hány éves vagy?

És még egy intim kérdés..

Ő volt az első fáérfi az életedben??

Szeress ki belőle..én már rég gyülölném...és dobnám...

61. c75565e593 (válaszként erre: 59. - Édesvíz)
2010. máj. 6. 15:09
EDDIG...De ezek útán már tuti nem leszel..bocsi..csak fel akarom nyítni a szemecskédet...
2010. máj. 6. 15:08

Egy férfi aki nős, és néha néha félre kacsingat, azok a feleségükkel nem éreztetik a dolgot...

Én voltam szerető voltam megcsalva...egyik sem jó...szeretőként sem jó, mert a pasi két nő között el van...kik szenvednek ??

A NŐK

59. Édesvíz (válaszként erre: 44. - C75565e593)
2010. máj. 6. 15:06
De hát ezt magyarázom. Én nem a gyerek miatt akarok vele maradni, hanem azért mert eddig boldog voltam vele (persze a házasságunk nem volt mindig fenékig tejföl, de melyik az??!!) és mert szeretem!!! Csak attól ki kéne szeretnem belőle, mert megcsalt? De hát az érzelmeim nem így működnek! :-(
58. buschne (válaszként erre: 54. - Tamianyu)
2010. máj. 6. 15:05
Persze, valószínűleg én is kihajítanám a cuccaival együtt, de úgy irányítanám a dolgokat, hogy engem akarjon. Titkon küzdenék érte vagy mi...Biztosan nagyon megbántva érezném magam és azt sem tudom, hogy meg tudnék-e bocsájtani, de most így látatlanban úgy érzem, akarnám őt, mindig, örökké:)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook