Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig fórum

1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2011. febr. 19. 06:56

Szia Guccsy!

Én is beszerzem a heti alapanyagot,aztán hétfőtől hajrá!

Szia! Mannalány!

Igen elég kemény,bevallom kicsit félek is tőle,de nagy az elhatározás! Ha esetleg nagyon rosszul éreznénk magunkat,akkor abbahagyjuk,és stratégiát váltunk! :)

Mogyoróból,már megvettem a sótlan,pörköletlen változatot,és a mandulából is tudom hol kapok ilyet.

Most indulok melózni,holnap is igyekszem benézni!

Sziasztok!!!

2011. febr. 17. 20:27
Elég kemény a heti étlap, sok sikert hozzá4 A mogyoró és társai, ha nem sósak és nem pörköltek, sztem nem okoznak gondot. Legalábbis többnyire.
43. Guccsy
2011. febr. 17. 18:34
Köszi aranyos vagy.
2011. febr. 17. 18:31
Sok sikert csajok :) Sok sok kitartást kívánok!!! :) pusssz
41. Guccsy (válaszként erre: 39. - Melcs25)
2011. febr. 17. 17:54
Oké.Legyél is.:DD
40. Guccsy (válaszként erre: 38. - Melcs25)
2011. febr. 17. 17:54
Én is vmi ilyenbe gondolkodtam.Értelmetlen,hogy teljesen megváltoztatjuk az étrendünket,mert akkor a fogyó végén vissza szedünk mindent.Sztem jó ötlet,hogy az elején ráhúzunk,mert akkor még lelkesebbek is vagyunk és hozzászokunk a kisebb ételmennyiségekhez is.nA MEG,HOGY NINCS NASSI.aNNNO IS KIBÍRTAM,HOGY NEM KÁVÉZTAM.rEMÉLEM MOST IS MENNI FOG.A lányom piszkálja a klaviatúrát.:)AKkor hétvégén én is összeszedem az alapanyagokat.
2011. febr. 17. 17:20

Elköszönök.Nem biztos hogy tudok-e netezni a hétvégén de mindenképp igyekszem benézni.Addig is készüljünk a hétfőre,már ne legyenek nagy zabálások! :))) Sziasztok!

Ui: hétfön biztosan leszek

38. Melcs25 (válaszként erre: 36. - Guccsy)
2011. febr. 17. 17:10

Szóval bele vágsz? Próbáljuk meg ha nem megy akkor nem megy.

Igen van tervem,akkor majd már eszünk mindenfélét :) csak mértékkel. :) Viccet félretéve,nasikat elhagyni mindenféleképpen.

Napi ötszöri étkezés szigorúan! Sokszor kicsit!

Azt pedig még kitaláljuk kb. mikor mit.

Ebédre mindenfélét fogok enni,mivel nem szeretnék külön főzni magamnak is ,páromnak is,Csak annyit eszek amennyi jól esik,kis adagot.

Mit gondolsz?

2011. febr. 17. 17:02

Én egy éve nem kávézok :)

Őszintén szólva,múltkor a kezembe került a kimondottan káposztaleves diéta,de már nem tudom hogyan is volt,az nem volt szimpi. De utána nézek az miben más. szerintem ott lehet hús,tejfélét is enni,talán...

36. Guccsy
2011. febr. 17. 16:59

Asszem ma már nem fogok vacsizni,hogy szoktassam a gyomrom.:)

Kiváncsi leszek,hogy fogom bírni.Melcsi utána is van már terved?

35. Guccsy
2011. febr. 17. 16:50

Nekem a kávé okozna gondot.Napi lételemem.


Na meg,hogy este nem lehet nasizni.:DDD


Ez nem az a képosztaleves diéta?Vagy ott csak levest lehet enni?

2011. febr. 17. 16:34

uff..elolvastam...én már az első napot nem bírnám ki..1 csésze földimogyoró...hát nem tudom..nekem az összes mag-félétől olyan ragyás lesz a fejem másnapra..itt meg egy hétig kell ezeket enni...te jó ég :) Ha valaki ezt végigcsinálja és semmi baja nem lesz, gratulálok :) Mármint nem fizikai vagy ilyesmi :) Hanem hogy kibírja..1 nap 6 paradicsom...már az első után rosszul lennék :)


Nem túl változatos :S


Melcsi, ha ezt megcsinálod minden tiszteletem a tiéd! :)


pussz

2011. febr. 17. 16:28
Fent van a menü a naplómban! Nagy nehézségek árán :)
2011. febr. 17. 16:20
Oksi :) Szerintem a szobabiciklinél sokkal hatásosabb az elliptikus trainer...én inkább azt ajánlom. És az is rémesen unalmas, de talán kevésbé mint a bringa.... :) Hajrááá :)
2011. febr. 17. 15:59

Én most élem a zabálos korszakomat,mint tini koromban,de még az elején vagyok, úgyhogy megállj lesz! :) majd megírom pontosan miért eszek,eszek és eszek :) mindent ami belefér. Régen imádtam aerobickra járni,aztán vettem vagy 10 DVD-t,azokra nyomtam,azt szeretném újra. De így itthon egyedül nekem is uncsi. Minden vágyam egy elliptikus tréner,de a párom szerint nincs elég hely :) Most a szobabicikliért nyúzom,arra még ő is felülne :),de egyenlőre eredménytelen :)

Jó hogy ennyit mozogsz!!! Én is elkezdem!! Most ne haragudj,de nekiállok újra pötyögni a menüt.Majd jelentkezem ha kész vagyok!

2011. febr. 17. 15:00

Áhh..akkor zabáltam. Ez a legjobb szó. Zabáltam mint egy hülye, mindig és mindent. Nem vagyok édesszájú. Chipszeket annyira nem, csokikat és sütiket sem. Inkább CH túltengés volt. Meg rendszertelenül ettem.

Gyümölcsöket szeretem, de nem viszem túlzásba..:)))


Rengeteget mozgok, ez máshogyan nem megy szerintem..heti 4-5-6szor edzek, elliptikus tréneren. Otthonra vettem egy ilyet. De régebben otthon DVD-re tornáztam. Az is bevált, csak meguntam :)


November 4.e óta csinálom :)

29. Melcs25 (válaszként erre: 28. - Dorkakoma)
2011. febr. 17. 14:54
Ha neked ez vált be,akkor tényleg így a jó :) Mielőtt elkezdted a diétát akkor hogyan étkeztél? Akkor is csak ebédeltél de többet? És nem számoltad a kalóriát? Vagy rendesen mindent.Csoki,süti,chips...? Nem esel kísértésbe néha? :) Gyümölcs? Azt írtad,hogy reggelizni nem szoktál. Mozogsz is mellé? Egy uccsó kérdés :) Mióta csinálod?
28. Dorkakoma (válaszként erre: 27. - Melcs25)
2011. febr. 17. 14:47

Úgy szoktam csinálni, hogy pl. karácsonykor ettem körömpörköltett krumplival, meg hortobágyi palacsintát is ettem már... :)

Persze sok mindentől függ az aktuális ebéd, pl. hogy milyen kaja van otthon. Szinte mindig főtt ételt eszek ebédre. Van olyan is kb 2-3 hetente egyszer, hogy hazamegek este és megfőzök 200 gramm tésztát és benyomom jó tejszínes mártással :) Ez is belefér simán :)


Tésztát igyekszem ritkábban enni, de imádom nagyon. Húst eszek, köreteket is, meg főzelékeket is. Mindent. Ugyanúgy. Csak minden reggel lemérem hogy miből mennyit hozok, így tudom kiszámolni a pontosa kalóriaértékét :) De ez kb minden reggel +2 perc :) Szinte semmi :)


És igen, mindig azt eszem amit épp kívánok :) És ez nekem így van jól :)

27. Melcs25 (válaszként erre: 26. - Dorkakoma)
2011. febr. 17. 14:02
Aham,értem. Le a kalappal. Én ha nem eszek naponta legalább 3szor akkor az a vég :) de általában 5 ször kicsit szoktam,kivéve az utóbbi hónapokban,és ez lesz a cél is hogy többször keveset,és persze változatosan,mint anno. És neked ez a napi egy ebéd az gondolom a főtt ételt jelenti,ebbe beletartozik mindenféle kaja? (tészta,hús kötettel,főzelék) Amit épp megkívánsz?
26. Dorkakoma (válaszként erre: 19. - Melcs25)
2011. febr. 17. 13:38

Úgy, hogy csak ebédelek. Persze iszom reggel egy kávét tejjel cukor nélkül meg egyet ebéd után (mostanában). De én csak ebédelek, általában 5-6-700 kalóriának megfelelő mennyiségeket. És legközelebb csak nagyon késő este leszek éhes. Akkor meg már alszom :)


Ha meg rámtör akkor meg simán eszek este is valamit. De a napi 1 az átlagos. :) Nekem elég, nem önsanyargatás mert nem szenvedek :)

25. Melcs25 (válaszként erre: 23. - Guccsy)
2011. febr. 17. 12:51
Szia Guccsy! Minden ebédre leves,és friss zöldségsaláta a menű.Valamint a hét 4 napján vacsorára is a leves van.Lehet hétvégére megutálom,de úgyérzem menni fog.Még ma leírom a naplómba a reggelit,tízórait uzsit,és vacsit is.Csak később egy picit. Ha megtetszik tarts velünk. :)
24. Melcs25 (válaszként erre: 22. - Fenife)
2011. febr. 17. 12:43

Okés! Valóban nem gyorsan akarok lefogyni,és azt hamar vissza is szedni :) Egy hét bevezető,aztán indulhat a mozgás és odafigyelünk a kajára is!!! Szépen fokozatosan megyünk a célunk felé!Együtt könnyebb lesz! Majd csatlakozol,ha hazaértetek.Jó szorakozást! És várlak vissza!

És érdekelne a Te történedet is :)

23. Guccsy
2011. febr. 17. 12:38

Szia


Engem lehet,hogy érdekelne.Kérlek írd be,hogy gondoltad a jövő hetedet.A levest egy nap egyszer eszed majd?

Mostanában én is nyomom magamba a csokit,popcornt.Fáradékony,levert vagyok.Viszont nem eszek sokat,csak este kell az energia.Ezt kéne vmivel felváltani.Egy nagy lökés kellene,hátha együtt sikerül.

Én anno a gyerekek előtt böjtöltem és emlékszem,hogy nagyon jól éreztem magamat utána.A bőröm is megszépült.

Most időm se engedi,hogy külön főzőcskézzek magamnak.

22. Fenife (válaszként erre: 21. - Melcs25)
2011. febr. 17. 12:33

Ok, bejelöllek kedvencként és figyelni fogok. Én vasárnap-hétfő-kedd oda leszek a férjemmel egy szülinapi utazáson, így az a három nap kiesik. Mivel svédasztal lesz figyelni tudok mit teszek a tányéromra, de nem leszek netközelben.


Ha úgy jó neked addig és azután vagyok. Ahogy érzem a szavaidból, nem pár napos átalakulásra gondoltál úgysem. :-)))

21. Melcs25 (válaszként erre: 20. - Fenife)
2011. febr. 17. 12:28

Szia Fenife!

Örülök neked!

A naplómba már leírtam a leves receptjét,ami alapja ennek a diétának. Még a mai nap szeretném leírni az egész hetet,most neki állok takarítani,főzni,aztán begépelem,a naplómban megtalálod majd. A lényege a zöldség és gyümölcs,semmi tej semmi hús. Én hétfőtől kezdem,mert melós hétvége lesz,de legalább rá készülök,addig is visszafogom a kajálást.

örülök hogy velem tartasz,persze csak ha elnyeri a tetszésed!

20. Fenife
2011. febr. 17. 12:16

Szia Melcs25!


Begépeled a menüt? Én is ilyesmiben gondolkozok. teljes átalakulásra van szükségem egyrészt a rendszertelen és helytelen evés miatt, másrészt meg mióta nem szedek gyógyszert csak hízok-hízok...


Szóval engem érdekelne ez az étrend!

2011. febr. 17. 12:11
És hogy is van az hogy egy nap csak egyszer eszel???
2011. febr. 17. 12:09

Mikor 85-ről lefogytam úgy éreztem megszépült a világ,minden megváltozott,minden jobb lett :) Gondolom ezt Te is így érzed :)

Én amúgy csupán 164 cm vagyok,úgyhogy rajtam rendesen látszott is annak idején. De megértem hogy téged is zavart,mégha magas is vagy.Én most vagyok így hogy ez a 7 kg valami iszonyat! És mindenki mondja hogy nem vészes,ááááááá mert nem ám. Én érzem hogy nagyon is az :) Kitartást neked is a továbbiakhoz!!! :)

2011. febr. 17. 11:50

Hajrááá:))


Még én sem vagyok a végén, én is 85 voltam, ami a 180 cm-hez nem is volt olyan vészes, mármint nem látszódott annyira. De én láttam. Rémes volt. Most vagyok 67 körül. :) Már javult sokat a helyzet. Mondjuk én napi 1szer eszem, és nem is kívánok nagyon többet. Sosem reggeliztem. Most sem teszem nagyon. Néha bezabálok. Mert néha lehet :)


Én drukkolok hogy jól érezhesd magad a bőrödben!

2011. febr. 17. 11:37
18 éves koromban 85 kg voltam, 1 év alatt leadtam 23 kg ,reggelire,tízóraira 1-1 szendvics,ebédre azt ettem amit anyu főzött,uzsi valami gyümi,este kefír,joghurt,müzli,valamilyen tejtermék. Heti 3 aerobic óra.Az utóbbi pár évben 62-65 között ingadoztam,és semmi mozgást nem végeztem. Most 69 vagyok,ami már nagyon zavar. Szóval tudom mit s hogy,csak bele kell vágni.
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook