Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig fórum

1 vega hét indításnak, aztán torna és odafigyelés a kajára a célig (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
2011. febr. 22. 10:33

Sziasztok!

Kibirható volt a tegnap,bár este felé vágytam nagyon a szénhidrátra! :) És már ma reggel is :) És persze kis tejecskére. Hiányoznak. Na nem baj. Folytatom.

2011. febr. 21. 22:06

Lehet...meg mert tegnap előtt meleg volt, meg tegnap is...ma meg esett a hó..azért is fájhat a fejed...


Tök jó hogy nem voltál éhes, gratulálok a kitartáshoz! És ha ez meglesz 4 nap múlva is, akkor aztán bármit kibírsz :)) Tapasztalat..ha az eleje megy, akkor bármit elérhetsz :)

73. Guccsy
2011. febr. 21. 19:33
Megettem a vacsimat is.Éhes nem voltam egész nap,inkább a fejem fájdogál egy kicsit.Lehet a kávé miatt?
2011. febr. 21. 15:44

Hajrááá csajok :)))


Menni fog!

Ne aggódjatok, tök jók amiket írtok! Ez a kaja teljesen rendben van így! :) Minden okés lesz!!!

Jóétvágyat ehhez a soksok gyümölcshöz zöldésghez!:)


A mozgást pedig muszáj beiktatni ha eredményeket akarunk...:) Sajnos..ma én is fogok egy "keveset" mozogni, mert már plöttyedt vagyok :D

71. Guccsy (válaszként erre: 70. - Melcs25)
2011. febr. 21. 14:16

Én tettem bele egy kis brokkolit is,leöntöttem bazsalikommal,kis só.Igy nagyon fini lett.férjecském szinte meg is ette,persze fasírttal.:)))


Jó munkát.

2011. febr. 21. 13:38

Saláta,uborka,paradicsom. Ennyi. Legalább egy kis joghurt mehetett volna hozzá. Jó a leves,de hogy egész héten ezt együk,hááát..... :)

3 ra megyek dolgozni most elköszönök,remélem bírni fogom! Holnap leszek!

Szia!

69. Guccsy
2011. febr. 21. 13:13

A leves nekem is tetszett.A sali az tényleg elég siralmas.De jól laktam.:)

Mit tettél a saliba?

Erőltetni én se fogom,főleg mert most azért elég sok energiát megvonok a szervezetemtől,csak olyan lightosan.

2011. febr. 21. 13:00

Végezetem az ebéddel. A leves fincsi volt,de a saláta nem annyira jött be így üresen :)

Már a héten neki állsz a mozgásnak? Én várok vele a jövő hétig,bár azt nem tiltja a diéta,de nem erőltetem a héten.

67. Guccsy
2011. febr. 21. 12:44

Akkor hasonló cipőbe járunk.A levesnek tényleg jó az illata.Remélem az íze is az lesz.:))Még most fogok majd hozzá.

Még jó,hogy nem vagyok nagyon husis.Igy biztos könnyebb lesz.

Sztem én majd futok esténként és ha időm engedi rámegyek a gépre.Azt azért szeretem,mert nem kell sok idő.Majd inkább többször csinálom.Ha időm engedi akkor tornázok dvd-re.Nekem Rékás és Biró Icás van.

Én ma már biztos 1 litert megittam.Nem győzök járni wc-re.:)

2011. febr. 21. 12:09

Nekem is az a legfontosabb hogy jól érezzem magam a bőrömben :) Most nagyon nem így van :(

A centit nem írtam :164 :)

2011. febr. 21. 12:06
Ja és ma reggel 69-et mértem
64. Melcs25 (válaszként erre: 63. - Guccsy)
2011. febr. 21. 12:05

Nekem is elkészült a leves :), jó illata van :), kicsit később ebédelek is.

62 kg szeretnék lenni,szeretnék formálódni,izmosodni is. Nekem is a legfőbb gondom a combjaimmal van,na és persze a fenekemmel.Arra megyek majd rá,mihelyt elkezdek mozogni. A DVD ket is beakarom izzítani. Van sok Rékás, Norbis, B.A-as,meg még néhány ismeretlenebb,majd váltogatom hogy ne unjam meg.

Na és a leg magic is jöhet.Megkeresem,majd hozzá a DVD-t mert azt nagyon nem tudom hol is van :)

63. Guccsy
2011. febr. 21. 11:52

Na összedobtam a levest.Sajna a reggeliből kimaradt a narancs,mert nem volt időm enni.Mire észbe kaptam már tízórai volt.

A kávé nagyon csábító,mert kint dolgoznak a férjemék és csinálom nekik a kávét,reggelit.De én a kis teámat rituálisan úgy megiszom,mintha kávé lenne.


Melcs a te céljaid mi?

62. Guccsy
2011. febr. 21. 11:50

171cm vagyok és most néztem,hogy 78kg.A súllyal én nem igazán szoktam foglalkozni,mert a látszathoz képest mindig nehezebb voltam.Sok rajtam az izom.Ezt orvos mondta,nem csak kifogás.:)))

Majd a derék,comb,has méreteimet akarom megmérni és majd azt fogom figyelembe venni.Meg persze a mérleget.Annak már örülnék ha 69kg lennék,mert az csak 6-sal kezdődik.:)))

A célom az,hogy a plötyi részek lemenjenek.Szülés után egy kicsit puding a hasam,amit nyára szeretnék megszüntetni.Inkább a combjaimmal nem vagyok kibékülve,azért is gondoltam a leg magic-re.Szóval én a tükörrel akarok kibékülni,nem a mérleggel.:)))

2011. febr. 21. 09:05
Guccsy! Amúgy hány kg-ról indulsz és mi a célod?
60. Melcs25 (válaszként erre: 59. - Guccsy)
2011. febr. 21. 08:48

Jó reggelt! :)

Hát igen nagyon nehéz nem rágyújtani :) Az első napokban idegbeteg voltam,nagyon rossz volt. Most nem leszek az. Máshogy állok hozzá,és mindenhez. A fogyihoz is :) Pozitívan! Csak jobb lesz!!!

Én úgy vettem pár éve,de nem sokat használtam :) de ráállok újra!!

Ügyi vagy hogy ment kávé nélkül a reggel!!!

Én is megittam a gyümölcslevet,és a narancsot megettem.

Lassan neki állok a levesnek,de még peterezselymem nincs!!!!Na de itt van szemben a zöldséges most nyit,átszaladok.Hátha van,bár hétfőn reggel....

59. Guccsy
2011. febr. 21. 08:23

Jó reggelt!!!


Nehéz erről a füstölgő élvezetről lemondani,sajnos.Nekem az jött be,hogy ha rá akartam gyújtani ittam pár kortyot.

Nincs sajna dvd-m,az internetről néztem le a tornát.Úgy kaptam barátnőmtől,nekik útba volt.

Na a reggeli "kávé" egész jól ment,gyerekteát ittam,citrommal.Az íze egész jól felébresztett.:))

2011. febr. 21. 06:09

Szia Guccsy és Dorkakoma!

Sajnálom,hogy nem tudtam lenni a hétvégén! Mivel én is a dohányzással küzdök és Guccsy gratulálok hogy sikerült leszoknod! Én idén január hatodikán "letettem",egy hónapig bírtam,de múlt héten újra rágyújtottam :( ,de nem adom fel,mert mától ismét nem cigizek. Ugyebár nem is szabad,és utálom is.

Nekem még hagymát,répát,és narancsot is kell vennem :) Ezeket nem kaptam,de mindjárt indulok beszerezni,hogy tudjak reggelizni. :)

Nekem is van Leg Magicem, a szüleimnél a pincében :) Anyu nyüstöl hogy hozzam el,mert útban van,meg különben is használjam. Guccsy a DVD-t is használod mellé? Van lépcsőző gépem is,a Leg Magic mellett a pincében. :) Lehet jönnek velem haza valamelyik nap. :)

Most megyek megveszem,még amit kell,és indulhat a hét. Már nagyon vártam hogy hétfő legyen :)

Akkor sok sikert a hétre Guccsy!

Dorkakoma köszönjük a biztatásod! Sokat segít!!

57. Guccsy
2011. febr. 20. 21:33
Húú hatásos biztos,mert a combom meg a fenekem nagyon szokott fájni másnap.Én körte alkat vagyok,így nekem arra kell rámenni.
2011. febr. 20. 21:31

Nembaj Guccsy, menni fog az :) Én is régóta szeretnék egy Leg Magic gépet, de baromi drága sajnos...:) Majd írd le hogy hatásos e:)

jóéjt :) és soksok sikert! :)

55. Guccsy
2011. febr. 20. 21:22

Sziasztok!!!


Ma összeszereltettem apánkkal a Leg MAgic gépünket.Kitaláltam,hogy esti nasi helyett ezzel fogom lekötni magam.Kiváncsi vok,hogy müködik.Ma voltam a piacon és beszereztem mindent,kivéve NARANCS (elfelejtettem).Pedig holnap ezzel kezdünk.:)))Ennyit rólam.:D

2011. febr. 19. 18:57

Kösziii:))) Remélem Te is aktív olvasómmá fogsz válni (napló olvasás :)) )


Na tök jó vagy hogy mozogtál! Én nem érzem magam túl fényesen, sőt..szóval én ma asszem csak pihenek...:)

53. Guccsy (válaszként erre: 52. - Dorkakoma)
2011. febr. 19. 18:37

Magadnak köszönd,mert példaértékű a fogyásod.:))


Én ma már tettem vmit.:))Fociztam egy nagyot.Remélem marad a jó idő és kint tudunk mozogni egy kicsit.a gyerköcök is jobban lefáradnak.

2011. febr. 19. 14:00

:) Köszönöm szépen, aranyos vagy :) Most tartok 18 kg-nál. Ennyi ment le eddig kb. :) +-1 kg :))


Igazából mozoghatsz bármennyit, ha zabálsz és este eszel :( Sajnos ez a tendencia. Mert a kaján múlik minden. Mármint hogy mikor és mennyit eszel. Aztán ha erre sikerül odafigyelni és okosan csinálni, majd sportolni is mellette, az a kész csoda és siker :)


Ákoshoz nagyon gratulálok, biztos csodálatos kissrác :)

51. Guccsy (válaszként erre: 50. - Guccsy)
2011. febr. 19. 12:49
Visszaolvastam és már látom mennyit iszol.Húú te nagyon sokat ledobtál.Nagyon gratulálok hozzá.Tényleg a sok mozgás a lényeg,erre te vagy a bizonyíték. Sztem is a legnagyobb probléma a zabálás.Nálam az,hogy inkább este eszek,mert akkor van erre időm.
50. Guccsy
2011. febr. 19. 12:42

Naponta hány kávét iszol és milyet?Mert nekem a délután kapucsínóm a nyalánkságom is.Ráadásul mindig a szomszéddal iszom meg.Mondtam is neki,hogy én jövő héttől teázni fogok.:)

Csak még azon agyalok milyen teát igyak.

49. Guccsy
2011. febr. 19. 12:39
A dohányzást akkor azért is raktam le,mert 1-2 éven belül szerettünk volna babát.Nem akartam várandósan ingerült lenni.Így ez is ösztönzött.Abbahagytam a gyógyszert és méregtelenítettem is.A kávét is a cigi miatt tettem le,mert akkor jobban kívántam.Még jó,hogy le is tettem,mert pár hónap után legnagyobb meglepetésünkre megfogant Ákos.:DD
2011. febr. 19. 12:30

Guccsy:) Gratulálok hogy le tudtál szokni a dohányzásról! Meg a kávéról. A kávét én nem tudnám letenni, azt érzem. Nem csoda hogy kisgyerek mellett visszaszoktál rá :))))


Nem is kell tartani ettől az egésztől, csak 1 hét, pikkpakk meglesztek vele :))

47. Guccsy
2011. febr. 19. 12:06
Húú én lehet nem tom még mire vállalkoztam,mert nem tartok tőle.Úgy vagyok vele,mint Dorkakoma,hogy csak 1 hét.Anno mikor böjtöltem tudom,hogy tényleg hatásos volt,hogy ha éhes vagy igyál egy kicsit.Akkor egész nap csak ittam,pisiltem.De sokat segített,mert letettem a cigit,kávét.:)))Nem is hiányzott.Bár a 2.gyereknél visszaszoktam a kávéra,mert képtelen voltam felkelni és egy erős fekete segített.:))Én ettől félek,de majd vmi pocsék teát csinálok.:)))
2011. febr. 19. 11:32

Sziasztok :)


Hajráá:) És álljatok úgy hozzá ehhez a héthez, hogy simán meglesz, ne aggódjatok, el fog repülni! Ha éhesek vagytok, igyatok soksoksok szénsavmentes vizet, vagy levest, az is segít. És foglaljátok le magatokat!:) Tereljétek el a figyelmeteket a kajáról, úgy könnyebb lesz :)


Számoljatok majd be hogy hogyan haladtok, hogy hogy megy :)

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook