Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » 1 óra szex után sem volt orgazmusa a barátnőmnek. Mi lehet a baj? fórum

1 óra szex után sem volt orgazmusa a barátnőmnek. Mi lehet a baj? (tudásbázis kérdés)


1 2 3
20. 9778ca1817 (válaszként erre: 19. - Apafejecske)
2008. febr. 18. 15:43

Ezt egészen konkrétan a barátnődtől kellene megkérdezni, ill. esetleg folyamatosan "érdeklőni" szex közben, hogy mit szeretne. Hány éves egyébként? Hogy lehet, hogy eddig ennyire nem érdekelte a szex?

Egy biztos, hogy nincs egyszerű dolgod:)

2008. febr. 18. 15:36
rosszul? bővebben pls mit csinálhatok rosszul! figyelek nagyon is mert ez fontos nekem! megkérdedztem ő magának még nem csinálta,tehát nem is érte el...
18. 9778ca1817 (válaszként erre: 17. - Mokka78)
2008. febr. 16. 20:34
Vagy valamit nagyon rosszul csinál
2008. febr. 15. 11:27
Figyelmetlen a pasija!
16. zoala
2008. febr. 8. 19:59
ezt kérdezd meg a barátnődtöl
15. direne
2008. febr. 6. 14:23

Mindenképpen meg kell beszélnetek, hogy amikor ő sajátmagának csinálja, van-e orgazmusa,Ha nincs,akkor meg kell tanulnia,hogy kell magát eljuttatni, ehezz nem kell nézőközönség.Ha már így sikerül, utána bármit lehet együtt, ami mindkettőtöknek jó.Azt kell mondjam, fontos a "gyors" sikerélmény, nehogy a kudarc rögzüljön.

A nők többségének ezt meg kell tanulni. És, bizony, hogy fontos beszélni róla, nem szabad szégyellősködni...az csak a filmeken igaz, hogy egymásra néznek szinte és máris hatalmas orgazmusokat érnek el! :-)

2008. febr. 3. 19:20
uh most már télleg sok tippet kaptam! és próbálkozunk!;)
2008. febr. 3. 18:56
EGY NORMÁLIS PASI, AKINEK FONTOS, HOGY A BARÁTNŐJÉNEK JÓ LEGYEN! Ez igen! :) Ha annyit várt az igazira, azaz rád, az azt jelenti, hogy teljes mértékben vonzódik hozzád. És ha ez így van, el kellene engednie magát. Elvégre ha te voltál neki az első, akkor csak látott benned/rajtad valami őrülten vonzót, szexit, szépet, hogy odaadta magát neked. A barátommal 4 hónapig csak pettingeltünk, megismertük egymás testét. Számára én voltam az első. Az elején kicsit ügyetlenke volt (de olyan édes), nem tudott eljuttatni a csúcsra (megjegyzem, az előző barátomnak sem sikerült, akivel elveszítettem a szüzességem). Később kipróbáltuk az orális szexet, akkor éltem át először. Ügyes ujjai vannak :) Viszont, amikor szeretkeztünk, addig nem éltem át orgazmust, amíg nem jött a mentő5lete: párnát tett a fenekem alá, hogy magasabban legyen. 3 perc múlva majdhogynem sikoltoztam, annyira jó volt... :))) Ma már persze rutinosak vagyunk a dologban, nem kell párna. Az a lényeg, hogy a barátnődnek úgy kellene elhelyezkednie, hogy a mütyivel erősen izgasd a hüvely has felőli oldalát. Tegyél a popsija alá egy párnát (ha te vagy felül), vagy kérd meg, hogy kicsit emelje meg a medencéjét. SOK SIKERT! :)
12. LoLiNa
2008. jan. 29. 07:15
Saját magának tudott már örömet okozni? ha igen, kérd meg, hogy együtt tegyétek meg ugyanazt:)
2008. jan. 28. 21:45
tök jó, hogy ennyire fontos neked a barátnőd "élvezete"! És nagyon jó dolog, hogy ennyire foglalkozol vele. Az én első párkapcsolatomnál 9hónapba telt, hogy sikerüljön. (csak megnyugtatásképp, hogy nem kell kétségbe esni) mindenképp beszéljetek róla. De igazából a barátnődön múlik, hogy mennyire éli át az egész aktust. Neki is meg kell tanulnia, hogy tudja élvezni az egészet. De legfőképp nem csak testileg, de lelkileg is átadnia magát neked.
2008. jan. 25. 22:33

Reméljük sikerrel jársz!

Mert az mndenképp fontos hogy ez neked ennyire számít!

Ne feledd! ha beszéltek róla, nincs Tabu...hisz szeretitek egymást! amit csinálunk arról beszélünk is!

na hajrá neked:)))))))

2008. jan. 24. 19:16

köszi szépen az 5leteket!:) Nagyon rendesek vagytok és majd beszélünk róla feltétlen a barátőmmel! Én vok neki télleg az első,de télleg szerelmesek vagyunk egymásba! Lett volna rá sokszor lehetősége,hogy elveszítse,de nem tette azt mondta várt az igazira(rám)!:) Erről is beszéltünk és az orgazmusról is fogunk,mert télleg szeretném,hogy jó legyen neki! Azt meg sajnos még nm tudom,hogy magának sikerült-e már!? Beszéd,beszéd,beszéd a hsz-kból ezt szűröm le,hogy ez a legfontosabb!:D

Köszi még1szer.

2008. jan. 22. 01:19

Teljesen egyetértek Monika1225-el.

Saját tapasztalatból mondom, hogy akármilyen hosszan "dolgozhat" a férfi azon, hogy megadja a nőnek az örömöt (lehet az 2-3óra is), ahhoz a nőnek is meg kell tanulnia a saját testét, hogy belül, mit és hol, hogyan kell éreznie.

Mire ezt megtanulja, tényleg eltarthat akár hónapokig is. De úgy tűnik, Te egy türelmes srác vagy, és figyelsz rá. Próbáld megtanítani neki, de valószínű ebbe saját magának kell majd beletanulnia! ;o)

2008. jan. 22. 00:12
A női orgazmus nem attól függ, hogy milyen hosszú az együtt lét, hanem hogy hogyan éred el, hogy igenis átélje a párod az orgazmus gyönyörűségét. Nagyon sok tényező is hozzájárulhat. Teljesen elkell lazulni és átengedni az élvezeteknek magatokat. Az sem mindegy, hogy hogyan nyúlsz hozzá..Abban az érintésben mindennek ott kell lenni. Ahogy itt is írják többen nagyon lényeges, hogy ismerd a másik testét,"tetőtő talpig", hogy mi okoz neki örömet, és hogy melyik orgazmus neki a jóó... Ezt csak úgy tudjátok meg, ha felfedezitek egymás testét..és ami nagyon fontos..beszélgessetek róla egymásnak..!!
2008. jan. 21. 23:38
egy másik kérdésed alapján gondolom a lánynak te voltál az első!egyáltalán volt már orgazmusa bármikor is. bármilyen modon? egy nőnek megkell tanulnia a saját testét és te ha akarjátok ebben tudsz neki segiteni , de csak ha már ismeri-ismeritek - a testét akkor fogja átélni az orgazmust....de ez hónapok hosszu sora is lehet.abszolult kettőtökön mulik...azon hogy mit tezel meg neki és mit szerettek..ha ő valaha is tudott magának örömet, orgazmust okozni beszljétek meg hogyan.ne kivűlről várj megoldást hagyj időt összeszoknotok
2008. jan. 21. 23:23

nemtudom,sok oka lehet.

Például lehet hogy feszült,hogy rátoknyitnak a szülők vagy ilyesmi.

De ez csak egy a sok lehetőség közül.

Egyébként meg sok nőnek akár évekbe telik,mire lőször átél orgazmust.Nemtudom mióta vagytok együtt,de sokszor az is számít.Minnél régebben vagytok egy pár,annál jobban összeszoktok,megismeredminden rezdülését,az összes erogén zónáját.Ez nem egy olyan dolog amit erőltetni lehet,majd jjön az magától.

De esetleg meglpróbálhatnád jobban felizgatni.Új helyszín,vagy új póz,egy két eszköz beiktatása,nemtudom mire vagytok vevők :)

4. apafejecske (válaszként erre: 3. - 7004ca251b)
2008. jan. 21. 23:19

jó jó tudom,de az is számít azért gondolom én!:)

de akkor mi hiányozhat?

2008. jan. 21. 23:17
nem az aktus hosszától függ az,hogy lesz e orgazmusa a lánynak vagy sem.
2008. jan. 21. 23:13
és kiváncsi lennék a véleményekre vagy ötletekre,hogy mi lehet a "baj"?
2008. jan. 21. 23:12
1 óra szex után sem volt orgazmusas a barátnőmnek, volt már pár kb. ilyen hosszú aktus, de még nem jött össze...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook