Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 1 éves, pár hónapos macskát egyedül hagyom kb. 36 órára? Nem lesz rossz a hangulata? Hétköznap kb. 9 órát így is egyedül volt fórum

1 éves, pár hónapos macskát egyedül hagyom kb. 36 órára? Nem lesz rossz a hangulata? Hétköznap kb. 9 órát így is egyedül volt (tudásbázis kérdés)


1 2
2011. jún. 29. 23:07

Meglesz valahogy..

Rakj ki neki játékokat. A cipőfűző a kedvenc. :)

2011. jún. 29. 23:06
Hajnali 6-tól, másnap estig tart ez a buliszerűség.
2011. jún. 29. 23:04

Most is elég nyávogós lett, mert egyedül lakom és folyton elvárja a törődést egyből, ha hazaérek. Nem igen szeret egyedül lenni. Nem lesz depressziós vagy ilyesmi, ha itthon hagyom? Nincs ki vigyázzon rá és idegenekre nem is bíznám. Hajnalban ki szoktam engedni, de nappal nem, mert van egy szomszédom, aki valószínűleg az előző macskámat is eltüntette. Ha nem vagyok itthon, soha nem mehet ki. Vajon mit fog csinálni egyedül? Kajaügyileg értem a dolgot, nem ez a problémám, hanem a macska kedve.

Munkatársaimmal megyek bulizni és így hogyan legyen nekem jó a kedvem, ha tudom, hogy a macskának se jó?!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook