Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Miért hívtak be állásinterjúra, ha egy kismamát várnak vissza arra a pozícióra? fórum

Miért hívtak be állásinterjúra, ha egy kismamát várnak vissza arra a pozícióra? (beszélgetős fórum)


2022. febr. 2. 13:07
Meg gondoltam van esélyem , nem baccák a fejemhez , hogy miért nem visszatérő kismamájuk vagyok én is .
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Scherlock)
2022. febr. 2. 13:06
Nem gondoltam hogy 6 éves szarságokkal várnak , az a múlt most meg jelen van / lenne ! A nő hívott telon , hogy megbeszéltünk egy időpontot . Gondoltam mit vesztek .
2022. febr. 2. 12:24

Atya ég!


Minek mentél el?


Ja tudom, akkor most nem lenne mit szidni...

11. Napsugár8 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 11:39
Törvény szerint kötelező meghirdetni, sőt a jelentkezők közül többet is behívnak elbeszélgetésre, függetlenül attól, hogy már előre tudják, kit fognak felvenni. Így szó nem érheti őket. Mindent tudnak dokumentálni, minden szabályos, törvényszerű.
2022. febr. 2. 11:31

Úgy látom minden kérdésre meg van a válaszod.


Hogy miért hívtak be? Mert nekik ezt végig kell játszani a törvények szerint.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2022. febr. 2. 11:16
De azonnali kezdéssel hirdették ezt sürgősen szóval akkor nem várnak hónapokat ezzel
8. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Alnisa)
2022. febr. 2. 11:15
Ez nagy cég gondolom több menne vissza dolgozni
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Falipapir)
2022. febr. 2. 11:14
Ohh de híres vagyok 😄! Nem az én hibám ezt az ottaniak is tudták igen .Akkor válogassanak csak tovább ha lesz miből .
2022. febr. 2. 11:14

A fenti kérdésre válaszol,a azért hívtak be, mert amíg a kismama nem jön vissza, addig is kell valaki a helyére.

Ez lehet akár 3 év is, attól függően mit beszéltek meg.

5. Falipapir (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. febr. 2. 11:11

Ahogy írod nem kizárt hogy megvan a híred. Függetlenül hogy nem a te hibád.

Más részről meg vannak olyan helyek ahol ki kell hivatalból írni egy pályázatot az állásra, akkor is ha tudják előre ki lesz felvéve.

2022. febr. 2. 11:04
Ráadásul tesóm ajánlásával mentem aki ott dolgozik . Azóta teljesen más párkapcsolatom van és a hirdetett állás közel áll hozzám mivel abban dolgoztam eddig is
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Birebora)
2022. febr. 2. 10:58
Azóta a hr más lett ott . A területi vezető emlékezett rám , én meg sem ismertem . Elég szomorú . És mondták , hogy 2 hét mire megtudják , hogy lesz e jelentkező vagy mire eldől . Egy cég nehogymár ne tudja elôre , hogy mikor hány kismama menne vissza (?)főleg a hirdetett területre
2022. febr. 2. 10:55
Lehet, hogy nem emlékeztek rád. Minden esetre sok jóra ne számits miután lejárattak.
2022. febr. 2. 10:53

Tegnap bent voltam egy állásinterjún , kb. 5 percet .Rajtam kívül egy HR és egy területi vezető .

Meghirdetett állás volt , ezekszerint még cégen belül nem érkezett rá ajánlat a betöltésre . Ott kinyögik , uogycelőbb gyeses kismamákat várnak vissza oda . Akkor minek kellett egyáltalán bemennem ? Voltam a cégnél 6 éve , 3 hónapot de a területi vezető úgymond hamar leégetett a hr előtt , hogy ő emlékszik rám elég zűrös viszonyunk volt anno ott az akkori párommal , egy helyen dolgoztunk , és a féltekenységi rohamai miatt ott is hagytam őket anno , azaz leégetett szépen meg magát is akkor .

Mi köze a mostani dologhoz a 6 éves szar ami nem is az én hibám volt ? És minek hívtak be ? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook