Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Vércsoport diéta fórum

Vércsoport diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Vércsoport diéta

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
21. emagdi (válaszként erre: 17. - Mskandera)
2007. jan. 31. 13:37
szia! engem is magdinak hívnak, és b-s vércsoportú vagyok:)))
20. koka-di (válaszként erre: 16. - D77e128ed9)
2007. jan. 31. 11:50

oksi!

köszi!:)))

2007. jan. 30. 10:30

[link]

Jó böngészést!


Nézzétek itt ez a szerző könyve egy az egyben

18. Venes
2007. jan. 30. 07:27

Nem értem ezt a diétát.

Amikor egy könyvben olvastam, pl. teljesen más kajákat javasolt. Meg egy másik cikk is másokat írt. Szerintem ez a cikk nem legjobb és csak egy tanács, hogyha valakit igazán érdekel a téma, akkor inkább könyvből informálódjon, mert amint látom, ahogy írás, annyi féle diéta.

Pl. én B vagyok és a másik irományban a hústokból csak a halat ajánlotta...

2007. jan. 30. 07:23

Én B-vércsoportú vagyok, de nem tudom hogyan ehetnék vadhusokat, és ilyeneket, amikor a boltban nincs. Csak egy lehetőség marad, nem eszem húst, pedig a csirkemellet szeretem. Hol találok olyan helyet, ahol meg tudom nézni, hogy mi az ami a B vércsoporttal ehető. Szeretem a gyümölcsöt, minden féle zöldségeket. Segítséged előre is köszönöm

Magdi

16. d77e128ed9 (válaszként erre: 15. - Koka-di)
2007. jan. 29. 16:19
Remélem sikerült kedvedre valót találni!Mindenesetre egy próbát simán megér.Próbálj egy-két hétig így enni és szerintem elégedett leszel,ha meg mégsem jönne be legalább megpróbáltad.De szerintem oké lesz:)
15. koka-di (válaszként erre: 14. - D77e128ed9)
2007. jan. 29. 13:39
oké, értem! Rákeresek! Szia:))
14. d77e128ed9 (válaszként erre: 13. - Koka-di)
2007. jan. 28. 21:04
Persze nem passzolhat az összes kaja mindenkire.De ha megnézed az ab0 c. könyvet vagy rákeresel a neten akkor rengeteg étel közül válogathatsz amikből szelektálsz szeretem és nem szeretemre.Nekem is írt olyat fogyasztó jelleggel aminek a szagától is undorom van.Azt persze hogy nem faltam:)
2007. jan. 28. 19:57

Én ezt akkor sem értem. Nekem azt írja, hogy egyek káposztát, ami nálam lehetetlen, mert annyira begörcsölök a káposztától... Szóval akkor most jó, vagy nem jó?

A másikfele amit már írtam, hogy a ne egyem kategóriába is benne van a káposzta.


Nekem ez érthetetlen.

Amúgy ha azt írná, hogy velem a hal csodát művelne sem tudnám megenni, mert undorodom a hal szagától is. Akkor hiába jó, ha nem bírok még ránézni sem.

12. emagdi
2007. jan. 28. 18:41
bocs, nem akartam kétszer!
11. emagdi (válaszként erre: 7. - Mociscsaj)
2007. jan. 28. 18:41
na, abban igaza van, ha csak húst ehetnék, akkor hamar lefogynék (merthogy nem bírnék túl sokat enni belőle, mivel nem szeretem)
10. emagdi (válaszként erre: 7. - Mociscsaj)
2007. jan. 28. 18:41
na, abban igaza van, ha csak húst ehetnék, akkor hamar lefogynék (merthogy nem bírnék túl sokat enni belőle, mivel nem szeretem)
2007. jan. 28. 18:23
Sziasztok!ŐSzintén nekem egyszer bevállt a diéta.Pár éve volt egy hirtelen hízásom,olyan 15 kilót fogytam vércsoport diétával.Nullás vagyok és javarészt jellemző a táplálkozásomra amit a könyv ír.Én 2 hónapig csak olyan kajákat ettem ami semleges vagy jótékony hatású és persze leginkább ami a fogyást segíti.Csak marhából és tengeri halból állt a húsfogyastásom,és odafigyeltem a zöldség gyümölcs kínálta lehetőségekre is.Lefogytam vele...éhezés nélkül.Hozzá teszem akkoriban egy étteremben dolgoztam és minden nap azt ettem amit akartam így nem volt nehéz és főleg nem volt költséges...Szóval nekem bevállt és jókat tudok csak mondani.Azóta is igyekszem olyan ételek magamhoz venni amiket a szervezetem jobban emészt és vagy a jó vagy pedig a semleges kategóriába tartoznak...
2007. jan. 28. 15:52

De még csak úgy sem igaz...

Én pont azokat az ételeket emésztem rosszul, amiket ajánl.


Hangzatos az egész, de semmire nem jó... Tudományos háttér sincsen mögötte.

2007. jan. 28. 15:16

Mondjuk annyit meg kell hagyni, hogy ez nem igazan azt probalja meghatarozni, hogy mit "szeretunk" enni, hanem elmeletileg azt, hogy mi jo a szervezetunknek.

Es persze azt mindannyian tudjuk, hogy nem mindig azt szeretjuk/ esszuk, ami a legjobb a szervezetunknek.

Szoval, a konyv szerint ha azokat ennenk, ami a vercsoportunk szerint a legmegfelelobb "uzemanyag" a szervezetunknek, akkor nem lennenek suly problemaink.

Legalabb is en igy ertelmezem.

Ez persze nem azt jelenti, hogy van valami tudomanyos alapja ennek, csak probaltam fenyt vetni ra, hogy mit is allit a konyv.

2007. jan. 28. 13:08

rám ez abszolút nem igaz.

az én vércsoportomra a diéta azt mondja, hogy nagy húsevő (nem kimondottan ez a leírás, olvastam erről már máshol is), holott én aztán mindent szeretek, csak a húst nem....

5. mociscsaj (válaszként erre: 4. - Koka-di)
2007. jan. 28. 11:35

Ratapintottal a lenyegre, nekem megvan a konyv es el is olvastam (erdetiben angolul), es pontosan ilyen fajta furcsa ellentmondasokkal van tele.


Nehez rajta kiigazodni.

2007. jan. 28. 11:28

Sziasztok!

Engem roppantúl érdekel ez a dolog. Hiszem, hogy mindenkinél személyreszabott étkezéssel-diétával lehet elérni az egészséges táplálkozást. Eddig azt hittem a vércsoport szerinti diéta megközelíti ezt, (persze az itt felsoroltak, gondolom csak részletek a teljes választékból.) de nem értem, hogy lehet egyszerre e kerülendő és javasolt ételek közöt is a káposzta. Szóval akkor ez hogy is van?

Kóka

2007. jan. 28. 10:40
Nálam is mellélőtt...
2007. jan. 27. 22:41
Én rám ugylátszik ez nem teljesen illik.Igaz hogy ritkán tudok egyhejben maradni,de tudok lustizni is.Az ételeknél nem kívánom mindíg a húst és hiába eszek hasonló ételeket mint a felsoroltak az alkatom ugyanojan.
1. Hoxa
2007. jan. 26. 16:07
A vércsoport szerinti diéta nem a plusz kilók leadását célozza meg, hanem az egészségesebb táplálkozást, ennek ellenére ma már sokan bevált módszerként kezelik.
A vércsoport szerinti diéta alapja az egyes tápanyagok elkülönítése. Mivel az egyes vércsoportok szülöttei más-más tápanyagokat képtelenek megemészteni, a helytelen táplálkozás túlsúlyhoz vezethet.

Ugrás a teljes írásra: Vércsoport diéta
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook