Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯
685. Dork-a (válaszként erre: 684. - Thrilling)
2011. nov. 25. 08:23

Szióka!

Az első helyen sajnos nem kavitációs Uh-val kezeltek,mert annak feltétlenül sípolnia kell!!

Sima Uh lehetett,ami pedig csak hatóanyagot tud bevinni,de fogyás szempontjából az szinte semmi.

A második helyen pedig infraszaunával próbálták pótolni neked a nyirokmasszázst.A semmi helyett jó, de nem az igazi. Szerintem legközelebb olyat válassz,ahol nyirokmasszázs van és kavitációs uh.

2011. nov. 24. 22:49

Sziasztok


Mindent képtelen vagyok visszaolvasni, így nem tudom ilyen kérdés, tapasztalat volt e már írva.


Nem rég vettem kuponokat, két helyre.

Az első helynél, 3 kezelés volt, ultrahang, rádiófrekvencia és hullámmasszázs. Így ezzel nincs is gond.


A másik helyen 10-10 perc volt kezelési területre plusz infraszauna.


Igazából amit tapasztaltam és amit nem értek, hogy az első helyen, a kezelő fejet sokkal intenzívebben mozgatta, és comb esetében az egész combon mozgatta. A második helyen meg egy kisebb területre koncentrált a combon, és sokkal lassabb mozgatás volt.

Nem tudom h van e különbség!? Gondolom igen

A másik nagy különbség, hogy a második helynél volt csak hogy hallottam a sípolást. Nem teljesen értem hogy akkor az első helynél hatásos volt e, és hogy lehet e?!


Valami vélemény?! Tapasztalat??

2011. nov. 23. 12:41

Én járok egy helyre,megvolt 6 kezelés, 4 cm ment le a combomból... Nem tudom,hogy ez milyen eredménynek számít,de nagyon örültem neki :))) Mindennap megiszom 3-4 liter vizet, mindennap van legalább 30 perc edzés ( de inkább egy óra... ) és próbálok minél kevesebb szénhidrátot enni. Remélem, tovább fog csökkeni a cm, most veszek megint bérletet.


Viszont lenne egy olyan kérdésem,hogy a Velashape-et ismeri-e valaki? Van az is olyan jó,mint a kavitáció? Mert arról nem igazán találok semmit...

682. vikica22 (válaszként erre: 680. - Angie's)
2011. nov. 17. 19:39
Hatásos ez a zsírbontás, az már tuti :P
681. eracica
2011. nov. 14. 16:33

Sziasztok!


Véletlenül nincs közületek valaki, aki Esztergomban vagy környékén lakik és részt vett már az egyik szépségszalonban néhány hete beindult kavitációs kezelésen?

680. angie's (válaszként erre: 679. - Vikica22)
2011. nov. 13. 22:00
Asszem, mindenki elfogyott:-D
2011. nov. 11. 12:35

Sziasztok!


Mi történ itt?

Megállt a fórum?

678. vikica22 (válaszként erre: 677. - Z. Betti)
2011. nov. 4. 00:07

Szuper, köszönöm a választ.


Jóéjszakát:)

677. Z. Betti (válaszként erre: 676. - Vikica22)
2011. nov. 3. 21:25

Szia Vikica!

Véleményem szerint nincs a "tiltó listán". Ha úgy érzed, hogy jótékonyan hat a szervezetedre, ne hagyd abba a fogyasztását!

Betti

2011. nov. 3. 21:02

Például erre a fehérjére gondolok.

Betti elfelejtettem tőled megkérdezni szerdán, hogy ilyet ihatok-e.


[link]

2011. nov. 3. 20:54

Sziasztok!


Tudnátok abban segíteni, hogy a zsírbontás és ugye a mellette betartott mediterán diétában igatok fehérjét?

674. Z. Betti (válaszként erre: 673. - 0814c5807c)
2011. nov. 3. 20:13

Nem lehet a térd mellett kavitálni. Ezt a kérdést már korábban jól körbejártuk. "angie's" írta: "Háát, igen. Részemről soha nem kezeltem térdet, lebeszéltem a vendéget. Túl közel a csont, ízület, túl pici a terület. Mi van, ha az ízületi folyadékba kavitálok? Mi van, ha eléri a csontot a buborék? (Mert azt azért nem szabad elhinni, hogy a gép intelligens, megkülönbözteti a szöveteket, akármit is mond a forgalmazó vagy a gyártó). Nincs azonnal érezhető károsodás, de évek múltán lehet probléma. Az ott futó erekről meg ne is beszéljünk. Inkább maradok a tekercselésnél ebben az esetben. Egyébként én is eü. végzettséggel is rendelkezem. Úgy látszik, nálunk ez "betegség". :-D"

A tanfolyamon is így tanítják. Nem szabad, nem éri meg kockáztatni.

2011. nov. 3. 11:37

Sziasztok!

Térd belső részén felhalmozódott zsírt is lehet ezzel kezelni, ami szó szerint egy dudorként jelenik meg a lábon, ezzel amorffá téve az alakot? Köszi!

672. Rubellit (válaszként erre: 671. - Eracica)
2011. okt. 27. 17:27
Az ulrahangos kavitációs zsírbontásnál nagyon fontos, hogy a kezelés részeként a kavitáció után nyirokkeringes serkentő kezelés is legyen. Ez nem csak nyirokmasszázs lehet. Van olyan UH zsírbontás ami nem kavitáció hanem hatóanyagos kezelés. Jó lenne tudni, hogy melyik lesz a városotokban.
671. eracica (válaszként erre: 670. - Rubellit)
2011. okt. 27. 16:33
OK, de nem volt kedvem végigolvasni az összes hozzászólást, tehát a vélemény negatív? Indul a mi városunkban is ilyen kezelés, de csak UH, nyirokmasszázs nem....ebbe bele se kezdjek?
670. Rubellit (válaszként erre: 669. - Eracica)
2011. okt. 27. 11:07

Szia Eracica!

Az otthoni gépekről többen írtunk már a fórumban.

Gondolom, hogy a gépet forgalmazó oldalát olvastad, érthető, hogy ott nem lesz szó nyirokkeringés serkentésről. Csak egy gépet akar eladni. :(

669. eracica
2011. okt. 26. 15:58

Sziasztok!


Mi a helyzet az otthoni haszálatú kavitációs készülékkel? Az "veszélyes"? Nyirokmasszázs nélkül már nem is működik a dolog? Eddig csak itt olvastam a "kötelező" nyirokmasszázsról....

668. Rubellit (válaszként erre: 667. - Mazsolqa)
2011. okt. 23. 23:46

Szia!

Sajnos a kuponos ajánlatok nem mindig állnak a helyzet magaslatán. Erről a fórumban több helyen is olvashatsz.

A kavitációs zsírbontás után a nyitokkeringés serkentésére nem csak kézi nyirokmasszázst lehet alkalmazni. Sőt vannak hatékonyabb tecnikák.

667. mazsolqa (válaszként erre: 666. - Rubellit)
2011. okt. 23. 21:26

hm... hát mondjuk még mindig jobb mint egy most aktuális másik ajánlat, ahol:


kérdés:

Engem is érdekelne a kezelés időtartama! Illetve érdeklődnék, hogy nyirokmasszázs benne foglaltatik-e a kuponban a kavitációs kezelés után?

Válasz · tegnap 19:40


válasz:

40 perces a kezelés. 15 perc ultrahang 10 perc rádiófrekvencia és 15 perc izomstimuláció.

666. Rubellit (válaszként erre: 665. - Mazsolqa)
2011. okt. 23. 13:20

Szia Mazsolga!

Ezek szerint létezik, az már egy másik kérdés, hogy így hatékony-e a kavitációs zsírbontás.:( A nyirokkeringés serkentő kezelés a kavitációs zsírbontás után következik. Nem lehet előre megnyítni az utat és nincs is értelme. Nem tudom, hogy miért cserélte fel a kezelések sorrendjét.

2011. okt. 22. 19:44
Létezik, hogy a kavitációs kezelést MEGELŐZI a nyirokmasszázs...? Nekem a kezelő hölgy azt mondta, hogy előtte kell a masszázst alkalmazni, hogy megnyissa az utat, a kezelés után feszesités van.... köszi a választ! M.
664. ainoo (válaszként erre: 659. - Angie's)
2011. okt. 19. 19:55
köszönöm a választ! ha már befizetek rá, megpróbálok akkor mindent összehozni, ami segíthet :)
663. Tné (válaszként erre: 662. - Rubellit)
2011. okt. 19. 19:49

Szia Rubellit!


A szósz a por keverék és darált hús dinsztelve.

662. Rubellit (válaszként erre: 661. - Tné)
2011. okt. 19. 19:32

Szia Judit!

Mi volt a spagetti szószban? Szerintem nem lesz vele gond.

661. Tné
2011. okt. 18. 20:12

Szia Rubellit!

Ma voltam kezelésen így a mai vacsorám már ez volt:20dkg párolt kelkáposzta,5dkg spagetti szósz a családéból,és 1tk 12%tejföl.Szerinted ez jó?

660. angie's (válaszként erre: 658. - Golyóka)
2011. okt. 18. 11:25

Szia!

Az ultrahang egyik hatása az ún. kavitáviós hatás,melynek erőssége a frekvencia nagyságával fordítottan arányos.(minél kisebb a frekvencia, annál erősebb a kavitációs hatás).Ezt a fizikai hatást használják ki pl. az ultrahangos fogkőeltávolításnál,vagy vesekőzúzásnál is. A kavitáció fogalma: A kavitáció egy fizikai jelenség, mely akkor következik be, ha egy anyag folyadék fázisból hirtelen gáz fázisba megy át a nyomás esése következtében. Ha a folyadék sebessége hirtelen megnő, akkor az energiamegmaradás törvénye értelmében (Bernoulli törvénye) a nyomása leesik. A keletkező gőzbuborék, ha az áramlás mentén olyan helyre ér, ahol a nyomás nagyobb az ottani hőmérséklethez tartozó telítettgőz nyomásnál, a buborék hirtelen összeroskad, az egymásnak csattanó folyadékfelületek erős akusztikus lökéshullámot keltenek, ami egyrészt erős zajjal, rezgéssel, másrészt a környező szilárd testek eróziójával jár. (forrás:Wikipedia)

Magyarul annyit jelent, hogy azt a lökéshullámot használjuk ki, amelynek energiája a környező zsírsejtek erózióját (roncsolódását)váltja ki. A folyadékhoz csak annyi köze van az egésznek, hogy folyékony halmazállapotú közeg szükséges a kavitációs jelenség létrejöttéhez....

Ha nem bízol abban,hogy valóban a zsírodból ment le a 2 cm, ajánlom Zoli1979 szalonját,ahol be tudod méretni a testzsírod, az izomtömeged, a vízháztartásod egy erre a célra szolgáló professzionális géppel. Az nem tud hazudni.Csinálj egy próbát,méresd be, csináltass egy kavitációs kezelést, utána megint méresd be.

Jobb ötletem nincs. Remélem, kielégítő a válaszom, bár doki nem vagyok.:-)

659. angie's (válaszként erre: 654. - Ainoo)
2011. okt. 18. 11:05

Szia!

Mindenképp szükséges nyirokstimulálás,ami lehet kézi masszázs, elektromos izomingerléssel kiváltott nyirokérpumpa, vagy nyomásterápiás masszázs.Ez közvetlenül a kezelés után szükséges.

A napi aerobik nagyon kívánatos a kezelés hatékonyságának fokozására, de véleményem szerint csak akkor lenne elég a nyirokstimulálásra, ha kiszállva a gépből azonnal belekezdesz egy nagyon intenzív, egy órás, mély izmokat is megdolgoztató gyakorlatsorba.És minimum 3 liter folyadék!

2011. okt. 18. 07:39

Sziasztok!


Valaki el tudja mondani, hogyan mŰködik ez a gép pontosan? A neten én is elolvastam mindent róla, de mi van, ha ez csak ámítás..... Én voltam egy ilyen kezelésen és nem győztek meg.... Lehet, hogy a szövetek közötti folyadékmennyiséget befolyásolja vhogy, de az biztos, hogy a zsírom nem lett kevesebb.... Centiben viszont 2 cm, de ez nem zsír..... Esetleg nincs köztetek egy orvos aki hozzá tudna szólni?

657. Szöszikecs (válaszként erre: 655. - Tné)
2011. okt. 17. 07:57
köszönöm :)
656. aniko8888 (válaszként erre: 653. - Lorie)
2011. okt. 16. 21:41

Kedves Lorie !


Vettél kupont ? Látod, hogy mit tartalmaz egy kezelés ? Én csak azt olvastam, hogy 40 perc, amibe 2 testrész kezelése fér bele maximum. Van nyirokmasszázs ?

❮❮ ... 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook