Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯
595. angie's (válaszként erre: 589. - Mamcuka)
2011. okt. 1. 07:31

Rezeg a zsírsejt????? Illetve hullámot bocsájt ki?

No comment.

2011. szept. 29. 07:52

Nagyon köszönöm a válaszokat! Kenyeret, lisztet, cukrot már régóta nem eszem, úgyhogy szerintem ez menni fog :)

Csak hasson végre már valami a térdemre....!!!!

593. Dork-a
2011. szept. 28. 22:14
Teljesen szénhidrátmentes étkezés nem létezik.De ehetsz zöldséget,gyümölcsöt,tejtermékeket,húst.A leveseket és főzelékeket kifejezetten ajánlom, csak ne használj lisztet a sűrítéshez.Én a főzelékeket és leveseket saját alapanyagukkal sűrítem.
592. mamcuka (válaszként erre: 590. - Szöszikecs)
2011. szept. 28. 21:26
Ja, a kenyeret, péksüteményeket, bárminemű ételt ami finomított cukrot tartalmaz, burgonyát, rizst, tésztát, üdítőitalokat(light sem), semmiféle szénsavas italokat NE! Lehet kapni a bioboltokban olyan tésztát, ami szénhidrátmentes, ha épp mákostésztát ennél, a mákot bekevered xilittel, és már eheted is! Még tudok adni tippeket ha nagyon nem tudod mit eygél!
591. mamcuka (válaszként erre: 590. - Szöszikecs)
2011. szept. 28. 21:17
Szia! Igen lehet enni zöldséget, sőt gyümölcsöt is, de ne a magasabb cukortartalmút mint pl. a szőlő, bár tudom, hogy annak van most a szezonja, de inkább kerüld! Én is kezelem magam, bár vékony vagyok, csak a hasamon van egy kicsi lefaragni való, így a kezelés napján húsféléket eszem mindenféle salátákkal vagy párolt zöldségekkel (zöldborsót kivéve!) Cukor helyett a xilitet használom, főzéshez-sütéshez pedig csak kókuszolajat! Panírozáshoz hajdinalisztet, tojást és szezámmagot ( zsemlemorzsa helyett!). Így nyugodtan ehetnek a fogyózók még rántotthúst is! -És még számtalan olyan kaja van, amit bátran lehet enni, változatosan, csak az alapanyagokra kell figyelni!
590. Szöszikecs (válaszként erre: 589. - Mamcuka)
2011. szept. 28. 09:46

Köszi a hozzászólást! :) Akkor a kavitációs kezelés utáni 3 napban zöldséget lehet enni? Csak más szénhidrátot nem?


Én főleg a térd melletti kezelés miatt mennék... Azzal van bajom..

589. mamcuka (válaszként erre: 584. - Szöszikecs)
2011. szept. 27. 22:45
Nyugodtan lehet a térd mellett is ! A sportolók kifejezetten ezt a területet kezeltetik. Az ultrahang kifejezetten csak a zsírsejteket célozza meg mert a zsírsejtekével azonos a rezgéshulláma.
588. mamcuka (válaszként erre: 587. - Aniko8888)
2011. szept. 27. 22:37
Ez pontosan így van! Én ugyanezt mondom a vendégeimnek!
587. aniko8888 (válaszként erre: 585. - Urtica)
2011. szept. 27. 22:20

Szia Urtica !


Igaz, én nem vagyok hozzáértő, de követem a fórumot. Azt szűrtem le a hozzászólásokból, hogy nem 0 mg szénhidrátot és cukrot tartalmazó étrendet kell 3 napig követni, hanem minimális mennyiség lehet enni. A lehetőségekhez képesti cukor és szénhidrát mentességet az indokolja, hogy 3 napig "kering" a nyirokrendszerben a kavitációs ultrahang által elfolyósított zsiradék és ez könnyen a kiürülés helyett a bevitt szénhidráthoz és cukorhoz kapcsolódik és ezáltal visszaépül a zsírsejtekbe valahol a szervezetben.

586. Urtica
2011. szept. 26. 23:07
Ja, azt elfelejtettem írni, hogy persze rengeteget iszom, ízesítetlen zöld teát, meg vizet, min. 3 litert naponta...
585. Urtica
2011. szept. 26. 23:01

Sziasztok!


Már egy ideje figyelemmel kísérem a fórumot, de most írok először. Már voltam is 1-2 kuponos kezelésen, változó tapasztalatokkal, de egészséges kajálás és némi sport mellett az utóbbi kb. 2 hónapban sokat formálódtam, annak ellenére, hogy azt gondoltam, a hasamon, csipőmön lévő "husi" már sosem tűnik el, és én sosem nyerem el a versenysúlyom. Szóval biztos, hogy a kavitáció is szerepet játszott a formálódásban, tuti, hogy jó egy ruhaméretet csökkentem (40-ről 38-ra).


Nekem elsősorban az nem fér a fejembe, ahol azt mondják: "semmi cukor, semmi szénhidrát" nem fogyasztható a kezelést követő 3 napban. Még ahol arról van szó, hogy csökkentett szénhidrátbevitel, és hogy kerülni kell, az oké.


De van olyan kaja, amit 3 napig lehet enni anélkül, hogy elájulnál (mert leesik a cukrod) és semmi szénhidrátot nem tartalmaz? Még az alapvetően fehérjedúsként ismert kaják is tartalmaznak valamennyi szénhidrátot...

Az, hogy nem szabad pékárut, rizst, krumplit, tésztát enni, azt is megértem, amúgy is kerülöm ezeket.


De pl. ha én alapvetően egészségesen étkezem (ebédre főleg sovány hús, zöldköret, de reggelire eszem szénhidrátot, pl. müzli, barna magos kenyér piritva; napközben zöldség, gyümölcs, vacsorára pl. hal, magvak) akkor ebben a 3 napig mit ehetek?

Olvastam itt olyat is, hogy kolbász, szalonna, stb. nem tartalmaznak szénhidrátot, de bezzeg a gyümölcsök...


Na de nem értem, hogy miért jobb kolbászt, szalonnát meg zsiros dolgokat enni ilyenkor, mint pl. akár kicsit magasabb cukortalmalmú, de annál nagyobb antioxidáns, ill. víz tartalmú gyümölcsöt (szőlő, dinnye) vagy urambocsá' jól kimért adagban durumtésztát, magos fitnesz kenyeret, müzlit vagy barna rizst?

Nem zsírbontásról van szó végülis...? Oké, hogy a fölösleges szénhidrát is zsírként raktározódik, ugyanakkor szükség van minimális "jó" szénhidrátbevitelre, hogy végighúzzunk egy napot. A zsír, finomitott cukor viszont rögtön hozzádragad...


Kicsit ellentmondásosnak érzem ezt, egy hozzáértő légyszi magyarázza már el...Vagy egyáltalán, mit lehet enni ilyenkor? Tud valaki 3 munkanapi menüt mondani, amiben zéró szénhidrát van (és ha nem akarok mondjuk tepertőt vacsizni, akkor...?)


Köszi szépen, biztos van valami magyarázat, csak még nem jöttem rá...:-)

2011. szept. 24. 19:21

Sziasztok!


Köszi a válaszokat, értem, és nem is fogom a térd mellett kezeltetni. Köszönöm,hogy figyelmeztettek!


A rádiófrekvencia, kézi masszázs, LPG, tekercselés nem hatott... Sok mindent kipróbáltam már :( Eléggé reménytelennek látom a helyzetet,hogy mit lehetne vele csinálni :( Amúgy mindenhonnan szépen fogytam, csak ott maradt meg a zsír...

583. Zoli1979 (válaszként erre: 579. - Szöszikecs)
2011. szept. 23. 23:38

Szia Szöszi,

Nézd meg a korábbi hozzászólásomat. Számos egyéb megoldás van még: rádiófrekvencia, tű nélküli mezo, oxigénes hatóanyagbevitel, kézi masszázs, stb. Ezt viszont kizárólag személyes találkozó keretein belül tudják a szakemberek eldönteni!

Üdv,

Zoli

582. Zoli1979 (válaszként erre: 578. - Dork-a)
2011. szept. 23. 23:31

Szia Dorka,

Ne haragudj, de ez egészen egyszerűen nem igaz. A kavitációs ultrahang nem játék, mint ahogy a fizikában a kavitáció mint buborékosodás a kémcsőben desztillált vízzel jól néz ki, de az ízületi folyadékban, esetleg a csontoknál (csonthártyagyulladás, stb.) ez nem vicces... még a rádiófrekvencia is korlátozottan alkalmazható ilyen esetekben...

2011. szept. 23. 21:11

Miért nem lehet a térd mellett kavitálni? Korábban "angie's" Jól leírta: "Háát, igen. Részemről soha nem kezeltem térdet, lebeszéltem a vendéget. Túl közel a csont, ízület, túl pici a terület. Mi van, ha az ízületi folyadékba kavitálok? Mi van, ha eléri a csontot a buborék? (Mert azt azért nem szabad elhinni, hogy a gép intelligens, megkülönbözteti a szöveteket, akármit is mond a forgalmazó vagy a gyártó). Nincs azonnal érezhető károsodás, de évek múltán lehet probléma. Az ott futó erekről meg ne is beszéljünk. Inkább maradok a tekercselésnél ebben az esetben. Egyébként én is eü. végzettséggel is rendelkezem. Úgy látszik, nálunk ez "betegség".:-D"

A tanfolyamokon is ezt tanítják. Nem szabad kockáztatni.

580. Dork-a
2011. szept. 23. 19:01
Én csinálok még mezoterápiás fogyasztást is.
579. Szöszikecs (válaszként erre: 578. - Dork-a)
2011. szept. 23. 10:13

Tudtok esetleg jobb módszert ennél az UH kavitációnál a térd melletti zsírpárnára?


Köszi a választ Dork-a :)

578. Dork-a
2011. szept. 23. 09:19
Lehet térdnél, csak megfelelően kell csinálni,kisebb fokozaton
577. Szöszikecs (válaszként erre: 576. - Zoli1979)
2011. szept. 23. 08:36

Zoli, erről még nem hallottam.. Miért nem lehet a térd mellett használni?


Köszi

Szöszi

576. Zoli1979 (válaszként erre: 576. - Szöszikecs)
2011. szept. 22. 23:42

Szia Szöszi,

Kavitációs ultrahanggal meg ne próbáld, mert azt kizárólag a has, derék, fenék és combokon lehet használni, ha megvan a legalább 2,5 cm zsírréteg!

Próbálj inkább egy komolyabb májméregtelenítéssel kezdeni, utána a szervezeted is jobban reagál majd. Más testrészeken minden OK?

Üdv,

Zoli

575. Szöszikecs (válaszként erre: 574. - Dork-a)
2011. szept. 22. 15:22
Igen, elég vastag és feltűnő! 4-5 cm megvan, szerintem. Hány alkalom kelhet? Köszönöm, hogy válaszoltál!
574. Dork-a (válaszként erre: 576. - Szöszikecs)
2011. szept. 22. 14:19
Ha megfelelően vastag, minimum 4-5 cm-t össze kell tudni fogni, akkor igen.
573. dolgozolaany (válaszként erre: 571. - Dorkinc)
2011. szept. 16. 16:09
GRAT!!! Így tovább! :D
572. mamcuka (válaszként erre: 570. - Csiiriipiiszlii)
2011. szept. 15. 22:14

Sziasztok!


Az én vendégeim is nagyon meg vannak elégedve az eredményeikkel! Nagyon jó érzés valóban!

571. Dorkinc
2011. szept. 14. 19:23
Kedves mindenki, élek még csak suli mellett kevés az időm netezni, örömmel értesítek mindenkit h felpróbáltam 1 régi nacimat és határozottan jobb a helyzet! :) sajnos a combomon is kissé szűk de a fenekemen látszik a változás! Már többen meg is jegyezték h csini vagyok! :) remélem nálatok is minden oké :)
2011. szept. 13. 10:38

Sziasztok!


Én csak pár jó dolgot szeretnék veletek közölni,aminek én nagyon örülök :D

Három vendégem akik már a 3. és a 4. kezelésen vannak túl,jöttek hozzám nagyon boldogan hogy látszik az eredmény rajtuk!Én olyan boldog voltam!!!!!!!!!:D

Az egyik vendégem 90kg körüli szóval van mit fogynia sajnos és boldogan jött be a 4.kezelésére hogy fel jön rá egy olyan nadrág amit már nagyon régen tudott begombolni és most sikerül:D

A másik vendégem a combjáról akarja eltüntetni a felesleget.Ő úgy mondja hogy csúnyaság :D,mert össze ér azaz ért a combja :D már a nadrágjain is látszik.

A harmadik vendégem a hasával jött,tudjátok ott oldalt( az úgy mond úszógumi)már neki is kevésbé látszik!

Én nagyon boldog vagyok!Azért is mert a vendégeim örülnek meg azért is mert most már 100% ig biztos vagyok a gép és a magam sikerébe!Ez nagyon fontos!!!!!!!Szép napot mindenkinek!!!!!!!!!!

2011. szept. 12. 08:28
Sziasztok én most kezdem a speed fitnest azt mondják, hogy hatásos és nagyon kemény
2011. szept. 12. 00:22
Nagyon zajos volt az biztos!! :)
567. cornflower (válaszként erre: 566. - Rubellit)
2011. szept. 12. 00:21

Nem tudom milyen volt a gép, de 4-es fokozat volt azt láttam és általában a hozzám hasonló alkatúakat 1, max 2-essel UH-ozta.

Sajnos nem néztem a gépet, hogy milyen típus....

566. Rubellit (válaszként erre: 565. - Cornflower)
2011. szept. 11. 15:40
Mit jelent az, hogy "elég erős fokozaton csinálták"?
❮❮ ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook