Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯
775. lakiandi (válaszként erre: 773. - Hókuszpókné)
2012. márc. 6. 21:44
Ha nem ciripel, akkor nem hinném, hogy kavitál. Az enyém is dolgozik 40khz-n is, és akkor is ciripel. Csak amivel én dolgozom, az erősebb ennél. Privi megy.
2012. márc. 6. 13:34

Mi a véleményetek a foreverslim, otthoni uh. zsírbontásról? Érdemes/nem érdemes? Esetleg vkinek van?

Néztem a honlapot, jónak ígérkezik (végülis kavitációs uh, csak otthon végezhető el a készülékkel)

773. Hókuszpókné (válaszként erre: 772. - Lakiandi)
2012. márc. 6. 13:15

Köszi a választ:)

Elmentem végülis egy ilyen kedvezményes próbakezelésre, és úgy nézett ki az egész, hogy hason feküdtem végig és 20percig kezelte az egyik majd 20percig a másik combom hátulját, meg felment a fenekemre is. Utána 10-10 percig ilyen vákumos rádiófrekvenciás fejjel izélgette ugyanazt a területet, mit gondoltok? A gép neve natural beauty s-1, és határozottan nem ciripelt semelyik fajta kezelés közben.. kérdeztem a nőt, tök aranyos volt amúgy, azt mondta, hogy a gép 40Khz-en dolgozik, ami az emberi fül számára nem hallható. Végülis mi is így tanultuk egyetemen, hogy 16 és 20.000 Hz között van az emberi fül hallástartománya, alatta infra, felette ultrahang van, de egyiksem hallható nekünk. Most akkor mi van a ciripeléssel? Én is akarok ciripelést:D

772. lakiandi (válaszként erre: 765. - Hókuszpókné)
2012. márc. 5. 21:45

Szia Hókuszpókné!

Ebből a meghatározásból így nem sok derül ki számomra. Nekem kicsit nagy területnek tűnik a comb és a fenék egyszerre. Minél nagyobb területet kezelnek egy időben, annál kevésbé hatásos. Maga az idő amúgy jónak tűnik, a 40 perc kavi+ 20 perc levezetés rendben van, nekem csak a terület nagysága a furcsa, ekkorát hatásosan egyszerre nem igazán lehet kezelni.

771. lakiandi (válaszként erre: 770. - Kitna)
2012. márc. 5. 21:41

Szia kitna!


Én nem kezelnék, nem is kezelek egy vendégemnél sem egyszerre három testrészt. A kavitációs idő 40 perc, ennyi ajánlott a szervezetednek. Ha ezt az időmennyiséget nagyon felaprítod, hatástalan lesz, hiszen mindenhova csak kevés jut.

Amiket testrészeket írtál, mind külön külön kéne kezelni, és akkor 20-20 perc jut egy egy területre párosával.

770. kitna (válaszként erre: 769. - Eb673dfdcb)
2012. márc. 5. 21:03

Szia erakozmetikus! Köszönöm a válaszokat. Arról tudnál véleményt írni, hogy egyszerre 3 testrészen lehet-e kezelni. Nem túl megterhelő? Nálam

1. fenék

2. hátsó comb és lovaglónadrág

3. első és belső comb

hármasról lenne szó. Előre is köszönöm!:)

769. eb673dfdcb (válaszként erre: 766. - Kitna)
2012. márc. 5. 16:08

Kiváló a thermostimuláció is utána, de Rubellit gépei és szakértelme megadj a választ számodra:)

Keresd meg priviben:)Szép napot!

768. eb673dfdcb (válaszként erre: 767. - Kitna)
2012. márc. 5. 16:06
CAV 47 RUBELLIT -nél:) Ez szinte 100%:)
767. kitna
2012. márc. 4. 12:54

AZ előzőhöz még két kérdés:

1. Egyszerre lehet 3 testrészen kezelni?

2. Melyik gép jobb: CAV 47 vagy Ultracontur?

Köszönöm

766. kitna
2012. márc. 1. 10:50
Sziasztok! Találtam egy helyet a közelemben, ahol CAV 47 géppel végzik a kezelést és utána thermostimulációs kezelést végeznek. Van valakinek tapasztalata, hogy jó minőségű és hatékony-e ez a gép és hogy az utána lévő kezelés is a célnak megfelelő-e? Köszönöm
2012. márc. 1. 01:29

Bocsi, az előző kérdésemre a választ megtaláltam néhány oldallal odébb.

Akkor kérdezek mást:)

Tudtok valamit arról a gépről, hogy natural beauty s-1?

Ha azt írják a kezeléshez, hogy kavitációs ultrahang+vákuum+rádiófrekvencia (gondolom ez az egy gép csinál mindent, mert az volt odaírva hogy 8 kezelőfeje van), és úgy adja meg az időtartamot egyben, hogy comb+fenék - 60 perc, akkor ez sok/kevés vagy jó? És ezekből valamelyiknek köze van a nyirokkeringés segítéséhez vagy azt még külön kéne? Köszi:)

2012. márc. 1. 00:50
Sziasztok!Az infraszauna (nyirokmasszázs vagy ilyesmi helyett) jó egy kavitációs kezelés utánra?
763. Mesike1980 (válaszként erre: 761. - Rubellit)
2012. febr. 20. 10:12
Szia Rubellit! Igen, nekem csak a combommal és fenekemmel volt gond, és erre a Forever Slim gépet használtam. De ezzel a géppel arcot tilos kezelni, viszont testkezelésre ok!
762. lakiandi (válaszként erre: 760. - Rubellit)
2012. febr. 16. 21:50
Talán azért nem térnek ki bővebben a pontos nevére a levezetésnek, mert többféle fejjel lehetséges. Nekem pl három féle kezelőfej van, ami a roncsolt sejtek nyirokba jutását segíti. Azt, hogy mit alkalmazok, csak akkor döntöm el, amikor látom, miről van szó. De ebben az esetben én is csak találgatok. Az az igazság, hogy nagyon sok olyan hirdetés szöveggel találkozom, amitől égnek áll a hajam. Gondolom te is.
761. Rubellit (válaszként erre: 751. - Mesike1980)
2012. febr. 15. 23:07

Szia Mesike!


Te csak a narancsbőrt szeretted volna kezelni?

A testrészekkel kapcsolatban igazad van, ezeket a testrészeket nem szabad csak fórum témáját adó speciális uh-val kezelni. Sima uh+rádiófrekvencia(létezik ilyen gép) nyudodtan mehet a tokára és hatékony is.

760. Rubellit (válaszként erre: 741. - Jeva)
2012. febr. 15. 22:57

Szia Jeva!

Nem tudom, hogy hol találtad ezt a szöveget, de érdekes. Az ultrahangos kezeléseknek több fajtája van, itt a fórum témájának megfelelőről ír. Ez eddig rendben lenne, de ami ez után következik a már sokkal elgondolkodtatóbb. Mi a második lépés? Miért nem lehet leírni a kezelés nevét. Ebből szerintem egy vendég nem ért semmit. Mitől oszlik el a zsír? Gondolom nyirokkeringés serkentő kezelésre céloz az író, de attól nem oszlik el a zsír. Különben is minek oszlana el és hogyan? Az "Elektro Stimuláló Rendszer" csak akkor javítja a narancsbőrt ha a gépben van külön ilyen program, de akkor sem az izom stimulációnak hanem a mási kezelésnek van ilyen hatása. Különben a tornától eltűnne a narancsbőr, sajnos ez nem történik meg. Nem fogyaszt csak a tested kerületét csökkenti. Az alakod formálja és a lebontott zsírt elégeti. A gond az, hogy 3 ilyen kezelést nem lehet egy óra alatt megcsinálni, mert olyan rövidek lesznek a részek, hogy nem lesznek hatásosak. Megtennéd, hogy privát levélben elküldöd nekem a teljes szöveget?

Lehet, hogy úgy többet lehet mondani róla.

759. lakiandi (válaszként erre: 758. - Cornflower)
2012. febr. 13. 21:38
Én kezelek ezzel, és nagyon jók az eredmények. A bőrfeszesítésben a BIO szinte verhetetlen, nem is hittem volna, hogy a quatroplaris RF-t is felül tudja múlni. A kavija 40khz- 31khz között mozog.
758. cornflower (válaszként erre: 756. - Lakiandi)
2012. febr. 12. 11:07

Téged ezzel kezeltek vagy te kezelsz ezzel?

Eredmények??? :)

Kívéáncsi és nyitott vagyok mindenre ezügyben :D

757. eb673dfdcb (válaszként erre: 736. - Rubellit)
2012. febr. 12. 10:22
Csatlakozom a Kedves Kollega ÉRVEIHEZ:)..Egyébként a szakértelme és a segítőszándéka egyedülálló a fórumon:)
756. lakiandi (válaszként erre: 755. - Cornflower)
2012. febr. 12. 09:17
Az öt kezelőfejes LunaPro Luxury is nagyon jó, a piacon most ez a legtöbb szolgáltatást nyújtó.
755. cornflower (válaszként erre: 754. - Nandokimi)
2012. febr. 11. 20:20

Nekem a Protulse2 géppel nagyon jó eredményeket tudtak produkálni, pedig nem igazán diétáztam, csak ittam jó sok folyadékot. Ha jól belegondolok, akkor csak ez a gép faragott le a párnáimból úgy, hogy az nem jött vissza. :)

Keress olyan helyet, ahol ezt a gépet használják.

2012. febr. 11. 18:50

Sziasztok, tud valaki esetlek ajánlani egy jó helyet, viszonylag elfogadható áron, ahova tudnék járni kezelésre?

Köszönöm

753. lakiandi (válaszként erre: 751. - Mesike1980)
2012. febr. 10. 21:03

Igaz Mesike, tokát max az RF fejjel lehet kezelni, és csak annyi zsírbontás történhet, amit az a fej csinál.

Az arc zsírsejtjei mások, mint a testen, ezért sem lehet semmi ilyesmivel kezelni. Azt hiszem a legjobb a sebészekre bízni ezt a dolgot.

752. szoszatyar (válaszként erre: 750. - C0c88e77c0)
2012. febr. 9. 21:35
Köszönöm!!! :)
2012. febr. 9. 15:10
Sziasztok, jó, hogy szóba került az arc!! Tényleg tilos, igazatok van! Sőt, ha már itt tartunk, a nyakat, tokát, szív környékét is szigorúan ki kell hagyni! Nekem egy otthoni uh zsírbontó gépet adott kölcsön egy barátnőm, és rendesen utánaolvastam! Szóval ez a pár hely tilos, de a combotok és feneketek az nagyon klassz lesz tőle! Nekem lement minden narancsbőr, éljen!!
750. c0c88e77c0 (válaszként erre: 749. - Szoszatyar)
2012. febr. 9. 12:56

szió!


megkérdeztem a külföldi képviseletet, hogy tényleg hiteles választ tudjak adni neked!

arcon szigorúan tilos kavitálni, mégpedig azért mert mind az idegeket mind az arccsontot a kavitáció frekvenciája egyszerűen "szétrázza", hisz arc esetében mindezek nagyon nagyon közel vannak. és visszafordíthatatlan következményei lehetnek, akár csupán EGY arckavitálásnak is.

pl torzulás, idegzsábagyulladás, arcidegbénulás.

tehát tilos! ha valaki elvállalná ezt, az nagyon nagy hiba!

arcra ami nagyon jó, rádiófrekvencia lézerrel egybekötve, és azt is csak szigorúan arckezelő fejjel!

de azért javasolnám, hogy nézesd meg sebésszel is, mielőtt kezeltetni kezded esztétikai módszerrel.

749. szoszatyar (válaszként erre: 748. - Lakiandi)
2012. febr. 9. 08:30
Ha súlyosabb vagy látványosabb lenne, biztos felkeresnék vele egy plasztikai sebészt, de annyira nem gáz, csak gondoltam, ha egy kozmetikai kezeléssel eltüntethető lenne, azt azért megpróbálnám. Azért kérdeztem, hogy vannak-e arckezelő fejek, és mit tudnak. Ez a bigyó egyébként pont az arccsont felső szélén ül, ott, ahol a szemgödör és az arccsont határa van. És kicsike, de nem szeretem, meg sokan piszkálják. Van, aki csak kérdezgeti, mi az, de van olyan pimasz, aki hozzá is akar nyúlni, hogy "mi az ott?". Olyankor viszket a tenyerem erősen :p... Nem lenne amúgy látványos, ha egyéb öregedési jelek, ráncok lennének az arcomon. De nincs semmi, és így már szemet szúr. Ezen az idő biztos "segít" majd... :)
748. lakiandi (válaszként erre: 747. - Szoszatyar)
2012. febr. 8. 21:25

Igazából erre nem ad választ egy gyártó sem, egyszerűen nem szabad. Gondolom azért, mert túl közel van az arccsont, túl nagy a kezelőfej, olyan kicsi helyen nem tudod megfelelően mozgatni, hisz nem akkora a terület... ezekre tudok gondolni. A rádiófrekvenciás kezelőfej elméletileg minimálisan zsírt is bont a bőrfeszesítés mellett, de az is testkezelő fej, nem szabad arcra használni. Ha a kozmetikusoknak van olyan RF fej, ami arcra való, arc- ultrahang gépeken- az újabbakon- talán van, akkor azzal el tudom képzelni, hogy valamilyen eredményt el lehet érni.

Plasztika szóba sem jöhet?

747. szoszatyar (válaszként erre: 746. - Lakiandi)
2012. febr. 8. 09:48

Kozmetikus nézte. De érződik is, nem ránc, nem vizenyős valami, hanem zsír összeállva. Nem is zsír-csomó (annak lenne valami kemény része, vagy kürtője, vagy mi). Egyszerűen zsír-többlet. Hidegben kisebb lesz, de nem tűnik el.


Miért tilos arcon kezelni?

746. lakiandi (válaszként erre: 740. - Szoszatyar)
2012. febr. 7. 22:40

Szia szoszatyar!


Nem láttam még olyan kavis gépet, amin arckezelő fej lenne, még nem is hallottam róla.

Biztosan tudod, hogy az a kis táska zsír alapú? Orvos megnézte?

❮❮ ... 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook