Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯
655. Tné (válaszként erre: 646. - Szöszikecs)
2011. okt. 16. 18:48
Szia átküldtem!
654. ainoo
2011. okt. 16. 16:53

Sziasztok!

Nekem 2 kérdésem lenne:

-a masszázs mindenképp szükséges, vagy az is elég lehet, ha minden napra beiktatok 1-1 óra intenzív aerobikot/tornát?

-illetve ehhez a kezeléshez mennyire lenne jó, ha a T.u.r.b.ó Diétával kombinálnám? (napi 1-2 étkezést helyettesítenék csak vele)

Előre is köszi a választ! :)

653. Lorie
2011. okt. 16. 14:45

Kedves Rubelit!

Köszönöm, ebbe a hozzászólásba nem botlottam bele.. Azt hiszem teszek a szalonnal egy próbát, de én is figyelek arra, hogy megkapjam azt, amit ígérnek. Köszönöm a segítséget!:)

652. Rubellit (válaszként erre: 650. - Bogi11)
2011. okt. 16. 12:40

Kedves Bogi!

Elküldtem Neked. :)

651. Rubellit (válaszként erre: 648. - Lorie)
2011. okt. 16. 12:37

Kedves Lorie!

476.Poppy42 hozzászólása ebben a szalonban végzett kezeléseiről való véleménye. Érdemes elolvasnod mielőtt vásárolsz. Szerintem egy ott kezelt vendég véleménye a leghitelesebb.

650. Bogi11 (válaszként erre: 647. - Rubellit)
2011. okt. 15. 23:22

Kedves Rubellit!


Elküldenéd nekem is privátban a tea nevét?

Köszönöm előre is.

649. Lorie
2011. okt. 15. 23:08
És most látom csak a csúnya mellégépelést, hellyel, khm...)
648. Lorie
2011. okt. 15. 20:31
Kedves hozzáértők! Végigböngésztem az oldalt, s mivel látom, hogy több kedves, valódi tudás bírtokában lévő ember is fórumozik itt, hagy kérjem ki a véleményeteket! Szegény egyetemista lévén én is mindenképpen kuponnal szeretnék ilyen kezelést igénybe venni, van is most egy rendkívül ígéretesnek tűnő ajánlat (legalábbis az árcsökkenése alapján) a veddolcson.hu oldalán, 3 alkalmas kavitációs zsírbontást ígérnek 45000 ft helyett 6000 ft-ért. Tudtok esetleg információt adni a szalonról (az V.kerben van, a kuponoldal hozzászólásai között megtalálható a neve) ,s hogy mennyire lehet hatékony a kezelésük? Sürgős lenne az infó, még két napig érvényes az ajánlat..s én vennék, de látatlanban nagyon nem szeretnék,s túl sok infót nem találtam eddig a helyjel kapcsolatban.Az esetleges segítséget előre is köszönöm!!!
647. Rubellit (válaszként erre: 646. - Szöszikecs)
2011. okt. 15. 12:58

Kedves Erika!

Privát üzenetben elküldtem Neked. Ide nem írhatom le, mert reklámnak számít.

646. Szöszikecs (válaszként erre: 631. - Rubellit)
2011. okt. 15. 08:08

Kedves Rubellit!


Melyik az a tea,amit ilyenkor inni kéne? :) A fóliázást mindennap kéne csinálni?


Tegnap megvolt az első kezelésem. A folyadékkal nincs problémám, simán megvan a 3 liter naponta. Az étkezésnél kell figyelnem,hogy kevesebb legyen a szénhidrát... Érdekes,amit Zoli1979 írt, hogy minimálisan csökkentsük. Teljesen úgyse lehet CH mentesen étkezni, ez igaz. De hogy utána ne is raktározzon a szervezet,ezt nehéz eltalálni, hogy mennyi is legyen.

Edzés is van, mindennap.


Köszönöm a segítséget!

645. Tné
2011. okt. 12. 10:05

Szia Zoli1979!


Azért kérdezünk az itt az étkezésről mert szerintem aki elmegy ilyen kezelésre az fogyni is szeretne és az az első amit mondanak.Sok víz és 72 óra szénhidrát mentesen.De mit együnk 72 óra után hogy ez a kezelés tényleg jó is legyen mert ha ugyanazt és ugyanannyit eszünk akkor lehet hogy az egyik helyről lemegy a zsírpárna de a másik helyen új lesz szerintem. Én személy szerint szívesen veszem a segítséget de Itt ahol én lakom az is csoda hogy van ilyen kezelés /Mohács/. Tehát a szakember elérhetősége is nehezebb gondolom vagyunk így páran.De itt szeretném MEGKÖSZÖNNI szerintem mások nevében is mondhatom hogy ti próbáltok nekünk segíteni.

644. Tné (válaszként erre: 642. - Rubellit)
2011. okt. 12. 09:56

Szia Rubellit!


A folyadék fogyasztással nincs problémám csak hogy mit egyek 3 napig szénhidrát nélkül.De itt is inkább a reggelivel van baj.Mert én eddig zsemlét vagy kiflit ettem korpásat szalámival,paprikával,vagy kefir vagy joghurttal.Az ebédemből és vacsoráimból sokkal könnyebb elhagyni a szénhidrátot mert ott eszek hús zöldséggel/párolva,salátának vagy főzeléknek/. Ha meg nagyon ennék valamihez tésztát akkor általában teljes kiőrlésük veszek vagy zabkorpából vagy zabpehelylisztből csinálok galuskát.Az alkoholt mondta mint tegnap kiderült de elfelejtettem de az sem lesz probléma mert majd ha hivatalosak vagyunk valahová azt megállom hogy ne igyak.Írtam privátban is .Ja és az étrend állítólag egy dietetikus állította össze és fenn van az interneten ő csak letöltötte segítségnek akinek kell.De olvastam hogy sok napig káros az-az nem egészséges csak fehérjét enni.

2011. okt. 12. 08:55

Sziasztok! Olvasom a fórum több hozzászólását is, lenne néhány javaslatom, remélem, a fogyókúrázók számára hasznosak a meglátásaim...

1. kezelések

A kezelések nem azért vannak, hogy a "bűnöző" életmódot (=egészségtelen) helyettesítsük és elmondhassuk magunkról, hogy teszek valamit, hogy ne legyen túlsúlyom. A kezelések azért vannak, hogy az egészséges életmódra való átállás folyamata sokkal hamarabb megtörténhessen és a felesleg hamarabb eltűnjön. Tehát ha valaki csak azért jár testkezelésre, hogy próbálja ellensúlyozni a helytelen életmódját, ne tegye: pénzkidobás!

2. táplálkozás

Természetesen ez az alapja mindennek. Vannak szabályok, többféle diéta, de nem minden jó mindenkinek. A szénhidrátokkal kapcsolatban nem értek azzal egyet, hogy ne fogyasszunk szénhidrátot a kezelések után, inkább csökkentsük minimálisan a bevitelt. A szénhidrátra a szervezetnek üzemanyagként szüksége van (kb. napi 300 gr)!!! Ha a kezelés után majd három nappal növeljük a bevitelt, akkor a szervezet el fogja raktározni, mert az agyalapi mirigy és a hipotalamusz úgy érzékeli, hogy kevés a bevitel -> raktározni kell! Ez személyes tapasztalat...

Tehát a táplálkozást, az étrendet tudatosan fel kell építeni, aki gondolja, priviben írjon, küldök komoly szakember-elérhetőséget.

3. folyadékfogyasztás

Erről nem szükséges túl sokat mondani, minimum napi három liter szénsavmentes folyadék bevitele szükséges, lehetőség szerint ásványvíz formájában.

4. testmozgás

A kezelések mellett mindig javasoljuk, hogy legalább napi fél órát folyamatosan mozogjanak (gyaloglás, kocogás, aerob training, edzőterem, stb.). Ez nagyon fontos a felbontott felesleg gyors eltávolítása miatt! Esetleg kiváltható, heti kétszeri vagy háromszori XBody tréninggel (remélem, nem reklám... csak javaslat). Aki nem mozog, ne menjen testkezelésre, mert (általában) nem a kezelő a hibás az eredménytelenségért (persze van olyan is, hogy nem ért hozzá, de feltételezzük azt, hogy aki kezel, ért hozzá... tudom, sok helyen nincs így...), de nem tudunk napi 24 órában a Vendég mellett lenni és tanácsokat adni! Viszont érdemes elmenni testanalízisre, ott majd kiderül, hogy valaki betartja-e a szabályokat. Ha igen, látszik a testzsírszázalékból és az izomzat mennyiségéből.

Remélem, hogy sikerült néhány tanácsot adnom...

Üdv,

Zoli

642. Rubellit (válaszként erre: 640. - Tné)
2011. okt. 11. 16:17

Szia Judit!

A kezelés után 72 óráig kell nagyon figyelni. Egy fogyókúrában előfordul, hogy nem sikerül mindent betartani ez nem jelenti azt, hogy nem lesz eredmény. Amire nagyon figyelned kell az a folyadék, tehát víz vagy tea fogyasztás. 3-4 liter naponta és nemcsak 72 óráig hanem az egész kúra ideje alatt. Alkoholt ne igyál, ez nagyon fontos. Várom a kezelés eredményét.

2011. okt. 11. 11:13

Sziasztok,

én tegnap találtam erre a fórumra, a nagy részért el is olvastam. Hát, jól elbizonytalanítottatok. :)

A kuponos oldalakon találtam több most érvényes ajánlatot is, valamelyik szakértő megnézné, melyik tűnik jónak?

Van egy a bónuszbrigádon és egy másik az alkupon oldalon. (Van egy harmadik is a veddolcsón oldalán, de nekem úgy tűnik, arról írta Rubellit, hogy abszolút átverés.)

Tudtok esetleg megbízható céget ajánlani, a XIII. kerületben lakom, olyan kellene, ami ehhez képest nincs a világ végén.

Elkőre is köszönöm. :)

640. Tné (válaszként erre: 639. - Rubellit)
2011. okt. 11. 10:19

Szia Rubellit!

Privátban elküldtem az étrendet várom a véleményt .Az étrend alapján ettem 3 napig és mint írtam a harmadik napon ettem meg egy kiflit ,és hétvégén ettem a vacsorát és az egy pohár bort.Az lenne a kérdésem én a múlt héten a kezelés után teljesen rosszul csináltam mindent és akkor az első kezelésem semmit nem ért?Kérlek segíts a véleményeddel.A 3 nap a Kezelés utáni napokra értendő tehát ha kedden van a kezelés ,akkor szerda,csütörtök,péntek igaz?

639. Rubellit (válaszként erre: 637. - Tné)
2011. okt. 10. 22:33

Szia!

Szerintem 72 órán keresztül nagyon kevesen tudnak szénhidrát mentesen étkezni.

Nem tudom, hogy lehetőséged van-e arra, hogy itt közzé tedd a kapott heti étrendet. Abban az esetben ha ezt nem teheted meg, kérlek küld el nekem privát üzenetben. Nem hiszem, hogy kizárólag egy étrendet kellene követned a kúra ideje alatt. A kezelés lelke a sok víz fogyasztása. Napi 3-4 liter víz vagy tea. Az étkezésben pedig csökkentett szénhidrát bevitel. Nulla alkohol. Várom a heti étrendet.

638. Dork-a
2011. okt. 10. 19:50
Szerintem a kezelés napján és azt követő 2 napon át, tehát összesen 3 napig kell "szénhidrátmentesen " étkezni, és utána is visszafogott étkezés szükséges.Legjobb ,ha a szénhidrátmentes marad végig a vacsora.
637. Tné (válaszként erre: 636. - Rubellit)
2011. okt. 10. 08:05

Szia!


A kezelő 3 napot mondott de egy heti étrendet adott ,és azt mondta minél jobban betartom annál eredményesebb a kezelés.Azért írtam hogy a két napot szigorúan szénhidrát mentes volt csak a harmadik napon ettem egy kiflit.Mért centit a kezelés előtt meg fényképet is csinált de még csak egy kezelésen voltam így a ruháimon nem érzek semmit de gondolom ez így normális.Azért kérdeztem hogy ki hogy étkezett ebben az időben mert nem szeretném azt hogy az étkezéseim miatt ne legyen jó ha már ennyi pénzért rászántam magam szeretném jól csinálni.De azt sem szeretném ha annyira szigorúan tartanám be az evést hogy ahogy abba hagyom rögtön szaladnának vissza a kilók.Te mit javasolsz hogy egyek?Az jó lehet hogy a kezelés után 3 nap szénhidrát mentes és utána mondjuk Norbisan ?Várom mielőbbi válaszod köszi.

636. Rubellit (válaszként erre: 633. - Tné)
2011. okt. 9. 22:11

Szia!

Lehet, hogy nem jól értetted vagy a kezelő nem jól mondta, de 72 órát kell a kezelés után csökkentett szénhidráttal "túlélni". Ez meg akárhogy is számolom 3 nap. Mértek a kezelés előtt centibe? Vettél észre változást a ruháidon?

Szerintem kérdezz rá újból, hogy mennyi ideig kell így étkezned.

A teát és a krémet is nyugodtan megkérdezheted.

Megnéztem a Silicea gélt. Gondolom, hogy a kötőszövet regenerálására ajánlotta.

635. Rubellit (válaszként erre: 632. - Vikica22)
2011. okt. 9. 21:55

Szia Viki!

Van olyan gép amivel lehet egy alkalommal több testrészt is kezelni, de a legtöbb géppel csak egy vagy két testrész kezelhető kavitációs zsírbontással.

634. Tné
2011. okt. 9. 16:05
A kezelő hölgy a silicium gélt ajánlotta.Hallottatok róla valamit?
633. Tné (válaszként erre: 631. - Rubellit)
2011. okt. 9. 16:03

Szia!


Tudod én egy kis faluba lakom tehát nem igazán beszédtéma az hogy én ilyen kezelésre járok ,mert úgy is azt mondanák ,hogy csak pénz herdálása és ezek a vélemények az embert elég jól eltudják kedvteleníteni..Próbálom amennyire lehet majd kerülni az ilyen helyzeteket.Az a jó hogy a kezelésen kedden voltam és az azt követő két napot a kapott étrend alapján szigorúan betartottam.A harmadik nap sem volt annyira veszett csak aznap ettem reggelire egy kis kiflit is.A bornál is figyeltem száraz volt és max 2dl a többi pedig ásványvíz.Csak a csukapörkölthöz fogyasztott galuska ami nagyon nem hiányzott.De érdekelne a tea és a krém is amiről írtál mert jobb valamit több irányból bombázni főleg hogy a kezelés egy héten keddenként van.

2011. okt. 9. 16:01

Sziasztok!

Jaj de jó , hogy van ilyen fórum.

Szeretnék én is kezelésre járni.Tudnátok ajánlani a Bp. 11.kerületben egy szalont?

Kezeléssel kapcs. egyszerre csak 1 testrész kezelhető?Párhuzamosan lehet kezelni több testrészt?


Köszönöm előre is a választ:-)


Üdv, Viki

631. Rubellit (válaszként erre: 630. - Tné)
2011. okt. 9. 13:50

Szia!


A 3 liter víz és tea az jó, de a kúra alatt alkoholt inni nem szabadna. A vacsora meghívásokat nagyon nehéz kezelni, ha nem mondhatod meg, hogy Te csökkentett mennyiségű szénhidrátot fogyasztasz most. Főleg az első 72 órában kellene erre nagyon odafigyelni. A mozgás lehet napi 30 perc séta is. Különben vannak speciális teák amik segítenek a kavitációs zsírbontásnál. Ideális lenne a kezelés közben is ilyen teákat inni és létezik olyan intenzív fogyasztó krém ami otthoni használatra javasolt. Be kell kenni vele a kezelt területet és befóliázni kb 1.5-2 órára. Nem hiszek abban, hogy egy fogyasztó krémtől valóban lehet fogyni, de segít abban, hogy azokon a napokon is foglalkozz a fogyással amikor nem mész kezelésre. Tudjuk, hogy minden fejben dől el. Amikor elkészíted és megiszod a teát akkor is ráhangolod Magad a karcsúsodásra. Ez már hab a tortán. :) A krém pedig segít abban, hogy a bőröd is szép legyen.

630. Tné (válaszként erre: 629. - Rubellit)
2011. okt. 9. 07:39

Szia!


Köszi a válaszokat.Próbálok sokat inni általában a 3 liter meg van ebből a fele víz a másik pedig teák(zöld,mate,menta) .Majd meglátom a 2 nap szénhidrát nélkül az sikerült betartani.De már tegnap vacsi meghívásunk volt így ott ettem szénhidrátot és persze bort is .Így mától újra szénhidrát mentesen próbálok a következő kezelésig étkezni.Ti milyen szigorúan tartottátok be az étkezést?Tornázni tornáztatok?Vagy csak a kezelésekre jártatok?

629. Rubellit (válaszként erre: 625. - Tné)
2011. okt. 7. 22:54

Szia!


Akár már az első kezelés után. Nagyon fontos a kezelővel való együtt működés. Abban az esetben ha megiszod a 3-4 liter vízet naponta, akár már a kúra megkezdése előtt néhány napig nagyon jó eredményekre lehet számítani. Akkor ha szűk nadrágban érkezel az első kezelésre már a kezelés végén tapasztalod a változást. Kavitációs zsírbontással egy nagyszerű lehetőség a gyors és tartós változásra. Írhatnám , hogy jelige igyál sok vízet. :)

628. csiiriipiiszlii (válaszként erre: 625. - Tné)
2011. okt. 7. 20:35
Igen ez így van a 2.-3. kezelés után már látszik!
627. csiiriipiiszlii (válaszként erre: 624. - Dork-a)
2011. okt. 7. 20:33
Köszi!:D
626. angie's (válaszként erre: 625. - Tné)
2011. okt. 7. 13:04
Általában a 2-3. környékén az addig szűk naci már jó,vagy kicsit tág is lehet.
❮❮ ... 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook