Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯
805. lakiandi (válaszként erre: 798. - Af628e1752)
2012. márc. 18. 00:02

Szia leilyla!


Neked valóban a kavi lenne a megoldás, priviben írok.

804. lakiandi (válaszként erre: 794. - Andi6020)
2012. márc. 18. 00:00

Szia Andi!


Persze, nem te vagy a hibás, ha nem szóltak róla, hogy mit kell betartani, akkor nem tudod.

Amit én a te kezelésedből kiolvasok, az az, hogy túl sok volt a heti 2x40 perc. Ennyit nem lehet. Hiába mondja pár "kolléga", hogy ebből baj nem lehet, attól még ez nem így van. Idő kell a szervezetnek a salakanyag kiürítésére, és azt hiszem, nálad ez nem történt meg.

803. Rubellit (válaszként erre: 793. - Andi6020)
2012. márc. 17. 23:29

Szia Andi!

Már várható volt, hogy megjelenik valaki aki nem ért hozzá, de osztja az észt. Ez is a fórum szépsége. :)

802. Rubellit (válaszként erre: 784. - Kitna)
2012. márc. 17. 23:22

Szia Kitna!

A másik hölgy arról nem mondott semmit, hogy mi történik egy zsírsejttel ha „hártyáját felszakítják”?

A természet sem tévedhetetlen. Attól nem kell félned, hogy az alakod deformálódik . Csak a zsírsejtek számának csökkentése a kezelés célja és nem a teljes megszüntetésük.

801. Rubellit (válaszként erre: 779. - Marcsi Sípos)
2012. márc. 17. 23:12

Szia Marcsi!

Már többször leírtam, hogy ez egy fórum, bárki bármit leírhat. Nem szabad minden információt készpénznek venni. Nekem nagyon furcsa, hogy arcukat nem vállalják aki szakemberként véleményt írnak. Érdemes megnézni, hogy ki mit árul el magáról és csak utána fogadni meg a tanácsaikat ha hitelesnek érzed.

Különben az is érdekes információ, hogy ki mennyi ideje válaszol itt a kérdésekre. Számodra a legideálisabb megoldást találtad meg, ne engedd, hogy megzavarjanak a hozzászólások.

800. Rubellit (válaszként erre: 774. - Kismackó2006)
2012. márc. 17. 22:55

Kedves Kismackó!

A fórumon mát sokszor volt szó az otthoni gépekről. Érdemes lenne visszaolvasnod. Nem szeretném ismételni magamat.

2012. márc. 16. 20:31

Szia lakiandi!

Én is szeretném tudni, hol vagy helyileg?

és milyen tipusú gépet használsz a kavitációhoz?

798. af628e1752 (válaszként erre: 790. - Lakiandi)
2012. márc. 16. 14:44

Szia lakiandi!

Nekem nincsen súlyfeleslegem.A szülésem óta maradt a hasamon zsírpárna,amit hiába diétázom,tornázok célzottan onnan nem indul meg,

ha fogyok megy a combomból,arcomból(olyan beesett lesz,beteges),mellemből...ahonann egyáltalán nem kell,alapvetően vékony testalaktú vagyok.Így pont ezért elég idóta hogy a hasam meg kerek...kb 3 kiló súlyfelesleg lehet ott.

Te hol végzed ezt a kezelést? Császárral szültem...

797. a31cf0fa6a (válaszként erre: 796. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 16. 14:35
Hasonlóan a sugárkezeléshez, és kemoterápiához...
796. a31cf0fa6a (válaszként erre: 795. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 16. 14:34
Ha így lenne egyébként, akkor is ez egy nagyon durva és veszélyes beavatkozás lenne, ami legfeljebb csak orvosi ellenörzés mellett lenne végezhető.
795. a31cf0fa6a (válaszként erre: 789. - Kitna)
2012. márc. 16. 14:30

Természetesen!

Nos, a hangnak, beleértve az ultrahangot is, semmilyen hatása nincs a zsírszövetekre, azon kívül hogy terjed benne, mint közegben. Nem roncsolja, és nem pusztítja el a sejteket. Ahhoz túl kicsi az energiája.

794. andi6020 (válaszként erre: 791. - Lakiandi)
2012. márc. 16. 14:10

A vakbélgyulladáshoz természetesen semmi.

Viszont nekem nem volt igazán súlyfeleslegem, ennek ellenére voltam olyan hülye, hogy befeküdtem erre a kezelésre.

Heti 2x40 perc+ 30 perc hullámágy. A 4. alkalom után gyulladtak be a hasrésznél a beleim. (Nem volt olyan vastag zsírréteg a hasamon, ami felfogta volna a hőt, így a beleim lobbantak be)

A kórházban az ultrahanggal bél vagy vakbélgyulladást diagnosztizáltak. Azt mondták, feküdjek be, gyógyszer, pihi, és ha újból jön a fájdalom, akkor műtét, mert ők nem kockáztathatnak, és a műtét folyamán kiderül, hogy szükség volt-e rá, vagy sem (ez fasza amúgy).

Mondanom sem kell, saját felelősségre távoztam.


Amiket írtál, azokat nem nekem kellett volna betartani, hanem annak, aki a kezelést csinálta.

793. andi6020 (válaszként erre: 788. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 16. 13:59
Tök jó, hogy ilyen okos vagy.
792. kitna (válaszként erre: 790. - Lakiandi)
2012. márc. 16. 12:32

Szia lakiandi!


Köszönöm a kimerítő válaszodat, így már tisztán látok. Elképzelhető nálam, hogy elég lenne valamilyen feszesítő kezelés. Te milyet ajánlanál?

Köszönöm

791. lakiandi (válaszként erre: 786. - Andi6020)
2012. márc. 16. 10:04

Szia Andi!

Érdekelne, mi történt, hogyan derült ki, hogy a vakbélgyulladásnak a kavitációhoz van köze? A felbontott zsírsejteket a máj dolgozza fel, onnan ürül a megfelelő utókezelés, a napi 3 liter folyadék és a mozgás hatására. Heti egy alkalom, 40 perc kavitációs kezelést szabad végezni, több nem lehet.

Ha ezeket mind betartottad, nem tudom, mi lehetett a gond.

790. lakiandi (válaszként erre: 784. - Kitna)
2012. márc. 16. 10:01

Szia kitna!


Szakember vagyok, így remélem kielégítőnek fogod tartani a válaszom.:))))

Kavitációkor elpusztulnak azok a zsírsejtek, amelyeknek a fala kireped. Természetesen egy-egy testtájékon nem tudjuk nullára redukálni a zsírsejtek számát,nem is az a cél, így maradni fog valamennyi. Tehát attól félni, hogy ott nem marad semmi, nem kell. Vissza is tudod dolgozni oda a felesleget, bár szívós, kitartó munka kell hozzá. Ugyanis a zsírsejteknek megvan az a tulajdonságuk, hogy elképesztő méretűre tudnak tágulni. A maradék is. Így a visszarakódásnál ez a maradék zsírsejt fogja a többi hiányzó sejt helyét kitölteni.

Abban igazad van, hogy előbb fog egyéb testrésznél meglátszani a felhalmozódó felesleg, de hát itt nem az a cél, hogy felhalmozz, hanem, hogy lefaragj a feleslegből.

Én minden vendégemnek azt mondom, hogy ne arról álmodozzon, hogy innentől kezdve úgy él ahogy akar, max élete végéig kavitálgat, mert ez nem jó irány. És a tetemes súlyfeleslegre sem megoldás ez a módszer, max segítség az életmódváltás mellett.

A kavitáció arra megoldás, mint ahogy írod, amikor nincs hatalmas gáz, csak faragni kellene innen onnan.

Nem kell ezt a módszert túldimenzionálni, de nem kell a patás ördögöt sem keresni benne. Még nem volt vendégem, akinek ne tudtam volna segíteni, de persze az is kellett hozzá, hogy betartsák az utasításokat. Úgy van eredmény.

789. kitna (válaszként erre: 787. - A31cf0fa6a)
2012. márc. 16. 09:45

Szia Adrenalinfüggő!

Részletesen kifejtenéd.

Köszönöm

788. a31cf0fa6a (válaszként erre: 786. - Andi6020)
2012. márc. 16. 09:34
Ilyen mellékhatása sincs, az tuti.
787. a31cf0fa6a (válaszként erre: 784. - Kitna)
2012. márc. 16. 09:33
Egyik sem igaz, parasztvakítás az egész.
786. andi6020 (válaszként erre: 785. - Af628e1752)
2012. márc. 15. 21:59
Aha, kaptam tőle olyan bélgyulladást, hogy majdnem kivették a vakbelem (mivel ennek kockázatát nem tudták kizárni).
2012. márc. 15. 21:55
Valaki esett át ilyen kezelésen és ha igen milyen eredménnyel? Milyen testrészen?
784. kitna
2012. márc. 15. 20:41

Sziasztok!

Amikor a kavitációs zsírbontás után érdeklődtem, az egyik hölgy azt mondta, hogy a zsírsejtek elpusztulnak , eltűnnek; a másik hölgy pedig azt, hogy a zsírsejtek nem tűnnek el, csak a közöttük felhalmozódott zsír hártyáját "szakítják" fel és ezután már eltávozhat a felesleges zsír (az utána lévő nyirokkezelés segítségével). Különben is a természet azokat a zsírsejtek nem véletlenül alakította ki arra helyre és így azokat az egészségünk megőrzése érdekében nem szabad eltüntetni.

Most akkor melyik igaz? Kérem szakember véleményét erről, illetve megköszönném, hogyha a fentieket ki kell egészíteni valamilyen információval, azt is megtenné.

Előre is köszönöm!


Ui: Egyébként nekem a második verzió szimpatikusabb, mert ha például felszedek valamennyit és pl. a fenék/csípő résznél elpusztultak a zsírsejtek, akkor máshová fog rakódni (pl. has) és így talán a hízással a test arányai is megváltoznak. Azt pedig nem szeretném (hasam nincs nagy, inkább csípő-fenék, de ott sincs hatalmas gáz)

783. lakiandi (válaszként erre: 780. - Ildidike)
2012. márc. 13. 22:07

Szia!

Sokféle gép van forgalomban, ezt nem ismerem. viszont azt nem értem, mit értenek próbakavitáció alatt. Első alkalommal még nem biztos, hogy eredménye lesz a kezelésnek. Sok mindentől függ, mennyire indul meg a fogyás. Ha neked kicsit kötöttebb a szövet, nem olyan gondosan tartod be az utasításokat... Nekem volt olyan vendégem, akinél a harmadik kezelésnél indult be, akkor viszont rohamosan a zsírbontás. Minden eset egyedi, mindenki másként reagál.

782. lakiandi (válaszként erre: 779. - Marcsi Sípos)
2012. márc. 13. 21:59

Szia!

A kavitációt erre találták ki, csak onnan szed le felesleget, ahol kezelem. Ha a bőröd is lazább azokon a területeken, rádiófrekvenciával lehet még feszesíteni, fiatalítani.

781. Katka80
2012. márc. 13. 12:46
Sziasztok! Van közetetk olyan aki Győrben járt ultrahangos zsírbontásra?Érdekelne hogy hova és menyire eredményes.
2012. márc. 13. 08:37

Sziasztok!

Pénteken megyek egy próbakezelésre,ultrahangos zsírbontásra.Promistic gépet használnak....van esetleg tapasztalat a gép hatékonyságát illetöen?A hasamon van felesleg ,nem is kevés tehát lesz miből ledolgozni.

2012. márc. 12. 23:30

Sziasztok!

Azt szeretném megkérdezni, hogy nekem csak a hasamon és a derekamon van felesleg (háj), a többi testrészem normális. Szerintetek nekem milyen kezelés kellene? Kavitációs zsírbontáson gondolkodtam, de itt annyi féle dologról olvastam, hogy mostmár nem tudom, hogy melyik kezelés vezetne eredményre. Köszönöm előre is.

778. lakiandi (válaszként erre: 777. - Kismackó2006)
2012. márc. 8. 10:06

Vannak olyan testrészek, amit segítség nélkül normálisan el sem érsz. Ugyan nem ismerem az otthoni gépeket, de gondolom azon is van egy sor olyan állítási lehetőség amit használni kell. Más frekvencián kavitálok egy hasat, egy combot egy csípőt egy hátat stb... Ezekre is oda kell figyelni.

Az sem véletlen, hogy a kezelések száma véges, ehhez is hozzá tud szokni a szervezet, mind minden máshoz, és akkor még jó eset, ha csak hatástalanná válik.

2012. márc. 7. 09:34

Köszi a hozzászólást.

Hát, igen, ezen gondolkodtam én is. Mivel nem vagyok szakember, ezért kérdeztem, rá, hogy más hogy gondolja.

Én járok kavitációs uh-ra, heti 1x. 5 cm ment le a csípőmről 1 hónap alatt, tehát nem olyan nagyon gyorsan.Mellette azért odafigyelek, mit eszem, mozgok is valamicskét mellette.

De nem tudom, hogy az otthoni használatkor egy ilyen készülékkel én, mint laikus,mit tudok majd kezdeni, hogy hatásos is legyen a dolog.

776. lakiandi (válaszként erre: 774. - Kismackó2006)
2012. márc. 6. 21:46
Nem hallottam még erről a gépről, de magáról az otthoni kavitációról azért lebeszélnélek. Nagyon sok minden tapasztalat, szabály ismerete kell ahhoz, hogy ez úgy működjön, ahogy kell.
❮❮ ... 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook