Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯
565. cornflower (válaszként erre: 564. - Rubellit)
2011. szept. 11. 14:56

Úgy 6 kezelésem volt, ami kavitációs, a többi más egyéb, de a hasamat csak 2*30 percig kezelték. Eredmény a hasamon szinte semmi, vagyis mérni sem mértük, de a nadrágomon sem érzek semmit :(

A combomon 3 cm körüli a változás, ezt érzem és látom is.

A hasamat egyébként elég erős fokozaton csinálták, azt mondta a hölgy, hogy megpróbálja így, mivel meséltem neki, hogy semmivel nem mozdul meg.

Hát most sem mozdult..... :((

2011. szept. 11. 10:44

Szia Móni!

Eddig hány kezelésen voltál és mi az eredmény?

563. cornflower (válaszként erre: 560. - Rubellit)
2011. szept. 10. 23:07

Kíváncsi vagyok, hogy rólam mennyit tudnál leolvasztani :)

Ha a hasam továbbra sem akarja megadni magát, akkor már megyek is hozzád :)

Végre személyesen is megismerlek majd :)

562. cornflower (válaszként erre: 558. - Bogi11)
2011. szept. 10. 23:05

Szia!


Persze leírom, hogy mit eszek egy nap, de add meg priviben az email címedet :)

Egyébként nekem egy dietetikus állította össze az diabéteszes étrendemet. Szóval én hozzá vagyok szokva a kevés szénhidráthoz, bírom.... csak néha az édességet nagyon - nagyon kívánom.

De a csicsőkás lekvár ebben segít :)

Várom az email címedet!!

561. Bogi11 (válaszként erre: 560. - Rubellit)
2011. szept. 9. 20:42

Akkor ez biztató.:)

Gratulálok neked és a "pácienseidnek" is !


Igen a feltételek....kemények. Most ott tartok, hogy "agyban" próbálok gyúrni rá, hiszen tudom, hogy ott dől el minden.

560. Rubellit (válaszként erre: 558. - Bogi11)
2011. szept. 9. 19:42

Kedves Bogi!

A 6cm nem volt kivételes eredmény. Több is volt ilyen. Sőt a 7cm-re vagyok igazán büszke, igaz ilyen eddig csak kettő volt. :)

Nem szeretnék eredmény versenyt csinálni. Nagyon nehéz előre megmondani, hogy ki mennyit fog "fogyni". Egy biztos és ezt 19 éves fogyasztási múltam igazolja, aki betartja a feltételeket az le fog fogyni, aki nem a pénzét dobja ki. Ezen lenne érdemes gondolkodni.

559. Bogi11 (válaszként erre: 553. - Cornflower)
2011. szept. 9. 19:24

Ja és nekem is a hasamról kellene elsősorban eltüntetni az úszógumi egy részét legalább.

Most sajnos a tavaly télen hordott nadrágjaim nem igazán jönnek fel rám.:(

558. Bogi11 (válaszként erre: 553. - Cornflower)
2011. szept. 9. 19:22

Bocs, nem leszólni akartam az eredményt, csak arra emlékszem, hogy Rubellit írta, hogy neki az egyik vendégnél az első kezelésnél sikerült 6cm-t levarázsolnia. De valószínűleg ez egy kivételes eredmény volt.

Nagyon ügyes vagy, hogy ennyire mindent betartasz.Ezek szerint teljesen szénhidrátmentesen táplálkozol? Csak a kezelést követő 3 napban, vagy egyébként is? Hát én nem tudom hogy bírnám....

Nem tennéd meg, hogy leírod egy átlagos napi étrendedet? Reggeli, tízórai, ebéd stb?

A reggeli pirítósomról nem tudom hogy tudnék (tudok majd?)lemondani? Meg a gyümölcsről és sok egyébről.

557. Rubellit (válaszként erre: 550. - Veronita)
2011. szept. 9. 18:17

Kedves Veronita!


Tudod, hogy itt tilos honlapot reklámozni???

Elolvsatam a honlapon a kavitációs zsírbontó gépről írtakat. Nem tudom, hogy ki írta, de, hogy fogalma sincs a kavitációs zsírbontásról az sajnos biztos. Olyan szakmai hibák vannak benne, hogy szerintem gyorsan át kellene írni. Pl:

"A zsírbontás technikája:


Ezt az ultrahangot kavitációs ultrahangnak szokták hívni. A kavitáció egy fizikai jelenség, melynek során az ultrahang a zsírt elfolyósítja. Az elfolyósított zsír a májon és a vesén keresztül ürül ki a szervezetből."


Ne haragudj, de három mondat és mind hibás. :(

Vannak itt többen nem szakemberek akik szerintem szívesen megírják Neked, hogy mi a gond ezzel a leírással.

Nem szeretném én leírni, de a szöveg elolvasása után csak azt kívánom, hogy a gép jobb legyen. :(

556. Dork-a (válaszként erre: 549. - Cornflower)
2011. szept. 9. 18:03
szerintem ez jó eredmény, kb.4-6 megy le hat kezelés alatt,de attól is függ, melyik testrészről van szó és mennyi a felesleged.
555. Dork-a
2011. szept. 9. 17:59
Kuponos cégek engem is állandóan keresnek.Tényleg lehetetlen annyi pénzért tisztességes szolgáltatást nyújtani.A kuponos ár 30%-át ők teszik el.Ezért én becsapásnak érzem, csak a kuponos cég jár jól, de ők nagyon.
554. cornflower (válaszként erre: 552. - Henessey75)
2011. szept. 9. 14:43

:)

Nekem is volt már vitám ilyen kuponos hirdetővel kapcsolatban, mert meghirdet valamit, aztán felét sem csinálja meg és amikor szólok, akkor fel van háborodva, hogy mit várok ennyi pénzért.

Szomorú valóban, de nem egyedi eset.

553. cornflower (válaszként erre: 551. - Bogi11)
2011. szept. 9. 14:41

Szia Bogi11!


Én a mozgást nem nagyon tartom be, de napi 30 perc séta + 5 emeletnyi gyaloglás le föl 2-3-szor megvan mindíg.

Folyadékot nagyon nehezen tudtam inni, de már 3 l/nap biztosan megvan.

A diéta nálam különböző zöldsalátákból áll + valamilyen hús vagy hal.

Nekem ez bőven elég, a csoki és egyebek nem hiányoznak már, mert erre találtam egy csicsókalekvárt, ami totálisan megszünteti az édesség utáni vágyamat.

Egyébként én több helyen voltam már kavi uh-n,de nem mindenhol volt meg minden úgy, ahogy a szakemberek itt elmondták.

Nekem a hasam nem akar lemenni és ez nagyon elszomorít, már nem tudom, hogy mit csináljak vele :"((((

552. henessey75 (válaszként erre: 511. - Cornflower)
2011. szept. 9. 14:03

Szia!

A kuponos céget hívtam és azt mondták,már elszámoltak a hírdető csajjal,és menjek el,mert ki kell próbálnom.Nem járja,hogy mások rossz tapasztalatára hivatkozva kérem vissza a pénzt.Szóval az ember ne legyen őszinte,inkább hazudjon valamit.((8elég szomorú.Ha elmegyek és nem ciripel a gép,álljak le a csajjal vitatkozni???Vagy utána mondjam,hogy a kuponos cég képviseletében jöttem és csinálok valami igazolványt és jól megbüntetem.....szép napot

551. Bogi11 (válaszként erre: 549. - Cornflower)
2011. szept. 9. 13:30

Hát őszintén szólva én nem igazán lennék elégedett vele. Bár mivel még nem kezdtem el, így lehet, hogy ennyinek is örülni fogok majd.


Te a kezelésen kívül mennyire tartottad be az utasításokat? Diéta, mozgás, folyadékbevitel...


A kezelés során megvolt a 20 perc és utána a nyirokmasszázs?

2011. szept. 9. 00:04

Én egy videófilmet akarok csinálni az egyik barátnőmről, ami végigkíséri a fogyását kavitációs zsírbontóval, de rásegítek majd neki interportával(interferencia áramú fogyasztógéppel):) Hazai kisgépek ezek, ilyenek: [link]


Azon gondolkodom, hogy vajon vékonyabb típusú emberek is használhatják-e? Ti erről mit tudtok?

2011. szept. 9. 00:04
Szerintetek 3-4 cm jó eredmény 4 kezelés után?
548. Dorkinc (válaszként erre: 547. - Rubellit)
2011. szept. 8. 21:34
hát 3-4 kb, ahogy mérem mindig más
2011. szept. 8. 20:03
már -4cm volt :(
546. Dorkinc
2011. szept. 8. 19:41
hát ahogy méregetem olyan -3cm kb
545. cornflower (válaszként erre: 543. - Dorkinc)
2011. szept. 8. 18:24

Hány cm ment le???

Kérlek írd meg!! :)

544. Rubellit (válaszként erre: 543. - Dorkinc)
2011. szept. 8. 17:53

Szia Dóri!

Mi az eddigi eredmény?

543. Dorkinc
2011. szept. 8. 16:22
én holnap reggel megyek az 5. kezelésemre! eddig azért az eredménytől nem teljesen vagyok elragadtatva, lehetne jobb is!
542. szpájdörmen (válaszként erre: 470. - Kosztyán Enikő)
2011. szept. 8. 15:58

szia Enikő!

laikusként de vendégként szeretnék írni Neked.

én is 3 hónap múlva leszek 30 :)

csak ajánlani tudom a kavitációs kezelést. hosszú folyamat de 3 hónap hosszú idő és hidd el segíteni fog.

én mondjuk nem szültem még de voltam 80kg 165cm-rel. ezt tornával és diétával 10 éve letornáztam fél év alatt. kemény munka volt,de tartós, azóta a legtöbb 68-70 kg volt.

most 165 cm és 65kg vagyok. járok kavi kezelésre csípő és lovagló-ra. kg-ban nem feltétlen fogsz változást tapasztalni,de körméretben igen és észre fogod venni a ruháidon.de be kell tartani a feltételeket,anélkül kidobott pénz!

sztem a többiekkel együtt csak támogatni tudlak én is,de azt tudnod kell hogy mozgás és diéta nélkül kevés az esély.

mozog a gyerkőcökkel :)

én pl rendszeresen focizok vagy labdázom a párom gyerekével,vagy bicikli,vagy séta...nem kell nagy dolgokra gondolni.

bocsi ha elragadtattam magam de nagyon fontos sztem a támogatás :)

sok sikert!

541. Rubellit (válaszként erre: 539. - Gittaaa)
2011. szept. 7. 22:47

Kedves Gita!


Megértem, hogy minnél hamarabb szeretnéd visszanyerni a régi formádat, de a helyedben még várnék. A hormonoknak is jó lenne beállniuk. Igaz, hogy nincs konkrét ellenjavallata a kezelésnek, de szerintem minden lelkiismeretes kozmetikus még lebeszélne a kezelésről. Örülj a babának. :) Meg kérdezhetem, hogy miért érzed ennyire sürgetőnek a kezelés elkezdését?

540. Bogi11 (válaszként erre: 539. - Gittaaa)
2011. szept. 7. 22:15
Elég furcsa kérdés ez egy 3 hetes kisbaba mellett.......
539. gittaaa
2011. szept. 7. 14:12
Sziasztok olyan kérdésem van hogy 3 hete szültem nem szoptatok akkor a combomat lehet kezelni kavítációval?ezer köszi a válaszért
2011. szept. 6. 08:53

Ha valakit érdekel...

Van egy Napi tipp kuponom, ami összesen 90 percnyi Regen Pollogen zsírbontást foglal magába.

2012.01.02-ig lehet felhasználni és 17.160 ft értékű, 4490 ft-ért vettem, ennyiért adnám oda.

A szépségszalon a 2. kerületben a Kis Rókus u-ban van.


Írjatok privit, ha érdekel.

Köszi!!!

537. cornflower (válaszként erre: 536. - Dorkinc)
2011. szept. 5. 22:43

Nagyon jóóóó!!

Hová is jársz?

Priviben is jöhet, hogy ne legyen reklám. :)

536. Dorkinc (válaszként erre: 535. - Cornflower)
2011. szept. 5. 15:49
köszönöm, ma voltam a 4. alkalmon! :) majd méricskélek hnap :)
❮❮ ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook